Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: od čega povraćanje

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno od čega povraćanje

    prije par dana je povratio nakon vrtića, danas u autu ( nakon vožnje od nekih 1 i pol sat) i nakon toga još jednom dok se igrao sa klincima. stoji, povrati i ide dalje kao da ništa nije bilo. i ovaj drugi put je bilo nakon vožnje, ali je bio izvan auta nekih 1 h i tek tada povratio. jel treba brinut ili ...

  2. #2
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    ja bi otišla na gastroskopiju.

  3. #3
    Ora avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,236

    Početno

    Ako se ponovi kod dr na pregled.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da što prije prođe!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj krumpiric prvotno napisa
    ja bi otišla na gastroskopiju.
    ima tek 2 i pol god....jako mi je premali za tako gadnu pretragu

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    split
    Postovi
    576

    Početno povraćanje

    Imam slićan problem. U ponedjeljak je mala povratila jedan put i od tada ništa ne jede ili slabo. Jedino pije i to nažalost sok i vodu. Dojim je pa je to spašava. Stolica je ok svih dana.Nakon pet dana poslije i voženje od 15 min. stavila je usta pola štapić i povratila. Sad joj se bojim dat jest. Sutra nam je gastro pa me zanima da li ste bili i kako izgleda posjet?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    kud odmah gastroskopija.....polako....
    česte su rota infekcije a pogledajte samo vrijeme zadnjih 10-ak dana..pravi melem za blage simptome sunčanice popraćene naglim povraćanje. Budući su tako mali rijetko će prijaviti da ih boli glava. Stoga što više tekućine, kape na glave, lagano oblačenje, obavezno provjetravanje vrućih automobilskih kabina jer je to dvostruki udar na dječji organizam.
    U stanju dugotrajnog povraćanja (dakle dulje od 3 dana i to više od 5-6x u danu) naravno javiti se liječniku da se učine osnovne lab obrade i pregled.
    Rehidromix je dobra otopina za rehidrataciju djeteta.


    sretno!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    evo moj je povratio 10.5. i onda opet jučer popodne. isto samo stao u kuhinju povratio i pozvao me. sve drugo je ok. valjda mu tako dođe. jučer sam pomislila da mu je od kakaa, ali pio ga je i tih dana prije, a nije povratio.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    267

    Početno

    Citiraj stellita prvotno napisa
    kud odmah gastroskopija.....polako....
    česte su rota infekcije a pogledajte samo vrijeme zadnjih 10-ak dana..pravi melem za blage simptome sunčanice popraćene naglim povraćanje. Budući su tako mali rijetko će prijaviti da ih boli glava. Stoga što više tekućine, kape na glave, lagano oblačenje, obavezno provjetravanje vrućih automobilskih kabina jer je to dvostruki udar na dječji organizam.
    U stanju dugotrajnog povraćanja (dakle dulje od 3 dana i to više od 5-6x u danu) naravno javiti se liječniku da se učine osnovne lab obrade i pregled.
    Rehidromix je dobra otopina za rehidrataciju djeteta.


    sretno!
    potpisujem

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •