Pokazuje rezultate 1 do 18 od 18

Tema: 12 mj beba i četverogodišnjak na koncertu klape u LIsinskom?

  1. #1
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno 12 mj beba i četverogodišnjak na koncertu klape u LIsinskom?

    Imam veliku želju slušati klapu Nostalgija u Lisinskom, od 20 h, a nemamo gdje s djecom, pa se pitam je li netko vodio klince na tako nešto (znam da su kikači razni bili na rock-koncertima, ali za ovo - ne znam?) i kako je ispalo?

    Nedavno smo ih vodili na svadbu i slavili su do pol dva oboje - uživali su, i nije bilo problema. Al nije isto Lisinki i svadba.

    Što mislite?

    ps Malena redovno ide u dječje kazalište i bude mirna i zadovoljna. Više me brine što četverogodišnjak može smisliti LOL

  2. #2
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    bude mirna jer gleda što se događa na pozornici.
    a čisto sumnjam da su na svadbi sat i nešto morali mirno i tiho sjediti.

    ovdje bi im bilo dosadno, pa ti sad vidi što iz toga može proizaći.

  3. #3
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Citiraj melange prvotno napisa

    ovdje bi im bilo dosadno, pa ti sad vidi što iz toga može proizaći.
    toga se i bojim...

    ma rekoh da pitam, pa da mi ljudi kažu da nema šanse, da lakše podnesem to što će ić samo jedno od nas

  4. #4
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    nema šanse

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Ja se svog 4,5-godišnjaka još nisam usudila voditi na večernje priredbe (ni u kazalište, a kamoli na koncert), jer znam da bi bio preumoran i da bi uslijed umora bilo svega

  6. #6
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    pa jel slušaju doma klape?

  7. #7
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno Re: 12 mj beba i četverogodišnjak na koncertu klape u LIsins

    Citiraj Ifigenija prvotno napisa
    Više me brine što četverogodišnjak može smisliti LOL
    Ja znam što moj četverogodišnjak može smisliti,pogotovo u večernjem terminu tako da si fakat takvu avanturu ne bi priuštila još neko vrijeme :/

  8. #8
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Bolje ne...

    Mislim, da li mozeš biti sigurna da neće ometeti druge koji su došli uživati u glazbi? Trebaš biti spremna da u toj situaciji i u toj prilici ne trebaš očekivati razumijevanje za djecu.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    mi smo dalmoši, svako lito odslušamo bar 5-6 klapskih koncerata na otvorenom, gdje djeca imaju prilike skakutati i gledati naokolo, ali do dan-danas (13 i 10 g.) nisu zavoljele klape, jednostavno im bude dosadno i monotono; mislim da ti to neće ići

  10. #10
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Okej, znači nema iznenađenja po ovom pitanju

  11. #11
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    Ja se svog 4,5-godišnjaka još nisam usudila voditi na večernje priredbe (ni u kazalište, a kamoli na koncert), jer znam da bi bio preumoran i da bi uslijed umora bilo svega
    Ja sam svoju skoro petogodišnjakinju vodila dvaput na balet u HNK.
    Obožava balet i uživala je.
    Ali 45 minuta

  12. #12
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Mhm, u toj dobi ja svoje ne bih vodila (rano su išli u krpe, vjerojatni rasplet bio bi da nakon 15-20 minuta moramo svi skupa izaći van iz dvorane). Preživjet ćete. Možda će za slijedeći koncert biti bolja logistika, pa da možete otići bez djece. To je mnogim majkama i očevima potrebno. Mi smo išli na smjenu - jednom je mm išao u Komediju , drugi put ja, ali moram priznati da baš nije bilo često, otprilike jednom do dvaput godišnje. Ponekad nijednom. I već dugo, predugo nismo bili zajedno.

    Offt.
    Ja bih SVOJE baš mogla odvesti. Hvala na podsjećanju na taj koncert... Doma djeca ne samo da slušaju klape (iako im je udio dalmatinske krvi 25% to je očito dovoljno) nego ih naslušavaju u beskraj i mi skup s njima, čak i kad nam se ne sluša. Mlađi je baš jučer rekao da će na prijemnom za glazbenu školu pjevati "Da te mogu pismom zvati..."

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    823

    Početno

    Ja sam svoje vodila na takva mjesta, ali bez prevelikih očekivanja. Znači uvijek sam imala spreman plan za izlazak i nisam se previše nadala da ne bi bila razočarana šta mi nije uspjelo nešto odgledati.
    Tako sam ih jednom odvela na Božićni koncert Lada koji je trajao sat i pol. Ja sam silno željela ići ( ipak mi je muž svirao 8) ), a nisam imala kome ostaviti klince. Moram priznati da me većina čudno gledala, ali moji klinci su bili kao hipnnotizirani. Sjedili su mi svak na jednom koljenu i slušali koncert. Uredno smo pljeskali na kraju svake pjesme. Samo smo si na kraju dali oduška i vikali "Bravo tata" ( doduše meni je Brunči rekao da moram vikati " Bavo, mužu moj!" ).
    Nisam mogla vjerovati da su sa toliko strpljenja i pažnje izdržali sat i pol.
    Nakon toga vodim ih na sve i sva. Ali opet... uvijek postoji rezervni plan jer na takva mjesta ljudi dolaze uživati i ne žele da im djeca smetaju. To poštujem i kada bi nekog ometala izašli bi van.
    Inače, balet u HNK-u nam je omiljeni i tamo smo redoviti posjetitelji.

  14. #14

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    823

    Početno

    Zaboravila sam napisati da mi je bilo i lakše dok je mali bio manji jer bi ga ubacila u maramu ili sling i mogao je u miru spavati ako bi htio. Jedino sam tražila karte uz prolaz da se mogu dići.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa
    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    Ja se svog 4,5-godišnjaka još nisam usudila voditi na večernje priredbe (ni u kazalište, a kamoli na koncert), jer znam da bi bio preumoran i da bi uslijed umora bilo svega
    Ja sam svoju skoro petogodišnjakinju vodila dvaput na balet u HNK.
    Obožava balet i uživala je.
    Ali 45 minuta
    I mi smo dvaput bili na baletu u HNK. Ali na predstavi od 18 h.
    Ništa što počinje kasnije od toga još nije za nas... i neće biti još neko vrijeme.

  16. #16

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    Moj je ovu zimu, znači s 4,5 god. bio na klapi Intrade u Ciboni. Bio je oduševljen, ali moram naglasiti da sluša isključivo klapske pjesme i većinu zna otpjevati od početka do kraja, on je naprosto uživao.

  17. #17

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    202

    Početno

    Moj je od prve godine inficiran klapama, i kad smo željeli popiti kavu/sok na miru, namontirali bi se ljeti pored seoskih pozornica u kafić. Bio je u stanju dva sata sjediti nepomično i slušati klape. Danas isto tako. A inače je dijete bez sekunde mira. Spava, pedalira i priča istodobno. Najbolje sama poznaješ svoju djecu. A i 'ko ne riskira...

  18. #18
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Ja sam I., kada je imao točno dvije godine vodila u Lisinski na Večer sevdaha. Bila sam spremna u svakom momentu izaći van i imala sam karte odmah do vrata. Dakako, nije izdržao do kraja, otprilike pola sata prije kraja smo morali izići. Ali, moj I. je noćna ptica. Evo, ovu subotu je bio na tulumu (dobro, nije bio baš divlji tulum, cure su unutra pričale, dečki su na dvorištu pušili i pili pivu). Otišli smo kući u ponoć i to zato jer se meni spavalo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •