Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Bachove cvjetne kapi u trudnoci

  1. #1
    argentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    646

    Početno Bachove cvjetne kapi u trudnoci

    Procitala sam tu na rodinoj stranici clanak o bachovim cvjetnim kapima.
    Vec duze sam ih se spremala probati (prije trudnoce) pa nikako, a cula sam preporuke da su ljudima pomogle.
    Prije par dana otisla sam kod jedne gospodje, koja ima preporuke nekih mojih znanaca, bila je dosta po novinama i slicno, te mi je gospodja zamijesala kapi prilagodjene mojim tegobama (tegobe nisu trudnicke, vec nesto drugo sto bih htjela rijesiti).
    Gospodju necu imenovati da ju ne reklamiram, ne znam smijem li...

    Uglavnom, strah me je to piti jer sam malo skepticna kako ce utjecati na bebu. Iako se gospodja kune da ne moze biti stetnih posljedica i da je to sve priroda koja ce stvar samo izbalansirati te vratiti u normalu..

    Ima li tko iskustva sa bachovim cvjetnik kapima u trudnoci?
    Mogli li ih piti ili bolje da zaboravim na cijelu pricu i bacim bocicu u smece?! :?

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Ja sam ih koristila.
    Zbog psihičkog stanja(saznala sam da beba ima kompliciranu srčanu grešku u trudnoći).
    Kapi su napravljene od vodene otopine u kojoj su se kupale latice određene vrste cvijeća.Konzervirane sa malo alkohola.
    Djeluju na energetskom nivou,a ne na biokemijskom.Klasična medicina bi rekla- placebo efekt.Tako da na taj način ne može štetiti.

  3. #3
    Vala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    222

    Početno

    Ja sam ih isto koristila u trudnoci, tokom poroda (Rescue Remedy), a i poslije pa je malisa dobivao preko prsa.
    Gledaj to pozitivno, kapi ce promjeniti tvoja negativna stanja, a znamo da cak i fetus osjeca nase emocije, dakle, nece bit pod utjecajem starog vec uravnotezenih i skladnih osjecaja . Ne samo da ces sebi pomoci vec ce i misek imati "bolju" mamu kad prodise na ovom svijetu.
    Kapi su potpuno prirodne i bezopasne, samo mogu puuuno pomoci!

  4. #4
    argentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    646

    Početno

    da... probala bih ali sam malo skepticna.
    prije par godina sam pokusala homeopatiju i nije islo. doktorica je bila isto tako vrlo ugledna homeopatica, ujedno i doktorica opce prakse.
    ove bachove kapljice su zamijesane posebno za mene, no ne pred mojim ocima. tako da sadrzaj bocice je u stavri nepoznat...
    mozete li mi reci od koga vi dobavljate bachove kapi?

  5. #5
    argentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    646

    Početno

    a evo vidim i drugu temu o bachovima kapima
    idem sve marljivo procitati

  6. #6

  7. #7
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •