Stranica 51 od 51 PrviPrvi ... 41495051
Pokazuje rezultate 2,501 do 2,527 od 2527

Tema: POTPOMOGNUTA U PETROVOJ

  1. #2501
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    Osijek bravo za tvog bebulinca,baš ljepo napreduje,jako sam zadovoljna.
    Tlatincice konzultejšns,mmm,izvjesti kako je bilo.
    Sela ja se sad bacam na večeru,nekako mi je milija od doručka.

  2. #2502
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Osijek bravo za bebicu!

    Cure, pitanje. Idem 16.08. na konačno dogovor , rekli su mi da ponesem sve papire i dvije uputnice: jednu za kontrolni pregled i jednu za bolničko liječenje. Jel to to? Ne moram više ništa??? Uh, a koliko ću tek pitanja imati kad krenem s injekcijama ..

  3. #2503
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    Te dvije uputnice,papa test,brisevi i naravno povjest bolesti i ina papirologija(mislim na sve one pretrage koje moraš obavit kad ideš prvi put,ali to si sigurno obavila) i to je to,sretnoooooo.

  4. #2504
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Super cestitke za napredak malog bebana Osijek!!!Sigurno si jako sretna i veselim se tvojoj sreci!!!!
    Ajaj danas necu pisati o doruccima niti o ikakvoj klopi jer sam jucer stala na vagu
    i nikome necu reci koliko kila imam....
    Da i mene interesiraju Tlatincicine konzultacije,jel ima sto novo,sto rece doc...
    Sto se pikanja u jajnicima tice,i mene jos zabodu i to jaaako povremeno makar stimulacija(06mj)i nije bila neka supersnazna kod mene,ali ocito je to normalno i ne treba tome pridavati extra vaznost.
    I pristevi na licu polako jenjavaju,kozmaticarka mi na go pa sad cekam da se vrati da mi kozi da zraka malo...
    Kile me muce,neprimjetno su se natovarile,apetit mi je ogroman,stalno mi se jede pikantno i slatko...Sneki

  5. #2505
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Haj voljela bi samo komentirat Sela kilazu.Udebljala sam se 6 kg od Klomifena+Dufaston nista ne mogu obuc katastrofa.Sad sam na dijeti stapici i voce i pijem caj od macine trave koji mi je pomogao ako u nicem drugom onda u lijepom tenu lica

  6. #2506
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Šta da ja radim s utrićima? Ljepo me doc. pitao jel koristim šta i ja rekla da sam završila sa utričima i rekao je ok, a na papirima mi piše i dalje mirovanje uz utrogestan?!

  7. #2507
    zrinkič avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Križevci
    Postovi
    320

    Početno

    Osijek...nazovi 01/4604-723....sestre Iva, Sandra ili koja god da ti se javi...znat će šta treba napraviti.

  8. #2508
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Zvala sam i rekla mi je ako mi je moj ginekolog rekao da prekinem onda nek ne stavljam više, a ako hoću mogu i dalje stavljati. Neke žene kaže koriste do 14 ili 16 tt. Rekla sam da ne znam koliko da stavljam ako nastavim jer sam prvo 3x2, pa 3x1 i onda prestala. Kaže ona pa ako hoću nek koristim 3x1, nek sama odlučim, ali kaže često doktor prepiše samo terapiju koja je bila, a kaže nekad žena ni ne uzima ništa, a on napiše terapija i dalje.
    Eto sada znam koliko sam i znala uglavnom pitala je koliko sam trudna i rekla da ništa neće biti ako ne koristim, a ni ako koristim, tako da ne znam dali da sada počinjem ili ne!!!

  9. #2509
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Hej, Osijek, ja sam u 10 tamo. Možda se škicnemo. Baš mi je drago da je bebica na sigurnom i da je sve kako treba. Kad ćeš znati spol?

  10. #2510
    zrinkič avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Križevci
    Postovi
    320

    Početno

    Osijek....ja bi na tvom mjestu nastavila 3x1...pa do prve kontrole...a to je ak se ne varam za 2 tj kod tvog doktora?!!!! ja sam jučer imala ovulaciju....bolnu da na poso nisam otišla, nisam mogla na lijevu nogu, znači opet je došla 14dc...iskoristili smo "keks" 13dc ujutro....14dc popodne i 15 dc ujutro....pa kud puklo....ako to sad nije to...neznam kad će biti!!!¨!!!

  11. #2511
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    Osijek nekako mi se čini bezveze da ako si već po naputku svog soc.gina koji ti vodi trudnoću prestala s utrićima ponovo počneš.

  12. #2512
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Citiraj sanja1 prvotno napisa Vidi poruku
    Osijek nekako mi se čini bezveze da ako si već po naputku svog soc.gina koji ti vodi trudnoću prestala s utrićima ponovo počneš.
    I meni zato neću ja ponovno poćimati, ja mislim da je on to samo onako prepisao, a uostalom utrići se i koriste njčešće do 12tt. Šta da sada koristi i onda opet dođem kod svog ginai opet ćemi reći da prekinem. Neću više ni razmišljati pitala sam sve cure koje su samnom bile i sve su prestale isto sada kad i ja sa 12tt.

    Zauzeta možda se sretnemo samo kako ćemo znati? Ne znam kad ć mi reči spol, u prošloj trudnoći sam saznala sa 16 tt, možda se bude već vidjelo kad budem išla kod svog soc. gina sada za 2 tj. to će biti 14 tt.

  13. #2513
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Osijek nemoj opet počinjati s utrićima... Dosta je do 12t koliko znam !

    Sanja1 hvala na odgovoru! Nisam znala da papa test moram ponjeti, to sam radila u Suncu prije mjesec dana, to je ok, jel?

    Zrinkič ma nemoj se mučit, kako bude bit će, bitno da vi vrijedno radite na bebici.. Znaš i sama da si brigom samo odmažeš...

  14. #2514
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    Je je,to je ok,papa i brisevi vrijede godinu dana.

  15. #2515

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    Počelo je kuhati lagano ovdje
    Osijek, eto nemam iskustva u tim stvarima, ali jako mi je drago da i ovdje pišeš o tome, kako sad stvari stoje, puno nas se priprema da ti se pridružimo pa će nam trebati tvoje iskustvo.
    Sanjička, kako je tvoja beba? Da li ti koristiš utriće?
    Ja na konzultejšns idem tek u 09. mjesecu tako da do tad ništa novosti od mene.
    Kriistiina ponesi sve papire koje imaš, a tiču se ove teme, pa kad te doktor ili sestra pitaju: imate li... ti odmah kažeš: Imam. (papu i pogotovo briseve mene su uvijek tražili).
    Sela i ja sam se sva rastočila i nikako da se skupim.

  16. #2516
    Sanjička avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Zagreb-Dubrava
    Postovi
    163

    Početno

    Moja bebica je za sad jos uvijek na mjestu,hahaha
    Nemam nikakvih tegoba osim tog povremenog bockanja u predjelu jajnika za koje mi svi kazu da je normalno.
    Mucnine nemam,krvarenja nema tako da bi ja rekla da je za sada sve OK
    16.08. imam kontrolu pa cemo znati malo vise detalja i naravno da vam se javim!!!!!!!

  17. #2517
    zrinkič avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Križevci
    Postovi
    320

    Početno

    Sanjička.....jeste vi to ciljano uspjeli prirodno zatrudnit ili nemaš pojma kad se desilo??

  18. #2518
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Jel se u Petrovu jos narucuje na 4604 723?Mora se zvati u neko vrijeme ili...?

  19. #2519
    zrinkič avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Križevci
    Postovi
    320

    Početno

    Taco...zovi do 12...najbolje ujutro::::

  20. #2520

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    Meni su zadnji put rekli da se za naručivanje zove iza 12 sati (ja sam zvala u 12:51).
    Posljednje uređivanje od tlatincica : 04.08.2010. at 12:32

  21. #2521
    zrinkič avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Križevci
    Postovi
    320

    Početno

    ja sam pak zvala ujutro oko 10....gruntala sam si da im tad nije gužva...kad prođu ultrazvuci...ai često tamo poslije 12 više nema nikoga!!! neznam....probaj!

  22. #2522
    sanja1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    476

    Početno

    Zove so od 12-14,jer ih se inače ometa u poslu.

  23. #2523
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    E, a znala sam da će to tak ispasti... menga došla danas i sad ispada da će 30. 8. biti 27. dan ciklusa i velike su šanse da menga dođe prije toga. A ja nemam protokol. I dr. je vjerovatno do 30. na godišnjem. A nemam ni lijekove. I nemam komentara. Moram sad zvat petrovu. A ne da mi se. Bem ti sreću.

  24. #2524

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    Zauzeta pp

  25. #2525
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Cure hvala.Pitala sam za suborku koja se isto vraca u akciju, uspjela se naruciti.

  26. #2526
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Draga Sanjicka samo tako,coolerski,sve ce biti super samo moras biti strpljiva....jedna si od sretnica koja ni ne krvari cudno,ni nema mucnine ni ikakave bolove ili cudnovate senzacije u ranoj trudnoci i uuuuzzziiivaj u tome...Cvrstim stopama za Osijek;hm,koliko je razlike izmedju vasih beba?Jel si mozete izracunati termin?

  27. #2527
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Sela moj termin je 12.02.2011. po ivf računici jedan dan ranije. Mislim da je sanjička možda mrvicu iza mene!
    Taca 70 meni su reki ( sestra Irena da zovem od 12-14h ) sada kad sam išla u postupak.
    kriistiina ja sam ti prije postupka tj. dogovora napravila sve moguće pretrage između ostalog briseve i papa to je bilo u 2. mj. kad smo se dogovorili da idem u postupak u 5. mj. doc.K mi je rekao da kada dođem po protokol i lijekove prije postupka ponesem i svježe cb, tako da sam ti ih ja ponovo radila početkom 4. mj.
    Prošle godine su mi brisevi bili isto par mjeseci i nisam radila nove pa mi je isto prigovorio i rekao da ih napravim prije nego počnem sa stimulacijom jer ako ne budu dobri sama ću si biti kriva. Napravila sam ih i dobila dan dva prije M bili su ok.
    Možda ti ne bi bilo loše da napraviš svježe cb, papa nije toliko bitan ako imaš, a nije stariji od godinu dana.

    Što se moga iskustva tiče netko je spomenuo rado ću pomoći svakome zato i jesam tu, uostalom i tako imam osječaj da sam kao slonica već dvije godine sam trudna! ( moram se malo šaliti na svoj račun )

Stranica 51 od 51 PrviPrvi ... 41495051

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •