Upravo sam ih nabavila, procitala citabicu koja dodje s njima i sad sam malo :?

Naime, prije par dana mi je nadjena ranica od 2cm i dobila sam preporuku da, ako PAPA bude uredan, kupimn Albothyl vaginalete, potrosim jedno pakiranje i to je to. PAPA je uredan (uredna dvojka, rece... a ja, da budem iskrena, zapravo ni ne znam sto to znaci), sljedeci zakazan za godinu dana (u medjuvremenu cemo se opet, za sest mjeseci, vidjeti zbog ciste). Dakle, slijedi Albothyl.

Papiric kaze:
"Kao znak terapijskog djelovanja iz rodnice se moze ljustiti nekroticno tkivo, ponekad i u vecim kolicinama. Iz tog razloga potrebno je nositi sanitarne uloske i redovito ih mijenjati kako ostaci tkiva ne bi izazvali nadrazaj stidnice."
Kakvo nekroticno tkivo, pobogu? :shock:

"Vagitorije treba koristiti do nestanka simptoma, ali ne dulje od 9 dana. Ako se simptomi u tom razdoblju ne povuku, lijecenje treba prekinuti i obratiti se lijecniku."
Simptomi? Nemam nikakve, niti sam imala.

"Pri primjeni Albothyl vagitorija se vrlo cesto javlja suhoca rodnice, a cesto dolazi i do ljustenja velikih povrsina sluznice. Uz primjenu lijekova koji sadrze polikrezulen prijavljene su sljedece nezeljene reakcije: urtikarija, kandidijaza rodnice, svrbez, kao i neugoda, osjecaj pecenja i pristustva stranog tijela u rodnici."
Hocu ja od ovog krepat'? :shock: