Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 181

Tema: Hulahopke iliti najlonke...

  1. #101
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    https://www.google.com/search?q=inch...C-L5XaN3-vqqMM

    Evo ja volim jako inch2 cipele, imam ovakve sa slike i ne bi nosila na njih najlonke nikad. Na fine mokasine ne nosim nista. Balerinke su mi bezveze.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #102
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    oooo, sta sam ja sve cula ili mislila o odjeci/obuci u srednjoj skoli, posebno za 'starije' zene, misljenje srednjoskolki ne bih uzela za modni postulat
    evo vecina se ovdje ne bi slozila s miminim prijateljicama

    najlonske dokoljenke su mi uzas i nosim ih samo kad moram na cipele koje ih bas traze - salonke u mom slucaju (na hlace), od studenog nadalje
    u svim ostalim, kad je cipela sportskija (a one linkane tu ubrajam), nosim pamucne carape i/ili dokoljenke i uzivam

    ne volim ni tanki hulahop, isto nosim samo kad moram
    puca brzo, nikad ne mogu naci boju mog tena, ili su mi pretamne, presvijetle, presjajne ili izgledam kao les
    s crnima je malo bolje, ali i to izbjegavam

    samostojece su meni samo za spavacu sobu
    inace mi spadaju, rade one ruzne pregibe na mom zamamnom bedru
    i osjecam da mi fali materijala do dupeta
    zimi puno nosim haljine i suknje, ali onda biram guste hulahopke
    ispod hlaca nikad, uf
    zivile gleznjace i cizme i ispod sarene carapice

  3. #103
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ne samo na artice i kickersice...već godinama se nose gležnjače. Na sve njih, ako nisu jako uske, nosim pamučne/vunene čarape. Plus na patike koje ne nosim baš na posao, ali za u grad i slično nosim.
    Ja isto na sve gležnjače i čizme nosim pamučne čarape, a ako nosim balerinke onda imam neke stopalice (ali najlonske). Ako nije jako zima nosim često i na gležnjače pamučne stopalice, pa se do hlača vidi goli komadić kože.

    NAjlonke nisam obukla preko godine dana, ako ne i dvije... ne znam koja bi bila prilika, ako je zima obučem pamučne tajice ispod šosa/tunike, ako je ljeto ne nosim čarape. 99% vremena ionako nosim hlače a ispod njih ništa...

  4. #104
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Počet ću voditi statistiku o čarapama kakve žene nose! Do sad sam vidjela dvije, obje hlače i najlon čarape, jedna salonke a jedna cipele na vezanje tip tenisice. (kao moje)

  5. #105
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ja sam sigurna da će ta statistika pokazati da žene u 100% slučajeva nose najlonske dokoljenke.

  6. #106
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Možda i nisu dokoljenke. Mogu biti i najlonke, a mogu i samostojeće.

  7. #107
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ja isto isključivo nosim pamučne čarape. Ak se baš zimi odlučim na haljinu/šos, opet imam pamučne čarape, neke deblje tajice i gležnjače/čižme.

    Imam egipatsko stolapo - to je ono s najvećim palcem od svih prstiju, tako da baš jako derem čarape. Koji blam sam doživjela u Istanbulu - a poslije sam skužila da sam zbog hodanja uzela neke cipele koje nikad ne nosim, a one su imale neki šav na palcu pa su mi dodatno uništavale čarape. MM i djeca su umirali od smijeha, a cipele su nakon putovanja završile u smeću

  8. #108
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Možda i nisu dokoljenke. Mogu biti i najlonke, a mogu i samostojeće.
    Ali možemo reći sa sigurnošću da pamučnih i vunenih neće biti?

  9. #109
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Naravno da ne možemo

  10. #110
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Misliš?

  11. #111
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Petak

  12. #112
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    istina, mršavo stopalo svašta trpi...

  13. #113
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Petak
    Je, stvarno

  14. #114
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Mislite da trebam uzeti u obzir da je petak? Casual day i to?

  15. #115
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ne nego je petak i na forumu se napravi tema od svake */&%

  16. #116
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    a nisam primijetila da je to slučaj samo petkom

  17. #117
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Što se tiče žena koje ne nose pamučne čarape, sjećam se kad mi je baka slomila kuk. Tad sam prvi put vidjela da nosi prave obične čarape. Bilo je kao da sam nakon 12 godina života dobila potpuno novu baku.

    Ja čarape nosim na tenisice i obuću ispod koje se ne vide, ali obične čarape, ne volim dokoljenke. Ne volim ni one obične najlonke boje kože, to je u mojoj glavi oduvijek neki mama stil. Možda od 5.4.

  18. #118
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Ima onaj topic o najlon vrećicama...a meni su najlonke u istom rangu. Ne bih na noge obula najlon vrećicu, pa i ovo izbjegavam.

  19. #119
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Ja kao Peterlin, najlon dokoljenke ne nosim u prvom redu zbog cirkulacije, dok rado nosim crne pamučne dokoljenke na hlače od odijela i ovakve neke cipele: https://www.ixosofficial.com/calzatu...ile-derby.html

    Al me zanima što biste na ove nosili: https://www.ixosofficial.com/calzatu...in-maglia.html

    Kod samostojećih - em sam niska, em sam debeljuškasta, pa mi nije jasno ni do koje visine bih povukla te čarape. Al nisam znala za foru s vlažnom kožom. Mogu opet pokušati.

    Što su vama čarape? Ja imam sokne, dokoljenke i štrample, a sve su mi to čarape.

    Za miminu statistiku, cca 80% nosim pamučne čarape. Nešto sam po novom počela nositi odjeću i obuću za najlonke, al to je - kako Riri kaže, valjda došlo s materinstvom

    (I otkud to ime hulahopke? Najlonke mi je normalno kad su napravljene od poliamida odnosno najlona 80%, prije i više.)

  20. #120
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ima onaj topic o najlon vrećicama...a meni su najlonke u istom rangu. Ne bih na noge obula najlon vrećicu, pa i ovo izbjegavam.
    Al nema najlon vrećica, nego plastičnih vrećica (od polietilena)

  21. #121
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    ali ima čarapa

  22. #122
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Meni je simpa kako nam se sviđaju slične stvari... inch2, cos, falke, mantignon...

  23. #123
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Za ove sasine nisam još čula, budem isprobala

  24. #124
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ja nosim najlonke-dokoljenke. Odvratno izgledam u njima i bude mi neugodno čak i kad me muž vidi u njima, ali za neke vrste cipela su nezamjenjive.

    Po meni ne za ove cipelo-tenisice, tu bih i ja stavila pamučnu, ali zapravo na bilo koje druge niske cipele. Ili gležnjače, ili visoke čizme na petu...sad ono imaš čizmu sa 12cm čavlom od pete, a ispod bijela čarapa s prekriženim reketima, ma nemojte me

    Jedan od faktora je to što imam veliku nogu pa si ne mogu priuštiti još broj veću kako bih mogla i pamučnu čarapu nagurati unutra.

  25. #125
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Inače kunert isto nisu loše, koštaju manje od falke ili wolford, a neki modeli su bas fini i izdržljivi.

    kad smo kod čarapa, mm je “poludio” (šifra preko 50 ) kupio je čiju zbirku happy socks: jagode, maline, Beatles, Rolling Stones ...šareno da ne može biti šarenije

  26. #126
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    mene zanima nosi li ovdje itko salonke na hlače i ako da, na koje čarape?

    ako nosite bez čarapa, objasnite mi kako, kako vam se stopalo ne uznoji, kako ne dobijete žuljeve?

  27. #127
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Falke ima fine, tanke pamučne ili pamuk vuna kombinacija kao sokne i dololjenke... odlično za niske finije cipele, gležnjače i slično...

  28. #128
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,503

    Početno

    Betty blue ja sam često u salonkama i općenito štiklama (na poslu skoro svaki dan, takav mi je posao frigaj ga), naravno da nosim najlonke (sokne ili dokoljenke na hlače), obične pamučne čarape nosim samo na trenirke, tajice, kućno izdanje i tako. Zadnji put sam u Muelleru kupila neke odlične sokne, koje su podstavljene odozdo, nigdje ne ometaju cirkulaciju oko noge.

    Obuća koja bi podnijela da nosim pamučnu čarapu morala bi je skrivati, takve obuće nemam puno (eventualno zimska).
    A također imam OSJEĆAJ DA BI MI CIPELE BILE MALE DA OBLAČIM PAMUčNE ČARAPE i da bi se deformirale.

    skužajte za caps lock...
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 04.10.2019. at 14:36

  29. #129
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    mene zanima nosi li ovdje itko salonke na hlače i ako da, na koje čarape?

    ako nosite bez čarapa, objasnite mi kako, kako vam se stopalo ne uznoji, kako ne dobijete žuljeve?
    evo me. malo talka u salonku i nema znojenja. bez carapa sam dok jako ne zazimi. nakon toga prestajem sa salonkama na hlace. osim za svecane vecere, a tada sam opet bez carapa. ako bas bas moram, obucem najlon dokoljenke, ali svega par puta godisnje. ako

  30. #130
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Ne nosim salonke uopće... a na oxfordice, derby, badapester i slično nosim tanke pamučne ili vunene, a ljeti ponekad najlonka sokne ili one sto se samo navuku na stopalo

  31. #131
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    evo upravo nosim salonke na hlace do gleznja i bosu nogu
    ne znoji se, nemam zuljeve, udobna kozna stikla
    ako nije koza (umjetnu bas ne kupujem, imam neke od tekstila) onda zulja jedno vrijeme

  32. #132
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,503

    Početno

    Betty zuljanje ti ne ovisi samo.o kvaliteti cipele nego I o tvojoj kozi. Takva je I moja.

  33. #133
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    pa i ja uvijek kupujem kožne cipele, ali nemam baš bečko stopalo, a koža mi je dosta osjetljiva, mene nažuljaju i npr. već dosta nošene sandale kada ih obujem prvi put u sezoni.
    a jednom sam nosila cipele zatvorenih prstiju na bosu nogu i, osim što su me nažuljale, potpuno su mi zgulile lak sa noktiju

  34. #134
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    trajni lak na nogama

  35. #135
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,503

    Početno

    Betty imamo istu vrstu stopala/koze

  36. #136
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ne znam šta su vam "obične pamučne čarape". Pamučnih i vunenih čarapa ima raznih vrsta, debljina i namjena. Šta mislite da muški nose na odijelo i fine cipele? Didove pletene bičve? :D

  37. #137
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    koliko god tanka bila, tesko da ce u salonku

  38. #138
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    I ja nosim salonke na hlače i na bosu nogu. Mene nažuljaju ako imam najlonke jer postane presklisko i dobije previše prostora. Kad mi je noga bosa onda nekako bude fiksno tu gdje jeste pa se ne žulja. Ne znoje mi se noge, ali nemam nikakav trik nego se samo ne znojim po nogama.

  39. #139
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    koliko god tanka bila, tesko da ce u salonku
    Aha, bila sam površna pa nisam uhvatila da su salonke u fokusu.
    Ja ih ne bih mogla nositi na bosu nogu, moja koža to ne može. Ne nosim baš klasične salonke, ali ako je cipela u tom tipu, onda na najlonku.

  40. #140
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    nemam nikakav trik nego se samo ne znojim po nogama.

    to se zove "imam sreće"

    ne nosim ni ja salonke svaki dan, ponekad za neke važnije sastanke, događanja i slično - kada znam da neću morati dugo biti na nogama
    sretna sam sad s ovom trenutnom modom blok pete, bože podrži! nek nam što duže traje!
    ali me strašno živciraju sve te pripreme, iako znam da je do mene i moje potrebe od svega napraviti Nasin projekt

    i sad mi pade na pamet, zar nije po bontonu da se na poslovne kombinacije mora nositi najlonka? Nešto mi zvoni da ne može suknja na gole noge
    bar mi je na pošlom poslu takav dress code bio

  41. #141
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    I ja obožavam modu blok pete, to mi je baš jako lijepo. A i lakše za nositi, naravno. Sad si gledam čizme na blok petu, treba se pripremiti za zimu.

    A za dress code ne znam, meni to nitko nikad nije rekao dok sam radila u firmi. Evo pokušavam guglati i ne znam iz kojeg bizarnog razloga mi Google daje slike muškaraca u najlonkama. Bljak.

  42. #142
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,503

    Početno

    Meni se noge ne znoje uopce, svejedno dobijem zuljeve na bosu nogu.
    Da prema protokolu (drzavnom diplomatskom),noga nikada nije bosa nego uvijek u najlonkama, cak I ljeti. Znam.da sam.komentirala.da.ne bih mogla.raditi u diplom.protokolu

    Kad kazem salonke mislim zapravo na zenske elegantne cipele na petu.I fakat na proljece/jesen ili zimu ne ide nikako suknja-bose noge-cipela na petu.

    Puno ovisi kakav posao radimo I u kakvim krugovima.se krecemo. U posl.okruzenju imam odredjeni dress code,al zato doma, po kvartu sam.casual. 2 vrste robe imam stalno paralelno.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 04.10.2019. at 16:56

  43. #143
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,503

    Početno

    Mrzim ove tockice koje mi upadaju svako malo na ovom mobu I blesavoj tastaturi I ovo veliko I.

  44. #144
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    ja se furam na Otocki dir. carape su so last summer

  45. #145
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Mrzim ove tockice koje mi upadaju svako malo na ovom mobu I blesavoj tastaturi I ovo veliko I.
    Namjesti hrvatsku tipkovnicu. Za točkice ne znam, pomakni prst gdje treba hahaha

  46. #146
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,503

    Početno

    mapiše daje hrv tipkovnicazato mi tek nije jasno zasto to radi grrr...idem muža gnjavit s tim, bio mi mob na servisu.

  47. #147
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Nosim ih jer volim suknje i haljine, tj. obožavam pa ih imam svih debljina, ali crne i na točkice, ne bih mogla sebe zamisliti u onima boje kože. Najlon stopalice nosim na oxfordice i hlače, pogotovo ako su mi malo na mrkvu pa su gležnjevi jesenski goli. Štikle i mokasinke nisu moj đir. Voljela bih da se jednog dana uštiklim.

  48. #148
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    ja se furam na Otocki dir. carape su so last summer
    daaaa
    ja radim u banci, ali nemamo propisan dress code
    tako da salonke najcesce i nosim na bosu nogu, i meni je to najvise sexy, jos kad se malo nazire pocetak prstiju iliti toe cleavage (ali malo!)
    kad dodje vrijeme (meni) za carape, prelazim u gleznjace i visoke cizme, a rijetko hlace, najlonke do koljena i salonke

  49. #149
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Trebalo bi mi preporuka za najlonke za četvrti mjesec curka 14 godina ali nisi ženske brojeve koje da gledam,ja imam samo grilonke koje godinama ne nosim,jer nisam hlače

  50. #150
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    tesko da cu ti pomoci, ja nosim najlonke samo za drugi i dvanaesti mjesec

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •