Pokazuje rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Što sa njima preko ferja?

  1. #1
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno Što sa njima preko ferja?

    Ferje je napokon pocelo, ali jos ne idemo na more. Upisala sam decke na strane jezike u skoli, tako da idemo put mora tek oko 12.07. A sta sa njima do tada? Imaju Odmorkove iskaznice, ali je plivanje samo prijepodne kada su oni na jezicima.
    Sta ce te vi sa svojim klincima ?
    Ima li organiziran kakav sport, nebitno koji, samo da ne vise po cijele dane u parku ili na kompu.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Evo, pogledaj: možda ti se svidi.
    http://zgzoo.com/hr/edukacija/posebn...eto-u-zoovrtu/

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    imaš na ribnjaku (ne znam koliko vam je to blizu) svaki dan neke radionice od 10-13. luka bu išel u sportsku i cirkusku radionicu.

  4. #4
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    a ovo

    http://www.cekate.hr/aktualno/od_ideje_do_predstave/391
    meni je od svega što sam našla za svog malca ovo naj.

  5. #5
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    Citiraj mim prvotno napisa
    mi smo upisali antuna, meni to super zvuci.
    jel ima vec netko iskustva s divljim ljetom?

  6. #6
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Da, bilo je nekoliko djece nas forumaša.

    Odlično 8)

  7. #7
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Evo, našla sam prošlogodišnju temu:
    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...68516e4870f0ee

  8. #8
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    znaci, iskustva su super, bas mi je drago

  9. #9
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj a zakaj prvotno napisa
    Citiraj mim prvotno napisa
    mi smo upisali antuna, meni to super zvuci.
    jel ima vec netko iskustva s divljim ljetom?
    Za koji tjedan si ih upisala?

  10. #10
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    onaj od 13-17.7.
    a ti?

  11. #11
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj a zakaj prvotno napisa
    onaj od 13-17.7.
    a ti?
    Nisam još, ali jedino mi odgovara onaj zadnji tjedan u kolovozu.

    Naš stariji sin je veliki zaljubljenik u zoo, a zna još od lani za to divlje ljeto pa nas gnjavi...

    Međutim, nismo iz Zagreba, ali tamo mi živi brat sa curom, pa bi mogao kod njih biti taj tjedan (međusobno se o-b-o-ž-a-v-a-j-u), kada se oni vrate sa g.o. ali problem je taj što oni rade do 17.oo, pa ne znam kako bi svaki dan stigli do Maksimira prije 15.00, baš nezgodno. :/
    Znaš, kada imaš svoju djecu, uvijek imaš neke frendove koji npr. daju dijete u istom terminu, pa ih sakupljate na dane, po dogovoru, ali ovako, ne znam...

    Najbolje bi zapravo bilo da budem ja taj tjedan u Zg, pa da ga lijepo vodim i dovodim, ali mi je neizvedivo ovo ljeto, jer mi je termin početkom osmog mjeseca.

    E, jesam oplela u totalni off topic...

  12. #12

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Živimo u malom mjestu, ali na sreću u ulici u kojoj ima zaista puno djece i hvala Bogu svi se vole družiti, tako da se ne brinem za kćer da bi joj bilo dosadno. Društvo se nalazi poslijepodne, nekad kod nas ili kod nekog drugog i igraju se do navečer - rolanje, vožnja biciklom, dobre stare igre skrivača, lovice...isto kak smo se i mi igrali.
    S time da mi i kćer ide 22.07. na more u Veli Lošinj, pa onda još s nama 7 dana i onda već polako počinju pripreme za školu.

  13. #13
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    Bilo bi zgodno klince naučiti neke stare igrice, one će im biti zanimljive, a mi ćemo uživati igrati se s njima! Tražila sam po (nesretnom) pretražniku i naišla na ovo, pa malo oživljujem, možda ima netko još kakvu ideju ili volje za objasniti neku igru (npr. Lanca probijanca, Išla majka s kolodvora, Pikulanje i sl.):

    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...er=asc&start=0

    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...er=asc&start=0

  14. #14
    bubimira avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    u miru
    Postovi
    1,245

    Početno

    ako ima nekog iz zaprešića i okolice evo prijedloga

    Ljeto u Zaprešiću Centra za mladež

  15. #15

  16. #16
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    M. smo upisali u divlje ljeto, a B. je još premala za to. Povremeno ih dajemo baki i djedu, bilo doma kod njih bilo u vikendici. Pozivaju prijatelje i idu k njima, idu u park, igraju se doma (blažena klima, smiruje djecu), kad možemo odvedemo ih na neki izletić, idemo u kino, u Maksimir, na rolanje, vožnju biciklom, na koncerte. Sredili su svoje stare knjige, što je M. nagnalo da ponovo rješava sve zadatke iz matematike. Dosta se igraju s Ben 10 kartama i junacima (uselili su ih u kućicu za lutke, a ja sam im baka ). Evo, prošao je već tjedan praznika - mislim da su se malo desenzibilizirali - relativno su mirni i da se s njima.

  17. #17
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Moji su lani bili u kampu Medo... Imam samo pohvale, ali nezgodno nam je (suprotni kraj grada) pa smo ove godine odustali.

    Razmišljala sam o Sportexperts, ali kod njih lani nismo dobili mjesto. Ove godine nisam (još) ni pitala jer djeci je potreban odmor i opuštanje, pa smo im to i priuštili. Doma su, uživaju u tome da nikamo ne moraju ići i jučer su nas jako ugodno iznenadili - pospremili su svoje stolove i knjige SAMI OD SEBE, bez ikakvog poticaja ili naloga... Oduševili su nas!

    Popodneva su rezervirana za njih - Jarun, igralište, treninzi koji još traju do kraja mjeseca, obilasci rodbine i prijatelja... sve što u vrijeme školske godine ne stignemo. I baš nam je dobro...

  18. #18
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    M. je već treći dan u "divljem ljetu" i mislim da se odlično zabavlja. Prvi dan je bilo tako-tako, zbog nepoznate skupine djece, a sad baš rado ide ujutro u ZOO. Iz njegovih riječi vidim da ima malo zabave i druženja, malo pouke i posla oko životinja, što mi je posebno drago.

  19. #19
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Moji su ovaj tjedan kod dede i bake, svakodnevno odlaze na kupanje i baš im je super.

    Budući da imamo još dosta do našeg godišnjeg, zanimalo bi me kakva su iskustva sa Sport Experts programom, ako tko zna...

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Karlovac, Croatia
    Postovi
    12

    Početno

    Imam 11 godina pa možda u nekim stvarima mogu pomoći. Možda
    Možda bi im bilo zanimljivo ići u knjižnicu, ili na neku ljetnu radionicu u gradu?
    Ili na neki tečaj crtanja, kupanja, ronjenja? :?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •