Stranica 17 od 34 PrviPrvi ... 7151617181927 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 801 do 850 od 1659

Tema: Strajk nastavnika

  1. #801

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    kod mene na poslu baš ne pričaju nešto o štrajku, privatno s onima kojima pričam ga uglavnom podržavaju.

    Držim fige i njima i svima nama da uspiju u štrajku.

    i da operativno je teško ovima sa malom djecom koja ne mogu biti sama doma.
    Posljednje uređivanje od larmama : 19.11.2019. at 10:46

  2. #802

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    Škole su zatvorene pa nema ni čuvanja?

    Kod nas u školi ima i čuvanje i prehrana za one učenike koji dođu.

  3. #803
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    I kod nas je osigurana prehrana i čuvanje čak i boravak.

  4. #804
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Kod nas nema prehrane.
    Da je J. 1. i 2. razred kad nije htjela ni čuti ostati sama doma, stvarno ne znam što bih, jer baka i djedova nemamo.

    Na stranicama naše škole se pojavila obavijest da štrajk ide od danas do daljnjeg.

  5. #805
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    kod nas nićega nije bilo

  6. #806

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Šta kažete, cure?

    Veselo, ha?

  7. #807
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Jel ima kaj novoga?

  8. #808

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Pa do daljnjeg su u štrajku, do ispunjenja zahtjeva...

    U 14h je ministrica najavila konferenciju za novinare...
    Posljednje uređivanje od lola_34 : 19.11.2019. at 13:46

  9. #809

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Nisam inače Jergovićev fan, ali ovaj tekst mu je baš dobar: https://www.jutarnji.hr/komentari/mi...posto/9633202/

  10. #810
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    U vezi štrajkanja i neštrajkanja, izvor sibenik.in

    U razloge zašto se neki profesori i nastavnici nisu odazvali štrajku nitko ne želi ulaziti.- Neki jednostavno samo šetaju po školi. Djece nema, ali oni uredno upisuju da su održali sat. S druge strane, ima i onih koji su jednostavno takve osobe koje ne žele ‘talasti’ – kaže naš sugovornik iz jedne šibenske srednje škole.
    Pravo na štrajk nemaju vjeroučitelji jer potpadaju pod Biskupiju, a ne pod resorno ministarstvo. Međutim, kako doznajemo, većina ih podržava štrajk prosvjetnih radnika.

  11. #811
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    I budimo realni, djeca su zasad izgubila 6 dana škole.. od toga tri mogu pokriti nenastavni. Dakle, tri dana... Ne vjerujem da to može ikako utjecati na uspjeh na kraju godine.
    Isto tako mislim.

  12. #812
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam inače Jergovićev fan, ali ovaj tekst mu je baš dobar: https://www.jutarnji.hr/komentari/mi...posto/9633202/
    Sve potpisujem, od toga da nisam fan, do odličnog teksta. Odlično mi je u ovom slučaju sjela i njegova uobičajena patetika

    Moja prva učiteljica umrla je davno. Zvala se Nada Kostanić. Bila je starija žena, u crnini, i nikad se nije smijala. Bila je dobra i veoma, veoma pažljiva. Škola u koju sam krenuo bila je nova. I činilo mi se da je ogromna. Hodnici su odzvanjali od glasova bezbrojnog đačkog svijeta. Ti glasovi moja su prva svijest o zajednici i o narodu. Ta škola prvi je i najveći hram u kojem sam se do danas zatekao. Nikad-zanikad nisam prerastao ni taj hram, ni tu zajednicu. Premda sam, za razliku od ostalih koji su je činili, bio prepolovljenog identiteta, jer sam osim života na selu imao i paralelno iskustvo života u gradu, osjećao sam strahopoštovanje, dužnost i odanost prema toj nemjerljivoj veličini. Dužnost i odanost, možda su to prave riječi.
    Posljednje uređivanje od Mima : 19.11.2019. at 14:21

  13. #813
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    I budimo realni, djeca su zasad izgubila 6 dana škole.. od toga tri mogu pokriti nenastavni. Dakle, tri dana... Ne vjerujem da to može ikako utjecati na uspjeh na kraju godine.
    Tako je casa.

  14. #814
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Lili naši su imali još jedan dan više slobodno

  15. #815
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    Ne razumijem ovaj strah od strajka za uspjeh u skoli...kad sam isla u srednju skolu isto su profesori štrajkali, sad se vise ne sjecam tocno, dva-tri tjedna, mozda i vise, i svi smo uspjeli zavrsiti skolu i maturirati, naravno tko je htio...
    I nadam se da ne budu odustali sad od strajka....znam da ce im biti sad tesko, pogotovo ako su npr.i muz i zena u prosvjeti, pa budi ti bez ikakvih prihoda...ali i kakav ce im to osjecaj ponizenja i jos veceg nezadovoljstva ostati ako sad odustanu....i onda se ti takav ponizen i nezadovoljan nakon svega i dalje trudi uciti djecu ciji roditelji, a na kraju i oni sami kad odrastu, misle da ti nista ne radis, nego valjda samo cuvas djecu da njihovi roditelji mogu mirno raditi svoj posao...
    i mislim da bi ih trebali svi podrzati i zajedno sa njima izaci u ponedjeljak, a ne se nadati da ce nam djeca bolji zivot naci negdje drugdje

    I da, nisam u prosvjeti...

  16. #816

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    ja se nadam da ce ustrajati i uspjeti. i nadam se da ce oni roditelji kojima je dosta strajka negativnu energiju usmjeriti prema vladi i traziti da se ispune zahtjevi strajkasa, a ne prema strajkasima. mozda je vrijeme da se organizira prosvjed podrske uciteljima? ima li neka akcija prikupljanja pomoci da se onima koje neplaceni dani strajka najvise pogode pomogne, da se financira ta jedina drustvena skupina koja je u ovoj truloj drzavi digla glas i stala u obranu svojih prava. kaze ministar da se placa rad a ne nerad, majko moja, a one prazne crvene stolice u saboru uredno placamo, koji je ono rad...

  17. #817
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Pa koliko smo mi iz ratom ugroženih područja izostali iz škole. Da smirim strahove - osobno sam izostala više do jednog polugodišta, nisam polagala maturu, ali sam na prijemnom bila u prvih 2%.

  18. #818
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    ja sam cijeli jedan razred propustila školu
    mm skoro dva razreda

    nije nam utjecalo na daljnji uspjeh

  19. #819
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Kad je bio rat radi sigurnosti i skloništa imali smo svako 2 dana faks bez obzira jel to bila subota ili nedelja

  20. #820

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Najviše me iznenađuju komentari koje čitam ispod članaka ... pa tako mislim da su komentari vaših kolega /smeta im što ih djeca zovu svakih pola sata na posao (jer im je dosadno, pretpostavljam) i zato žele da učitelji ne štrajkaju/ odraz nepostojanja poštovanja prema drugima i prema tuđem radu, u ovom slučaju učiteljskom ...
    Svi gledaju samo svoje potrebe, prava...

    (Pokušavam se sjetiti kako su nedavne generacije - one od prije 15-20 godina, i one starije - odrasle i hodaju po ovom svijetu bez trauma te nisu zvali roditelje svakih pola sata na posao... nije bilo mobitela, a kojih desetak godina prije niti previše fiksnih... ode mama u tvornicu i nema je pola dana, nitko ne zove, nitko nema problema jer zna gdje mu je ručak i zna se zabaviti bez maltretiranja roditelja...)

  21. #821
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Moram priznati da se i ja malo čudim kako odjednom djeca napuštena i sama. Kada većina škola u RH nema rješeno pitanje produženog boravka.
    Pa tako prvašić u npr. Šibeniku ima nastavu do cca 11 i onda bi trebao biti sam doma ako roditelji rade, sa svojih 6 i po godina.

    Vjerujem da većina roditelja koji nemaju mogućnost produljenog boravka na neki način ima riješeno čuvanje djece u takvih okolnostima (baka/djed, susjeda, stariji brat/sestra).

    Ali hoću reći da država koja ništa nije poduzela da na nacionalnoj razini riješi taj problem nema pravo upirati prstom na malu djecu samu doma i pozivati se na njihovu dobrobit.

  22. #822
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Pa koliko smo mi iz ratom ugroženih područja izostali iz škole. Da smirim strahove - osobno sam izostala više do jednog polugodišta, nisam polagala maturu, ali sam na prijemnom bila u prvih 2%.
    tad nije bilo državnihmatura
    I ako dobio skroz odličan uopće nisi Ni išo na maturu

    Ok Prijemni je Nešto drugo išao si na izabrane predmete

  23. #823
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    I nema usporedbe između prijemnih iz nasih Vremena i sad mature

  24. #824
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ima li netko po sjećanju ili dokumentirano, od 95.-e na ovamo koji je to generalni štrajk prosvjetara za redom? Sjećam se dva iz mojih školskih dana. Pitam čisto da se mogu orijentirati.

  25. #825
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja sam sigurna da roditeljima male djece uopće nije lako, da, u nekim školama je organizirano čuvanje, ali nije jednostavno voditi dijete u takav aranžman ako dolazi svega nekoliko djece.

    Ja znam da se moji kolege s posla koji imaju prvašiće kojekako snalaze.

    Ne sviđa mi se kad si nastavnici i roditelji međusobno 'spuštaju' kojekakvim dosjetkama.

  26. #826
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    I nema usporedbe između prijemnih iz nasih Vremena i sad mature
    Kako misliš nema usporedbe - testiran si iz nekih predmeta (ja matematika i fizika) zajedno sa djecom iz cijele zemlje, iz Pule, Varaždina, Koprivnice i Zagreba. U usporedbi s njima, već tada nisam bila u velikom zaostatku, premda priznajem da su svjetla Zagreba na prvoj godini na mene imala dosta negativan utjecaj, al to nema veze s tim što nije bilo škole, nego što sam dotad živjela u zamračenju pa me ponijelo večernje svjetlo. Al i to se nadoknadilo nekako, doduše samo dijelovi koji mi trebaju u svakodnevici.

  27. #827
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Bio je i 94 tjedan ili dva

  28. #828
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Je ali i tad nisi polagao hrv i eng osim ako ides na rilozofski

  29. #829
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Je ali i tad nisi polagao hrv i eng osim ako ides na rilozofski

    Ne shvaćam tvoju logiku. Misliš da je lakše matematiku i fiziku polagati nego engleski ili da ne bih prošla hrvatski na maturi? Stvarno ne razumijem argument. Nisam polagala ni nacrtnu geometriju, ni filozofiju.

    Mislim - uspoređuješ se s djecom iz ostatka zemlje. I pokažeš da nisi lošiji usprkos nedaćama. Koje veze ima koji predmet?
    Posljednje uređivanje od Jelena : 19.11.2019. at 16:57

  30. #830
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Filozofski
    Q oni ni u snu ne bi polagali matku

  31. #831
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Pa koliko smo mi iz ratom ugroženih područja izostali iz škole. Da smirim strahove - osobno sam izostala više do jednog polugodišta, nisam polagala maturu, ali sam na prijemnom bila u prvih 2%.
    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam cijeli jedan razred propustila školu
    mm skoro dva razreda

    nije nam utjecalo na daljnji uspjeh
    I ja kao i curke, propustila cijelo jedno polugodište, stigla u drugu državu, učila paralelno hrvatski jezik (nije bio popularan jezik koji sam tad pričala ), istodobno učila sve što su već naučili u prvom polugodištu + novo gradivo s ostalima koje se učilo trenutno. Na kraju tog 3. razreda srednje u matematičkoj gimnaziji završila sam kao najbolja učenica (uz još dvoje učenika koji su imali 5.0, al oni su bili u prednosti u odnosu na moj start). Bez problema upisala fax na koji se teško upada zbog navale, završila ga, pa poslije i magisterij. Nikad nikakvih problema. Tko hoće i želi uvijek će naći način, a tko ne, traži izgovore...poznata stara....

    Sad sam se sjetila svojih sastavaka iz hrvatskog jezika: skupćina općine...on ćuti (šuti)... jer sam mislila da je na hrv sve suprotno od mog srpsko-hrvatskog jezika...hahaha...

  32. #832
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Ne shvaćam tvoju logiku. Misliš da je lakše matematiku i fiziku polagati nego engleski ili da ne bih prošla hrvatski na maturi? Stvarno ne razumijem argument. Nisam polagala ni nacrtnu geometriju, ni filozofiju.

    Mislim - uspoređuješ se s djecom iz ostatka zemlje. I pokažeš da nisi lošiji usprkos nedaćama. Koje veze ima koji predmet?
    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Filozofski
    Q oni ni u snu ne bi polagali matku
    jelena.O ni ja te ne kužim.

    Na Filozofskom upisati engleski je vrlo, vrlo teško jer je ogromnaaa navala isamo najbolji upadaju.

    Ja sam se recimo u početku počela pripremat za dva dijametralno suprotna fakulteta

  33. #833
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Razlika sada i onda je utoliko što su sad sva djeca jednako zahvaćena, a tada je bilo onih koji nisu uopće bili zahvaćeni i oni koji nisu bili.
    Da li bih ja upala na studij engleskog - da sam imala afiniteta, vjerojatno bih jer mi je to išlo. Možda i ne bih, ali nije bitno. To ovisi o mojim afinitetima i (ne)talentima.

    Ali jelena, ti znaš zbilja nekad ubaciti neki komentar da ode razgovor u OT. Poanta je da su sva djeca jednako zahvaćena, da se školsko gradivo, pogotovo osnovnoškolaca, stigne nadoknaditi, da se na tržištu rada ljudi koje je neka prirodna katastrofa pogodila ne prepoznaju kao lošiji, a da učiteljima treba vratiti dostojanstvo jer je to važno i za njih i za njihovu djecu, a ponajviše za društvo i za našu djecu.

  34. #834
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    I polozila bih prijemni sigurno na oba, al sam.shvatila da su mi pripreme potpuno razlicite, drugi predmeti a na oba faxa navala pa sam.se koncentrirala na jedan.

    I da polozila bih bez problema matematiku i fiziku jer da nisam bila vrsna u tim predmetima ne bih osvajala nagrade na zupanijskim natjecanjima iz fizike.

    Ne pisem da se hvalim nego da imas predrasude da netko s recimo.Filozofskog ne bi mogao polozit matku ili fiziku ili obratno da neki matematicar ne bi polozio prijemni na hrvatskom ili povijesti.

    Ima ljudi kojima dosta predmeta lezi.

    Ja recimo ne bih nikad prosla nista sto je vezano uz umjetnost, glazbu ili npr.likovna akademija...

    Totalni antitalent..
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 19.11.2019. at 17:27

  35. #835
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Ko je rekodanebi mogao
    Ali se ne bi sjetili to prijaviti
    Ajde ne brkajte

  36. #836

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    ja se samo bojim da će na kraju ove priče učitelji biti pod tolikim pritiskom roditelja da će to prelaziti sve granice. i do sada su to bili, budući da je nekim roditeljima već i 4 loša ocjena za njihove genijalce i naravno da bolje od učitelja znaju što bi njihovo dijete trebalo dobiti. sada će za sve neuspjehe biti krivi učitelji, svaka će lošija ocjena biti posljedica štrajka...očekivanja će rasti...strah me i zamisliti kako će to izgledati.

  37. #837
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj lola_34 prvotno napisa Vidi poruku
    Šta kažete, cure?

    Veselo, ha?
    nadam se da ce ustrajati

  38. #838
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    I ja

  39. #839
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Ima nekih najava da će se i sindikat policije priključiti..

  40. #840
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    meni samo nikako nikako nije jasno zasto svi roditelji grakcu na ucitelje i profesore jer nema nastave, a nitko da bi ni slovo uputio na vladu koja jest kriva za strajk. zar su svi ti graktaci toliko opcinjeni vladom i ne vide stvarnost?
    Posljednje uređivanje od magriz : 19.11.2019. at 18:58

  41. #841

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Što se mene tiče, tko nije zadovoljan ocjenama na kraju godine, može godinu ponavljati.
    Ili može učiti za vrijeme štrajka. Ili se zadovoljiti time što je dobio.
    Svi za jednog, jedan za sve, moto je pod kojim sam ja odrasla i sasvim sigurno neću opstruirati ovu bitku radi svoje komocije niti djetetove.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  42. #842
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Jesu kod vas na skoli stavili obavijest o tome da ima/nema nastave do daljnjeg? Kod nas je svaki put bila obavijest ali sad nema nista. Uciteljica je porucila da nema ali nema ocitovanja skole ovaj put. Kako je kod vas?

  43. #843

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Kod nas stavljaju na web, možda i na školu Al ja joj se ne približavam . I stavljaju dan za dan, pa tako i sad, očitanje samo za sutra a ne za do daljnjeg.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  44. #844
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Kod nas od danas piše do danjeg

  45. #845
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    meni samo nikako nikako nije jasno zasto svi roditelji grakcu na ucitelje i profesore jer nema nastave, a nitko da bi ni slovo uputio na vladu koja jest kriva za strajk. zar su svi ti graktaci toliko opcinjeni vladom i ne vide stvarnost?
    Potpis

  46. #846

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku
    Jesu kod vas na skoli stavili obavijest o tome da ima/nema nastave do daljnjeg? Kod nas je svaki put bila obavijest ali sad nema nista. Uciteljica je porucila da nema ali nema ocitovanja skole ovaj put. Kako je kod vas?
    Razrednica poslala mail da do ispunjenja zahtjeva nema nastave, a s web stranicom naše škole se danas nešto čudno događa (ne mogu je niti otvoriti)...
    Posljednje uređivanje od lola_34 : 19.11.2019. at 20:29

  47. #847
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Kod nas dan prije na web stave za idući dan. Tako su i za danas napisali, ne piše do daljnjega.

  48. #848
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Kod nas je zadnja obavijest za danas. Za sutra nisu nista objavili. Ja necu poslat djecu ali nije mi to ok od strane skole.

  49. #849

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Na srednja.hr piše da je danas pao server koji drzi stranice škola.
    Kod nas je uobicajena obavijest samo za sutrasnji dan

  50. #850
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    kod nas pise do ispunjenja zahtjeva

    i nadam se da ce uspjeti
    Posljednje uređivanje od Ginger : 19.11.2019. at 21:03

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •