Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Bolovi u dojkama

  1. #1
    *LUNA**

    Početno Bolovi u dojkama

    Drage Rode!

    Prije sedam godina sam otkrila kvrzicu na ljevoj dojci. Nakon konsultacije s ljecnikom ustanovljeno je da nije nista strasno, mala zljezdica koja ce se povuci nakon poroda.
    I zaista nakon poroda ona se i povukla. Nekih 3-4 godine poslije toga opet me pocelo pomalo boljeti u podrucju ljeve dojke. To je otprilike bilo prije godnu dana. Posjetim dr. Nolu koji mi kaze da nema razloga za zabrinutost kako sam savrseno u redu.
    U zadnje vrijeme me opet pomalo boli i streca na istom mjestu. Jedno vrijeme me boljelo samo kada trebam imati mjesecnicu ali sada to potraje i u ono vrijeme kada je nemam. Kako se sama pregledam cesto kad se tusiram nisam primjetila neke promjne. Savako cu otici opet na pregled ali me zanima da li neko ima kakva slicna iskustva.
    Hvala!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Ja sam sa 18 godina imala povecu kvrzicu koju su odlucili odstraniti jer je stalno rasla.Nije bilo nista strasno ali od tada pa do dana danasnjeg idem na UZV dojke jednom godisnje jer su mi dojke pune malih bezopasnih kvrzica pa samim tim kazu da takve osobe moraju biti vise pazljive jer je kod njih teze otkriti stvarne probleme.Inace su mi grudi do prvog poroda bile jako bolne a od tada je dosta ok.Mozda da ipak upitas o UZV dojki.Ne znam koliko godina imas jer u kasnijim godinama je preporucljiva i mamografija.

  3. #3
    *LUNA**

    Početno

    Imam 27 godina

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •