Stranica 7 od 9 PrviPrvi ... 56789 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 301 do 350 od 428

Tema: Školske torbe i pribor

  1. #301
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Ja sam jučer ipak sa starijim sinom imala akciju omatanja u folije - trebalo je cca 2/3 knjiga omotati. Ostale su došle omotane, ali većina nije bila omotana ili su bile u onim univerzalnim omotima koji se zdrapaju tijekom škg, pa smo se ipak odlučili za debelu kvalitetnu foliju iz Spara (rola od 3 m = 16 kn). Ako je u pitanju timski rad, to ide brzo.

    Bilježnice nismo omatali u foliju. Neke ne treba omatati, a za neke su kupili standardne plastične omote.

    Popodne je i mlađi sin došao iz škole, donio knjige za hrvatski, matematiku, etiku i jednu knjigu iz elektronike. Za ostalo nemaju udžbenike (to ćemo čuti kad krene nastava, što treba nabaviti).

    Dobro su odšacali potrebe za bilježnicama. Falila je jedna s kvadratićima starijem sinu i jedna nekakva mlađem sinu, ali sve u svemu, mm je otišao (usput) i kupio 3 bilježnice, 3 paketa mina 0,5 i ne mogu se sjetiti treće stvari... aha, tri bunta trgovačkog papira, koji mlađem sinu treba za crtanje dijagrama toka. Zaboravili smo na milimetarski papir, ali to se fakat stigne.

  2. #302
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Zašto kupujete samoljepljive onote ne kužim ??!!!
    Ja kupujem obične nomalne omote čije cijena je sitnica.
    koji su to omoti čija cijena je sitnica?
    ja sam maksimalno reciklirala prošlogodišnje omote, svaki koji nije izgledao ko s Jakuševca sam prebacila na nove knjige, čak i kad dimenzije nisu bile savršene, i opet sam za ostatak knjiga danas kupila omota za preko 70 kn.

    lako je za 1. razred i jednoga đaka

  3. #303
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    koji su to omoti čija cijena je sitnica?
    ja sam maksimalno reciklirala prošlogodišnje omote, svaki koji nije izgledao ko s Jakuševca sam prebacila na nove knjige, čak i kad dimenzije nisu bile savršene, i opet sam za ostatak knjiga danas kupila omota za preko 70 kn.

    lako je za 1. razred i jednoga đaka
    Ja 10 folija plaćam 12,90 u Mulleru.
    https://www.ekupi.hr/Omotnica-samolj...na-183944.aspx

  4. #304
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    A istina, nije to jeftino. Omot je tipa 3 kune, pa kad zbrojiš da ima sve skupa i 25 udžbenika/radnih bilježnica ne ispadne malo. Odnosno, malo je kad dijete ima 5 predmeta kao u nižim razedima.

  5. #305
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    U Sparu standardni omoti za A4 bilježnice (tanke) koštaju 5 kom = 9 kn.

    Omote univerzalne ove godine nisam kupovala, ali lani smo ih u Offertissimi platili 12 kn 10 kom (baš je muž našao ostatke prošlogodišnjeg ulova).

    Za foliju sam napisala - 3 m = 16 kn, a iz toga izađe u prosjeku 6 knjiga, tako da te to izađe izmeu 2 i 3 kn po knjizi, s tim da još treba uložiti vlastiti rad i vrijeme. Prema našem iskustvu, te folije koje se lijepe su najbolje i najdulje čuvaju knjige. Rabljene knjige koje su bile umotane u to nisam morala motati, drži folija i više od jedne školske godine. Trebalo mi je dva sata da umotam sve knjige od obojice, tj. jedan gimnazijski razred i 7 knjiga koje je donio mlađi sin (napisala sam da on nema puno standardnih udžbenika). Bilježnice mi se ne da umatati u foliju, samo onim debelima za mat i hr pojačam hrbat, da se ne raspadnu prebrzo.

  6. #306
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Da, za bilježnice omoti nisu skupi.

  7. #307
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Bilježnice ni ne motam, iz ekoloških razloga. Samo čekam da me prozovu u školi. Poslije se svi čudimo što su mora i ribe puni plastike.

  8. #308
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Moji srednjoškolci imaju svaki po petnaestak predmeta. Ne trebaju bilježnice za sve, ali ima toga dosta. U udarnoj kupovini ostavili smo oko 270 kn, a to nije bilo sve, jer neke stvari ne moramo kupovati svake godine (šestar, kalkulator...) Zaboravih milimetarski blok, a to je bitno za nastavu fizike i potroši se.

    Mlađi je trebao nove tenisice za tjelesni, starijem smo kupili lani.

    Obojica vole piši-briši kemijske olovke (Pilot Friction - ovo https://www.staples.co.uk/content/im...et.3421219.jpg pa obično uzmem jednu ili dvije svakome + refill, a ni to nije badava. Ponekad se nađe u Sparovoj jeftinjari, ali rijetko je ispod 20 kn komad, češće je blizu 25).

    Mlađi voli gel olovke u raznim bojama, to sam jeftino našla u Lidlu, kao i dva debela bloka sa spiralom za starijega (u jedan se vježba matematika, a u drugi fizika). Mlađi ih ne voli jer je ljevak, pa mu taj spiralni uvez smeta pri pisanju. Njegov spiralni blok mora imati uvez na kraćoj strani, a to mi je muka naći. Ako je ovo netko vidio, nek viče https://images.cdn-cnj.si/img/250/250/ny/nytNZp6XukZ . Nisam još bila u Muelleru, tamo obično nađem. A5 ima, ali za A4 se moram potruditi.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 04.09.2018. at 15:42

  9. #309
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Bilježnice ni ne motam, iz ekoloških razloga. Samo čekam da me prozovu u školi. Poslije se svi čudimo što su mora i ribe puni plastike.
    Samo da podsjetim: http://www.hrvatskiglas-berlin.com/?p=54326

  10. #310
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku

    Obojica vole piši-briši kemijske olovke (Pilot Friction - ovo https://www.staples.co.uk/content/im...et.3421219.jpg pa obično uzmem jednu ili dvije svakome + refill, a ni to nije badava. Ponekad se nađe u Sparovoj jeftinjari, ali rijetko je ispod 20 kn komad, češće je blizu 25).
    Sutra ti je u CC1 u Mulleru 10% popusta na sve. Žuta srijeda

  11. #311
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Sutra ti je u CC1 u Mulleru 10% popusta na sve. Žuta srijeda
    Znam, znam... podsjetili me dečki.

  12. #312
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Mi smo pukli 400 kuna u Narodnim novinama .. svake godine se skoro onesvijestim na blagajni, pa sam odlučila da se uopće neću oko toga uzrujavati. Kad je bal nek' je bal.

    Kupila je puno rezervnih bilježnica za kroz godinu, kupili smo i mapu za likovni, a i ti omoti koštaju ..

    A inače od pribora je kupila samo jednu malo skuplju tehničku olovku, uzela je i novi šestar ali neki turbo jeftini, a svidjele su joj se i neke drvene bojice.

  13. #313
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Ja sam ove godine kupovala bilježnice u Konzumu, bilo 30% popusta. I kada sam uspoređivala fakat je bilo najjeftinije, za te motive po dućanima.

  14. #314
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Je u Konzumu si mogal kupiti dve za jednu ušparu
    Idući vikend je isti popust
    A sutra u mileru u cc sve minus deset posto
    Spar u cc 25 posto na bilježnice

  15. #315
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo pukli 400 kuna u Narodnim novinama .. svake godine se skoro onesvijestim na blagajni, pa sam odlučila da se uopće neću oko toga uzrujavati. Kad je bal nek' je bal.

    Kupila je puno rezervnih bilježnica za kroz godinu, kupili smo i mapu za likovni, a i ti omoti koštaju ..

    A inače od pribora je kupila samo jednu malo skuplju tehničku olovku, uzela je i novi šestar ali neki turbo jeftini, a svidjele su joj se i neke drvene bojice.
    ajme, ja imam neki popust , da sam barem tu napisala. Na onoj Colinoj aplikaciji .50 kn za iznos iznad 200 , odnosno 100 iznad 400. No ako nekome treba, imam

  16. #316
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Je u Konzumu si mogal kupiti dve za jednu ušparu
    Idući vikend je isti popust
    A sutra u mileru u cc sve minus deset posto
    Spar u cc 25 posto na bilježnice
    Imaš u Sparu i jeftinijih bilježnica i skupljih... Moji već znaju - za predmete koje imaju 1x tjedno može se uzeti neka jeftinjara za 4.5 kn (što su i učinili) a za matematiku i hrvatski su uzeli one debele A4 s tvrdim koricama i obveznim radijusom na uglovima. Te su skuplje - 12-20 kn, a nađe se i za više.

    U Konzumu nisam bila, pa ne znam. MM je bio u Nami i našao neke sasvim pristojne, srednje kategorije, za 7 kn.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 04.09.2018. at 16:03

  17. #317
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Peterson što je radijus na uglovima?

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  18. #318
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Da Peterson! Hahhahaha eh ti pametni mobiteli! Hhahaha

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  19. #319
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    A kad klincima postanu praktične one bilježnice na spiralu? Kak se to zove...

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  20. #320

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo pukli 400 kuna u Narodnim novinama .. svake godine se skoro onesvijestim na blagajni, pa sam odlučila da se uopće neću oko toga uzrujavati. Kad je bal nek' je bal.

    Kupila je puno rezervnih bilježnica za kroz godinu, kupili smo i mapu za likovni, a i ti omoti koštaju ..

    A inače od pribora je kupila samo jednu malo skuplju tehničku olovku, uzela je i novi šestar ali neki turbo jeftini, a svidjele su joj se i neke drvene bojice.
    Moj se ove godine uspio na istom mjestu opskrbiti za 200 kn da sam ja išla s njim, sigurno bi ceh bio znatno veći, jer bi on žicao sve i svašta. Ovako je morao sam računati što mu treba, a što ne. Istina, mapa za likovni u to ne ulazi, to svake godine kupuju preko škole.

    Omote je kupio u lokalnoj papirnici složene prema udžbenicima s popisa svoje škole. 8. razred, 44 kn.

  21. #321
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Peterson što je radijus na uglovima?

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
    Zaobljeni ugao, bez špica.

    Ova recimo ima oštre uglove, koji se u torbi redovito potrgaju + unište torbu: https://www.limes.hr/_cache/biljezni..._eafa785c.jpeg

    Ova ima radijus, pa nije toliko podložna habanju uglova + ne uništi torbu u tolikoj mjeri: https://shop.skolskaknjiga.hr/media/...2/9/293898.jpg

  22. #322
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Da Peterson! Hahhahaha eh ti pametni mobiteli! Hhahaha

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
    Aaaa, autocorrect, hehehee....

  23. #323

  24. #324
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno

    Prošle godine je ispunila manje od pola bilježnice iz povijesti.
    Nemajka je rekla: Ćerce nastavi i dalje pisati u istu.

  25. #325
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Ana i mamino zlato prvotno napisa Vidi poruku
    Prošle godine je ispunila manje od pola bilježnice iz povijesti.
    Nemajka je rekla: Ćerce nastavi i dalje pisati u istu.
    I mi to prakticiramo, ali sada u petom bude ipak sve novo.

  26. #326

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    A kad klincima postanu praktične one bilježnice na spiralu? Kak se to zove...

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
    Meni one uopće nisu praktične za pisanje. Za ruku smeta spirala.

  27. #327
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Citiraj Ana i mamino zlato prvotno napisa Vidi poruku
    Prošle godine je ispunila manje od pola bilježnice iz povijesti.
    Nemajka je rekla: Ćerce nastavi i dalje pisati u istu.
    Kod mojih se to može desiti samo za tehnički

  28. #328
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ja sam kupila normalne omote za 42 kn u Promingu za sv eknjige za 2 đaka. Znači neki 20kn po đaku. Meni to nije pzno s obzirom na sve ostale gluposti koje su puno skuplje

    Toliko su me koštali i prošle godine u lokačnoj papirnici cca 20kn. A dijwte ih stavi dok si rekao keks .

    I moćw ih se naravno opet koristit tko hoće. Ja kupujem nove

  29. #329
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam kupila normalne omote za 42 kn u Promingu za sv eknjige za 2 đaka. Znači neki 20kn po đaku. Meni to nije pzno s obzirom na sve ostale gluposti koje su puno skuplje

    Toliko su me koštali i prošle godine u lokačnoj papirnici cca 20kn. A dijwte ih stavi dok si rekao keks .

    I moćw ih se naravno opet koristit tko hoće. Ja kupujem nove
    Ček malo da se došlepate do srednje, oni imaju po 15 predmeta, a u strukovnoj još za neke stvari odvojene teke za gradivo i labos. Pa se snađi s 20 kn x 2

  30. #330
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    A kad klincima postanu praktične one bilježnice na spiralu? Kak se to zove...

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
    Zove se kolegij blok, jer je to primjerenije za studente nego školarce. Moj stariji to koristi samo za kemiju, jer ima fascikl u kojem mu stoje papiri (bilješke s predavanja, printano gradivo koje šalje profesorica, domaće zadaće). Iz toga se mogu trgati perforirani papiri i ulagati u registrator ili fascikl.

    Koristi to i doma za vježbe, debele blokove sa spiralnim uvezom iz Lidla, koji imaju "granice" tj pregrade koje po potrebi možeš uložiti gdje god treba u blok, da odvojiš cjeline gradiva.

    To nije baš praktično za u torbu.

  31. #331
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ček malo da se došlepate do srednje, oni imaju po 15 predmeta, a u strukovnoj još za neke stvari odvojene teke za gradivo i labos. Pa se snađi s 20 kn x 2
    Pa da al viidm da neki od 1.osnovne su na samoljepljivim zato kažem da nema potrebe u tim razredima

  32. #332
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ja sam zalijepila u foliju i knjige za 2. osnovne, obe koje se mogu koristiti visestruko.
    Obisne omote popravim sivom trakom ako se krenu raspadat.
    Biljeznice ne umataju.

  33. #333
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa da al viidm da neki od 1.osnovne su na samoljepljivim zato kažem da nema potrebe u tim razredima
    Bome, kod mog starijeg nije trebalo, ali kod mlađeg su igrali nogomet s torbama. Njemu je trebao lim i zakovice,a ne omot....hehehe

  34. #334
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    moja baš voli kolegij blokove, nije rekla da joj spirala smeta ruci

  35. #335
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    moja baš voli kolegij blokove, nije rekla da joj spirala smeta ruci
    Dešnjacima ne smeta. Ja ih isto volim. Moj mlađi, koji je ljevak, ne podnosi ih ni za vježbu. Ali nije svaka spirala dobra za torbu ni trajna. Neke su bolje od klasičnog uveza, one žičane, a većina onih s plastičnim remenčićima ne vrijedi pišljiva boba.

  36. #336

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Moje dijete je četvrti razred. Gledam kvalitetu knjiga. Katastrofa. Nekoć su knjige imale korice, ovo danas je s.anje. Umotala ih ja u ne znam što, one se savijaju. Još ako su tanje, nema im pomoći.
    Razmišljam u svaku ubaciti po karton iza prvog i zadnjeg lista (to nije korica nego list) da bi koliko toliko sačuvao, ali onda me brine koliko će mu biti teška torba.
    A iznutra, npr. engleski, na obojenu podlogu se rješavaju zadaci, u nekakve balončiće u boji. Ako pogriješi i briše, briše se i ta boja pa izgleda neuredno.

    Pustit će to sve Rena kvragu.
    Neka ide kako hoće....

  37. #337
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

  38. #338
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

  39. #339

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Nakon dugo vremena imamo prvašića doma.

    Žalosno je ovo reći ali koliko god sam s prvim sinom pa i srednjom curom bila do u detalja upućena u sve detalje oko škole, torbe, pribora, radnog stola i sl., s trećim sam skroz ispala iz štosa. Zaboravila sam gotovo sve pa za početak - koje olovke, bojice, gumice su ok za prvašiće?

  40. #340
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    kad ti je srednje dijete bilo prvašić?

    Pitam da vidim jel se puno toga promijenilo u tom razdoblju.

  41. #341
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    https://e-trgovina.nn.hr/863834
    Ovo su mi najbolje gumice,kupujdm samo te.I njihove HB olovke su mi isto dobre.

  42. #342
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    i nama, naj naj gumica i traje cijelu školsku godinu.

    U Promingu su povoljnije od NN i Muellera. Bile su oko 7 i nešto kn prije poskupljenja, a sad su 9 i nešto kn
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 25.08.2022. at 11:00

  43. #343
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Mojima je izdrzala cijelu proslu godinu i zacudo ne izgube ju.

  44. #344

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    kad ti je srednje dijete bilo prvašić?

    Pitam da vidim jel se puno toga promijenilo u tom razdoblju.
    Prije sedam godina.

  45. #345

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Hvala za gumicu

    Bojice, olovke...? Znam da se to troši u priličnim količinama kad krenu bojat, šiljit...

  46. #346
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Olovke HB sam isto uzimala te faber .
    Bojice one dvostrane da ima veci izbor.
    https://proming-hch.hr/hr/katalog/de...eps-112-1-9448
    Posljednje uređivanje od ki ki : 25.08.2022. at 11:46

  47. #347
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    ki ki gušt mi te pratiti, jesi i ti ljubiteljica školskog pribora kao i ja ?

  48. #348
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Prije sedam godina.
    Gle znaš i sama sada na tržištu ima jeftinjobe koja fakat nije kvalitetna i zapravo na kraju skuplje prođeš jer se šiljilo istupi nakon par mejseci, puca vrh olovke/bojica,..ima svega. Gumice koje se krenu raspadat nakon nekog vremena.

    Ja se nekako držim optimalnog omjera između cijene i kvalitete i većinu pribora kupujem u Promingu. Ima dosta velik izbor, kupim neke "poznate" marke da nije neki žnj, dosta akcije možeš pratit. Zna ih biti u Muelleru, NN, Lidlu, i Promingu naravno.

    Ako nemaš baš vremena izučavat sve te cijene, a za prvašića ne treba tako puno bilježnica, ja bih otišla na jedno mjesto i tamo sve uzela. Vrijeme je novac.

    Proming imaš na Remizi i na Vrbanima, veći je izbor na Vrbanima. Veće NN imaš kod Džamije.

    Naravno možeš i na webu zavirit cijene i usporedit.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 25.08.2022. at 12:26

  49. #349

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Bilježnice za velike i za malca sam riješila sad na ovoj ljetnoj akciji u Lidlu. Bome se za njih troje isplatilo (s naglaskom na velike). Za prvašića sam uzela pisanke A, 2 matematičke i par crtančica.
    Sad krećemo po pribor čim mi se vrate s mora.

    Do sad smo uobičajeno to rješavali u Narodnim novinama u Savskom gaju ali već godinama nisam pratila pribor za malce jer su ovi veći uglavnom na tehničkim, piši-briši i sl. olovkama, za ostalo im je svejedno.

    Jedino što sam shvatila da su cijene pa i do 100% više u odnosu na ranije.

  50. #350
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    ki ki gušt mi te pratiti, jesi i ti ljubiteljica školskog pribora kao i ja ?
    Volim kupiti pribor koji ce im sto duze koristiti.
    Pastele im kupim u mulleru odlicne su.
    Izgledaju kao flomasteri.
    Neka njemacka marka.Izgledju nesto slicno ovima.https://e-trgovina.nn.hr/pastele-pla...p862011-996348

Stranica 7 od 9 PrviPrvi ... 56789 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •