Pokazuje rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Orthomol Fertil Plus - poboljšava spermiogram

  1. #1
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno Orthomol Fertil Plus - poboljšava spermiogram

    Ne znam jeste li čitale ili čule o tome. Voljela bih da mi se javi netko tko je koristio.

    Nabavlja se iz Njemačke, a može se i kupiti online (samo je poštarina dosta skupa).

    Radi se o malim vrećicama u kojima se nalazi 3 tablete i jedna kapsula. Pakiranja su za 30 ili 90 dana (tj. 30 ili 90 tih malih vrećica). Svaki dan treba potrošiti tu jednu vrećicu tableta.

    Sastav:

    Vitamini: C, B6, B12, Folna kiselina
    Elementi u tragovima: Cink, Selen, Bakar
    Dodatni mikroelementi: L-carnitine, N-acetyl cysteine, Koenzim Q10, Omega-3


    Cijena kutije za 30 dana je oko 38€.

    znam samo za jedan slučaj gdje su nakon prve kutije odmah zatrudnjeli, a bili su upućeni na medicinski potpomognutu.
    Ne stojim baš najbolje s njemačkim jezikom, ima dosta informacija na netu, ali ništa na engleskom.

    Dakle, ima li netko tko je koristio i da jep opravilo spermiogram?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    ne znam da li se radi o istom sastavu, ali usporedi :
    http://www.agram89.com/?pz=7
    od jedne dobre forumašice sam saznala za l-arginin , koji se također uzima za poboljšanje spermiograma, ali i za poboljšanje kvalitete jajne stanice, pa sam naišla i na ovo od istog proizvođača

  3. #3
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    ne znam Rene, nisam cula za taj preparat, ali mm pije Profertil , sastav je rekla bih isti, to nam je preporucio urolog, nabavili smo u Austriji, pakovanje je 180 kapsula, i traje 3 mjeseca, tako je preporuceno da se pije 3 mj. pa da se provjeri nalaz. Cijena je 110 eura .

    [/url=http://www.profertil.at/index.php?id=30]Profertilhttp://,ovo ti pisem jer ces mozda p...je mogla naci.

  4. #4
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

  5. #5
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    a72 hvala na info!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    hvala vam na informacijama probat ćemo nabaviti

  7. #7
    hanumica fata avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Berlin
    Postovi
    389

    Početno

    draga rene2

    MM pije bas taj orthomol plus. tacno je kao sto opisujes - tri velike tablete u razlicitim bojama (pa oko ZELENE uvijek mogu da se slazu face i da se koluta ocima kao da treba otrov da se proguta )
    sve ti je a72 dobro rekla - najvjerovatnije je to isti preparat, samo pod drugim imenom i istom cijenom, a moze sa vise internet adresa da se naruci.
    mi smo pri kraju sa 3-mj. pakovanjem i uskoro cemo znati da li je napravilo neku znacajnu razliku, a ocekujem da jeste.
    pisi na pp ako ti treba prevod sa njemackog.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj Rene2 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam jeste li čitale ili čule o tome. Voljela bih da mi se javi netko tko je koristio.

    Nabavlja se iz Njemačke, a može se i kupiti online (samo je poštarina dosta skupa).

    Radi se o malim vrećicama u kojima se nalazi 3 tablete i jedna kapsula. Pakiranja su za 30 ili 90 dana (tj. 30 ili 90 tih malih vrećica). Svaki dan treba potrošiti tu jednu vrećicu tableta.

    Sastav:

    Vitamini: C, B6, B12, Folna kiselina
    Elementi u tragovima: Cink, Selen, Bakar
    Dodatni mikroelementi: L-carnitine, N-acetyl cysteine, Koenzim Q10, Omega-3


    Cijena kutije za 30 dana je oko 38€.

    znam samo za jedan slučaj gdje su nakon prve kutije odmah zatrudnjeli, a bili su upućeni na medicinski potpomognutu.
    Ne stojim baš najbolje s njemačkim jezikom, ima dosta informacija na netu, ali ništa na engleskom.

    Dakle, ima li netko tko je koristio i da jep opravilo spermiogram?


    Pozdrav, ja sam koristio fertil plus tablete. Prije koristenja sam imao 20miliona, nakon 3 mjeseca koristenja rezultat je bio super. 120 miliona spermatozoida. Cijena u Bosni je 50 eura kutija za 1 mjesec ima ga u svakoj apoteci.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    2

    Početno

    Zdravo ja sam koristio fertil plus tablete i prije tableta je bilo 20 miliona spermatozoida a poslije 3mj koristenja 120 miliona. Doktor kaze da je sad nalaz uredan i normalan.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    2

    Početno

    Zdravo,sada sam procitala tvoj komentar. Muzev nalaz spermograma je los,samo 30% ukupne pokretljivosti,i koncentracija 20 mil. Preporucili su mu fertil plus. Drago mi je da vidim da pomaze,jer nisu bas jeftine. Da li si koristio samo jednu dozu,tj 3 mjeseca ili duze? Pozdrav

  11. #11

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    2

    Početno

    Zdravo,sada sam procitala tvoj komentar. Muzev nalaz spermograma je los,samo 30% ukupne pokretljivosti,i koncentracija 20 mil. Preporucili su mu fertil plus. Drago mi je da vidim da pomaze,jer nisu bas jeftine. Da li si koristio samo jednu dozu,tj 3 mjeseca ili duze? Pozdrav

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    I MM je počeo piti Orthomol fertil plus zbog lošeg spermiograma te ću rado podijeliti naše iskustvo a zanimaju me i vaša iskustva.

  13. #13
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    MM ga je uzimao 3 mjeseca po preporuci urologice, kod nas nije bilo sreće... Nakon toga je uzimao proxeed isto 3 mjeseca, nalaz se nešto malo bio popravio, al nije došlo do prirodne trudnoće. Na kraju smo ooet završili na MPO...
    Lotus koliko je loš nalaz TM?
    Dajte si nekakav rok, 3/4/5 mjeseci jer jedan loš nalaz spermiograma ne znači konačnu dijagnozu. Al ako ne ide, nemojte gubit vrijeme..

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Vitalnost 40%, pokretljivost 22%,ukupan broj 12.21...dijagnoza oligoastenozoospermia

  15. #15
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Vjerojatno si već vidjela po referentnim vrijednostima, ovo je loš nalaz.
    Ako je TM ovo prvi nalaz, ne mora značiti da je konačna dijagnoza.
    U slučaju da idući nalaz bude sličan, nemojte trošiti novce na skupe pripravke, već krenite na IVF.
    Čuda su moguća, želim vam jedno od srca...

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    I opet po tko zna koji put vrtim film iz kojeg je razloga liječnik MM dao piti ove tablete kad je nalaz spermiograma tako loš

  17. #17
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Možda liječnik TM ima dobra iskustva s ovim tabletama, zbilja ne znam.
    Nemoj se uopće zamarati, vidjet ćeš na idućem spermiogramu dal ce biti bolji.
    Uvijek možeš, ako te zanima, pitati za savjet mailom nekog od privatnih MPO ginekologa. Ili tražite uputnicu pa odite na konzultacije.
    Ne znam dal su se zadnjie 3/4 godine mijenjale ref. vrijednosti ,al dok sam bila u tim vodama, rečeno mi je ukoliko u spermiogramu nema barem 10 miliona progresivnih, takav nalaz ne šalju uopće na inseminaciju, nego direkt na IVF..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •