Stranica 6 od 34 PrviPrvi ... 4567816 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 1659

Tema: Strajk nastavnika

  1. #251
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    a ti ne znas jel oni imaju sutra ili ne neki izlet, kazaliste i sl?

  2. #252
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Moja je bila u petak na izletu. Grad Zagreb

  3. #253
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Da kod nas nema prehrane,a bas ni djece na cuvanju. Neki roditelji vode djecu na posao.

    Ja svoje ostavljam doma same, oni jedva docekaju da su solo.
    Dat cu im neke kucanske poslove i da obave zadace/lektire i sl.

    Podgriju hranu sami il zovnem baku da im podgrije,al vise vole bit sami.
    8 i 10 god
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 15.10.2019. at 14:43

  4. #254
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    zato pitam svi se vi čudite,

  5. #255
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Naša učiteljica se prošli tjedan zahvalila mailom i napisala da smo ju duboko dirnuli da se nije nadala. Nitko nije poslao djecu u školu. Oni su 3.r, kud bi ih slali kad su djeca došla s porukom da neće kuhinja raditi. Roditelji su se snalazili svakako, koji imaju sreće pa imaju bake i dede, dosta ih je vodilo djecu na posao, moja je ostala sama doma.

  6. #256
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    a ti ne znas jel oni imaju sutra ili ne neki izlet, kazaliste i sl?
    ne pitala sam za idući tjedan, kad imaju u četv, i petak to planirano. s time da jedna stvar nije preko agencije ako se tak može nazvati ono prek ćegfa idu organizirano u kazalište

  7. #257
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    moj sin ima izlet u pon, nadam se da idu. Uživaju na tim cjelodnevnim izletima.

  8. #258
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,323

    Početno

    Meni nije jasan takav štrajk danas štrajkamo a sutra je nastava. Zbunjuju se djeca, zbunjuju se roditelji. Pogotovo prvašići, danas ima sutra nema. Podržavam ali stbarno mi nije jasno. I najave da će subotom odrađivati nastavu?! Super, uzmite djeci i taj dan slobodan...mi radimo i nismo s djecom ove dane doma krpamo s bakama i dedama...iako kod nas je 1.dan štrajka bilo 10 djece iz 1. i 2. razreda i uz sve to sad bi nam i od vikenda uzimali...mah...
    Posljednje uređivanje od mašnica : 15.10.2019. at 20:21

  9. #259
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Meni nije jasno to nadoknađivanje subotom. Stvarno mi to nema smisla.

  10. #260
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Tko najavljuje nadoknade subotom?
    Koliko ja vidim, samo naslovi na portalima.

    Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

  11. #261
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,323

    Početno

    Neki u Zagrebu su imali ovu subotu nadoknadu. Mi za sada ne znamo ali ministrica je najavila da ce trebati nadoknadivati.

  12. #262
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    To su odradivali ponedeljak 7.10.
    Ok je da se nadoknadi napose kad bude 3+dana to se ne moze rastegnuti kroz skolsku godinu.ili zrtvovayi neke praznike

  13. #263
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Inace nema veze sa strajkom
    Ali jedna srednja skola u zg je 5.10. Odradivala 7.10. Da mocgu biti doma 3 dana.umjesto da je stopila s becim drugim pa da bude doma 4 dana

  14. #264
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Trebali bi biti odgođeni organizirani izleti ukoliko je to na dan štrajka. To i jest poanta štrajka - ne održavati nastavu, učioničku ili izvanučioničku.

  15. #265

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Meni nije jasan takav štrajk danas štrajkamo a sutra je nastava. Zbunjuju se djeca, zbunjuju se roditelji. Pogotovo prvašići, danas ima sutra nema. Podržavam ali stbarno mi nije jasno. I najave da će subotom odrađivati nastavu?! Super, uzmite djeci i taj dan slobodan...mi radimo i nismo s djecom ove dane doma krpamo s bakama i dedama...iako kod nas je 1.dan štrajka bilo 10 djece iz 1. i 2. razreda i uz sve to sad bi nam i od vikenda uzimali...mah...
    Pa u tome i jest poanta cirkularnog štrajka - da on traje konstantno, ali ne istovremeno u svim školama, kako bi se smanjio pritisak i kako bi sve skupa dulje trajalo.
    Nikad štrajk nije sretno rješenje, ali ovako mi se čini ipak bolje - i prema djeci i roditeljima - nego da traje danima u kontinuitetu.

    Što se tiče nadoknađivanja, koliko mogu vidjeti, o nadoknadama govore ministrica i ravnatelji, dok sindikati tvrde da za tim nema potrebe. Kako će na kraju biti, ne znam. I da, ono što su neke škole imale nastavu u subotu, bila je nadoknada za ponedjeljak, 7.10., ne za štrajk.

  16. #266
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Pred par godina je isto bio štrajk. Danima. Ništa nisu nadoknadjivali da bi bili subotom ili sl u školi...

  17. #267

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Jel se zna kad je opet Zagrebačka županija na redu za strajk?

  18. #268
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Pa u tome i jest poanta cirkularnog štrajka - da on traje konstantno, ali ne istovremeno u svim školama, kako bi se smanjio pritisak i kako bi sve skupa dulje trajalo.
    Nikad štrajk nije sretno rješenje, ali ovako mi se čini ipak bolje - i prema djeci i roditeljima - nego da traje danima u kontinuitetu.

    Što se tiče nadoknađivanja, koliko mogu vidjeti, o nadoknadama govore ministrica i ravnatelji, dok sindikati tvrde da za tim nema potrebe. Kako će na kraju biti, ne znam. I da, ono što su neke škole imale nastavu u subotu, bila je nadoknada za ponedjeljak, 7.10., ne za štrajk.
    Ne znam kada i kako će štrajkati u srednjoj školi mog mlađeg sina,ali najavljeno je da bi se nastava trebala nadoknaditi radom subotom. Nama je to problem, jer moj sin ima subotom dogovorene privatne plaćene instrukcije da bi nadoknadio gradivo koje nisu obradili u školi i bez štrajka. I kaj sad? Slažem se da je sadašnja situacija neodrživa, ali ne vidim svjetlo na kraju tunela. Moj sin i školi ima i vježbe i praktičnu nastavu koju je teško ili nemoguće nadoknaditi subotom. Ne znam... pustit ću ga da sam odluči, odnosno odabere. Da pita mene, ne bi išao na nadoknade,ali on zna što mu je važnije.

  19. #269
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Trebali bi biti odgođeni organizirani izleti ukoliko je to na dan štrajka. To i jest poanta štrajka - ne održavati nastavu, učioničku ili izvanučioničku.
    onda ako je tako kak ti veliš, očito da je do nastavnika koji bi trebao voditi to nešto


    je Peterlin, napose je to zgodno s odradom i za maturante koji se pripremaju subotom za maturu

  20. #270

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Mame školaraca škole kojoj se ime ne spominje , idu li vaša djeca u školu?
    Moje dijete danas ima 4 od 7 sati, tvrdi da skoro nitko ne dolazi u školu. Ja tvrdim čemu onda nastava...i tako se tvrdimo od jučer.
    Šaljete li vi djecu u školu? To jest ovo u srednjoj nije slanje već inzistiranje urlikanjem.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #271
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Trebalo mi je dok skužim o kojoj je riječ skoli, sva sreća da ih tu ima jako puno., pa će valjda netko reagirati


    VIDIŠ DA SU I ZADNJI PUT TI IZ TE ŠKOLE IŠLI NA Iizlet. OČITO NIJE GRUPNO štrajkanje
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 16.10.2019. at 07:58

  22. #272

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Izlet je bio u petak, nije taj dan bilo štrajka. Na dan štrajka su imali par sati, na nekima nisu bili, informacije se stihijski prenose a oni ih tako i slušaju, uglavnom izostanci su im upisani, i sad me zanima nas hoće li postati opravdani.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #273
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    a nano je meni tvrdila da je baš taj dan kad je bio štrajk izlet. mada sam i sama uvidjela da je bio štrajk u četvrtak

  24. #274

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj angelina1505 prvotno napisa Vidi poruku
    Mame školaraca škole kojoj se ime ne spominje , idu li vaša djeca u školu?
    Moje dijete danas ima 4 od 7 sati, tvrdi da skoro nitko ne dolazi u školu. Ja tvrdim čemu onda nastava...i tako se tvrdimo od jučer.
    Šaljete li vi djecu u školu? To jest ovo u srednjoj nije slanje već inzistiranje urlikanjem.

    Prošli tjedan, u četvrtak, je išao. Imali su tri sata, od toga su samo na jednom satu nešto i radili.
    Za danas, dobili su privremeni raspored od razrednice. Opet samo tri sata, od toga jedan vjeronauk na koji moj ionako ne ide. Pa sam mu rekla da ne ide u školu danas. Ne isplati mu se za tri sata potrošiti još toliko za put do škole i natrag. A cijelo popodne i večer će provesti u glazbenoj koja štrajka samo na papiru, a u praksi se individualna i skupna nastava održava skoro normalno.

    Inače, teško da mogu reći da ga "šaljem" ili "ne šaljem" u školu, prošli tjedan je sam odlučio da želi ići pa je išao, a oko današnjeg dana se dvoumio, pa sam mu sugerirala da ostane doma. I već mu je malo krivo, jer je njemu zabavno u školi i kad ništa ne rade Moja uloga je više savjetodavna, nisam mu više nalogodavac.

  25. #275

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj angelina1505 prvotno napisa Vidi poruku
    Izlet je bio u petak, nije taj dan bilo štrajka. Na dan štrajka su imali par sati, na nekima nisu bili, informacije se stihijski prenose a oni ih tako i slušaju, uglavnom izostanci su im upisani, i sad me zanima nas hoće li postati opravdani.
    Što se tiče izostanaka, i mene je iznenadilo kad mi je sin rekao da je profa na prvom satu zapisala koga nema u školi. A taj sat nisu radili ništa, nije to bila nastava, nego su svi skupa sjedili u razredu. Mislim da se u ovakvoj situaciji ne bi trebalo pisati izostanke jer to nije redovna i normalna nastava. A najmanje od svega bi trebalo da se učenicima pišu neopravdani u tako nejasnim okolnostima.

  26. #276
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Imaju djelomično školu. I koliko su mi rekli, zapisuju ih ako ih nema. Moji se oboje motaju oko škole, bar tak vele. Ja ne provjeravam. Sad tek vidim da je raska i nma poslala neki raspored, no meni se time ne da zamarat. Moja navodno danas piše test. Pojma nemam piše li stvarno.

  27. #277
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Što se tiče izostanaka, i mene je iznenadilo kad mi je sin rekao da je profa na prvom satu zapisala koga nema u školi. A taj sat nisu radili ništa, nije to bila nastava, nego su svi skupa sjedili u razredu. Mislim da se u ovakvoj situaciji ne bi trebalo pisati izostanke jer to nije redovna i normalna nastava. A najmanje od svega bi trebalo da se učenicima pišu neopravdani u tako nejasnim okolnostima.
    Slično je kod mog mlađeg sina, on ode u školu jer do nje ima 5 min pješke, aliii ima kolege koji putuju iz npr Zaprešića ili Dugog Sela, kojima je veliki problem dolaziti za dva sata nastave i još nisu sigurni da li ce biti održana. S druge strane do sada su imali nastavu stručnih predmeta i u dane štrajka. Nema pravila... ili ih ja ne razumijem. Ne bi ttebalo učenicima dijeliti neopravdane sate u dane štrajka, pogotovo ako unaprijed nije dostupan privremeni raspored.

  28. #278

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Meni je bezveze da djeca doma čame cijeli dan bez škole...

    Dovoljno je što su se skoro tri mjeseca luftali cijelo ljeto, pa je škola počela kasnije (09.09.), pa sad još štrajk koji će trajati do tko zna kad...

    Brine me kad će nadoknaditi izgubljene sate ... Ionako su pretrpani potrebnim i manje potrebnim gradivom i često samo lete kroz gradivo...

    Samo čekam da im neki nastavnik kaže 'sljedeće tri lekcije obradite sami doma'...

    Razumijem da se prosvjeta bori za svoja prava, ali mi je bezveze da se to prelama preko leđa naše djece...

    Nemam rješenje...

  29. #279
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    nekad davno kad sam išla u školu zapao je taman početkom polugodišta snijeg 2 metra. i tada tjedan dana smo mogli doći u školu ako smo htjeli, većina nas je i dolašla osim par putnika. sjećam se da sam jedan dan krenula od mene doma pjeske do jakooo udaljene škole, e da nitko tko nije došao nije imao neopravdano
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 16.10.2019. at 09:05

  30. #280
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    jučer mi veli klinac kak su na hrv imali dvije lekcije u satu.

  31. #281

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    naši imaju djelomično školu, rekli smo joj da što se naš tiče može ostati doma jer time podržavamo štrajk, i ona ga je podržala

  32. #282

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Kako podržavate štrajk ako ne odlazi na sate nestrajkajucih profesora . Oni sami ne podržavaju kolege. Moje dijete ima cetiri sata danas, pa to stvarno nije malo.
    Ne znam, nisam nikako zadovoljna kako su djeci objasnili prava i obaveze, svi su pred školom, na satovima ih je par, a nije da se nisu imali vremena pripremiti za danas, Ajde prošli četvrtak je bio prvi dan.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  33. #283
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Moj klinac sav presretan veli nek učiteljica traži veću plaću, ja ne moram u školu. Malko se to sve previše oteglo

  34. #284

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj angelina1505 prvotno napisa Vidi poruku
    Kako podržavate štrajk ako ne odlazi na sate nestrajkajucih profesora . Oni sami ne podržavaju kolege. Moje dijete ima cetiri sata danas, pa to stvarno nije malo.
    Ne znam, nisam nikako zadovoljna kako su djeci objasnili prava i obaveze, svi su pred školom, na satovima ih je par, a nije da se nisu imali vremena pripremiti za danas, Ajde prošli četvrtak je bio prvi dan.
    A ne znam, mi smo i prošli tjedan i jučer dobili mail od razrednice s preporukom da sami odlučimo hoćemo li slati djecu u školu ili ne. Naravno da je ravnateljica stavila službenu obavijest neka djeca dođu, jer ona tako mora postupiti po svojoj funkciji (ravnatelj nije u štrajku). Ok mi je i to što su dobili privremeni raspored. Moj danas nije išao u školu jer smo zaključili da za ta tri sata stvarno nema smisla da ide. Da su im stavili više sati ili predmete na kojima bi se očekivalo da nešto i rade (ili čak pišu test), onda bi sigurno došao.

  35. #285
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Inace nema veze sa strajkom
    Ali jedna srednja skola u zg je 5.10. Odradivala 7.10. Da mocgu biti doma 3 dana.umjesto da je stopila s becim drugim pa da bude doma 4 dana

    taj ravnatelj je malo bolji organizator

  36. #286
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ne znam, već su imali 2 ili 3 odrade do 5.10.

  37. #287
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    992

    Početno

    Moje su danas na terenskoj nastavi - išlo se bez obzira na štrajk.

  38. #288
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    A ne znam, mi smo i prošli tjedan i jučer dobili mail od razrednice s preporukom da sami odlučimo hoćemo li slati djecu u školu ili ne. Naravno da je ravnateljica stavila službenu obavijest neka djeca dođu, jer ona tako mora postupiti po svojoj funkciji (ravnatelj nije u štrajku). Ok mi je i to što su dobili privremeni raspored. Moj danas nije išao u školu jer smo zaključili da za ta tri sata stvarno nema smisla da ide. Da su im stavili više sati ili predmete na kojima bi se očekivalo da nešto i rade (ili čak pišu test), onda bi sigurno došao.
    Upravo sam zvala sina - on kaže da je škola u štrajku, ali da će ipak otići, jer se laboratorijske vježbe ipak održavaju (tu nema mogućnosti nadoknade). Čut ćemo navečer kako je to izgledalo i je li bilo nastave iz ostalih predmeta, ali bratemili, tako mi je sve to zbrkano, ne znam što da kažem...

  39. #289

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Što se tiče izostanaka, i mene je iznenadilo kad mi je sin rekao da je profa na prvom satu zapisala koga nema u školi. A taj sat nisu radili ništa, nije to bila nastava, nego su svi skupa sjedili u razredu. Mislim da se u ovakvoj situaciji ne bi trebalo pisati izostanke jer to nije redovna i normalna nastava. A najmanje od svega bi trebalo da se učenicima pišu neopravdani u tako nejasnim okolnostima.
    Evo da se nadopunim u vezi s bilježenjem izostanaka za vrijeme štrajka - upravo sam otišla u e-dnevnik i vidim da je zapisano da je izostao s dva sata danas (to je taj privremeni raspored), ali su izostanci odmah i opravdani i piše pod razlog izostanka "dozvola".

  40. #290
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Dozvolu mogu imati par ucenika nikako ne cijeli rqzred

  41. #291

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Piše dozvola (štrajk nastavnika). I mojem je djetetu danas opravdan izostanak od prošlog četvrtka tim riječima.

  42. #292
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Pa štrajk da bi bio učinkovit mora boljeti velik dio populacije. Inače su nastavnici mogli štrajkati preko ljeta, to ne bi nikome smetalo. Na ovaj način indirektno se utječe na cijelo društvo, u svim firmama rade izbezumljeni roditelji. Tako da ne razumijem čuđenje. Koliko dugo bi ti ljudi trebali gutati poniženje?

  43. #293
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Jelena, potpisujem od riječi do riječi i nadam se da neće odustat ni milimetra. Ako je bilo za povišicu vanjskoj politici, koja nas btw tak krasno predstavlja po EU, onda ima da se stvori i za ljude koji uče i odgajaju našu djecu.

  44. #294
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Jelena, potpisujem od riječi do riječi i nadam se da neće odustat ni milimetra. Ako je bilo za povišicu vanjskoj politici, koja nas btw tak krasno predstavlja po EU, onda ima da se stvori i za ljude koji uče i odgajaju našu djecu.
    X

  45. #295
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    meni je interesantno kako je tema izronila kad je na redu strajk u gradu Zagrebu.
    Od pocetka su pored cjelokupnog strajka odradjena (mislim) tri cirkularna strajka, al sad odjednom strajk je problem, ne zna se kako i sto.

    ja nisam niti ucitelj niti nastavnik al podrzavam strajk.
    a potpisujem i jelenu i martu.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 16.10.2019. at 15:07

  46. #296
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Fino je Plenković ovo izveo...da raja koja ne kuži razliku između osnovice i koeficijenta lijepo nasjedne. A da usput namiri i vojsku glasača.
    Posljednje uređivanje od čokolada : 16.10.2019. at 15:12

  47. #297
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj Pandora Aura Monroe prvotno napisa Vidi poruku
    Moje su danas na terenskoj nastavi - išlo se bez obzira na štrajk.
    Znači da ne podrzavaju štrajk.

  48. #298
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    O ljudi, jeste li pismeni?
    RANIJE ugovorene i plaćene vannastavne aktivnosti MORAJU se održati. Kao što vrata škole moraju biti otvorena i djeca koja dođu zbrinuta.

  49. #299
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Fino je Plenković ovo izveo...da raja koja ne kuži razliku između osnovice i koeficijenta lijepo nasjedne. A da usput namiri i vojsku glasača.
    Baš sam se pitala da li je ovo cilj....

  50. #300
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Pa štrajk da bi bio učinkovit mora boljeti velik dio populacije. Inače su nastavnici mogli štrajkati preko ljeta, to ne bi nikome smetalo. Na ovaj način indirektno se utječe na cijelo društvo, u svim firmama rade izbezumljeni roditelji. Tako da ne razumijem čuđenje. Koliko dugo bi ti ljudi trebali gutati poniženje?
    potpis

Stranica 6 od 34 PrviPrvi ... 4567816 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •