Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Merz tablete

  1. #1
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno Merz tablete

    počela sam prije cca nekih 25 dana uzimati po preporuci farmaceutkinje MERZ dražeje za poboljšanje kose obzirom da je toliko tanka i jadna,ali kaže odlične su i za nokte i kožu..uzima li ih tko? i ne znam jel si umišljam ako kao da mi se apetit povećao pa više jedem što je rezultiralo skok za 2 kg hahahaha što nije poželjno naravno

  2. #2
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Ja sam i h uzimala ljetos i niš mi nije pomoglo.Meni je genetski kosa tankaužas i još mo dosta pada.I meni su povećavale apetit jel ti vitamini za kosi su puni vitamina b.Bila sam i na analizi vlasišta,pokupovala šta su mi freklipotrošila pare,a kosa ista,jedino kaj mi je bila sjajnija....

  3. #3
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    ja sam ih dosta dugo pila...nisam primjetila da sam se debljala mada imaju dosta b vitamina...
    nisam imala ekstra problema sa kosom,samo sam htjela da bude još ljepša...koža i nokti su mi isto bili odlični...
    moja sestra ih je pila ,kod nje nije bilo nekih rezultata...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    35

    Početno

    Ja sam ih pila par mjeseci i kosa mi je manje ispadala i postala jača. Uz to sam koristila i Vichy-jev Dercos šampon protiv ispadanja kose pa vjerujem da je kombinacija toga postigla poboljšanje.

  5. #5
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    ja sam pila za nokte, s kosom nemam problema
    i bili su mi bolji, jači. čvršći
    kao i apetit

  6. #6
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    i ja vjerujem za apetit eto jedna tura je gotova sad ću uzeti novu..ne vidim naravno nikakvo poboljšanje ali tek je mjesec iza mene..koristim i Vichy šampon

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •