Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Grafički fakultet

  1. #1
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno Grafički fakultet

    Hm, kao prvo, ne znam da li sam na dobro mjesto stavila topic.

    A sad dalje. MM je 2001, položio "zadnji" ispit na gore navedenom fakultetu. Ostala su mu još dva i diplomski, Odslušao je sve što je trebao!
    Mene zanima, ima li ikakve šanse da on položi još ta dva ispita i diplomira po starom ili mora prolaziti neku "bolnu" proceduru. Obzirom da je to sve skupa bilo prije 11 godina i prije novog sistema.

    Znam da bi najbolje bilo otići tamo i pitati, ali s obzirom da sam ja inicjator svega ovoga, za početak da skupim što je više moguće info ovako.

    Još ak ima neko s tog faksa....
    Posljednje uređivanje od ana.m : 29.04.2012. at 22:12

  2. #2
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Mora otici tamo i pitati. Mozda postoje i neke informacije na njihovim stranicama, ali sumnjam.

    Ja sam diplomirala 2009. po starom programu (no ne onako starom kojeg sam originalno upisala davnih dana), a prije toga sam zadnje ispite polagala negdje 2002., 2003. Imala sam neke razlike za odslusati, neke neodslusane nisam morala, a za neke koje sam odslusala vise nikoga nije bila briga. Postojao je rok do kad svi predbolonjci moraju zavrsiti, no ne znam je li se to mijenjalo. Mozda i nije. Ovo moje nije bilo na grafickom faksu.

  3. #3
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ma znam da on mor otići tamo i pitati, ali.....Ne bu to tak lako išlo, s obzirom da kađem, ja sam ta koja želim da on to zvarši i sad se ja raspitujem za sve, a čisto sumnjma da ja dođem tam i pitam ili nazovem da bi mi nekaj rekli, a me onako zanima ako netko zna nešto, radi možda tamo. Na kraju ću se ndama uspjeti potjerat ga tamo.

  4. #4
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    daj nazovi referadu pa pitaj.. Zašto misliš da ti ne bi ništa rekli?

  5. #5
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Koliko sam čula za kolege koji su bili u sličnoj situaciji - morali su upisati zadnju godinu, položiti neku razliku i svašta nešto, a sve zbog Bologne. Nije da te obeshrabrujem, ali to mi se čini kao vjerojatniji ishod. Sretno (da ipak budem u krivu)!

  6. #6
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Mene recimo bologna uopce nije dotakla, a vratila sam se na faks negdje 2008. i u godinu dana rijesila 20-ak ispita (sve to skupa je puno lakse s trideset i kusur, nego s 18+... barem meni).

  7. #7
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ana lijepo ti nazovi referadu i pitaj. iznenadila bi se koliko stvari takvih pitalju roditelji, bracni drugovi, prijatelji, rodjaci...... osim onih koji bi to trebali zavrsiti

    na faksu na kojem sam ja radila, ljudi imaju rok do 10. mjeseca ove godine da poloze sve i diplomiraju, ako su po to tzv. starom programu.
    ja se raspitala i tjeram jednu susjedu rodu da to zavrsi

  8. #8
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,233

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    ana lijepo ti nazovi referadu i pitaj. iznenadila bi se koliko stvari takvih pitalju roditelji, bracni drugovi, prijatelji, rodjaci...... osim onih koji bi to trebali zavrsiti

    na faksu na kojem sam ja radila, ljudi imaju rok do 10. mjeseca ove godine da poloze sve i diplomiraju, ako su po to tzv. starom programu.
    ja se raspitala i tjeram jednu susjedu rodu da to zavrsi
    jel možeš nekako i mene natjerat?

  9. #9
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Je li možeš moga muža natjerati???

    Dakle saznala sam kaj trebamo napraviti, ali on nije zainteresiran. Ja bum ga vubila!!

  10. #10
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    Je li možeš moga muža natjerati???

    Dakle saznala sam kaj trebamo napraviti, ali on nije zainteresiran. Ja bum ga vubila!!
    I ja bi ga koknula pa hebemu miša, pojedem ta dva ispita. Joooj

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •