Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789
Pokazuje rezultate 401 do 410 od 410

Tema: OPLODNJA DONIRANIM SPOLNIM STANICAMA

  1. #401

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    24

    Početno

    Evo, odgovorio je sinoć u 23:00, ali ne znam šta bi ti rekla na ovaj njegov odgovor. Iskopirao je moj cijeli mail i onda je u nastavku gdje sam mu postavila pitanja odgvorio, ali jako šturo, sa jednom ili maksimalno dvije riječi. Na pitanje od kud su donorice i da li ih i na što sve testiraju je samo u zagrade stavio "naravno". Možda ga ne ide baš engleski. U privitku mi je poslao dva dokumenta, spisak pretraga za njega i za mene.

  2. #402
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Bozna, imaš li cjenik za postupke u toj klinici?

  3. #403

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    24

    Početno

    Inesz, imam za ovu prvu kliniku kojoj sam pisala. Ovaj doktor kojeg su preporučili mi nije poslao cjenik, na moj upit o cijeni je nadopisao da se nešto može refundirat i u zagradu neku cijenu od 3460E, pa ništa nisam shvatila je li to iznos koji bi se mogao refundirat ili koji moram nadoplatit. Svakako ću mu pisat i danas.

  4. #404

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Drage moje ,evo jos jedna kandidatkinja ya donaciju,ja imam 40 giduna rezlutati perfektni,muz jako nizak broj p.pokretnih,dve umjetne,dve bete nula,treci iz feta blasta strara 5 dana ,biokemijska trudnoca.Dvoumim se izmedju Europe IVF i Pronatala...

  5. #405

    Datum pristupanja
    Feb 2022
    Postovi
    11

    Početno

    Citiraj jejja prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje je u Hrvatskoj MPO danas?

    Iako zakon dozvoljava MPO postupke s doniranim gametama, u Hrvatskoj ne postoji banka muških i ženskih spolnih stanica za heterolognu oplodnju.

    Manjem dijelu parova s najtežim oblicima neplodnosti ili umanjene plodnosti, koji radi toga nikako ili vrlo teško tijekom liječenja dobivaju vlastite spolne stanice za ostvarivanje trudnoće i rođenja djeteta, jedan od puteva do roditeljstva su MPO postupci s doniranim spolnim stanicama. No, ako se parovi odluče za postupak uz donirane muške ili ženske spolne stanice, ti postupci se ne obavljaju u Hrvatskoj.

    Pratite nas na FB stranici Roda-neplodnost, saznajte nešto više, komentirajte i dijelite!

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk
    Je li se što promijenilo do 2022. godine glede ovoga da se s u Hrvatskoj doniranim jajnim stanicama (osoba pristaje da ne bude anonimna), ne može ujedno u Hrvatskoj izvršiti **** EDIT: izvantjelesna oplodnja? Meni bi jedna osoba bila spremna donirati svoju jajnu stanicu, ali ne znam gdje bi se onda mogla izvršiti *** izvantjelesna oplodnja.

  6. #406
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Zrdem, nije se ništa mijenjalo u HR Zakonu o medicinski pomognutoj oplodnji od donošenja zakona 2012.
    Donacijski programi u IVF-u Hrvatskoj se ne rade.

  7. #407

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    113

    Početno

    Možeš svoju donoricu u Makedoniji imati

  8. #408

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    1

    Početno

    Drage korisnice,

    vidim da je ova grupa malo zamrla, ali probat cu postaviti pitanje pa se nadam odgovoru ako netko vidi
    1. da li je netko radio s klinikom upragu FERTICARE https://www.ferticare.eu/. Vidim da se na forumu spominju Eurpe IVF i Pronatal (i njih sma kontaktirala), ali za ovu nitko ne pise pa ako netko ima bilo kakvu info o njima pliz recite.
    2. ekipakoja je uzela doniranu jajnu stanicu, nakon kojeg puta ste upjeli iznijeti trudnoću na kraju (ja imam 44 godine )
    3. sve ove klinike obecaju 1,2 ili vise blastocista. Ako iz prve ne uspije trudnoca, koliko kosta novi pokusaj s vec kupljenim blastocistom ?
    4. da li netko ima infovezano za HZZO, pokusala sam saznati da li vracaju neke novce za postupak. Toliko su opceniti u odgovorima da ne znam da li daju zenama mojih godina, za koju drzavu vracaju novac a za koju ne itd.

    Mislim da sam vas izmaltretirala s dosta pitanja
    Hvala svima na odgovorima.!!!!!!!

  9. #409

    Datum pristupanja
    May 2022
    Postovi
    21

    Početno

    Citiraj Veja prvotno napisa Vidi poruku
    Drage korisnice,

    vidim da je ova grupa malo zamrla, ali probat cu postaviti pitanje pa se nadam odgovoru ako netko vidi
    1. da li je netko radio s klinikom upragu FERTICARE https://www.ferticare.eu/. Vidim da se na forumu spominju Eurpe IVF i Pronatal (i njih sma kontaktirala), ali za ovu nitko ne pise pa ako netko ima bilo kakvu info o njima pliz recite.
    2. ekipakoja je uzela doniranu jajnu stanicu, nakon kojeg puta ste upjeli iznijeti trudnoću na kraju (ja imam 44 godine )
    3. sve ove klinike obecaju 1,2 ili vise blastocista. Ako iz prve ne uspije trudnoca, koliko kosta novi pokusaj s vec kupljenim blastocistom ?
    4. da li netko ima infovezano za HZZO, pokusala sam saznati da li vracaju neke novce za postupak. Toliko su opceniti u odgovorima da ne znam da li daju zenama mojih godina, za koju drzavu vracaju novac a za koju ne itd.

    Mislim da sam vas izmaltretirala s dosta pitanja
    Hvala svima na odgovorima.!!!!!!!
    Evo i mene zanimaju identična pitanja pa ako bi netko iz prve ruke bio voljan odgovoriti puno hvala

  10. #410
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Imate li iskustva s missed ab nakon donacije js?

    Nama prvo transfer nakon ivf s doniranim js bio uspješan, i na uzv u 10tt potvrđeno je da nema kčs i da je plod stao s razvojem u 9tt.

Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •