Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 61 od 61

Tema: ABDOMINOPLASTIKA

  1. #51
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ja sam vadila tumor iz trbusnog misica i mogu reci da je bol nakon operacije uzasna. Nevjerojatno, ali nisam znala da ce me misici tako boljeti cak i pri disanju. Npr prvih sedam dana nisam uopce mogla govoriti ako bi stajala na nogama. Imam oziljak od desetak cm ali to je zanemarivo... Ne znam kako boli ostalo, ja sam samo misic vadila, nisam se "sredjivala" jer nemam viska materijala. To s kozom i salom je valjda manje bolno, al ako je ikako moguce misice radije ucvrstite vjezbom a ne operacijom.
    Imam rijeci hvale za dr Staneca (u njega sam bila u Edumeda samo na pregledu i srecom sam dosla kod njega jer je strucan, ostali doktori su me samo vozali lijevo-desno).
    Operacija mi je bila u Dbk na platicnoj kirurgiji i stvarno se ne vidi ni jedan sav na oziljku, samo tanka pravilna crtica. Konac je kroz sav isao kao zmija iz jednog komada konca

  2. #52
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    daj na pp

  3. #53
    Neli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    535

    Početno

    Citiraj zenamajkakraljica prvotno napisa Vidi poruku
    Evo odgovora iz prve ruke. U ponedjeljak otisla na sv. Duh i danas dosla kuci, u utorak mi je radjena abdomio i hernioplastika, posivena mi je dijastaza, a sve to na teret drzave, postoji jedan doktor koji je za to da se zenama vrati samopouzdanje nakon poroda
    daj detalje!
    o doktoru, tko ti je postavio dijagnozu, sveeee!

  4. #54

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj Neli prvotno napisa Vidi poruku
    daj detalje!
    o doktoru, tko ti je postavio dijagnozu, sveeee!
    Evo ovako. Mucim se s tim od prije tri godine od prvog poroda. Dva mjeseca nakon poroda skontali su da imam umbilikalnu herniju, odmah sam ju operirala i to vrlo nestručno, ostala sam unakažena i još k tome nakon 6 mjeseci od operacije pojavio mi se novi iznad reza od prve operacije. Kože je bilo more jedno koja je visila i strija i svega ali planirala sam još djece. Ostala sam na sve to opet trudna i nakon drugog poroda stvar je bila ista, nisam imala novih strija ali koža je naravno ostala. Nisam debela, ima me ali sasvim izgledam ok, ali 3 godine nisam izlazila iz steznih gaćica jer bi sve visilo i kipilo. Jedno večer mi je sve da prostite dopi*dilo i odem ja na net, tražim, cunjam i na forumu nađem ljude koji su bili na Sv.Duhu kod primarijusa Gverića, još sena forum javio i sam doktor i ostavio je broj svoje ambulante da mu se ljudi jave, kako muški tako i ženski. I tako ja odmah u jutro nazovem taj broj i javi mi se primarijus glavom i bradom i dami sestru, naručim se na pregled koji sam čekala tjedan dana, odem i kad me vidio čudio se čudom t kome je tako unakazio i rekao da će to sve on srediti. Isti dan me je naručio na zahvat, po dogovoru između nas dva mjeseca od tog pregleda. Skupila sam nalaze i otišla na taj dan. Sutra dan su me operirali i treći dan sam išla kući, na dan operacije boli ali je ok, drugi dan mi je bio najgori a svaki idući sve bolji, sad sam 5 dana od operacije i super je, skoro sam se ispravila, analgetike ne pijem više, hodam,ležim na ravnom i super je. Rezultati su odlični i jako sam zadovoljna. 22. idem na kontrolu, konce ne vadim nego se tope, imala sam opsežnu operaciju, plastiku bruha, trbušnog zida jer sam imala veliku dijastazu i svima koji kake da treba vježbati poručujem da se prvo informiraju, na takav nalaz kao moj vježbanje je kamilica i ne pomaže ništa, nismo svi isti... i još uz sve to mi je uklanjana suvišna koža i imam novu poziciju pupka. Kući sam išla autoputom, vozila se 4 sata i bilo mi je ok... Eto ako sam nešto izostavila pitajte. Mene je izvukla hernija,ne znam radi li abdominoplastike onima koji ju nemaju, na taj način opravdava operaciju socijalnom. Dijagnozu imam postavljenu od prije 3 godine a on ju je samo potvrdio jer pacijent ima pravo izabrati gdje i kada želi što operirati ikod koga. Nisam imala putni nalog za tamo jer mi je Osijek bliži i oni imaju pl. kir. ali ja tamo nisam htjela ići pa sam sve financirala sama ali to je mizerno naspram cijena zahvata kod privatnika. Primarijus je najbolji na svijetu i sve riječi hvale koje znate ja mogu primjeniti na njega.

  5. #55
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    ovooooo je super! kakve promjene! I još na teret države?! Ma idem odmah na drugo dijete! šala
    za ozbiljno, ako mi ikad bude trebalo neću se nećkati...

  6. #56
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Ok, ti si imala ozbiljan zdravstveni problem, mene zanima estetska strana - sa viškom kože, naravno uklonjene su ti i strije, je li ostala koja? Kakvi su rezovi na trbuhu, vidljivi, ili?

  7. #57

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    I mene zanima.
    Ali imam jednu uvrnutu želju - ne želim izgubiti ožiljak od CR-a. Samo višak kože. Da li mislite da je to moguće?
    Posljednje uređivanje od Sumskovoce : 24.04.2013. at 15:08

  8. #58
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    zenamajko, ti si imala zdravstveni problem i vjerojatno se to sve vodilo kao opercaija kile, a doktor je super sto ti je uz to popravio sve sto te je mucilo i smetalo, rijetko se danas takvi mogu naci.

    Bas me zanima da li bi isto ucinio nekome tko nema kilu, nego si samo ne izgleda lijepo. Ne znam jel nas siromasni zdravstveni sustav moze to podnijeti.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    1

    Početno

    bilo kako bilo ja osobno bi odmah pristala na zahvat jer nakon 4 bebaca moj trbuh zaista nije oku privlacan...

  10. #60

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Cure,žene,nedavno imala liposukciju,abdominoplastiku i povećanje grudi. Ako koga zanima išta vezano za to,tu sam

  11. #61

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    1

    Početno Abdominoplastika

    Citiraj Claud prvotno napisa Vidi poruku
    Cure,žene,nedavno imala liposukciju,abdominoplastiku i povećanje grudi. Ako koga zanima išta vezano za to,tu sam
    Mene zanimaaaa

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •