Stranica 3 od 9 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 428

Tema: Školske torbe i pribor

  1. #101
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno

    http://mcneill.de/index.php?seid=5&wid=40&aid=1921
    ovo je njena torba. Matilda uputila sam pitanje, javim detalje

  2. #102

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,408

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    pa to mi je preko ceste :D

    sutra, dakle, u "komšiluk"
    javi što ima
    nije mi usput

  3. #103
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Danas sam vidjela da knjižara (kraj galerije "Zagi") na Jarunskom placu ima super izbor torbi, od Scout do onih jeftinijih.

  4. #104
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa
    Citiraj apricot prvotno napisa
    pa to mi je preko ceste :D

    sutra, dakle, u "komšiluk"
    javi što ima
    nije mi usput
    cijene su :shock:
    lego torba sa nekoliko dodataka, 799 kuna
    ima nekih benetonki, po cca 400
    schneider, po 499
    gomila barbie, wingsica... sve oko 400 kuna, a bez ijedne pregrade
    ono što je nižih cijena je kvalitetom na nivou torbica za šlape

    meni se najviše dopala ta jedna schneiderova, ima pregradu i puno džepića, ali mi je 499 kuna previše.

    čekat ću getro

  5. #105
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Lani su u Getrou (N.Zagreb) imali jako dobar izbor torbi i pribora, ali tek negdje iza 10. kolovoza...

    Imali su i sasvim pristojan izbor pisanki i pisaćeg pribora tada. Napravila sam pogrešku i nisam se odmah snabdjela pisankama malo većeg formata i tvrđih korica za cijelu godinu, a poslije ih nigdje nigdje nije bilo.

  6. #106
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    E mi najesen krece u skolu, a kako u skoli imaju ormarice gdje ostavljaju knjige, biljeznice i pribor (doma ce nositi samo zadace), odlucili smo se za Samsonite-ov anatomski ruksak, Sammies by Samsonite Playdream Princess (ova).

    I E je komarac-kategorija (20 kg, visina oko 120 cm sa 5g9mj), i bilo mi je bitno da joj ne visi do koljena, da je izrada naramenica OK, i da je lagana, iako ju nece puno nositi (ormarici u skoli, kako rekoh, + skolski autobus - ukupno nosenja max. 100 m/dnevno).

    Pernicu je dobila na poklon, tu su aktualne Winx-ice.

    Ostali pribor jos nismo kupili, za to cemo pricekati pocetak skolske godine, kada uciteljice budu rekle sto sve treba.

  7. #107
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Knjižara kod glavnog ulaza Velesajma ima dobar izbor školskih torbi. Mi smo kupili, ali ja još uvijek gledam.

  8. #108

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    46

    Početno pernica

    Cure,da li netko zna gdje se u Zagrebu može naći Winks pernica,hvala.

  9. #109
    andjeli avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    622

    Početno

    Imaš je u TURBO LIMAĆU,mislim čak da je ok 50 kuna,ima nešto u njoj pribora ,,,,,,,o kvaliteti neću suditi.

  10. #110
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj andjeli prvotno napisa
    Imaš je u TURBO LIMAĆU,mislim čak da je ok 50 kuna,ima nešto u njoj pribora ,,,,,,,o kvaliteti neću suditi.
    Nije da ih hvalim (jer to ovisi, nisu svi dobavljači isti, možda se slučajno potreflo) ali nama se JEDINO nije raspala pernica iz TL (neka sa Spidermanom, ja imam dječake). Kupili praznu prije 2 godine i napunili po želji. Bila je neka smiješna cijena tipa 15 ili 20 kn, a meni je odgovaralo jer kupim trokutaste bojice i olovke, pa mi pune pernice malo znače, osim onih iz Lidla koje već imaju takav pribor u sebi, ali nisu Winx.

    Na web stranici TL-a nema Winxica, ali isplati se zaviriti. Ako nemaju sad, imat će za koji tjedan.

  11. #111

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    46

    Početno winks

    Budem pogledala u turbo,da joj ispunim tu želju,hvala.

  12. #112
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    [code]http://www.herlitz.de/en/products/school/satchels/classic.html[/code]

    Ovakav model torbe samo mi kupili, samo za decke i to sam zmajem.

    Ovdje su dimenzije, pod export:

    [code]http://www.herlitz.de/en/products/school/satchels.html[/code]


    Super sam zadovoljna a ponajvise cijenom, 299 kn, uz punu pernicu i vrecicu za slape, 379 kn.

  13. #113

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Citiraj Vrijeska prvotno napisa
    Citiraj apricot prvotno napisa
    pa to mi je preko ceste :D

    sutra, dakle, u "komšiluk"
    javi što ima
    nije mi usput
    cijene su :shock:
    lego torba sa nekoliko dodataka, 799 kuna
    ima nekih benetonki, po cca 400
    schneider, po 499
    gomila barbie, wingsica... sve oko 400 kuna, a bez ijedne pregrade
    ono što je nižih cijena je kvalitetom na nivou torbica za šlape

    meni se najviše dopala ta jedna schneiderova, ima pregradu i puno džepića, ali mi je 499 kuna previše.

    čekat ću getro
    Gdje si našla tako jeftine Schneider torbe?
    Mi smo upikirali jednu Schneiderovu torbu, kombinacija trapera i rozih črčki, ali po 950 kn. Rado bih prošla jeftinije!

    Isprobali smo hrpu torbi, sve u istom dućanu, sve su po slikicama bile odabir moje prvoškolke, razne firme po cijenama od 250 kn na više, i moja prvoškolka je rekla da su joj na leđima najbolje ova Schneider i još jedna Scoutova.

    To mi se čini dosta jaki argument za kupovinu, obzirom da će ona svaki dan tegliti knjige doma, iako je cifra astronomska .

  14. #114
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Dominik je odabrao tatin profi sportski ruksak. I neće niti jedan za malu djecu Prvo smo rekli ne, nema šanse... Onda smo pogledali- ruksak je nepromočiv, ima debele naramenice, dva remena preko buše odnosno prsiju i smanjuje se na polovicu svoje veličine remenčićima. Kad smo ga zategli izgleda pravokutno kao torbe za prvašiće. Nije tvrd, al je čvst i prostran. Ima 6-7 vanjskih džepova. Sad sam mu naljepila mačje oči iz ikee i baterijsku lampu (to je vidio u samsoniteu ) i riješili se mi brige za par kn. A Do cvate, važan, prevažan s tatinim ruksakom.
    Samo ne znam kako da se riješim viška od naramenica i remenčića da to ne visi tako okolo. Moram to nekako zaheftati

  15. #115

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,408

    Početno

    Mogu li se trokutaste bojice i olovke šiljiti u običnom okruglom šiljilu?

    Što treba od pribora u pernici?
    Pišu li s nalivperom ili običnom kemijskom olovkom?
    Ravnalo?

  16. #116
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa
    Mogu li se trokutaste bojice i olovke šiljiti u običnom okruglom šiljilu?
    Mogu

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa
    Što treba od pribora u pernici?
    Pišu li s nalivperom ili običnom kemijskom olovkom?
    Ravnalo?
    Mi smo u pernici imali tri olovke, par flomića, desetak bojica, gumicu, ravnalo (došlo s pernicom), šiljilo.
    Kemijsku i nalivpero je kasnije zaželio kad je vidio da drugi imaju (jedno vrijeme trajala je opsesija nalivperima), mislim da ih u školi uopće nisu koristili.

  17. #117
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa
    Mogu li se trokutaste bojice i olovke šiljiti u običnom okruglom šiljilu?

    Što treba od pribora u pernici?
    Pišu li s nalivperom ili običnom kemijskom olovkom?
    Ravnalo?
    Ravnalo dobro dođe u prvom, a treba u drugom razredu (zajedno s bilježnicom za geometriju).

    Kemijska olovka našim dečkima nije trebala u prva dva razreda. U trećem je najavljeno da će trebati. Preferiram one s keramičkom kuglicom i gel olovke (imam jednog ljevaka koji jako razmazuje običnu kemijsku).

    Obično šiljilo dobro je za trokutaste olovke i bojice, ali mi smo svojevremeno našli savršeno Faber Castell Grip šiljilo koje ima 3 otvora - za olovke standardne debljine, za bojice standardne debljine (šilji ih na malo manji konus, tako da mine ne pucaju) i deblje bojice za malu djecu. Savršenstvo ima i kućice u koje se skuplja smeće od šiljenja... Moram ove godine potražiti to isto, vrijeme je nakon 2 godine raubanja iako je još sasvim upotrebljivo. Mislim da je bilo iz Mercatora.

  18. #118
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Bitno je doma imati rezervne olovke i GUMICE jer djeca to često zametnu, izgube itd. Barem je s mojima takav slučaj. Olovke se nakon 2-3 tjedna vrate (izgrižene i svakakve), jer velika većina djece pojma nema koje su čije. Tek su nakon cijelog prvog polugodišta klinci u razredu mog mlađeg naučili raspoznavati njegov ljevački pribor, a naročito škare, koje su upotrebljive samo još jednoj ljevakinji... BIlo je svakakvih komentara - ne valjaju Emilove škare, he he he... Pa naravno, kad su predviđene za lijevu ruku, dešnjacima ne valjaju!

  19. #119
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ivar koristi nalivpero od prvog razreda, i ono kao za ljevake, schneider, ali i pravo, parker

    nemoj takve stvari kupovati odma, ostavi nesto veselja i za kasnije

  20. #120

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    gledala sam danas torbe u mulleru u city centru, imaju od scout, lego, mcneilla, hame, i jednu od samsonite, cifre su tisuću i preko tisuću kuna, od firme DerDieDas, onu koju sam gledala kosta 500 kuna, a imaju i od targeta torbe ninja kornjača motiv za nekih cca 400 kuna.

  21. #121
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    ko zna di je u splitu najveci izbor torbi?? vata me pomalo panika, jos nista nisan kupila

  22. #122

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Mi kupili za 321,00kn Scooly torbu u Mladosti na Ilici. Težina 1 kg prazna.
    Istu takvu je imao D. kad je krenuo u školu i izdržala je uz redovita pranja prvi,drugi i komad trećeg razreda.
    Pukla je na donjem dijelu od habanja uz traperice.
    Ako i ova izdrži barem približno, mi sretni.
    Bilježnice, omote, pribor za likovni, olovke i ostale porepštine uzela sam u Getrou. Za sinka 1 i za sinka 2 (4. i 1. razred) to sve izašlo je 500,00kn.
    Još knjige, koje neću nabavljati nikako prije nego se sa učiteljicom dogovorimo kaj nam ustvari treba, a kaj netreba.
    Odjeće za start imamo, jedino nam obuča treba.
    Idem se sad pomolit Bogu da uleti neka povišica,regres, prigodna nagrada za iznimno zalaganje u radu....

  23. #123
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja sam target torbom prezadovoljna, puno vise nego prvom - scout
    steta samo sto nisu prelijepe ko scout, ali za duplo manju cijenu prezivis nekako

  24. #124
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Andrija jos uvijek ima istu torbu koju smo kupili u prvom razredu. Njemu je jos dobra iako se malo ufucala (kako ju hendla cudim se sto se nije raspala). A i pernica mu je prirasla srcu pa me pitao da mu zalijepim ono sto se razdvojilo. Skromno moje dijete.

  25. #125
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    Andrija jos uvijek ima istu torbu koju smo kupili u prvom razredu. Njemu je jos dobra iako se malo ufucala (kako ju hendla cudim se sto se nije raspala). A i pernica mu je prirasla srcu pa me pitao da mu zalijepim ono sto se razdvojilo. Skromno moje dijete.


    Moj stariji bi isto tako, ali torba je rekla svoje. Sad će u treći razred, pa moramo naći neku prikladnu torbu.

  26. #126

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb,Trešnjevka
    Postovi
    1,581

    Početno

    I Sonja će 3. razred i još ima torbu od 1. i izgleda ko nova tak da mi nije žao love koju smo za nju istresli...

  27. #127

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,408

    Početno

    Hajde mi pomozite malo na topicu o radnom stolu
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewto...128&highlight=

    Ili ovdje napišite kakav ste nabavili, imaju li djeca uopće svoj radni stol, gdje pišu zadaće u prvim razredima oš....

    hvala

  28. #128
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Mi imamo Hespo dječju sobu i sada ćemo uzeti i njihov stol da bude u kompletu.
    Što se tiče torbi, moje dijete uopće nije zainteresirano. Tako smo danas bili u Mulleru i od svih onih skupih (preko 1200 kn :shock: ) naletili na jednu na sniženju za 119 kn. Njemu se svidjela najviše od svih ponuđenih :D
    Sam si je izabrao pernicu koja je koštala samo 20 kn manje od torbe ali nema veze, za 200 kn ga opremili. Uzeli i vreću za šlape za 11 kn. Jedna jedina. Ostale bile od 80 na više. A njemu se baš ova najjeftinija najviše sviđala
    I još me počastio da je meni više stalo do torbe nego njemu. Kaže pametno dijete: Šta me briga za torbu, ionako ćeš ju ti nositi.

  29. #129

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    745

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa
    Hajde mi pomozite malo na topicu o radnom stolu
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewto...128&highlight=

    Ili ovdje napišite kakav ste nabavili, imaju li djeca uopće svoj radni stol, gdje pišu zadaće u prvim razredima oš....

    hvala
    Boravkaši većinom imaju vrlo malo zadaće za doma. Ono što je bilo (lektira i gradivo za vrijeme boleština) odrađivali smo u blagovaoni. Pravi radni stol dobit će ove godine. Idem ti dalje tamo pisati.

  30. #130
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Radni stol i stolica iz Ikee - kupili po njenom izboru.
    Stol se moze "pretvoriti" u stol za PC, kad joj bude trebao njen vlastiti komp.

  31. #131

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    835

    Početno

    Mi imamo Flexin radni stol, jako zadovoljni.

  32. #132
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj Brunda prvotno napisa
    I još me počastio da je meni više stalo do torbe nego njemu. Kaže pametno dijete: Šta me briga za torbu, ionako ćeš ju ti nositi.


    Ovo je genijalno!

  33. #133
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Htjedoh nešto drugo reći - danas je moj stariji SJEDIO za svojim pisaćim stolom i pisao nešto...

    I vrijeme je bilo - sad će u 3. razred!

  34. #134

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Mi smo prije godinu dana u Kiki kupili jako lijepi pisaći stol, bio je na akciji 900 kuna.
    S time da je njoj još uvijek draže pisati zadaću u kuhinji na stolu.
    Ali pisaći stol ipak koristi, dok piše dnevnik ili lijepi nešto, a ima i PC na njemu.

  35. #135
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj Smajlić prvotno napisa
    a ima i PC na njemu.
    Imao je moj mlađi sad cijelo ljeto PC na pisaćem stolu (stari dedin, čeka da ga u rujnu darujemo u vrtić).

    To me po 100-ti put uvjerilo da za moju djecu PC-u nije mjesto u njihovoj sobi i tako će i ostati. Moj sin ništ osim te kante nije vidio!

  36. #136

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa
    Citiraj Smajlić prvotno napisa
    a ima i PC na njemu.
    Imao je moj mlađi sad cijelo ljeto PC na pisaćem stolu (stari dedin, čeka da ga u rujnu darujemo u vrtić).

    To me po 100-ti put uvjerilo da za moju djecu PC-u nije mjesto u njihovoj sobi i tako će i ostati. Moj sin ništ osim te kante nije vidio!
    mi taj problem nemamo, barem ne kroz ljeto, jer je mala stalno vani.
    Po zimi ide češće, ali opet ne pretjeruje. Inače bi već bio vani.

  37. #137
    MamaRibice avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    581

    Početno

    Zna li netko gdje ima za kupiti platnenih torbica za opremu za tjelesni. Po ducanima ima hrpa nekakvih "plasticnih" sa najrazlicitijim motivima. Ali nisam vidjela ni jednu platnenu.
    Kakve koristite vi?

  38. #138

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    202

    Početno

    Mi koristimo tu nekakvu plastificiranu, cistoj robi ne smeta, a kad vraca zguzvanu i znojnu, jos je i bolje da ima plastike, pa se ni vlaga ni mirisi ne sire. Operemo je cesto, za cas je suha. Kupili u narodnim novinama za dvadesetak kuna.

  39. #139
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Citiraj MamaRibice prvotno napisa
    Zna li netko gdje ima za kupiti platnenih torbica za opremu za tjelesni. Po ducanima ima hrpa nekakvih "plasticnih" sa najrazlicitijim motivima. Ali nisam vidjela ni jednu platnenu.
    Kakve koristite vi?
    kupila lani u TL za dvadesetak kuna, ima mrežicu pa se zrači, vrlo zadovoljni

  40. #140
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj MamaRibice prvotno napisa
    Zna li netko gdje ima za kupiti platnenih torbica za opremu za tjelesni. Po ducanima ima hrpa nekakvih "plasticnih" sa najrazlicitijim motivima. Ali nisam vidjela ni jednu platnenu.
    Kakve koristite vi?
    Isto smo imali plastične, ali su se raspale. Za ovu godinu ću dečkima sašiti od čvrstog materijala, uvući špagicu i to je to.

  41. #141
    MamaRibice avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    581

    Početno

    Sivanje je i meni palo na pamet, ali nemam masinu, a na ruke :/
    Mozda da kupim materijal i odnesem nekom krojacu

  42. #142
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj MamaRibice prvotno napisa
    Sivanje je i meni palo na pamet, ali nemam masinu, a na ruke :/
    Mozda da kupim materijal i odnesem nekom krojacu
    Mi imamo u susjednoj zgradi servis krojačkih popravaka. Da ne mogu sama, tamo bih odnijela materijal... Ako su mi naplatili 10 kn za popravak dječje jakne s kojom se meni nije dalo zamajavati, onda ni šivanje vrećice ne bi puno koštalo.

    Ja mislim da ću napraviti vrećice od starih radnih hlača (nogavica) ili tako nečega... Moram pretražiti krpe. Ako kupuješ materijal, potraži restle inače ti bude ispala skuplja pita od tepsije. Bolje ti je nažicati neku baku/susjedu i sl. s mašinom.

  43. #143

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,408

    Početno

    a što je s papučama?
    kakve papuče nose prvoškolci?

    Ja sam razmišljala o platnenim niskim tenisicama (ima ciciban)...
    Froddo za cure ima zgodne polu balerinke (kao papuče za vrtić samo su otvorenije)

  44. #144
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa
    a što je s papučama?
    kakve papuče nose prvoškolci?

    Ja sam razmišljala o platnenim niskim tenisicama (ima ciciban)...
    Froddo za cure ima zgodne polu balerinke (kao papuče za vrtić samo su otvorenije)
    Da, ciciban je dobar izbor. Froddo isto. Dijete je u tim papučama duge sate, pa je to stavka na kojoj ne bi trebalo štedjeti.

    Moj stariji je u već u prvom razredu prerastao Ciciban i srodne, pa smo mu kupili Dr. Luigi šlape (duboke natikače) u ljekarni (vel. 37, isto imaju anatomsku tabanicu). Ima i malih šlapa iste firme, potpuno zatvorenih, ali mislim da nisu tak trajne ko Ciciban.

  45. #145
    MamaRibice avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    581

    Početno

    Peterlin, hvala na savjetima. Budem doma potrazila, mozda se nadje kakva premala majica, haljina :/

    Mi smo mislili kupiti cicibam ili bambi papuce, a za tjelesni platnene tenisice na cicak - gdje bi ih mogli potraziti (tenisice, ne papuce ).

  46. #146
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj MamaRibice prvotno napisa
    Peterlin, hvala na savjetima. Budem doma potrazila, mozda se nadje kakva premala majica, haljina :/

    Mi smo mislili kupiti cicibam ili bambi papuce, a za tjelesni platnene tenisice na cicak - gdje bi ih mogli potraziti (tenisice, ne papuce ).
    TEma prva - za vrecicu uzmi CVRSTO platno (traper, keper i tak nekaj, sve drugo bu se brzo raspalo).

    Tema druga - tenisice:
    Moj mladji je lani imao takve cicibanove tenisice na cicak. Prave tenisice platnene, plave starinske s gumom dolje i 2 remencica. Kupili ih u njihovom ducanu u Importanne centru na kolodvoru. Mislim da cemo ih potraziti i ove godine.

    Ako ne nadjemo, vidjela sam i u Planet obuci (i Alpini kod Mercatora) dosta povoljno Tofi tenisica s gumenim djonom, ima i na cicak i sa gumicom na ristu. Nema na vezanje.

    Za razliku od papuca, to nije nesto na sto vrijedi trositi puno para jer se rijetko koristi.

  47. #147

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    odjavljena s foruma
    Postovi
    793

    Početno

    zar se kod nas u školi nose papuče?

  48. #148
    MamaRibice avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    581

    Početno

    Citiraj petra prvotno napisa
    zar se kod nas u školi nose papuče?
    Da
    I nije to uopce lose, ipak je dijete dugo u skoli, sigurno je udobnije biti u papucama nego u cipelama ili cizmama.

  49. #149
    MamaRibice avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    581

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa
    Moj mladji je lani imao takve cicibanove tenisice na cicak. Prave tenisice platnene, plave starinske s gumom dolje i 2 remencica.
    Eeee, tak nekaj trazimo

  50. #150
    vanjci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    722

    Početno

    di nabavljate pribor za ljevake?? vidim da se spominju i skare i penkala za ljevake, nemam pojma gdje se to kupuje??!!

Stranica 3 od 9 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •