Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Problem na ljetovanju...

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    90

    Početno Problem na ljetovanju...

    Bili smo prošli vikend u Zadru.
    Doputovali bez problema, ali navečer, frka...
    Moja Mia u plač. Hoće doma, hoće baki, s njom bi se igrala...
    Zaspala je brzo jer je bila preumorna. Ujutro na brzinu spremanje na plažu, malo kupanja i ubrzo ponovo plač... hoće doma. Do naveče dobila temperaturu. Subota čitav dan spuštamo temperaturu, nikakvih drugih simptoma viroze, bolesti bilo čega osim "HOĆU DOMA" ...
    U nedjelju stigli doma, došla svojoj baki, a temperatura nestala bez traga...
    Zar joj je bilo toliko ružno, ili joj toliko fali baka (ide u vrtić, nije s njom stalno)? :?
    Zar moramo čekati da odraste pa da idemo na ljetovanje ili je slušati kako plače?
    Ima li tko sličnih iskustava?

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    823

    Početno

    Nemam baš takvo iskustvo, ali imam doma jednog frajera od tri godine koji je najsretniji u svojoj svakodnevnici. I mi smo bili 4 dana na moru i već je drugi dan počeo pričati da bi išao doma. Nije bilo ništa drastično, ali se osjetila sjeta u glasu. Jednostavno je takvo dijete ( za razliku od seke 8) ).
    Što se tiče temperature, jednodnevne temperature su dosta česte (pogotovo po ljeti). Prije tjedan dana su i moji klinci imali. Nikakvih drugih simptoma, samo tempica koja traje jedan dan.
    Možda joj se jadnoj samo sve poklopilo . Biti će bolje drugi put.

  3. #3
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Možda je bila nervozna zbog bolesti. Pokušajte drugi put s nekim kraćim izletom.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,139

    Početno

    Andrej je do cca treće godine teško prihvaćao višednevna putovanja, mislim baš zbog spavanja. Veselio bi se kad bismo stigli, i to, ali ubrzo bi rekao "Ja bi doma" i to bi eskaliralo skoro do plača.
    Dok se jednom nisam dosjetila u čemu je stvar i rekla mu: "Sad smo tu doma! Sljedeća 4 dana ovo je naš dom."
    Odmah je to prihvatio i više nije bilo problema.
    Kako je stariji, sve radije putuje, evo, neki dan smo se vratili iz Gorskog kotara, a on pita kad ćemo opet na put

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •