Stranica 3 od 59 PrviPrvi 123451353 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 2906

Tema: Nakon transfera

  1. #101
    Ogla avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    ZG-Dalma
    Postovi
    412

    Početno

    Citiraj tiki_a prvotno napisa
    regina78, ali baš nam je stvarno lakše kad nešto boli jer ovo ništa kao da je stvarno jedno veliko ništa. I ti i ja znamo da ima dosta cura koje su ostvarile T i nisu imale simptoma. Naravno da me to tješi, ali... Kad krivimo utrogestane za većinu simptoma, pitam se kad ih već pijem tri puta na dan plus vag. prije spavanja (crinone = progesteron), kako to da organizam ne reagira nekako (osim vrtoglavice i usporenosti, ali to je tako kao da normabel popiješ)....Jer progesteron je taj koji nas dosta uzdrma, ako već nemam svoj prirodni, ovaj izvana baš ništa ne djeluje pa da mi bude lakše.
    .. pa ne znam što bi rekla... mene malčice steže, ali ne mogu odredit (a niti ću se zamarat) što bi to moglo biti... kako je kod mene 'sve' u desno teško je i reći prošli put je boljelo i štipalo, pa je beta bila 0,6 - mislim da nema pravila

  2. #102
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    cure koje vadite betu oko 03.07. kako ste psihički? :/

    ja sam do danas bila super, sigurna u uspjeh, danas sam , nikako.....

    kako se bliži dan ß sve vise me više strah.

    ma....

  3. #103
    regina78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    683

    Početno

    nataša meni je 02.07 al od pocetka nisam bas optimisticna :/
    znam da nije dobro bit pesimist, al jace je od mene ovaj put... nikad ovako, valjda jer vec 5 put pa svaki sljedeci mi sve teze pada, tonem sve dublje lagano... neznam
    tiki_a ja utrogestane uzimam vaginalno tako da po pravilu nebi trebala imat simptoma od njih, al kako ih uopce nemam, ne zamaram se odakle su
    kako smo mi na isti dan beta a meni danas dan vise od tebe, 10dpt?
    ja svoju muku (citaj betu) idem vadit 12d, u uto
    vi cure, ocete prije ili na dan?

  4. #104
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    regina, transfer mi je bio u petak, danas brojim 9 dana. Trodnevni embrij, beta 3.7. marti_sk je upisala 2.7., ali to nema veze, možda je izvadim i 1.7. da se riješim neizvjesnosti.

  5. #105
    regina78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    683

    Početno

    ja sam si odlucila povecat sanse i vadit je 30.06 posto ovaj mjesec tako pozitivan
    evo u mene napokon danas 10dpt pocela bol u ledjima (uopce nije od toga sta sam sad 2h peglala)

  6. #106

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    9

    Početno

    curke moje, samo da vas sve pozdravim
    naravno, otišla sam kod mm na more, i tu sam već četiri dana. jučer sam bila malo na suncu, i sad liječim opekline - možda ipak utrići rade svoje :?
    inače, danas mi je 7dpt i prošla sam sve simptome, nadam se - bol u cijelom donjem dijelu trbuha, u gornjem dijelu trbuha, bol samo u jajnicima, u grudima, u leđima. onda je na dan-dva sve prestalo pa nisam znala bih li se tome veselila ili ne, ali eto, vratila se ona fina bol u jajnicima. jupi!!!
    sad ste me malo prepale sa dodatnim terapijama. ja nisam dobila ništa. samo utrogestan 3x2. na andole sam alergična, a ne znam bi li asprin 100 imao isti učinak. a možda bi me i manje bolilo.
    čitala sam da može pomoći sok od ananasa pa ga pijem na litre.
    sada sam već 2 tjedna na godišnjem i još sam 1 tjedan uzela slobodno, pa se opuštam čitajući, iako mi misli bježe... i na ishode i na posao.
    na betu ću ići u utorak, 7.7. to će biti taman 14 ili 15 dan. jel to kasno?
    pozdrav sa kišnog jadrana...

  7. #107
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    meni danas najgori dan: 8 dpt i leđa me rasturaju,pritisak u stomaku, možda zato što sam skuhala kompletan ručak, nakon toga ispekla dobošicu i pomela nekoliko desetina kvadrata, a možda od toga što ću procuriti svaki čas!
    dana mi je 14. dan od ovulacije, znači, da ne stavljam utrogestane, danas bih procurila, vjerovatno me zato sve boli...

    baš sam loše

    koji je vama dan od ovulacije?

  8. #108
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    regina, dobra ti je ideja, ja ću izgleda baš taj dan vaditi betu, to će mi biti 11-ti dan, sasvim dovoljno (ne savjetujem drugima).
    etoile, uživaj ti nama! Četrnaesti dan ti je idealan za betu, upravo školski. To se mi nestrpljivice volimo prije riješiti neizvjesnosti.
    nataša, meni je 12-ti dan od punkcije (ili potpomognute ovulacije ). U prošlom sam ciklusu M dobila 23-ći dan, to bi bilo danas, ali pouzdano znam da M neće stići, sve je čisto i bez bolova. Utrići rade svoje.

  9. #109
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    Citiraj nataša prvotno napisa
    cure koje vadite betu oko 03.07. kako ste psihički? :/

    ja sam do danas bila super, sigurna u uspjeh, danas sam , nikako.....

    kako se bliži dan ß sve vise me više strah.

    ma....
    Sve ovo potpisujem! Danas sam tak loše volje,čak se i rasplakala,svi i sve mi ide na živce i nemam nikakve bolove
    Kako se bliži petak,tako ja sve više pesimistična

  10. #110
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    ALI kako je moguće da utrogestan produži ciklus, odnosno odgodi menstruaciju?!
    mislim, ako se ništa nije ugnjezdilo u maternicu,ona se ljušti, u određenom periodu! progesteron ( utrogestan)ionako nije hormon koji proizvede posteljica, pa da odgvodi menstruaciju, odgodi ju beta HCG, koju proizvede posteljica!
    i onda menstruacija ne dođe....


    kakve veze ima progesteron?
    to mi baš sve ide na živce, ako nisam trudna, onda trebam procuriti, bez obzira na nekakav progesteron kojim kljukam endometrij...

    dođe mi da 14. dpo prestanem stavljat utrogestan, pa ako sam trudna dobro je, biću i bez pomoći utrogestana ( osim u nekim težim poremećajima endometrija), a ako nisam, procurit ću..

    baš sam loše volje..

    boli me sve i smao što nisam dobila!!

  11. #111
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Najvažnija funkcija HCG-a je poticanje žutog tijela u jajniku da u prvih 7-9 tjedana trudnoće luči progesteron, hormon znan i kao "čuvar trudnoće".

    Ovo sam kopirala s rode. Ja mislim da se odgodi M jer umjetno unosimo progesteron, u vrijeme kada bi on prirodno počeo padati pa to odgađa M ...

  12. #112
    Ordep avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    492

    Početno

    draga nataša nekome od utrogestana kasni menstruacija i dobiju je tek dva, tri dana nakon prestanka uzimanja, moj slučaj, a neke normalno dobiju onda kad im je zapravo trebala doći, tako da je to, nažalost indivividualno. nikako nemoj prestati koristiti utrogestan on donekle pomaže da se bebica održi i zato dok posteljica ne preuzme ulogu da se brine o bebaču, tj do 12 tjedna trebalo bi ga koristiti, a izdrži još koji dan, znam da je teško, ali ćeš bar znati 100 posto na čemu si, a do tada izdrži s utrogestanima, i da te na kraju beta ipak iznenadi od srca ti želim , kao i sve naše drage čekalice bete

  13. #113
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    nemam normabel, smijem li popit helex 0,25?!

  14. #114

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Neznam šta je to, ali mislim da je normabel blaži. Odi u ljekarnu i kupi si sama, od 2 mg dođe ti 8 kn.

  15. #115
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    kad bi u ovoj selendri radila ljekarna u ovo doba

  16. #116

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Stvarno neznam, nikada nisam čula za te Hexa..., neznam. :/

  17. #117

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    helex

  18. #118
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Moja mama pije helex :/ ....možda imaš apaurin? Moj dr. kaže - normabel ili apaurin da je isto.

  19. #119
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    jel rano za dobit M 8 dpt?! vraćeni su mi 5. dan, značiu danas je 13.dpo.??

    jel rano?

  20. #120

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    PA NEZNAM JEL MOŽEŠ DOBIT DOK PRIMAŠ UTRIĆE.

    DRAGA, A DA TI NISI T??? TO SU TI DOBRI SIMPTOMI RANE T.

  21. #121
    regina78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    683

    Početno

    etoile ni ja nisam dobila nista od dodatnog, al meni i drago da se ne kljucam normabelom (mrzim tablete oduvijek)
    a 14d je taman za betu
    nataša i ja koliko znam on produzuje, a logika je kao u tiki_a i naravno da je rano dobit M 8dpt... al moram priznat da mi ti najvise mirises na trudnicu po svim simptomima
    uh i ovaj 10dpt skoro prodje jos 2 dana do bete, ko ce docekat vise :/

  22. #122
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Ja dobijem M i na utricima :/

  23. #123

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    Ja dobijem M i na utricima :/
    Ozbiljno??? I to na dan kada trebaš dobit ili???

  24. #124
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    Strike ja sam se prvi i jedini puta žestoko rasplakala na poslu osjećajući neki jad i tugu bez nekog značajnog razloga i dva dana nakon toga beta je bila pozitivna prvi i jedini put u životu

    tikice_69 menga pod utrićima zna doći kada je endometrij jako tanak, kakva je situacija kod tebe

  25. #125
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj regina78 prvotno napisa
    nataša i ja koliko znam on produzuje, a logika je kao u tiki_a i naravno da je rano dobit M 8dpt... al moram priznat da mi ti najvise mirises na trudnicu po svim simptomima
    :
    jao , stvarno?! a ja sebi najmanje mirišem na trudnicu ovdje, daj bože da budeš u pravu!!!!!!

  26. #126
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    ja sam jednom pokušala prirodni i dobila sam M pod utrićima, prošli mjesec je bila biokemijska i nisam dobila dok nisam prestala piti...tj. izostala je M 28 dan kad inače dobijam!

  27. #127
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj Ordep prvotno napisa
    draga nataša nekome od utrogestana kasni menstruacija i dobiju je tek dva, tri dana nakon prestanka uzimanja, moj slučaj, a neke normalno dobiju onda kad im je zapravo trebala doći, tako da je to, nažalost indivividualno. nikako nemoj prestati koristiti utrogestan on donekle pomaže da se bebica održi i zato dok posteljica ne preuzme ulogu da se brine o bebaču, tj do 12 tjedna trebalo bi ga koristiti, a izdrži još koji dan, znam da je teško, ali ćeš bar znati 100 posto na čemu si, a do tada izdrži s utrogestanima, i da te na kraju beta ipak iznenadi od srca ti želim , kao i sve naše drage čekalice bete
    baš sam sad čitala tvoje postove u vrijeme zatrudnjivanja i uživala kako si lijepo ostala trudna

    jel uživaš u trudnoći?

  28. #128
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    [quote="sretna35"]Strike ja sam se prvi i jedini puta žestoko rasplakala na poslu osjećajući neki jad i tugu bez nekog značajnog razloga i dva dana nakon toga beta je bila pozitivna prvi i jedini put u životu


    Jedino me sad počelo mučiti što nemam nikakvih simptoma,a već mi 8. dpt
    Lagane bolove u maternici(kao pred menzes)imala sam od 2.-6.dpt, a sad dalje ništa,i neznam šta je onda ta bol značila?!
    Uglavnom,poludit ću do petka

  29. #129
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Citiraj sretna35 prvotno napisa
    tikice_69 menga pod utrićima zna doći kada je endometrij jako tanak, kakva je situacija kod tebe
    Iskreno, ne sjecam se kakav je tada bio, ali meni nikada nije bas tanak. I fino jedno jutro ja na wc - na dan kad trebam vaditi betu - i imam sto vidjeti

  30. #130
    Ogla avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    ZG-Dalma
    Postovi
    412

    Početno menga i utro

    ... ja sam nakon negativne bete prestala uzimat utrogestan (znači prošlo je 3 dana) i dobila sam 'po školski' mengu - bojala sam se da će biti bolna, ali hvala Bogu nije, samo je bila malo obilnija. Kako sam taj dan bila na svadbi dobro sam se isplesala - antistress terapija što se tiče bolova, iskreno, mene boli ovulacija (ako je to uopće moguće)... danas mi je 2d.p.t. (petak ET) i nadam se da imam bar 16 stanični zametak , malo me je presjecalo danas, poput kratih oštrih grčeva - valjda je to od punkcije.... ahhh na betu najradije ni ne bi išla, a na testove niti ne pomišljam

  31. #131
    dani39 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    242

    Početno

    najdraže moje rodice,danas mi je 6.dan od transfera i malo sam bila u bedu jer mi se pojavila popodne krvava flekica i malo naveće,neznam više jer stiže m ili implant. ili možda od puta jer smo od danas na moru,vidjet ćemo sutra a beta je u Petak,cijeli dan razmišljam o tome i nadam se da nije m.

  32. #132
    dorica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb- Stenjevec
    Postovi
    948

    Početno

    dani39nadm se da je inplatacijsko jer sam i ja imala tako lagano sukrvicu i bila mi je 5 dpt a trajalo je 4 dana a sad sam već prošla pola puta u iščekivanju našeg

    strike lagani bolovi kao da ćeš dobiti su i meni bili
    probaj se opustiti i ne misliti na to

    nadam se da sam vam barem malo pomogla

  33. #133
    Ogla avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    ZG-Dalma
    Postovi
    412

    Početno

    Citiraj dani39 prvotno napisa
    najdraže moje rodice,danas mi je 6.dan od transfera i malo sam bila u bedu jer mi se pojavila popodne krvava flekica i malo naveće,neznam više jer stiže m ili implant. ili možda od puta jer smo od danas na moru,vidjet ćemo sutra a beta je u Petak,cijeli dan razmišljam o tome i nadam se da nije m.
    trudna, trudna, trudna, trudna

  34. #134
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Evo da se ja uključim malo ovdje. Ja sam imala transfer 19.06. što znači danas mi je 10 dan. Od simptoma do prije tri dana samo bolne (.)(.) i zatezanje u stomaku, iz početka su me i jajnici bolili pogotovo kada idem na wc, ali kao da su sada malo prestali, ali u zadnja tri dana grudi me bole još više, počeli su bolovi kao pred M što me prvi dan bilo bacilo u depru, ali sam nadvladala to, i stomak mi je narasao za 3 broja izgledam kao kolegica koja je trudna nekoliko mjeseci. Skužila sam da se jako brzo umorim, uspušem i da se malo, malo preznojavam. Danas sam prvi dan nazad na poslu i nadam se da ću moči sjediti 8h. Betu bi trebala vaditi tek 07.07. E da jučer me tako presjeklo dolje nisko valjda u maternici ili ne znam da sam se malo uplašila, a sa spavanjem imam problema jer se ne mogu namjestiti da mi ne smeta stomak i grudi!

  35. #135
    Ogla avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    ZG-Dalma
    Postovi
    412

    Početno

    Citiraj osijek prvotno napisa
    Evo da se ja uključim malo ovdje. Ja sam imala transfer 19.06. što znači danas mi je 10 dan. Od simptoma do prije tri dana samo bolne (.)(.) i zatezanje u stomaku, iz početka su me i jajnici bolili pogotovo kada idem na wc, ali kao da su sada malo prestali, ali u zadnja tri dana grudi me bole još više, počeli su bolovi kao pred M što me prvi dan bilo bacilo u depru, ali sam nadvladala to, i stomak mi je narasao za 3 broja izgledam kao kolegica koja je trudna nekoliko mjeseci. Skužila sam da se jako brzo umorim, uspušem i da se malo, malo preznojavam. Danas sam prvi dan nazad na poslu i nadam se da ću moči sjediti 8h. Betu bi trebala vaditi tek 07.07. E da jučer me tako presjeklo dolje nisko valjda u maternici ili ne znam da sam se malo uplašila, a sa spavanjem imam problema jer se ne mogu namjestiti da mi ne smeta stomak i grudi!

    Osijek, zašto vadiš betu tako kasno? zar se beta ne vadi 12 dan poslje transfera? ili to ovisi je li stimulirani ili ne? (tek mi je drugi pokušaj, pa ne zamjerite na neznanju)
    evo i tebi jedan

  36. #136
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    trebala bih 14 dan vaditi, ali doktorica mi je rekla ako ne dobijem M do tada da onda dođem pa če mi dati uputnicu, nisam ni ja sretna zbog toga, ali ..

  37. #137
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Citiraj dani39 prvotno napisa
    najdraže moje rodice,danas mi je 6.dan od transfera i malo sam bila u bedu jer mi se pojavila popodne krvava flekica i malo naveće,neznam više jer stiže m ili implant. ili možda od puta jer smo od danas na moru,vidjet ćemo sutra a beta je u Petak,cijeli dan razmišljam o tome i nadam se da nije m.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da je impantacija

  38. #138
    regina78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    683

    Početno

    osijek svaka cast kad mozes toliko cekat ja bi otisla u privatnika
    cure moje kad vas citam meni se sad pari da ste sve trudnice za razliku od mene bez simptoma iti jednog
    sad jedva cekam sutra samo da to rijesim

  39. #139
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    ja nemam neke posebne simptome. samo sam sjetna i pomalo depresivna... nema ni krvi, ni boli, ni povišene temperature

  40. #140

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    281

    Početno

    Citiraj dani39 prvotno napisa
    najdraže moje rodice,danas mi je 6.dan od transfera i malo sam bila u bedu jer mi se pojavila popodne krvava flekica i malo naveće,neznam više jer stiže m ili implant. ili možda od puta jer smo od danas na moru,vidjet ćemo sutra a beta je u Petak,cijeli dan razmišljam o tome i nadam se da nije m.
    dani ti si trudna i uživaj

  41. #141

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Evo javljam se. Nada, niente, nicht, nothing, 0. Mislim moja beta.

  42. #142
    regina78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    683

    Početno

    vinalina zao mi je bit ce drugi put sigurno

  43. #143
    regina78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    683

    Početno

    evo mene opet, mislim da idem vinalininim stopama
    danas bas za peh odlucilo doc malcice smedje sa iscurenim utrogestanom, a vec kasno za implataciju, ipak 11d u pitanju
    od svih dana bas danas... a kako ce mi ovaj dan bit dug
    isto mi ovako bilo i prosli put samo bilo pravo smedje 11dpt pa se sve mislim da je nazalost gotovo

  44. #144
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj vinalina prvotno napisa
    Evo javljam se. Nada, niente, nicht, nothing, 0. Mislim moja beta.
    Odmah se iznerviram

  45. #145
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    Citiraj osijek prvotno napisa
    Evo da se ja uključim malo ovdje. Ja sam imala transfer 19.06. što znači danas mi je 10 dan. Od simptoma do prije tri dana samo bolne (.)(.) i zatezanje u stomaku, iz početka su me i jajnici bolili pogotovo kada idem na wc, ali kao da su sada malo prestali, ali u zadnja tri dana grudi me bole još više, počeli su bolovi kao pred M što me prvi dan bilo bacilo u depru, ali sam nadvladala to, i stomak mi je narasao za 3 broja izgledam kao kolegica koja je trudna nekoliko mjeseci. Skužila sam da se jako brzo umorim, uspušem i da se malo, malo preznojavam. Danas sam prvi dan nazad na poslu i nadam se da ću moči sjediti 8h. Betu bi trebala vaditi tek 07.07. E da jučer me tako presjeklo dolje nisko valjda u maternici ili ne znam da sam se malo uplašila, a sa spavanjem imam problema jer se ne mogu namjestiti da mi ne smeta stomak i grudi!
    osijek, i kod mene su takvi simptomi i beta pozitivna... Mirisi mi to na +
    Regi, mozda nije kao prosli put... I kod mene je bila kasna implantacija (oko 9.-10. dana)... (sudeci po smedjem iscjetku) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da je ipak implantacija...
    vinalina
    tikica

  46. #146

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    9

    Početno

    vinalina, stvarno mi je žao. to je trenutak kojeg se najviše pribojavam. mislim da ću ga odgađati do zadnjega. već sam noćas nemirno spavala i mislila na sve ovdje koje uzimaju normabel...
    nemoj gubiti glavu. ni nadu.

    eto, teče moj 8 dpt i svi simptomi nestali. naravno, sad sam prestrašena. jedino još osjećam jajnike kada idem na wc. malo sam pala u depru. sve razmišljam da se uhvatim usisavanja (to me smiruje, kao pravu frikušu), ali ipak ne bih maljala vraga na zid.

    svima šaljem

  47. #147
    Ordep avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    492

    Početno

    kao šta znate drage moje sve je to individualno, niti ima pravih trudničkih simptoma, niti ako nema simptoma ne znači da niste trudne, i sama sam se uvjerila u to, prvi put me sve bolilo, stomak ogroman, grudi velike, bolne, muka, spavat nisam mogla , povišena temperatura, a beta 0, drugi put super sam se osjećala, stomak normalan, grudi možda malo povačane , ali ne bolne, temperatura ok, tu i tamo bi me nešto zabolilo u drobu , beta opet 0, treći put stomak normalan, možda mrvicu osjetljiv na dodir, grudi normalne, temperatura 37, i nakon ne znam točno, 7, 8 dana tu i tamo grčevi njih 5, 6 na dan kao da ću procurit svaki čas, nisam izdržala do 14 dana, test radila 10 dan od et-a(blastocista) i nakon pola sata blijedi +, misla sam kriv test, 11dan od et-a vadim betu , ona 31.5 i nastavila je lijepo rasti. od srca želim da ste sve trudne

  48. #148
    dani39 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    242

    Početno

    kod mene je isto bez ikakvih simptoma a mislim da je to i prerano. jedino 5. dan od transfera mjerila temperaturu i bila je 37.drugi dan smo krenuli na more i malo sam prokrvarila popodne i naveče,danas ništa,ali inaće me ništa ne boli i nemam nikakve simptome,jedino kad malo duže hodam počinje mi neka vrtoglavica i osječam se mamurno,a najgore mi pada vožnja jer čim se počnemo voziti kao da nemam zraka,prozor mi mora biti barem malo otvoren,sada još samo treba dočekati betu u Petak.

  49. #149
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    Curke,kako ste danas? Ima šta novog kod vas? Mene danas nešto počelo boljeti u jajnicima (9.dpt), dosta slabo,al osjećam i na gačicama primjetila 2 crvene kapilarice i sad sam sva u bedu.

  50. #150
    dorica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb- Stenjevec
    Postovi
    948

    Početno

    Citiraj Strike prvotno napisa
    Curke,kako ste danas? Ima šta novog kod vas? Mene danas nešto počelo boljeti u jajnicima (9.dpt), dosta slabo,al osjećam i na gačicama primjetila 2 crvene kapilarice i sad sam sva u bedu.

    ne moj biti tužna moguće da ti je inpalatacijsko
    meni je tako bilo 4 dana

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •