Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 156 od 156

Tema: Torta od sira

  1. #151
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Beti ili netko drugi tko zna.
    Kako napraviti preljev od sumskog voca? Kad ga staviti i na koji dio? Na kekse il na zutu kremu?

  2. #152
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Ja stavim na kremu.
    Preljev napravim tako da smrznuto šumsko voće (ili voće općenito) stavim na vatru, dodam malo ruma ili konjaka, kad se zgrije i voće 'rastopi' dodam želatinu i kad se prohladi prelijem po kremi i pustim da se dobro ohladi u frižideru prije rezanja.

  3. #153
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Citiraj giussepe prvotno napisa Vidi poruku
    Beti ili netko drugi tko zna.
    Kako napraviti preljev od sumskog voca? Kad ga staviti i na koji dio? Na kekse il na zutu kremu?
    Ja imam više recepata.

    Po jednom staviš šumsko voće u tavu, pospeš ga šećerom (3-4 žlice), 1 žlicom gustina i griješ dok ne pusti vodu i ne pretvori se u sirup. Onda to smiksaš. To je malo gušći, ali jaaako fini preljev.

    U mileram torti šumsko voće se peče zajedno sa tortom, a kada se ohladi, samo se prelije kupovnim crvenim preljevom.

    A imam i recept za višnje, gdje se skuha sok od kompota od višanja zajedno sa višnjama, šećerom i par žlica praha pudinga od vanilije, isto je super.

    Koji god recept da upotrijebiš, preljev ide na ohlađenu kremu i to rashlađen.

  4. #154
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    ja za preljev blendam smrznuto voce, dodam zlicu secera u prahu i ukuhavam dok se ne zgusne. prefino a nema zelatine

  5. #155
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Ja sam danas radila relativno jednostavan, a brz voćni s mileramom.

    Tijesto: izmiksati sastojke:
    100 g putra
    100 g brasna
    100 g secera
    2 jaja
    2 zlicice praska za pecivo

    Staviti peći 15 min na 180 C.

    Skuhati paketic pudinga od vanilije u 2,5 dl vocnog soka, isto kao s mlijekom. Umijesati u "puding" oko 3 dl voća. Rasporediti po tijestu i staviti dalje da se pece 15 min.

    Izmijesati snijeg od 3 bjelanjka. U drugoj posudi izmijesati 3 zumanjka, zlicu secera i 3 dl milerama. Pazljivo umijesati snijeg u tu masu da ostane pjenasto. Staviti na voce i peci jos 15-20 min.

    Treba samo pripaziti da se ne naprave prerano druga i treca smjesa. Prednost je sto nema puno posla pa operes kuhinju u "pauzama". Za 50 min je gotov kolac, a kuhinja cista.

  6. #156
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Ja sam pekla u okruglom kalupu 26cm.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •