Stranica 2 od 9 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 428

Tema: Školske torbe i pribor

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    620

    Početno

    Jednom sam na forumu čitala da postoje drvene boje koje se mogu bristai, ne mogu to naći, pa možda se netko sjeća? Moj malac kad crta uvijek nešto mora brisati, pa bi mu htjela doskočiti tome u školi.

    Inače me zanimaju iskustva, koji je pribor najbolji za prvačiće, koje olovke, boje, flomasteri, šiljila, gumice?

    Molim iskustva i naravno gdje ih u Zagrebu ima zua kupiti.

  2. #52
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Takvih bojica koje se brišu je bilo u TL. Problem s njima je što ne ostavljaju dovoljno mastan trag. Po mom mišljenju najbolje su bojice Stabilo (debele), flomasteri Stabilo, olovke Faber Castell i Staedtler, gumice Faber Castell. Ipak, dosta sam kupovala djeci jeftinijih olovaka i gumica, jer su ih strašno gubili. M. sad više pazi na stvari, pa njemu kupujem omiljele Faber Castell olovke i gumice, a B. strahovito gubi pribor, tako da njoj kupujem najmanje Maped gumice i olovke.

  3. #53
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Postoje Mapedove bojice sa ABS-om, neka vrsta zašite oko mine, pa kada padaju na pod, mina manje puca i manje se moraju šiljiti.

  4. #54
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj Zdenka2 prvotno napisa
    Takvih bojica koje se brišu je bilo u TL. Problem s njima je što ne ostavljaju dovoljno mastan trag.
    Nisam niti znala da to postoji dok to nisi ti svojevremeno napisala na forumu, mislim da se zovu Crayola Erasable ili tako nešto.

    Istina, boja je malo svijetlija, ali nas su spasile u prvom polugodištu prvog razreda kada mu je još štekala fina motorika pa je sve bojao "preko crte", lijepo bi višak obrisao i sve bi bilo uredno.

  5. #55
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Zdenka2 prvotno napisa
    Takvih bojica koje se brišu je bilo u TL. Problem s njima je što ne ostavljaju dovoljno mastan trag. Po mom mišljenju najbolje su bojice Stabilo (debele), flomasteri Stabilo, olovke Faber Castell i Staedtler, gumice Faber Castell. Ipak, dosta sam kupovala djeci jeftinijih olovaka i gumica, jer su ih strašno gubili. M. sad više pazi na stvari, pa njemu kupujem omiljele Faber Castell olovke i gumice, a B. strahovito gubi pribor, tako da njoj kupujem najmanje Maped gumice i olovke.
    X

    Bojice Stabilo TRIO (trokutastog presjeka) za prvi i drugi razred, (za prvi debele, za drugi standardnog presjeka) kasnije nije toliko bitno. Ako nema, onda je francuska firma MAPED prva rezerva. Stabilo ima i dobre gumice, male, dušu dale za djecu koja kao moja gube pribor tijekom godine. No, kao i Zdenka2 - kupila bih jeftinije olovkei bojice u lokalnoj knjižari, pa su naučili da su im ipak bolje trokutaste skupe. To ih je opametilo, sad bolje paze na "svoj" namjenski pribor!

    Olovke Faber Castel Grip 2000 (ili 2002) s gumicom na kraju, također trokustastog presjeka. Prvašiću sam kupovala 2B, a drugašiću B - oni imaju svih tvrdoća olovki. Iz iste serije postoji i gumica (trokustasta, a i neka koja se natakne na olovku) i vrhunsko šiljilo za 2 debljine olovaka + bojice. Imaju oni i kemijsku olovku iz iste Grip serije (trokutastog presjeka) i mislim da ću se potruditi da i to pronađem. Vidjela sam ih svojevremeno u Kauflandu, ali ni kod njih izbor nije pouzdan.
    Prva rezerva za olovke je Giotto Pyramid. Bilo ih je prilično redovito u Mercatoru. Dobar izbor trokutastog pribora vidjela sam u Profilovoj velikoj knjižari u Bogovićevoj, ali nisam sigurna da li je bilo Faber Castel pribora.

    Dobre su nam se pokazale Carioca bojice, također iz Superkonzuma, ali ne viđam ih već neko vrijeme.

    Napomena: ako nema trokutastih bojica i olovki, za početno pisanje SVAKAKO treba izbjegavati okrugle. Šesterobridne su daleko bolji izbor i bolje leže u ruci. Domaći TOZ ima sasvim solidnu zbirku. Nadam se da će uskoro ponuditi i trokutaste bojice i olovke.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    620

    Početno

    Hvala

  7. #57

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,218

    Početno

    Sve drvene bojice se moraju moći brisati. Drugo su pastele u drvu. Stabilo tripl nisu drvene bojice nego pastele u drvu i to se ne briše.
    Ja sam to naučila tek kad mi je M bio u 3. razredu od osobe koja se bavi slikanjem. Ja sam se hvalila kako kupujem djetetu samo najbolje bojice kod kojih se i žuta jasno vidi itd., a kad ono, to je cijela zavrzlama.
    Na kutiji bi trebalo jasno pisati jesu li to drvene bojice ili pastele u drvu. Za školu su primjerenije drvene bojice jer se mogu pobrisati za razliku od pastela u drvu.

  8. #58
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    naravno pa roze smo i mi kupili kupili ih u nasem lokalnom gradu, ima i za decke i cure, no ima ih i u zg , navodno u metrou.
    maped bojice kupujemo u nn, 12 bojica 12 kn :D odliocne su , ne puca vrh nikada, a olovke obicne kupila sam faber castelli isto trokutaste, ne pucajuce. pernicu onu herlitzovu u narodnim novinama isto, 34 kn puna i dupla.

  9. #59
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    [quote="Peterlin"]
    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    I Billa ih drži kad je sezona školskog pribora. Nisu mi se činile skupe... (A za Profil treba imati karticu - naime, ja tamo kupujem pisanke malo većeg formata, Profilove i neke engleske, super su nam bile za dijete koje ima krupan rukopis).
    kakva kartica za Profil?

  10. #60
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    [quote="aleksandra70vanja"]
    Citiraj Peterlin prvotno napisa
    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    I Billa ih drži kad je sezona školskog pribora. Nisu mi se činile skupe... (A za Profil treba imati karticu - naime, ja tamo kupujem pisanke malo većeg formata, Profilove i neke engleske, super su nam bile za dijete koje ima krupan rukopis).
    kakva kartica za Profil?
    Pa za POPUST, he he he...

  11. #61
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Da, ali čujem da prvo treba potrošiti 1500 kuna da bi se mogao popust realizirati.

  12. #62
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    [quote="Peterlin"]
    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    Citiraj Peterlin prvotno napisa
    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    I Billa ih drži kad je sezona školskog pribora. Nisu mi se činile skupe... (A za Profil treba imati karticu - naime, ja tamo kupujem pisanke malo većeg formata, Profilove i neke engleske, super su nam bile za dijete koje ima krupan rukopis).
    kakva kartica za Profil?
    Pa za POPUST, he he he...
    ja sam često kod njih pa nisam vidla nikakvu karticu
    daj mi neki link

  13. #63
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Ne znam za link... To ti naprave na blagajni prilikom kupovine. Zove se Profil Klub kartica.

  14. #64
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa
    Ne znam za link... To ti naprave na blagajni prilikom kupovine. Zove se Profil Klub kartica.
    Zapravo, meni su to ponudili kad sam imala neki veći iznos, jer sam kupovala hrpu svega i svačega... ne sjećam se više. Dali su mi formular da ga popunim doma, ali sam zaboravila na to. Kad sam se drugi put ukazala, nisam imala tak puno, samo par pisanki + 2 plišane igračke, i opet su mi ponudili i napravili odmah, na licu mjesta. U Bogovićevoj.

  15. #65
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Ne stignem sada sve čitati, pa sori ako ponavljam već rečeno.
    Važno je da torba ne visi ispod struka , da ima anatomska leđa i da ne klampa dok dijete hoda. Isto je važno da mu remeni ne idu preko vrata, nego da lijepo stoje na ramenima.

    Citiraj Mondu prvotno napisa
    Nemojte me krivo shvatiti, ali ipak sam malo skeptična kad je u pitanju kvaliteta i cijena, mislim da za 200-tinjak kuna ipak ne možeš dobiti super kvalitetnu torbu, stvarno ne znam., mislila sam mu kupiti Scout ili Mcneil... :?
    Sa ovim se ne slažem. Ja sam kupila E za 1. razred torbu za 200 kn u TLu, odgovarala je svim gore kriterijima. Nosio ju je 1. i 2. razred (a ne ide na boravak), a i sada je kao nova, samo ju više ne želi jer je sa Pilićem Milićem , pa će dobiti novu.

  16. #66
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Alex, kad odeš drugi put u Profil, pitaj za karticu na blagajni... Budu ti napravili...

  17. #67

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Možete li konkretne dućane nabrojati gdje su mogu pronaći torbe. Ja sam neki dan vidjela jedino u Samsoniteu - skoro 600kn :/

    Ima li u Narodnim novinama? Profilu?
    Gdje ima Scout ruksaka?

  18. #68

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Guglam dalje - Scout=600kn :shock:

    Pa i to mi je skupo ...

  19. #69

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    A kako prolaze one torbe koje se mogu vući na kotačićima?
    Ima li to nekog smisla uzimati?

    Vidim u kvartu svake jeseni dosta prvašića kako ih vuku, ali kasnije kao da ih više nema. Nije vrag da za drugi razred to više nije in.

  20. #70
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa
    Guglam dalje - Scout=600kn :shock:

    Pa i to mi je skupo ...
    Vrijeska, hoće li oni nositi torbe kući preko tjedna ili samo vikendom?

    S obzirom da se u "našoj" školi torbe nose samo petkom i vraćaju ponedjeljkom, a kako ćemo je i voziti do škole i od škole... mi ćemo kupiti neku bezveznu torbu.
    Neka bude 100 kuna i nama dobro.

  21. #71
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa
    Guglam dalje - Scout=600kn :shock:

    Pa i to mi je skupo ...
    U Mulleru su preko 900.

  22. #72

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Citiraj Vrijeska prvotno napisa
    Guglam dalje - Scout=600kn :shock:

    Pa i to mi je skupo ...
    Vrijeska, hoće li oni nositi torbe kući preko tjedna ili samo vikendom?
    svaki dan
    nije u boravku ...

  23. #73
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Herlitzove u Narodnim novinama nisu preskupe (oko 200-250 kuna), a vrlo su lagane.

  24. #74

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Mi smo kupili Haminu, za gotovinu imaju 20% popusta, tako da nas je ispala 400kn.
    Mislim da smo sad mirni prva četiri razreda .

    naša je love heart 8)
    http://www.hama.de/products/school_+...acks/index.hsp
    Kod nas u kompletu dolazi torba i kabanica za torbu. To je curki najdraži detalj . Kupili smo još i istu takvu praznu pernicu za 30 kn.

  25. #75
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa
    Mi smo kupili Haminu, za gotovinu imaju 20% popusta, tako da nas je ispala 400kn.
    Mislim da smo sad mirni prva četiri razreda .
    Gdje ste ju kupili?

  26. #76

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj piplica prvotno napisa
    Citiraj larmama prvotno napisa
    Mi smo kupili Haminu, za gotovinu imaju 20% popusta, tako da nas je ispala 400kn.
    Mislim da smo sad mirni prva četiri razreda .
    Gdje ste ju kupili?
    u Hami u Frankopanskoj, kad ideš od Ilice to je s desne strane nakon Dalmatinske, dućan se nalazi u haustoru gdje su i kafići

    a ima ih i kod nas u kvartovskoj knjižari no bez popusta

  27. #77
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    imga netko je pisao da nisu dobre te za vuci, po kisi su gotove, ..

  28. #78

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    Citiraj lunahor prvotno napisa
    imga netko je pisao da nisu dobre te za vuci, po kisi su gotove, ..
    uuu, pa da!
    to mi uopće nije palo na pamet

    Thanks!

  29. #79
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    a pričaju i stjuardese da im je kičma uvijek u "ausvinklu" od tih torbi na kotačiće

  30. #80
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj lunahor prvotno napisa
    imga netko je pisao da nisu dobre te za vuci, po kisi su gotove, ..
    Nisu baš dobre niti za vući po stepenicama... :/

  31. #81

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Izvješće iz Avenue Malla:

    Algoritam - Scout - 1059kn :shock:
    - u torbi se dobije puna pernica; neka tanka torba (kao pismo); novčanik;
    - dizajn - ništa posebno - nešto narančasto-ružičasto-mislim da je neki manji konjić u nekom kutu ...

    Cmok - s uzorkom Diddeline (one mišice s velikom glavom....)-700kn
    - ružičasta s tim mišićima (dva uzorka)
    - ne sviđa mi se jer su samo dva velika pretinca (prednji se zatvara špagicom)
    - torba ima čičak - nema kopču
    - uz ruksak imaju i četvrtastu torbu - jedna pregradica unutra - mislim da je 450kn

    Samsonite (prema gornjem linku ovo je larmamima Hama torba i mislim da ćemo istu takvu kupiti - ružičasta s Love uzorkom) - 550 kn (ima i krasna svijetloplava s leptirićima 460kn - ova bi čak po uzorku mogla trajati do kraja 4. razreda)
    - ima 3-4 petinaca (tj. nekoliko pregradica unutar same torbe)
    - dobije se prazna pernica

    Turbo limač
    - ima nekoliko vrsta - marka je mislim HTS
    - na sniženju 299kn pa sve do 49kn
    - mislim da se može nešto pristojno izabrati za taj novac - posebno za boravkaše koji ne nose svaki dan torbu
    - razni uzorci - pogotovo za dječake (Ben 10 i štošta drugo)

  32. #82
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Te torbe s kotačima se uvijek brzo raspadnu... Ja bih to eventualno kupila četvrtašu koji je prije bio u boravku, pa nije naviknut na bildanje s knjigama. Ne čini mi se baš praktično ni korisno...

  33. #83

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    moja je isto htjela tu s kotačićima, no ta konstrukcija daje dodatnu težinu, a mi smo na 4. katu bez lifta

  34. #84

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa
    Samsonite (prema gornjem linku ovo je larmamima Hama torba i mislim da ćemo istu takvu kupiti - ružičasta s Love uzorkom) - 550 kn (ima i krasna svijetloplava s leptirićima 460kn - ova bi čak po uzorku mogla trajati do kraja 4. razreda)
    - ima 3-4 petinaca (tj. nekoliko pregradica unutar same torbe)
    - dobije se prazna pernica
    u ovom dućanu gdje smo je mi kupili je bila i jedna Samsonite za curice (ne sjećam se uzorka) no dosta teža od Hame

  35. #85
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Erik si jako želi ruksak - ne torbu, nego baš ruksak. Od koje dobi bi mogli nositi ruksake? Odnosno kada bi vi vašem djetetu dopustili da nosi ruksak a ne torbu sa anatomskim leđima i ostalim?

  36. #86
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Što kod nas nema za kupiti McNeill torba?

    Svojoj kćeri pokazala sam sve stranice s torbama, sve dezene, kilaže, pretince, pernice i izbor pao na McNeill.

  37. #87

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    ja sam pod dojmom po pitanju cijena i sada mi vrag ne da mira - provodim istraživanje tržišta

    Danas sam stigla do Hame u Frankopanskoj.

    Plava s leptirićima 499kn - ista kao u Samsonite Avenu Mall (450kn) I Sams Kaptol Centar (499kn)
    Ružičasta - Love model - gore već navedeni - ima i prazna pernicu u istom dezenu 40kn
    Popust 20% na gotovinu i 15% na kartice - tako da su komplet torba i pernica cca 430kn
    Kaže prodavač da su danas već 2 ružičaste prodali...

    za dječake mislim da su 3 modela - nogometaš, transformersi, paukova mreža - ova zadnja je usprkos motivu najljepša

    Nakon Hame potpuno me zaintrigiralo to da je ista i u Samsoniteu pa sam usput svratila u Kaptol centar.
    Imaju samo svijetloplavu s leptirićima i ista tri modela za dječake. Cijena 499kn - nema popusta i nemaju pernice.


    No, sve te torbe imaju samo jedan veliki pretinac... a meni je od jučer ostalo u sjećanju da je jedna u Av Mallu imal 3-4 pretinca... sutra ću ujutro u provjeru...


    Je li netko bio u Profilu?
    Molim vas napišite kakav je tamo izbor. Ta knjižara mi uopće nije usput ...

  38. #88
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa
    Je li netko bio u Profilu?
    Molim vas napišite kakav je tamo izbor. Ta knjižara mi uopće nije usput ...
    ja ću vrlo lijeno čekati da ti sve obiđeš
    samo ću u srijedu otići do narodnih novina jer mi ona karirana (retro) Herlitzova ne da mira: prelijepa je

  39. #89
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno

    matilda - ima u rijeci
    mene je odusevila njihova pernica - sve je unutra po ps-u od kvalitete olovaka i bojica, trokutastog presjeka i sl.

  40. #90
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno

    kad je stigla nasa u knjizaru (s vilom) stigla je i ona s pegazom, vjerujem da se s njima da dogovoriti da ti dobave onu koja joj se svidja.

  41. #91

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    jer mi ona karirana (retro) Herlitzova ne da mira: prelijepa je
    Mame sebi kupuju torbe

  42. #92

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Cijena - McNeill i Herlitz?

  43. #93

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Apri za Herlitz torbe sam čula od jedne mame da su imali problem s kopčom. Brzo je popustila, nakon reklamacije i zamjene za istu i druga kopča popustila.

  44. #94
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    e sad si me baš...
    možda ipak najbolje u getrou za 70 kuna
    pa čovjeku nije žao kad išta popusti

  45. #95
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Citiraj flower prvotno napisa
    matilda - ima u rijeci
    mene je odusevila njihova pernica - sve je unutra po ps-u od kvalitete olovaka i bojica, trokutastog presjeka i sl.
    Ideš! Pa to mi je usput. :D

    Sad mi samo na PP reci ime knjižare i ulicu.
    Garmin će učiniti ostalo.

  46. #96

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    apri, ak ju kupiš onda ide uz nju i savjet 8)
    zbog tih "pokvarljivih" kopči ne nosi za onu ručku po sredini, već za naramenice i tako se smanjuje mogućnost kvara na kopčama

    a možda su to i riješili s ovogodišnjom isporukom :?

  47. #97
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa
    apri, ak ju kupiš onda ide uz nju i savjet 8)
    zbog tih "pokvarljivih" kopči ne nosi za onu ručku po sredini, već za naramenice i tako se smanjuje mogućnost kvara na kopčama

    a možda su to i riješili s ovogodišnjom isporukom :?
    NISU - mi baš zato nismo kupili Herlitzovu. Na staroj seriji je kopča prestala držati, a na ovoj ovogodišnjoj je kako da opišem - i kopča i ono što ju drži plastično (na drugim skupljim torbama je to metal) tako da mislim da će kod prvog pada puknuti.
    Mi smo na kraju kupili torbu u knjižari kod "Cvrčka" na Poljanicama. Ista kao u Profilu, ali bilo je 10% popusta za gotovinu

  48. #98
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    pa to mi je preko ceste :D

    sutra, dakle, u "komšiluk"

  49. #99
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa
    apri, ak ju kupiš onda ide uz nju i savjet 8)
    zbog tih "pokvarljivih" kopči ne nosi za onu ručku po sredini, već za naramenice i tako se smanjuje mogućnost kvara na kopčama

    a možda su to i riješili s ovogodišnjom isporukom :?
    Ma vraga... to je tak na većini torbi. Moraju imati slabo mjesto... U najboljem slučaju izdrže 2 godine. Moj stariji je ove godine na redu za novu torbu (mlađi će imati onu iz Getroa, nije baš za 70 kn nego duplo).

    Još su u boravku pa više vodim računa o tome da su krute i da imaju nogice jer to djeci služi kao "ormarić" za knjige (isprobali i ruksak, ali nisu se baš snalazili - mom starijem je u tome bilo teško naći knjige, a mlađi ih je gurao unutra kao da je voda donijela). Nu, isprobat ćemo... Imamo doma dogovor da je torba za 2 godine, osim ako se baš nešto potrga. A na svakoj su nam pucale kopče i ručke. I skupoj i jeftinoj...

  50. #100

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    U Metrou zna biti krasnih Lego , Herlitz i Scout torbi , samo ih još nisu dobili...
    Ja ću ionako još malo pričekati , kod nas još nije ni neki izbor , u svim
    dućanima kažu da stižu početkom kolovoza.

Stranica 2 od 9 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •