Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 56 od 56

Tema: viđanje djeteta s roditeljem s kojim ne živi

  1. #51

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    26

    Početno

    Jučer sam opet bila na ročištu, koje je nakon sat i pol odgođeno za 15dana... sutkinja je donjela privremenu mjeru viđanja jer otac dijete nije vidio već jako dugo- uglavnom nazvao me je u petak da mi prijeti kako ću ostati bez posla i da će on to svojim vezama srediti... za malog ne pita a prošli tjedan smo samo 4x bili u bolnici na pretragama... s tim da mi je rekao ako mi ne daš malog odvoditi nema frke ne moram ga ni vidjet a kada bude punoljetan porazgovarat ću ja s njim?! I izjava poput "zbog tvog djeteta ja i moja djeca nemamo mira"?!
    Sada pitam ja vas čemu to forsiranje očinstva od strane sudstva, socijalnog... i sama sam podlegla tim pričama i slala mu (kao što sam vam prije napomenula) sms-ove, mms-ove ali čemu? Sam je rekao da prestanem praviti budalu od sebe i sada sam opet ja dužna podrediti svoj život i mir (kojeg na žalost ni nemam- nakon što me je nazvao , obavjestio je policiju da ja njega uznemiravam :? (i to samo zbog osvete pošto sam ga bila prijavila zbog prijetnji) i dođu meni ljudi jer moraju izaći na intervenciju, pokažem im da je on mene zvao i prijetio mi da bi mi na kraju rekli da im je jako poznat, ima dosje u pol, i neka se čuvam, zaključavam, i pazim gdje šetam jer je psihički bolestan i moguće je te im je poznato iz prakse da takvi ne odustaju). Znači trebam čekati da me opet istuče?! Ili ću sa suzavcem šetati jer što ako me gosp. koji sam kaže da se ne može kontrolirati, zaskoči?! S tim da je sutkinji rekao da on više nema živaca (nakon 3ročišta) i da će odustati od malog?!
    Eto - koliko čitam na netu, da majke ne daju vidjeti dijete, otac se bori i stoji mjesecima pred vratima a ni soc. (koje je užas živi, hrpa besposličara koji ni ne znaju svoj posao)... u mom slučaju obrnuta priča... otac psihički bolesnik, nasilnik, zlostavljač s dobrim vezama i novcima te se njemu ništa ne moža. Ne pokazuje brigu i interes za djetetom a ja moram forsirati viđanje i odvoditi dijete (po novom) u park jer otac 7mj. bolesno dojenče odbija doći vidjeti na našu adresu... Te je kao dovoljno staro za odvođenje?! Sa strancem u neprijateljsko i nesigurno okruženje?!
    Ma nemam riječi... Prestrašno i stalno se iznova razočaram

  2. #52
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    lilianna ajde, srećo, smiri se, sve će biti dobro. Mir postižeš u sebi i sa sobom, ne može ti ga netko drugi dati, a vidjet ćeš doći ćeš i do toga sama.

  3. #53

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    420

    Početno

    park nije neprijateljsko okruženje.

    po tvojoj priči mene bi bilo strah da mi dođe u kuću pa stvarno ne vidim razlog tvom nezadovoljstvu zbog odluke .

  4. #54
    ANKARA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    liliana ako je i policija potvrdila da je psihički bolesnik onda je stvar riješena. Ti mu možeš na osnovu toga zabraniti viđanja a svaku sljedeću prijetnju prijaviti. Apsolutno nemoj reagirati na njegove provokacije i maltretiranja. Ignoriraj ga i traži policijsku zaštitu. Bez obzira što on ima moć , novac ivezu. Tvoje je pravo da štitiš sebe i dijete. Ako se i policija ogluši idi dalje i traži zaštitu. A s mog gledišta, bolje je da dijete i nema oca i ne zna za njega nego da ga taj isti otac maltretira, tuče i ponižava. Tvoje je dijete jo pre malo da bi shvaćalo pojam oca kao takvoga i mislim da ti neće biti problem objasniti djetetu kasnije zašto si sama. A ako gospodin jednog dana odluči sinu sebe predstaviti i tebe ocrniti u njegovim očima, bez brige, maleni će znati obraniti i tebe i sebe.

  5. #55

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Strmec
    Postovi
    444

    Početno

    jesi ti vidovita ili uzivas mrcvariti ljude koji se zapetljaju u probleme?

    sto mislis da li treba non stop kaznjavati ljude koji su slabi, ne reagiraju pametno i odlucno kad ih pritisnu problemi?

    koliko ja znam po selendrama po balkanu lokalni svemoguci serifi maltretiraju sve oko sebe, slabo se neko bavi samohranim mamama i njihovim problemima

    meni njena prica djeluje ko poziv u pomoc, dobro da joj nisi ponudila strik da se objesi[/quote]

    POTPISUJEM!!!

  6. #56

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    26

    Početno

    Hello!
    Hvala na potpori- na viđanje u parku(privremeno sudsko rješenje) otac naravno nije dolazio... Dobila sam samo prijetnje no sada se ne javlja već duže vrijeme... Nadam se da će se već razriješiti to navlačenje po sudu, koje apsolutno nema smisla!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •