Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 97

Tema: ljetovanje u pirovcu ili pakoštanama

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    dugo selo
    Postovi
    125

    Početno ljetovanje u pirovcu ili pakoštanama

    ove godine se spremamo na ljetovanje u ova dva grada a nikada do sada nismo tamo bili pa me zanima jeli netko bio tami i kako vam se čini, da li su primjereni za ljetovanje s djecom,mislim plaže? čula sam da se u pakoštanama plaća ulaz na plažu? ako netko nešto zna,neka sa javi!

  2. #2
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Ja sam bila jednom davno (taj dio mi nije pretjerano drag). Uglavnom, u Pakoštanu plaćaš ulaz na plažu u sklopu hotela - tako je bilo tada. No moglo se i na plažu izvan hotela.

  3. #3
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    To ti baš i nisu gradovi Za Pirovac ne znam ali za Pakoštane
    nećeš pogriješiti ako odeš. Da, uvijek se plaćao ulaz na plažu u Clubu Med koja je najveć, najpjeskovitija i najbolja za djecu. Vjerujem da je i sad tako. Ali imaš još puno drugih plaža. Mjesto kao mjesto je super uređeno, sve nešto novoizgrađeno i uredno..iznad sela imate Vransko jezero-odlično za izlete, ispod sela imate Vrgadu-otok na koji nije loše otići onako na jedan dan (ako ima veza uopće, valjda ima), 5 minuta od pakoštana je Biograd sa svime što ti treba ako nema u pak...itd, itd

  4. #4
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Molim vas, nemojte u Pirovac. Plazu jos nisu ocistili od smeca ostavljenog prosle godine.

  5. #5
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    Molim vas, nemojte u Pirovac. Plazu jos nisu ocistili od smeca ostavljenog prosle godine.


    Uzalud ti trud, evo nas opet

  6. #6
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno


  7. #7
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    Citiraj marta prvotno napisa
    Molim vas, nemojte u Pirovac. Plazu jos nisu ocistili od smeca ostavljenog prosle godine.


    Uzalud ti trud, evo nas opet
    Ti imas vikendicu pa moras, ne ohrabruj ove sto bi plaćali ljetovanje, jer nije vrijedno tih para.

  8. #8
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    Mi smo lani bili u pakoštanima, i ove ćemo godine. Plaća se ulazak na plažu al onu koja je u sklopu nekog kampa, ako si gost kampa onda ne plaćaš. Mislim da je cijena 30kn/dan al nisam sigurna.

    Ta plaža je čista, ima hlada, pješčana je i odlična za djecu jer je dugo plićak.

    Ove lokalne plaže nisu loše al popodne more bude lagano prljavo pa smo ih mi izbjegavali zbog K

    U globalu smo prezadovoljni :D

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Centrum mundi
    Postovi
    206

    Početno

    uh... neznaš kaj je gore Pirovac il Pakoštane. Al, za utjehu ,ima i gorih mjesta na Jadranu.

  10. #10
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj No@n@ prvotno napisa
    uh... neznaš kaj je gore Pirovac il Pakoštane. Al, za utjehu ,ima i gorih mjesta na Jadranu.
    obrazloži

  11. #11

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Centrum mundi
    Postovi
    206

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    Citiraj No@n@ prvotno napisa
    uh... neznaš kaj je gore Pirovac il Pakoštane. Al, za utjehu ,ima i gorih mjesta na Jadranu.
    obrazloži
    Nemam kaj posebno obrazlagat.To su mjesta koja mene nisu ničim posebnim impresionirala,a ono što se meni ne sviđa, nebi ni drugima preporučila.

  12. #12
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Pakoštane rules!!!
    Mi smo tamo u 8. mjesecu.
    Ako si s autom brzo si i u Zd i Biogradu, u Vodicama...
    Zadnjih par godina se stalno nešto događa...
    Plaže su pune (gdje nisu) ali su lijepe.

  13. #13
    japanka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    na rubu znanosti
    Postovi
    859

    Početno

    i mi se spremamo ( prvi put ) za Pakoštane...
    kakve su to riječi.. već mi ubijate volju.

  14. #14
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno

    mi bili predprošle godine i godinu prije u pakoštanima i mjesto nam je prekrasno, imali apartman kod kružnog toka na kraju šetnice.
    bilo nam je sve super osim vjetra koji je obje godine konstantno puhao i rekli smo nikad više. e sad ima i ona velika plaža desno od centra, možda tam ne puše.
    ove godine idemo u pirovac, pa bumo vidli kaj bu tam

  15. #15
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa
    To ti baš i nisu gradovi Za Pirovac ne znam ali za Pakoštane
    nećeš pogriješiti ako odeš. Da, uvijek se plaćao ulaz na plažu u Clubu Med koja je najveć, najpjeskovitija i najbolja za djecu.
    Iza te plaže ima još jedna slična, malo manja, ali isto pjeskovita i plitka. A badava
    Nas to baš sve previše ne dira jer moji starci imaju čamčić i kupamo se od otočića do otočića. A ima ih...

  16. #16
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    japanka pa zašto tužni?
    Pa od 14 komentara 1 je negativan.
    Zar ti to ne govori dovoljno?


    Pakoštane DA iz svih gore navedenih razloga.
    NE ako dolaziš na more da bi izlazio noću i provodio se ne znam kako i ne znam gdje.

    Mirno je mjesto, sa svim potrebnim za jednu obitelj s djecom.
    Nije malo, a opet nije niti veliko pa možeš fino kad dođeš, prekriti auto, ključeve u ladicu i pališ ga kad ideš kući


    I da, tko dolazi, javite mi se na pp pa da popijemo kavicu kad sam tamo

  17. #17
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    Evo, kak smo i mi obožavatelji Pakoštana (jelda, Kahna, jelda?) mogu reći da je u zadnjih 5-6 godina napravljeno toliko puno na kvalitetnim sadržajima da i ne treba iz Pakoštana nekud ići po zabavu ili nabavku. Tijekom ljeta se održava karneval, svaki vikend imaju radionice sa turistima (npr. prošle godine su turiste učili vezati lavandu u male snopiće koji se mogu pokloniti ili staviti u ormar, to je već svojevrsni suvenir), pa imaju Pakoško ljeto, gdje nastupaju zborovi klinaca, tu su koncerti (nezaobilazni Pakoški sin Duško Lokin :smajlićsatupeom, pa nastupi mažoretkinja, plesne skupine......imaš dućana 2 veća, ribarnicu, plac, pekarne, slastičarne, pizzerije, konobe mislim 3, kafića, na šetnici i terase, coctail-bar, a luna paaaarrrkkkkk.....plaža (Mala, tzv. Zagrebačka) je "naša" - u prirodnoj šumici, uređena, imaš kafić za popit sok (ili...) i sladoledom, kuhaju se kukuruzi, peku palačinke, frajer nosi svaki dan krafne....i tu se ne plaća upad. U klubu da, ali mi tam ne idemo. U stvari, Pakoštane ti imaju jednu veliku plažu (tzv. Copacabana, bez hlada), Janice (gradska betonska, hlad od kuća kako se sunce kreće), Punta (šljunak, dio beton, bez hlada, na dijelovima suncobrani), kamp Kozarica (ne znam da li se tam može ak nisi gost) i Mala plaža. Pa možeš svaki dan birati.

    U Pirovcu smo bili prošle godine u posjeti frendovima i nije mi se svidjelo to što je plaža gdje su oni bili u stvari - mala marina. Brodići i čamčići zavezani za mol, a klinci plivaju 5m dalje... :/ Velika plaža je fakat - velika, ali veći dio je bez hlada, što znači tamo gdje ga ima je džungla. Auto moraš ostaviti na parkingu, tj. jako je skučeno za voziti i centar je pješački, koliko sam skužila. Ima luna park, ali puno manji od onog u Pakoštanima. E, da, i vlasnik apartmana im je svaki dan naplaćivao ako bi koristili klimu.
    Moje mišljenje: Ne Pirovac, Pakoštane svakako. Bar za prvi put.

  18. #18
    mislava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    na rubu pameti..
    Postovi
    893

    Početno

    evo i nas.
    u Pakoštanama ljetujemo zadnjih par godina, zadovoljni smo, sve nam je blizu, autom smo za čas u Zadru (tamo ima metro, getro, merkur...može se kupiti sve što ustreba), skoknemo i do Murtera.
    u Biograd idemo često, također prekrasan gradić. tamo kupujuemo u diskontu Bure, ima svega, cijene su ok, nekad skoknemo i do tržnice.

    u Pakoštanama je otvoren Kerum (i to blizu nas), baš me zanima ponuda i cijene.

    Kahna, za kavu sam uvijek (usput me izvijestiš o stanju paradajzića).

  19. #19
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    Mislava, di je Kerum otvoren, blizu centra ili negdje dalje?

    Ono što sam još zaboravila je:
    - biciklistička staza oko Vranskog jezera (mi smo prošle godine posvuda išli biciklom, u dućkas, na plažu..)
    - vidikovac (mora se do tamo autom, jedno sat-sat i pol, al puca pogled na Murter, Kornate, cijelo Vransko do Biograda - fantastično! Plaćaš upad, al se više ne sjećam koliko.)
    - na Vranskom jezeru ima i stari grad još iz doba Turaka, nažalost ne baš očuvan niti označen, ali zgodno za spomenuti
    - imaš apoteku i liječnika, ali turisti idu u Biograd

    A imaš i nas forumaše koji volimo to misto (selo, kako oni kažu), pa lipo - put pod noge i u Pakoštane!

  20. #20
    mislava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    na rubu pameti..
    Postovi
    893

    Početno

    Kerum je kod škole.

  21. #21
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    UUUU, to mi je blizu kampa! Super, hvala na informaciji! (i njegujem tvoj paradajzić, dobila od Kahne!)

  22. #22
    mislava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    na rubu pameti..
    Postovi
    893

    Početno

    kad idete po spizu, svratite na kavicu.

    izgleda da nas dosta ide u Pakoštane

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Mi smo prošle godine bili u TN Pakoštane. Dovoljno je reći da idemo i ove godine 8) .

  24. #24
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Citiraj mislava prvotno napisa
    kad idete po spizu, svratite na kavicu.

    izgleda da nas dosta ide u Pakoštane
    Da, da malo nam fali da se počnemo pobrojavati

    Ja putujem 10.06. na prvu, radnu turu 8)
    Tko će samnom, pere prozore

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,398

    Početno

    Ja sam svoje prozore oprala prije dva tjedna 8)

    Pa ne mogu vjerovati da vas je toliko u Pakoštanima ...
    Prošle godine sam upoznala samo jednu obitelj iz Zadra (dolazili suna kupanje u Club Med).
    Inače mi se kupamo u kampu Kozarica ... na kraju, kod pješčanika.
    Napokon su popravili dječji parkić :D u sklopu kampa - premjestili su ga gotovo do plaže, uz kafić.

    Inače, ja imam jutarnju turu vožnje biciklom - od stana pa skoro do Vrane (porđem pokraj jezera pa nastavimd alje; pokatkada skrenem prema smetlištu).

    Poslijepodne smo uglavnom na Vranskom jezeru - na velikoj livadi gdje nema gotovo nikoga, trčimo, igramo nogomet ...

    Prošle godine, u cijeni ulaznice za Club Med, bio je uključen i ručak ... Mi smo sve dva-tri puta švercali u kasnim poslijepodnevnim satima tako da ne znam je li to uistinu tako ...

  26. #26
    japanka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    na rubu znanosti
    Postovi
    859

    Početno

    :D

  27. #27
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    pakoštanci su uvijek bili poduzetni ljudi, njima nikad nije falilo sadržaja za turiste. Ne znam zašto je netko spomenuo da noćni život ne valja, pa mi smo uvijek tamo išli vani i sad mladi odavde (ja sam 10-ak km od tamo) idu tamo. Uvijek nešto postoji

  28. #28
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Ja ne znam kako je sad ali Pakoštane su mjesto ljetovanja iz mog djetinsjtva. mi smo kampirali, imali čamac i bilo nam je odlično. Svake godine su dolazili isti ljudi - ostalo mi je u prekrasnom sjećanju iako samo mjesto nije lijepo kao npr. Korčula ili neki sličan grad. U to vrijeme se nije moglo ući u Club Mediteranee koji je bio samo za strance, ali se moglo u Crvenu luku. E sada se više tamo ne može, barem ne autom. vjerojatno se može morskim putem.

  29. #29
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    Postavili su bove i nemreš do tam s mora. U stvari, ispred svih malih uvala (pa i ispred plaže od kampa Kozarica i Cluba) su bove, za upozorenje i plivačima i pomorcima.

  30. #30
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Jes, jes, svi u Pakoštane. Morat cu i ja doc da vidim to cudo hrvatskog turizma!

  31. #31
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    Jes, jes, svi u Pakoštane. Morat cu i ja doc da vidim to cudo hrvatskog turizma!


    Vidiš da je tvoja antireklama za Pirovac upalila.

    Bili smo i mi prije par godina tamo.Sjećam se da mi se dopalo to što je na placu voće i povrće bilo za iste novce kao i u ZG, a ne 50-100 % skuplje.

  32. #32
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj kahna prvotno napisa
    Da, da malo nam fali da se počnemo pobrojavati
    Cubana: 26.7.-22.8.

  33. #33
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    Pa nije baš da je čudo, ali je svakako ugodno tamo ljetovati.

    Kak smo mi kampisti, dok smo imali brako prikolicu došli smo na ideju da odemo nekud drugdje, dakle ne u Pakoštane. I izabrali Primošten. Pogledali što nam se nudi i okrenuli natrag prema Pakoštanima. Taj put smo završili u Solarisu, ali ne bi tamo više, jer je to namjenski napravljen kompleks i sve je umjetno. Nema domaćih ljudi, nema zvona crkve, nema onaj štih normalnog primorskog mjesta. I od tada smo opet u Pakoštanima, sada sa kamp kućicom i sve bi nas opet vratilo tamo.

  34. #34
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Cubana: 26.7.-22.8.
    kahna: cijelo ljeto po malo

  35. #35

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,398

    Početno

    Kamp Kozarica je prekrasan.
    Nisam ljubitelj takvog odmora i boravka bilo gdje, ali mogu reći da ga svake godine uređuju.
    Posadili su i mali botanički vrt s loklanim biljkama - postavili su kartice s imenima uz svaku biljku.
    Crvena luka je prošl egodine bila otvorena - isto istekla koncesija tako da je hotel zapušten, plaža je ok.

    Ja sam ove godine u 6. mjesecu sva ova tri vikenda, onda tek drugu polovicu sedmog mjeseca i to je to... tako me zapalo...

  36. #36

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    dugo selo
    Postovi
    125

    Početno

    a daj mi recite jel se plaća ulaz na te gradske plaže,koje su uređenije sa dječjim igrališttima i drugim sadržajima?

  37. #37
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    Citiraj ane30 prvotno napisa
    a daj mi recite jel se plaća ulaz na te gradske plaže,koje su uređenije sa dječjim igrališttima i drugim sadržajima?
    koliko ja znam samo se plaća ulaz tu http://www.club-pakostane.hr/

    a sve ostalo je besplatno

  38. #38
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    e sad ste i mene zainteresirale

  39. #39

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Mi smo bili u Pirovcu prije 2 godine. Jedino kaj mi se sviđalo je bio debeli hlad na plaži. Ulazak u more koma, oštar kamen i puno ježeva.
    Čak sam i ja nosila one ružne sandale za koje sam uvijek govorila da ih nikad u životu nebudem na sebe stavila.
    Ali ipak nam je bilo lijepo jer jer more onda bilo jako toplo, klinci su uživali

  40. #40
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    Ja volim Pirovac.
    Plaža uz (bivši nudistički) kamp je borova šuma, ima dosta hlada, tu je i zgodan kafić tik uz more. Plićak je za klince super (moja je hodala bosa po kamenčićima).
    U selu je tržnica, nije skuplje nego u Zg, tu je pošta, ljekarna, trgovine mješovitom robom, bude i luna park i oni balonasti trampolini.
    Ja sam zadovoljna.
    Na plažama su u špici sezone i tako gužve posvuda. Iz Pirovca se mogu kupiti izleti na Kornate, slapove Krke.
    Vodice su blizu za one koji vole izaći, a ni Šibenik i Zadar nisu daleko.

  41. #41
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj smajlić prvotno napisa
    Mi smo bili u Pirovcu prije 2 godine. Jedino kaj mi se sviđalo je bio debeli hlad na plaži. Ulazak u more koma, oštar kamen i puno ježeva.
    Čak sam i ja nosila one ružne sandale za koje sam uvijek govorila da ih nikad u životu nebudem na sebe stavila.
    Ali ipak nam je bilo lijepo jer jer more onda bilo jako toplo, klinci su uživali
    nisi znala naći plažu a ježevi znače čisto more.

    ne znam, ja ga volim, mogu samo potpisati mjm.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    nisi znala naći plažu
    .
    Bome mi se nije dalo tražiti plažu u 5 dana koje smo tamo proveli, a imali smo 6 mjesečnu bebu. Na kraju krajeva su mi bili klinci veseli, a to je bit svega, zar ne?

  43. #43
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    naravno da je smajlić, samo se šalim.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    naravno da je smajlić, samo se šalim.
    ma znam,
    al me ipak zanima koja je dobra plaža

  45. #45
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    Citiraj smajlić prvotno napisa
    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    naravno da je smajlić, samo se šalim.
    ma znam,
    al me ipak zanima koja je dobra plaža
    Meni je dobra plaža koja se prostire od spomenutog kampa pa dalje u smjeru sela. Mislim da se zove Lolić. Hlada ima, prilaz moru je ok, plićaka ko u priči. Ima i kafića ( s ne preglasnom glazbom), može se unajmiti ležaljka, pedalina...

  46. #46

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj mama_jos_malo prvotno napisa
    Citiraj smajlić prvotno napisa
    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    naravno da je smajlić, samo se šalim.
    ma znam,
    al me ipak zanima koja je dobra plaža
    Meni je dobra plaža koja se prostire od spomenutog kampa pa dalje u smjeru sela. Mislim da se zove Lolić. Hlada ima, prilaz moru je ok, plićaka ko u priči. Ima i kafića ( s ne preglasnom glazbom), može se unajmiti ležaljka, pedalina...
    pa mislim da smo i mi tamo bili, na toj plaži. Tamo gdje smo parkirali auto je bio neki zapušteni kamp ili što već, ne sjećam se dobro.

  47. #47
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj smajlić prvotno napisa
    Citiraj mama_jos_malo prvotno napisa
    Citiraj smajlić prvotno napisa
    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    naravno da je smajlić, samo se šalim.
    ma znam,
    al me ipak zanima koja je dobra plaža
    Meni je dobra plaža koja se prostire od spomenutog kampa pa dalje u smjeru sela. Mislim da se zove Lolić. Hlada ima, prilaz moru je ok, plićaka ko u priči. Ima i kafića ( s ne preglasnom glazbom), može se unajmiti ležaljka, pedalina...
    pa mislim da smo i mi tamo bili, na toj plaži. Tamo gdje smo parkirali auto je bio neki zapušteni kamp ili što već, ne sjećam se dobro.
    smajlić to je tzv. podravka, ovo o čemu mjm priča je desno od podravke, kod bivšeg nudističkog kampa.

    mislim da je meni za dojam presudan bio prvi susret s pirovcem, kraj ožujka, prekrasan sunčan dan, beskonačna prazna (čista) plaža, onda sam se zaljubila u pirovac i još uvijek mi je super.
    ne podnosim onu turbo-gužvu, ali zato sam 20.07. već u zagrebu i vraćam se u drugoj polovici osmog mjeseca.
    ali gužva nije samo u pirovcu, koliko me sjećanje služi, bila sam ja i po drugim plažama i svugdje je isto.

  48. #48

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    DA, gužve su većinom svugdje. Al mi inače isto uvijek tražimo nešto mirnije, neku plažicu za koju ne znaju svi.
    Te godine nismo ni planirali ići na more, al bile su strašne vrućine i baš mi je poznanica preporučila Pirovac zbog povoljnog smještaja kod neke njene kolegice. Čisto spontano smo završili tamo.

  49. #49
    VEDRA MAMA

    Početno JAKO JAKO DOBAR IZBOR

    Od kada imam djecu ( komada 2 ) ljetujemo u Pirovcu (7 god ) i smatram da nema boljeg izbora.....šljunčana plaža ( LOLIĆ ) , borova šumica duž cijele plaže, plava zastava na plaži .....govorim o plaži LOLIĆ...kada se spuštate sa magistrale desno od centra... Sve je u blizini, ambulanta, ljekarna...sve je u centru... a prekoputa na Murteru u Tisnom ( 15 min od pirovca autom ) je 24 sata dežurna hitna , sa vozilima i sa svim nedaj Bože potrebnim aparaturama.....
    A na večer fešte na rivi....ništa pretjerano....one napuhane hopsalice za klince i 4-5 štandova sa đinđurijama razno raznim....fini friški sladoled i CBA velika samoposluga otvorena skoro pa stalno.... mislim da ne radi jedino po noći od 22 - 06 h.

  50. #50
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    mora da je ovaj topic postigao svrhu
    jučer praznik, sunčano, a plaža poluprazna. doduše more poprilično hladno, ali smo uživali.
    ljudi ne dolazite u pirovac, groooooozno jeeeee.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •