Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: ALERGIJSKI KONJUKTIVITIS 5,5 god.

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    121

    Početno ALERGIJSKI KONJUKTIVITIS 5,5 god.

    Evo sam naziv govori!Ima li tko iskustva sa svojim djetetom.Sin 5,5 god,stalno se žalio da ga oči peku,svrbio se,treptao stalno.Ali uz to stalno govori da mu se manta i da ga boli glava.Odemo danas u okulistice i kaže da ima alergijski konjuktivitis??Eto pa me zanimaju vaša iskustva,kako je prošlo,s kojim kapima i tako...hvala

  2. #2
    oleandrina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    94

    Početno

    Vidim nikakvih odgovora... Jeste barem vi uspjeli što riješiti? Jel išta bilo vidljivo na očima?

  3. #3
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    raffaela, sad ga mi imamo, gdje ste i kako ste?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    121

    Početno

    pozdrav,
    dva puta smo koristili kapi(da budem iskrena ne sječam se više imena).Jedno vrijeme je bilo bolje i opet se ponovilo.Otišli smo i izvadit bris oka da nije kakva bakterija,međutim nalazi su bili uredni.
    Njega oči jako svrbe,peckaju.Izgleda da kapi ni ne pomažu.A ne bi smio nikako rukicama dirat pogotovo prljavim.
    Ne znam što bih ti rekla,ja mu malo ispirem kamilicom,a s kapima nisam opet išla jer nije dobro toliko puno djetetu davat(mi smo koristili neke po 20 dana).pokušat ću se sjetit imena pa ti javim.
    Što su tebi savjetovali?

  5. #5
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Dobila je kortikosteroidne kapi Maxidex 10 dana (ujutro i navečer) za sada.
    Obavezne naočale za sunce i bazen.
    Ona je samo fotoosjetljiva (najviše na pregledu), ništa drugo, ne svrbi, nije crveno... mozda samo suzica koji put.

  6. #6
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Citiraj raffaela prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav, Otišli smo i izvadit bris oka da nije kakva bakterija,međutim nalazi su bili uredni.
    gdje se vadi bris oka i kako to izgleda?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    121

    Početno

    Mi smo vadili u mikrobiološkom labaratoriju.Pregled strašno neugodan.Na kraju smo ga morali držat koliko ga je bilo strah.Naime ,otvori se oko s rukom ,doktorica raširi i sa štapićem koji zgleda kao štapić za uho uzme se bris unutrašnje donje strane oka.

  8. #8
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Ne kontroli sve ok.
    Dobili smo neke obične kapi za ispiranje oka nakon bazena, zbog koncentracije klora.
    Posljednje uređivanje od kate : 18.05.2010. at 10:27

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •