Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Help-ne znam što da radim

  1. #1
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno Help-ne znam što da radim

    Evo mi se vratismo sa konja na magarca
    Prije nekih mjesec dana je D sam otišao spavati u svoju sobu i spavao cjelu noć do jutra i tako sve do prekjučer u noći.
    Išao je piškiti i onda nije mogao valjda zaspati, sad ne znam jel nešto sanjao pa se preplašio ili jednostavno nije mogao zaspati.
    Onda je došao i probudio me.Ja sam ga odvela u sobu i nako 10 minuta se opet pojavi i vrzmao se.Onda se MM probudio i rekao je da dođe kod nas.
    I to je prelilo čašu.Sinoć je sve super bilo ja ga legla, pokrila izljubili smo se i laku noć.
    I nakon 2 minute zove me i veli da se boji i tu je počelo.
    Kao boji se vještice.Valjda mu je prijatelj u vrtiću pričao za vještice.
    Onda sam došla ja i uvjeravala ga pa MM i to je trajala 20-tak minuta da bi na kraju on završio kod mene u našem krevetu a MM u njegovom.
    Ali je rekao "samo još jednom". Kao samo još jednom da spava u našoj sobi.A ja znam kaj znači njemu "samo još jedno", to je do besvjesti.

    Jao užas ne znam kak da se vratimo na staro a bilo je tako super.
    Napokon on ide sam spavati i mi možemo navečer i nešto pogledati na Tv i nešto napraviti, a sad ovo užas.

    Kako da se vratimo na staro, UPOMOĆ!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    nažalost, nemam neki savjet jer nemam iskustva s time. Moj još uvijek spava sa nama, a kćer se ponekad dovuće iz svoje sobe i ubaci u kinderbet. O Bože, koji li tek ja imam problem
    Ti si barem iskusila slobodu.

  3. #3
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Citiraj smajlić prvotno napisa
    :
    Ti si barem iskusila slobodu.
    Možda bi bilo bolje da nisam :/
    A nikad nismo nas troje tak spavali pa se ni ja ni MM nemremo pošteno naspavati.

  4. #4
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Evo stanje nam se popravlja već dvije noć zaredom opet sam spava.
    Malo smo razgovarali i uspijela sam ga uvjeriti da vještice ne postoje i da me slobodno pozove bilo kad ako treba da ću ja doći.
    I to ga je umirilo a i bio je umoran da je zaspao u roku odmah kak je legao.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •