Pokazuje rezultate 1 do 42 od 42

Tema: Gdje otići... hotel na moru...

  1. #1
    Svea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    526

    Početno Gdje otići... hotel na moru...

    Jako bi cijenila prijedloge u koji hotel i u koje mjesto otići na more...
    Najvažnije nam je da ima nekih sadržaja i unutra za slučaj ružnog vremena (bazen... i daj bože nešto za malu djecu).
    Naša malička ima godinu dana i neiskusni smo po pitanju ljeta/mora/male djece...

    Hvala unaprijed.

    P.S. Svi savjeti su dobro došli, nadam se da nisam fulala mjesto za postat ovaj topic

  2. #2
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Hotel Zora u Primoštenu.

    Ja sam bila oduševljena sa svime, L. je imala 4-5mjeseci kada smo išli i stvarno mi je bilo puno toga bitno.....šuma za šetnju po hladu, 3 obroka švedski stol, voće kolači i cuga stalno u ponudi, klima u sobi, bazen, prekrasna plaža, u centru Primoštena si za 7-10min. laganog guranja kolica itd.

    No ima manu, naravno, skup je.
    Mi smo išli u rujnu i to je MM naletio na 6 noćenja u nekakvoj akciji, inaće .

  3. #3
    Svea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    526

    Početno

    Odlično! Obzirom da ne idemo na dugo, cijena nije presudna.
    Hvala ti puno na savjetu i ideji...

    Bilo bi super da iskusniji roditelji jave svoje dojmove sa hotelskih smješataja, mislim da bi mnogima to dobro došlo!!!


  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Hoteli Funimation Borik Zadar
    Ima puuuno prostora za šetnju , dosta bazena , dječja igrališta, hlad.
    Nekoliko minuta od centra grada , a opet nekako posebno.
    Od naselja do centra grada vozi i ovoreni vlakić.
    Za cijene nemam pojma .

  5. #5
    sasana avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    493

    Početno

    Hotel Medena, Trogir
    Nema zatvoreni bazen, ali zato ima hrpe aktivnosti za djecu i odrasle (igraonica za djecu ujutro od 11-12 i 16-17), navecer mini disco za djecu, mini (ali stvarno mini karting) , trampolini, igrališta, šljunčana plaža, puno hlada. Mini golf, stolni tenis...
    Hotel je srednja ( da ne kažem donja) žalost, ali u hotelu i ne provodimo puno vremena.

  6. #6
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Hoteli Funimation Borik Zadar
    Hotel je zaista divan, jedino što su plaže u okolici hotela, hm, ne znam kako ih nazvati ali svakako nelijepe.

    Moja preporuka - hotel Park u Makarskoj, hotel Neptun u Tučepima, hotel Soline u Brelima.

  7. #7
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa
    Moja preporuka - hotel Park u Makarskoj, hotel Neptun u Tučepima, hotel Soline u Brelima.
    To bi htjela otić jednom, svi kažu da je prelijepo, al nikako 7 i 8mj. kad su takve gužve da ti se želudac okrene.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    Hotel Eden Rovinj!

    mi smo išli prošle godine s 5 mjesečnim djetetom, sve ali sve je bilo na nivou, osobno tvrdim da taj hotel itekako zaslužuje te 4 zvjezdice koje ponosno nosi. Zašto?
    jer su moji kriteriji:
    1. čistoća i urednost - 5
    2. plaže - 4 , blizina plaže- 5+
    3. usluga, ljubaznost osoblja - 5
    4. okolica - hotel je u borovoj šumi (uređena) s ležaljkama i ručnicima gratis, bazen s morskom vodom (besprijekorno čist), dakle mogli smo cijeli dan biti na zraku bez problema a kako je to dio hotelskog kompleksa nije bilo gužve, naš mali nije bio od kupanja pa smo se mi toćali po cijele dane na bazenu i uživali u hladovini borova
    5. hrana - 5 (mislim da je netko za večerom nabrojao 60 različitih jela, naravno priloga,mesa, salata, juha..)
    6. položaj - 5, jer je 10 minuta šetnje do centra, jer je pored šume Punta Corrente se mislim zove koja je prekrasna i možeš se dugo šetati s bebom

    Dakle, ja sam ostala puf :shock: , nakon svega što sma vidjela do sada :D :D tri put hura za Eden

    E da, jedina mana je cijena ali sve petice koje sam im dala bilo bi nerazumno od mene pljuvati po cijeni...nadam se da sam pomogla

  9. #9
    Svea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    526

    Početno

    Curke, super ste, koliko idejaaa!!!
    Sada ću si napraviti mali popis i presurfati njihove webove.

    Najjužnija dalmacija nam nažalost baš i ne dolazi u obzir jer naša T nije baš neki ljubitelj vožnje pa pokušavamo odraditi put tako da ulovimo veći dio njenog popodnevnog spavanja - a onda se onaj manji dio uspije strpiti.

    A kako vam se čini ovo:
    http://www.valamar.com/hr/club-tamaris-porec/

    Vidim da imaju čuvanje djece od 0-4 kao novitet.
    Iako T. ima samo 13 mjeseci ja bi je možda čak i bila spremna ostaviti na kratko (pola sata) jer toliko jako voli društvo da mislim da bi uživala u tome. Ako joj se ne bi svidjelo, onda niš.

    Jel bio netko?

  10. #10
    Svea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    526

    Početno

    Citiraj marka99 prvotno napisa
    Hotel Eden Rovinj!

    mi smo išli prošle godine s 5 mjesečnim djetetom, sve ali sve je bilo na nivou, osobno tvrdim da taj hotel itekako zaslužuje te 4 zvjezdice koje ponosno nosi. Zašto?
    jer su moji kriteriji:
    1. čistoća i urednost - 5
    2. plaže - 4 , blizina plaže- 5+
    3. usluga, ljubaznost osoblja - 5
    4. okolica - hotel je u borovoj šumi (uređena) s ležaljkama i ručnicima gratis, bazen s morskom vodom (besprijekorno čist), dakle mogli smo cijeli dan biti na zraku bez problema a kako je to dio hotelskog kompleksa nije bilo gužve, naš mali nije bio od kupanja pa smo se mi toćali po cijele dane na bazenu i uživali u hladovini borova
    5. hrana - 5 (mislim da je netko za večerom nabrojao 60 različitih jela, naravno priloga,mesa, salata, juha..)
    6. položaj - 5, jer je 10 minuta šetnje do centra, jer je pored šume Punta Corrente se mislim zove koja je prekrasna i možeš se dugo šetati s bebom

    Dakle, ja sam ostala puf :shock: , nakon svega što sma vidjela do sada :D :D tri put hura za Eden

    E da, jedina mana je cijena ali sve petice koje sam im dala bilo bi nerazumno od mene pljuvati po cijeni...nadam se da sam pomogla
    E ovo je pravi pravcati review! Hvala ti od srca

  11. #11
    Svea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    526

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa
    Hoteli Funimation Borik Zadar
    Hotel je zaista divan, jedino što su plaže u okolici hotela, hm, ne znam kako ih nazvati ali svakako nelijepe.

    Moja preporuka - hotel Park u Makarskoj, hotel Neptun u Tučepima, hotel Soline u Brelima.
    Jel su plaže onako nagužvane i onaj sitni pjesak muljeviti?
    Pun nekih travuljaga koje plivaju?

    Mislim da sam jednom čak i bila tamo... i sve mi se činilo jako lijepo osim plaža.

  12. #12
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj marka99 prvotno napisa
    Hotel Eden Rovinj!

    mi smo išli prošle godine s 5 mjesečnim djetetom, sve ali sve je bilo na nivou, osobno tvrdim da taj hotel itekako zaslužuje te 4 zvjezdice koje ponosno nosi. Zašto?
    jer su moji kriteriji:
    1. čistoća i urednost - 5
    2. plaže - 4 , blizina plaže- 5+
    3. usluga, ljubaznost osoblja - 5
    4. okolica - hotel je u borovoj šumi (uređena) s ležaljkama i ručnicima gratis, bazen s morskom vodom (besprijekorno čist), dakle mogli smo cijeli dan biti na zraku bez problema a kako je to dio hotelskog kompleksa nije bilo gužve, naš mali nije bio od kupanja pa smo se mi toćali po cijele dane na bazenu i uživali u hladovini borova
    5. hrana - 5 (mislim da je netko za večerom nabrojao 60 različitih jela, naravno priloga,mesa, salata, juha..)
    6. položaj - 5, jer je 10 minuta šetnje do centra, jer je pored šume Punta Corrente se mislim zove koja je prekrasna i možeš se dugo šetati s bebom

    Dakle, ja sam ostala puf :shock: , nakon svega što sma vidjela do sada :D :D tri put hura za Eden

    E da, jedina mana je cijena ali sve petice koje sam im dala bilo bi nerazumno od mene pljuvati po cijeni...nadam se da sam pomogla
    moji žive odmah do tog hotela (provela djetinjstvo tamo...srce mi zatitralo kad sam pročitala tvoj opis....ahhhh). i stvarno je super. pogotovo blizina mora i šume, i njihov bazen koji je super i na super položaju i nema sunčanja na betonu nego na prekrasnoj livadi.

    ali cijena je :/

    koliko sam čula i tamaris je super hotel, i ima dosta sadržaja za djecu. bila nisam 8)

  13. #13
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Solaris, Šibenik, hotel Ivan

  14. #14
    Svea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    526

    Početno

    Curke, presurfala sam sve i radi se o redom odličnim mjestima. Eden je stvarno rajski ali iako sam bila spremna potrošiti dosta novca - ispalo nam je za tjedan dana oko 11.000,00 kn što je way too much.

    Shvativiši da su Rovinj i Poreč ipak top destinacije, sjetila sam se pogledati manje gradiće po Istri i naišla na:
    http://www.istraturist.com/HR/hoteli...Istra_1982.itu

    Pročitala sam i na trip advisoru o tom hotelu (ima čak 28 reviewa). Uglavnom daju sjajne ocjene hrani (jeees) i preporučuju taj kompleks za obitelji s djecom (jeeeees).

  15. #15
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj iki prvotno napisa
    Hotel Zora u Primoštenu.

    Ja sam bila oduševljena sa svime, L. je imala 4-5mjeseci kada smo išli i stvarno mi je bilo puno toga bitno.....šuma za šetnju po hladu, 3 obroka švedski stol, voće kolači i cuga stalno u ponudi, klima u sobi, bazen, prekrasna plaža, u centru Primoštena si za 7-10min. laganog guranja kolica itd.

    No ima manu, naravno, skup je.
    Mi smo išli u rujnu i to je MM naletio na 6 noćenja u nekakvoj akciji, inaće .
    imaš na http://www.lastminute.com.hr/ taj hotel na akciji u lipnju (na naslovnici, malo se spusti dolje

  16. #16
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj pepi prvotno napisa
    Solaris, Šibenik, hotel Ivan
    x

    bila nedavno na nekom tecaju i odusevila se kako su uredili hotel, plaze, okolis... ma divota!

  17. #17
    Svea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    526

    Početno

    Aha, dosta hotela ima lijepe akcije u lipnju.
    Samo kaj na žalost nemremo u lipnju.

  18. #18
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    inačer na lastminutu smo mi prošle godine našli super povoljnih hotela.a velika mi je predsnot bila što nisam morala kuhati ni spremati jer je bebo imao mjesec dana
    šli smo u Rovinj u Valdaliso. nema bazen, ali je more tik do hotela, ima hlada, ima dječji vrtić, disko za klince, brdo sadržaja za male (dobro ne baš za bebe )i klopa je ok
    dobro, hotel nije imao klimu, što bi nekima možda bio veliki minus, no mi smo navikli i stvarno mi je cijena bila prioritet

  19. #19
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Citiraj Svea prvotno napisa
    Jel su plaže onako nagužvane i onaj sitni pjesak muljeviti?
    Pun nekih travuljaga koje plivaju?

    Da, baš tako, sitni mulj, travuljaga, ono ne da ti se okupati u moru uopće.

    A ići u hotel i kupati se u hotelskom bazenu mi nema smisla, onda se može otići i u Čatež, ne na more.

  20. #20
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj Svea prvotno napisa
    Aha, dosta hotela ima lijepe akcije u lipnju.
    Samo kaj na žalost nemremo u lipnju.
    biti će akcija i u srpnju, samo ih uvijek stave u zadnji čas

  21. #21

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    259

    Početno

    Svea, Valamar Club Tamaris je super za obitelj, ima pregršt cjelodnevnih sadržaja za odrasle i djecu. S malom djecom nažalost nismo ništa mogli iskoristiti, a i cure su bile premale da ih same ostavljamo u dječjem klubu. Hrana, sobe, urednost i ljubaznost, plaža, ma sve 5. Ali - uvijek mora biti ali - cijena. Skupo, iako ima i skupljih hotela. Npr. Falkensteiner, na netu mi se čini savršen, no jedna je forumašica napisala da im plaže nisu dobre.

  22. #22
    drndalica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    455

    Početno

    Već sam dosadna ali eto ne mogu odoliti, pa ponavljam...
    Toplo preporučam, novi hotel na Lošinju, prilagođen obiteljima sa djecom, puno sadržaja, bazeni, igraonice u hotelu, mini & teen club, dječja igrališta na otvorenom, uz more i sa puno hladovine. Ma sve 5!
    http://www.losinj-hotels.com/hr/smje...vespera/family :D

  23. #23

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    far away
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj pepi prvotno napisa
    Solaris, Šibenik, hotel Ivan
    Solaris je ove godine preuređen fenomenalno

    napravili su svjetski mini golf sa sto gusarskih čuda,galiju-kafić,nasuli nove plaže sa sitnom škaljom,hoteli imaju bazene a ne samo Ivan...raj za klince

  24. #24
    GrgurovaMama avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    380

    Početno

    prošle godine smo bili u vesperi na lošinju i jako nam se svidjelo no glupo mi je opet ići na isto mjesto...postoji li još nešto slično osim solarisa jer mi je to malo pre industrijski...dakle kriteriji su:
    - dobar hotel (sobe+ hrana)
    - puno programa za klince (2 god)- navečer mini disco, parkić u blizini hotela, igraonica u hotelu, plaža pogodna za djecu
    - i naravno čisto more
    - prednost imaju otoci srednji jadran

  25. #25
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,307

    Početno

    Cure dajte mi prijedlog kamo s malom bebom od 3mj na odmor na moru, može i hotel (da se ne moram baviti i kuhanjem i doma to jedva stignem). Bitno mi je da nije dug put od Zagreba, da je blizu plaža i puno hlada gdje bih ja bila s malenim dok se tata kupa, pa da se možemo i mijenjati po potrebi

    I da nije preskupo. Hvala!

  26. #26
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Da, baš tako, sitni mulj, travuljaga, ono ne da ti se okupati u moru uopće.

    A ići u hotel i kupati se u hotelskom bazenu mi nema smisla, onda se može otići i u Čatež, ne na more.
    Ma daaaaj... Tucepi imaju super plazu a ja u tridesetinesto godina ljetovanja nisam dozivjela nist muljevito da ne bih u vodu usla... Kasnije popodne more donese travu i smece, al to je valjda svugdje tako. More je cisto, osobito tko izbjegava srce sezone pa nije ni stravicna guzva na plazama.

    Inace, u duhu topika i ja preporucam solaris, svejedno koji hotel. Za djecu ima svega, kad je vani kisno mozes i na unutarnje bazene. Hotel jakov i andrija imaju all inclusive ponudu. Djecji disko, animacija za sve uzraste, djecja igralista...svega

  27. #27
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure dajte mi prijedlog kamo s malom bebom od 3mj na odmor na moru, može i hotel (da se ne moram baviti i kuhanjem i doma to jedva stignem). Bitno mi je da nije dug put od Zagreba, da je blizu plaža i puno hlada gdje bih ja bila s malenim dok se tata kupa, pa da se možemo i mijenjati po potrebi

    I da nije preskupo. Hvala!
    Moje mišljenje je da je malo rano za odlazak na more sa tako malom bebom... ako i bude išla treba nositi duge rukave, faktor najveći. Djeca do godine dana se ne bi smjela izlagati suncu....no ovo je samo moje mišljenje...

  28. #28
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Je, najbolje da se doma zaključa....Pa može zaštititi dijete šeširićem, tankim majičicama ,kremicom pa sjediti s njim u hladu, kako je i napisala...
    To sam htjela reć, drugi prijedlog nemam

  29. #29
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    ardnas, ima i ljudi koji žive na moru i rode tamo djecu! a imaju i veću djecu s kojima bi bilo lijepo otići na plažu na kupanje
    i kako onda to naprave?

  30. #30

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    108

    Početno

    Citiraj ardnas prvotno napisa Vidi poruku
    Moje mišljenje je da je malo rano za odlazak na more sa tako malom bebom... ako i bude išla treba nositi duge rukave, faktor najveći. Djeca do godine dana se ne bi smjela izlagati suncu....no ovo je samo moje mišljenje...
    ma daaaj

    bitno je da kad putuješ radiš manje stanke da nije beba 3 sata u komadu u AS

    ako ste na plaži,budite u hladu,ti i tata se izmjenjujete za kupanje i sunčanje,puno bolje nego kad ti dijete ima god i pol,i svugdje želi ići,ovak mali su još najbolji,daš im jest,spavaju i mirna bosna

  31. #31
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,307

    Početno

    Ne planiram naravno s bebom na sunce a niti sjediti i pržiti se na plaži, željela bih malo promijeniti ambijent i zrak...

    I moj muž se pribojava mora s tako malom bebom, ali ja mislim da 3-5dana bi i meni i malenome super došlo.

  32. #32
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    A što je s našom djecom koja žive na moru?

  33. #33
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    I moj muž se pribojava mora s tako malom bebom, ali ja mislim da 3-5dana bi i meni i malenome super došlo.
    J je isla na more sa 6 tjedana. U hladu, medju borovima, ne znam sto im moze biti.

  34. #34
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Jooj opet umjesto o temi, mi po "mišljenjima" .
    Male bebe, gdje god se rodile nejdu na sunce u 7 i 8mj. (bar se nadam), no nemoraju sjedit doma i čamit zajedno sa mamom.
    Sunce je puuno opasnije i štetnije nego kad smo mi bile male, to svi znamo.
    Idealno je otići u rujnu, al tko nemože....

  35. #35
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,307

    Početno

    8postova ne vezanih za temu,a niti jedan odgovor na pitanje. Planiramo na odmor u 9mj. Sjeverni Jadran. Polu ili puni pansion. Ajmo koji prijedlog.

  36. #36
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Planiramo na odmor u 9mj. Sjeverni Jadran. Polu ili puni pansion. Ajmo koji prijedlog.
    Porec - hotel "Zagreb" (5 minuta setnica do grada, a ide i tur. vlakic, sitnosljuncana plaza, borova suma s velikim hladom, itd.) ili hotel "Parentium" (nekoliko sljuncanih plaza, hlad borove sume, unutarnji bazen, tur. vlakic do grada + setnica, ali je vise udaljen);

    Vrsar - hotel "Pineta" (par minuta do centra grada, odmah ispod je sljuncana plaza, itd.).

  37. #37
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    8postova ne vezanih za temu,a niti jedan odgovor na pitanje. Planiramo na odmor u 9mj. Sjeverni Jadran. Polu ili puni pansion. Ajmo koji prijedlog.
    Frendica hvali hotel "Malin" u Malinskoj. Ja osobno nisam bila, ali ono što sam vidjela je OK. S time da se baš uzima hotel a ne depandansa.

  38. #38
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,307

    Početno

    Podižem temu!

  39. #39
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Podižem temu!
    Je, ali sada trebaš i plažu za kikaće, točno?
    Opet preporučam Malin. Ispred hotela ima dječje igralište u hladu a malo dalje i dio plaže sa pijeskom. I duga šetnica.

  40. #40
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj drndalica prvotno napisa Vidi poruku
    Već sam dosadna ali eto ne mogu odoliti, pa ponavljam...
    Toplo preporučam, novi hotel na Lošinju, prilagođen obiteljima sa djecom, puno sadržaja, bazeni, igraonice u hotelu, mini & teen club, dječja igrališta na otvorenom, uz more i sa puno hladovine. Ma sve 5!
    http://www.losinj-hotels.com/hr/smje...vespera/family :D

    Potpis, nema do Lošinja

  41. #41
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Potpis, nema do Lošinja
    Je sve je to super, ali trajekt je skup.

  42. #42
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,307

    Početno

    Hotel Malin u Malinskoj, otisli bi na odmor za 1.maj, kakav je smjestaj i hrana, ako netko zna? Hvala

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •