Pokazuje rezultate 1 do 45 od 45

Tema: Palačinke - tražim savjet

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno Palačinke - tražim savjet

    Znam, sram me je, ali ja ne znam napraviti palačinke. i zato vas molim dobar recept za smjesu i svaki mogući savjet kako se rade, d. Već sam ih pokušavala raditi 100 puta, al nikad mi nisu uspjele.
    I ako može uz osnovni recept za njih , i recept kako se naprave zapečene palačinke sa sirom.

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    28

    Početno

    ja ih pravim odokativnom metodom, možda će neko imati dobar recept i precizan.
    vremenom sam iskusila da su mi najbolje kad je pola mleko pola voda i kad u testo sipam ulja,

  3. #3

  4. #4

  5. #5
    Točka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    659

    Početno

    Dakle svašta....odjednom ne znam staviti linkove

  6. #6
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Palacinke?

    Palacinke na 100 nacina...

    palacinke su bile prvo jelo (nakon jaja na oko, valjda) koje sam napravila sama (u 3. ili 4. osnovne, u 7 ujutro s frendicom, cim su starci otisli na posao ) i danas su mi omiljeni brzi slatkis

    zapecene sa sirom radim ovako:

    ispecem hrpu palacinki (10-15 kom, ali uvijek ispecem jos par komada vise, da ima za one koji ne vole sa sirom).
    1/2 kg sira pomijesam sa 1 ili 2 jaja, dodam kiselo vrhnje, secera i vanilin secer, ako imam limuna ili narance naribam malo korice, sve dobro promijesam i punim palacinke (jednu do 2 zlice nadjeva po palacinki). Zarolam svaku i stavljam u protvan (onaj dublji), premazem sve sa kiselim vrhnjem i u rolu zapecem nekih pola sata.

    slanu varijantu radim rjedje, sve je isto samo bez secera i korice limuna/narance, a posolim. ako imam doma, naribam gore malo sira, ili poslazem listice sira gore, i u rol

  7. #7
    migoh avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zg - istok
    Postovi
    577

    Početno

    Ja isto smjesu radim od oka ..ponekad u nju znam staviti malo cimeta koji im daje posebnu aromu

  8. #8
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    meni je mjera litra mlijeka
    u to dodam odokovno mineralne
    jedno jaje
    soli
    malo secera
    i glatko brasno
    izmjesam muckalicom (onom rucnom)
    gustocu smjese reguliram dodavanjem brasna, mlijeka ili mineralne (ovisi s cim sam pretjerala)
    i pecem

  9. #9
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    eda
    cimet i vanili secer dodam kad imam
    kad nemam moze i bez
    bas ko i bez mineralne

  10. #10

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Cure, hvala na odgovorima!
    Ja redovno kuham od svoje 16. godine, ali eto, palačinke mi nikad nisu uspjele. Vi ste (poslije mm-a prve kojima sam priznala).
    Uf, sad mi je lakše

  11. #11
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj smajlić prvotno napisa
    Cure, hvala na odgovorima!
    Ja redovno kuham od svoje 16. godine, ali eto, palačinke mi nikad nisu uspjele. Vi ste (poslije mm-a prve kojima sam priznala).
    Uf, sad mi je lakše
    ni meni dugo nisu uspjevale
    skužila sam da je stvar u tavici
    sad sam već na alternativnim , od zobenog brašna sa zobenim mlijekom, nikad bez lanenog sjemena...

  12. #12
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    skužila sam da je stvar u tavici
    Slažem se.
    Na tavi koju imam na moru, a koja je kupljena baš za palčinke, super su ispadale sve dok moj brat na njoj jednom nije ispekao jaja Sad je zgrebana i, naravno, palačinke nikako ne ispadaju.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    ja sam baš kupila tavu za palačine, i opet nisu usspijevale
    Vjerojatno je bila kriva sama smjesa.
    Bar se nadam.
    Danas popodne opet krećem u akciju. Držite fige.

  14. #14
    ivananeda avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    PARACIN,srbija
    Postovi
    292

  15. #15
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    moja smjesa:

    - na deset deka brasna - jedno jaje
    - mlijeka po potrebi da smjesa bude rijetka, ali ne prerijetka volimo palacinke malo socnije i "deblje"
    - ponekad naribam jabuku u smjesu (ona se otopi a palacinka ostane vlaznija i socnija)


    tavu imam onu tanku teflonsku namjensku za palacinke, nikakve masnoce - samo jako dobro ugrijana tava... i kad baratam s tavom - okrecem i vadim palacinke te ponovno ulijevam smjesu, pazim da se tava ne rashladi, tj. da sve bude jedno do drugoga - tanjur za gotove palacinke, tava u sredini, zdjela sa smjesom odmah s desne strane - tava je gotovo cijelo vrijeme iznad "vatre" i grije se...


    obicno, po turi pecenja (koja traje oko dva sata), ispecem barem 60 palacinki. to nam bude za cca dva obroka (veceru i dorucak)

    ispecem hrpu palacinki (10-15 kom, ali uvijek ispecem jos par komada vise,

  16. #16
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Na topicu o američkim palačinkama sam stavio "turbo" recepte za američke i domaće palačinke - skoro sva razlika je samo u količini brašna.
    Vidi http://www.roda.hr/forum/viewtopic.php?t=72771

  17. #17
    anchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    1,171

    Početno

    Evo recepta za vegane:

    1/2 kg brašna tip 850 (krušno)- bio&bio, Zrno, Sever
    pola žličice soli
    četvrt žličice cimeta
    četvrt žličice vanilije
    pola žličice praška za pecivo
    2-4 žlice meda ili slada
    šalica zobenog mlijeka
    voda

    Pomiješati suhe sastojke, dodati med i zobeno mlijeko, promiješati i dodati vode toliko da se daju lijepo lijevati. Ostaviti da odstoji 1h i ispeći. Njamiiii. Uvijek mi dobro ispadnu.

  18. #18
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Meni su počele curiti sline. Odoh za štednjak.
    Jedino što mi se neda praviti hrpu, budem ih samo 20tak ispekla

  19. #19
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Jeste li probali?:
    palacinke filovane orasima i secerom,urolane,nalivene mlekom zasladjenim vanilin secerom i zapecene u rerni,zatim dooobro rashladjene.
    Mmmmmm,kao sladoled... :D

  20. #20
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Ih, ima i bolja fora: odeš u Ogulin i navratiš na ručak u hotel - imaju 50 različitih palačinki, a sve bolje od boljih.

  21. #21
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Kaj nisi rekla, jučer bi zajedno pekli.
    Moj odokativni recept:
    1 jaje
    malo šećera
    mrvica soli
    mlijeka cca pola litre (može i puuuno više, ako trebaš puno palačinki)
    obična ili mineralna voda (cca pola od količine mlijeka)
    vanil šečer (može i ne mora)
    glatko i oštro brašno (malo više glatkog)
    dodavati brašno do željene gustoće, za prvu palačinku stavim malo više ulja, a dalje minijaturne količine, ako ti prva ne uspije, malo dodaj brašna, naravno osim ako su ti jako debele, onda dodaj malo mlijeka, i to je to.
    Zapečene sa sirom:
    Nadjev:
    sir, jaje, malo soli ili šećera (ovisi želiš li slane ili slatke)
    Namažeš sirom palačinke, zarolaš, složiš u tepsiju, premažeš vrhnjem i pečeš na 200 ili 220 dok se vrhnje zažari.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa
    Kaj nisi rekla, jučer bi zajedno pekli.
    da, da, i onda bi se potajno rugali kaj ne znam peći palačinke
    Uglavnom, hvala svima na savjetima. Moram se i pohvaliti. Upravo sam se najela zapečenih palačinki sa sirom koje sam sama napravila. Časna riječ! Radila sam ih po litalinom receptu i mislim da je bilo i dosta važno kaj je smjesa odstajala koji sat. A kak sam ih tek bacala u zrak....mislim da me mm vidio da bi mu suze išle od ponosa ne znam kak mi je to uspjelo, valjda mi je u krvi
    Istina, priznajem, možda su bile mrvicu, ali mrvicu predebele i ne baš okrugle kak bi ja to htjela, al kad sam ih zarolala to ni nije bilo važno, ionak se nije vidjelo.

  23. #23

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj smajlić prvotno napisa
    Cure, hvala na odgovorima!
    Ja redovno kuham od svoje 16. godine, ali eto, palačinke mi nikad nisu uspjele. Vi ste (poslije mm-a prve kojima sam priznala).
    Uf, sad mi je lakše
    samo da znaš da nisi jedina, moja drugarica ekstra kuvarica ,majstor za kolače, ali palčinke nikao

  24. #24
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Palačinke su bile jedino jelo koje sam znala napraviti kad sam se udala, jadni MM ih je jeo 4x tjedno.

    Radim ih s jajem, mlijekom, brašnom - sve odoka. Dodam cimet i rum te na kraju mrvu ulja.

    Jedino štonikad ne uspjevam napraviti je da budu onako pjenušave (kao da ima mjehurića u njima). Probala sam s mineralnom, no nisam uspjela.

  25. #25
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    joj smajlic - moje su prvih par godina bile ko mustra za pasku cipku a ne ko palacinke

    ajd, nek su one tebi uspjele i nek su se pojele - to je ionako najvaznije

  26. #26
    japanka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    na rubu znanosti
    Postovi
    859

    Početno

    Citiraj icyoh prvotno napisa
    Palačinke su bile jedino jelo koje sam znala napraviti kad sam se udala, jadni MM ih je jeo 4x tjedno.

    Radim ih s jajem, mlijekom, brašnom - sve odoka. Dodam cimet i rum te na kraju mrvu ulja.

    Jedino štonikad ne uspjevam napraviti je da budu onako pjenušave (kao da ima mjehurića u njima). Probala sam s mineralnom, no nisam uspjela.
    dodaš malo, pola male žličice sode bikarbone.

  27. #27
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    meni uspjeh palačinki ovisi o jačini vatre: ako je preslaba, isuše se i ništa ne valjaju.

  28. #28
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    ja radim ovako : na pola litre mlijeka 2 jaja, malo soli, mrvu secera (vanilin), brasna do zeljene gustoce. uvijek uspiju!!

  29. #29
    Mum2Be avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zd
    Postovi
    654

    Početno

    Ja ih radim odokativno, uglavnom glatko brasno, mlijeko, 3,4 jaja (na 3/4 l mlijeka), vanil.secer, malo kore od narance ako imam, rum, malo soli i otkrice bez kojeg vise ne radim - kiselo vrhnje (3,4 vel žlice).
    Mislim da sam to bas pokupila sa davorovog linka o americ. palač.
    S vrhnjem su ih nekako puna usta, ful su mekane i socne, ne znam kako da objasnim

  30. #30

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    more
    Postovi
    39

    Početno

    kakve su to palačinke filovane s orasima i šećerom?
    Napiši recept

  31. #31
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    moje uvijek ispadnu dobro, bas uvijek

    recept je:
    3 jaja
    3 šalice brašna
    3 šalice mlijeka
    i onda se još mora dodati 1-2 šalice vode, ovisi koliko gusto hoces da ti bude
    nekad stavim obicnu, nekad mineralnu, a nekad obje

    ne stavljam ništa drugo, ni sol, ni šećer

    s ovom smjesom ispadne nesto vise od 20 palacinki, i ja uvijek radim tu kolicinu, besmisleno mi je raditi manje

    i imam tavu za palačinke, i poseban "nož" za dizanje palačinki s tave

  32. #32
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    tavu imam onu tanku teflonsku namjensku za palacinke, nikakve masnoce - samo jako dobro ugrijana tava... i kad baratam s tavom - okrecem i vadim palacinke te ponovno ulijevam smjesu, pazim da se tava ne rashladi, tj. da sve bude jedno do drugoga - tanjur za gotove palacinke, tava u sredini, zdjela sa smjesom odmah s desne strane - tava je gotovo cijelo vrijeme iznad "vatre" i grije se...
    i ja i.d.e.n.t.i.č.n.o. ovako

  33. #33
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Citiraj jaja prvotno napisa
    kakve su to palačinke filovane s orasima i šećerom?
    Napiši recept
    Mislis na moje zapecene i ohladjene?

  34. #34
    joy avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    183

    Početno

    Francuske palacinke

    250 gr.brasna
    500 ml.mlijeka
    mrvica soli
    1 vanilin secer
    4 jaja
    50 gr.istopljenog butera
    1 kasika konjaka ili viskija


    Brasno,mlijeko,sol,vanilin i jaja umutiti,dodati rastopljeni buter i konjak ili viski.
    Ove palacinke imaju fantastican okus i filuju se slatkim.
    Za slane izbaci konjak ili viski.

  35. #35
    crnka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    626

    Početno

    Ja palačinke pravima po receptu za Crepe Suzette, i te palačinke ispadnu jako mekane i ne budu žilave.

    Ova mjera je za oko 6 palačinki u tavi promjera 26 cm

    300 ml mlijeka
    1 jaje
    malo ulja
    malo soli
    125 g brašna


    Mlijeko i jaje s malo ulja se umute sa pjenjačom i dodaju se brašnu i soli i sve se dobro izmješa da ne bude grudica.

    I to je to........Ja sam isto prije radila od oka, al od kad sam probala ove, njih sad stalno pravim........ 8)

  36. #36
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    A vrhnje, a naranče? Suzette bez svog nadjeva nemaju smisla. (a obično s nadjevom ispadnu tako da misliš kako taj recept uopće nema smisla )

  37. #37

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    a joj, koliko recepata i savjeta.... danas sam opet ispekla jednu turu od 20 palačinki i ovaj put je mm morao svjedočiti njihovom okretanju (čitaj, okret u zraku :D ).
    Uglavnom, mislim da ćemo jedno vrijeme češće imati palačinke na repertoaru.

  38. #38
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Obzirom na natezanje i količinu vremena potrebnu za njihovo pečenje, dobro je znati da su odmrznute mikrovalizirane palačinke super. Treba ih odmrzavati i grijati zamotane u pljastičnu foliju da ne gube vlagu i budu zakon.

  39. #39
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Obzirom na natezanje i količinu vremena potrebnu za njihovo pečenje, dobro je znati da su odmrznute mikrovalizirane palačinke super. Treba ih odmrzavati i grijati zamotane u pljastičnu foliju da ne gube vlagu i budu zakon.
    Potpisujem! To mi rekla kolegica na poslu i nisam mogla vjerovati dok nisam isprobala. Ja jedino zazirem od zagrijavanja u plastici bilo kojeg tipa, pa to činim u porculanskoj posudi s porculanskim poklopcem (može se poklopiti i tanjurom koji promjerom paše na otvor posude).

  40. #40
    crnka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    626

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    A vrhnje, a naranče? Suzette bez svog nadjeva nemaju smisla. (a obično s nadjevom ispadnu tako da misliš kako taj recept uopće nema smisla )

    O pravim ja i nadjev, naravno, super mi je to s narandzama, bude onako karamelizirano, ali su se meni bas te palacinke svidjele pa koristim tu mjeru i kad pravim "obične" palačinke koje ću mazati "samo" nutellom ili marmeladom

  41. #41

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    more
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj KayaR prvotno napisa
    Citiraj jaja prvotno napisa
    kakve su to palačinke filovane s orasima i šećerom?
    Napiši recept
    Mislis na moje zapecene i ohladjene?
    Svejedno može oba recepta rado ću ih isprobat.

  42. #42
    Suncem.m. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,312

    Početno

    Ja sam sa cca 8-9 godina imala na papiriću napisano - 2 jaja, malo soli i 10 žlica brašna.
    Ne pitajte za koliko je to palačinki, nisam ih davno u tom omjeru radila. A mlijeko i voda cca pola pola koliko treba da smjesa bude dovoljno rijetka za lijevanje u tavu.
    Vodu bi zamijenila mineralnom ako bi je imala u kući.
    I svaka palačinka - jedna malena žlićica ulja.

  43. #43
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Ma i manje, ali ne bez masnoće. Od masnoće u zadnje vrijeme koristim samo ghi, a od "običnih" ulja za preporučiti je kikirikijevo jer se ne zadimi na visokim temperaturama. I svinjska mast je odličan medij za pečenje palačinki jer trpi visoke temperature, ali to ne koristim uopće.

  44. #44
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    jaja,evo
    ne postoji nikakav precizan recept,ali otprilike ovako:
    ispeces palacinke kao i inace,broj u zavisnosti od posude u koju ces ih slagati-treba da urolane budu jedna uz drugu ,da se ne preklapaju.
    Pomesas mlevene orahe sa kristal secerom u jednakim omerima,i filujes svaku palacinku s jednom punom kasikom.Urolas cvrsto(da se ne razmotaju u mleku)i poslazes u posudu.
    Mleko (odokativnu kolicinu,treba da ga bude dosta,jer palacinke upiju a fora je da kada se rashlade jos plivaju)prokuvati sa secerom i vanilin secerom i njime naliti palacinke da dobro ogreznu(ne vide se).
    Pokriti alufolijom i malo zapeci u rerni,zapravo treba da prokuvaju u tom mleku a ne da se peku.
    Zatim ih dobro ohladiti,i to je -to :D
    Mozes sama podesiti slatkocu(i ja se jezim na toliki secer)
    Prijatno

  45. #45
    Suncem.m. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,312

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Ma i manje, ali ne bez masnoće. Od masnoće u zadnje vrijeme koristim samo ghi, a od "običnih" ulja za preporučiti je kikirikijevo jer se ne zadimi na visokim temperaturama. I svinjska mast je odličan medij za pečenje palačinki jer trpi visoke temperature, ali to ne koristim uopće.
    Ne stavljam ni ja baš punu žlićicu. Od kada pečem na teflon tavi, ulje stavim samo u smjesu, ništa u tavu.
    Ali puno su mi bile lipše palačinke iz "stare" tave i malo ulja na tavicu prije pečanje a u palačinke ni kap.
    A po receptu moje mame, zagrije se malo više ulja u tavu i to toplo ulje se ulije u jednu šalicu. I onda žlićicom uzimaš ulje iz šalice za ulit u tavu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •