Stranica 94 od 109 PrviPrvi ... 44849293949596104 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,651 do 4,700 od 5426

Tema: antirecesijske mjere u vasem kucanstvu

  1. #4651
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Tommy more a možda i kopno

    Do 31.8. popusti
    201-299 20 kn
    300-399 30 kn ......
    Dobi se bon

    Iskoristivost od sutradan do 14. dan kasnije
    Na plaćanje s Maestro karticama
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 08.08.2021. at 13:06

  2. #4652
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Sve je to ok za odrasloga, jesti manje/reducirano, vise proteine nego UH ali ne i za djecu u razvoju. Oni trebaju uravnotezenu prehranu i ne treba im testirati granice izdrzljivosti po pitanju gladi.

    Dakle moci ces ustedit na prehrani za sebe,ali ne za djecu ne na taj nacin.

    Hrana je zadnje na cemu bih ja stedila jer direktno utjece na zdravlje.

    Bravoo za tebe i sto si uklonila secere
    Ne znam otkud si dobila dojam da mislim štedjeti na djeci, ali oke. Razmatrala sam to pitanje zašto muški jedu toliko, a žene ne. Oke, sin će vjrv jest duplo nego cure. Iako sad neće i sad imam borbe da ih natjeram da pojedu sve s tanjura, a obrok gledam da se sastoji od mesa i povrća i uh. Ali i da je to neš kaj vole. Tak da je "vege" obrok ovaj tjedan bio samo slanutak, ali ni to jer sam ubacila špeka.

  3. #4653
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Zuta, moguce da se krivo razumijemo, ovo je antirecesijski topik zato komunikacija ide u tom smjeru stednje.

  4. #4654
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Zanimljivo mi je citati, sad s punih 12 godina odmaka, kako je godisnji odmor (ne mislim pri tom na pravo na placene dane odmora od posla) pravo, a ne zapravo privilegija.

    (I to na antirecesijskom topicu. )
    Posljednje uređivanje od Kaae : 10.08.2021. at 18:39

  5. #4655
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Kaae,

    Naravno to je zakonsko pravo, zakon propisuje minimalan broj dana godisnjeg odmora (pricam o drzavi u kojoj zivimo), a za to vrijeme mozes sjedit doma, bit na moru, planini...sta te volja.

  6. #4656
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Pa zato sam rekla da se ne osvrcem na zakonsko pravo (radnika na odmor od posla), vec na ono sto se u Hrvatskoj zove "odlazak na godisnji odmor", a sto je prezentirano kao pravo (ako ne i nuzda), a ne privilegija.

  7. #4657
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Pa kad je tako

  8. #4658
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Moram iskomentirat kako ne svacam ove iznajmljivace koji otkazuju gostima. Ni jedan ozbiljan iznajmljivac to nebi napravio. Znaci, gostima uzmem akontaciju, to je garancija i za mene i za njih. Ove god sam imala rezz krajem 7.mj, znaci spica sezone, po puno nizoj cijeni zbog moje greske, nije mi palo na pamet da im otkazem!

    J-la da ocekujem poziv za kavu?

  9. #4659
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Curke,

    jeste čitale kako najavljuju da će bit poskupljenja prehrambenih namirnica na jesen? Nekima su već podigli cijene.

    Ne bi bilo loše malo podignuti temu. Imate kakve prijedloge osim zašit usta jer jesti se mora
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 27.08.2021. at 14:40

  10. #4660
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    bome je prilično izazovno kad su poskupile osnovne namirnice, tipa ulje, jogurt..
    Neke stvari se nadam da su poskupile zbog sezone, i nadam se da će se brzo vratit blizu starom. Recimo, neki dan je muž išao kupit smrznute kozice u ribarnici gdje ih stalno uzimamo, inače su 60kn za pola kila, sada - 84. Pojeli turisti sve kozice

  11. #4661
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Ajme za kozice...
    Da, cijene osnovnih namirnica idu gore.I ne staju.

    I druge sirovine su poskupjele a uz to su trenutno tesko nabavljive pa su tako cijene bicikala otisle u nebo. Al ajd bicikl se ne kupuje svaki dan, al hrana nam je potrebna svakodnevno.

  12. #4662
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Mislim da je dizanje trajno, ne zbog sezone

    Ja se iznenadila za ulje kad sam vidjela kako je otišlo, drugo za sad nisam tako pratila, ovo mi upalo u oko. Ali eto suše, vremenske nepogode, sve to utječe na manju proizvodnju, i bum odu cijene

  13. #4663
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke,

    jeste čitale kako najavljuju da će bit poskupljenja prehrambenih namirnica na jesen? Nekima su već podigli cijene.
    pa sve je već poskupjelo prije 2 mjeseca
    litru ulja nemaš za kupiti ispod 12, 13 kuna
    povrće, voće ... cijene ko da smo usred zime

  14. #4664
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku
    Moram iskomentirat kako ne svacam ove iznajmljivace koji otkazuju gostima. Ni jedan ozbiljan iznajmljivac to nebi napravio. Znaci, gostima uzmem akontaciju, to je garancija i za mene i za njih. Ove god sam imala rezz krajem 7.mj, znaci spica sezone, po puno nizoj cijeni zbog moje greske, nije mi palo na pamet da im otkazem!

    J-la da ocekujem poziv za kavu?
    Da ne bi poskupljenja namirnica i dizanja teme, ovo ne bih vidjela.
    Sreća nismo vezane za nju

  15. #4665
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ja sam se šokirala cijenom graha. Mladog, u ljusci. Zadnjih godina je bio 12 kn/kg. A sad je 18-25 kn/kg

  16. #4666
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Da, i ja sam pala u nesvijest kad sam nakon mora otišla na plac po malo povrća i ostala bez 300 kn.

  17. #4667
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam se šokirala cijenom graha. Mladog, u ljusci. Zadnjih godina je bio 12 kn/kg. A sad je 18-25 kn/kg
    Mi smo znali kupovati nekih godina i po 8-9kn. Ove godine smo odustali

    Mahune su kod nas 25-30kn,koma

  18. #4668
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Meni sad prodavacica rekla da ce biti problem i sa robom od 10 mj.da nece biti bas isporuka nesto zbog Kine.
    Nisam uspjela maloj kupiti potkusulje 134/140 .
    Za muza nije bilo velicine traperica u par ducana isto.

  19. #4669
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Da, poskupljenje ima vise uzroka od otezane dostave i uvoza zbog korone (Kina, zatvorene velike trajekt.luke) do nase slabe proizvodnje koja je inace vrlo losa, a sad uslijed suše jos i gora.

  20. #4670
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    A cijene goriva?
    Sad će sve lančano otići gore.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #4671

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Juče sam se šokirala na pijaci, ne samo cenama, nego što svaki put vidim sve manje trgovaca, a ti koji dođu imaju sve manji izbor robe.
    Dan pre toga prodavačica je kukala kako imaju problema sa snabdevanjem kućnom hemijom i higijenskim potrepštinama.

    Ja sam se tešila da je uzrok svemu naše pusto selo sa puno staraca i malim prometom robe, pa kao valjda će po gradovima biti bolje.
    Sad kad vidim ovo na temi, idem da skupim sve jestivo iz bašte i preradim jer očigledno je problem globalniji nego što sam mislila.

  22. #4672
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    A ja u kući ostala bez bijelog brašna. Valjda će toga biti, ipak ne dolazi sa druge strane svijeta. Ili dolazi ?

  23. #4673
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Koji problemi s kinom? Koliko znam imali su jedan slučaj covida u sangajskoj luci ovaj mjesec pa su djelomično bili zatvorili je, to je naravno izazvalo privremene poremećaje u dostavi robe, kao i ono kad je brod zapeo u Suezu na tjedan dana pa je mjesec dana nakon toga trebalo da se opskrbni lanci oporave.

  24. #4674
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Suša je glavni uzrok poskupljenja, mislim da je krenulo sve od poskupljenja stočne hrane i onda naravno, vezalo se jedno na drugo. Posvuda je sve propalo, naša polja na Balkanu stvarno užasno izgledaju ove godine, a vidjela sam i slike iz Brazila, Argentine...

    Pulinka, nije do sela, i kod nas je tako. Upravo smo se vratili s pijace, očekivala sam povećanje cijena jer stalno čitam o tome, ali ipak me iznenadilo poprilično.

  25. #4675

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Da, promena klime je došla po svoje .
    Kukuruza praktično nema, što znači da će cene mesa biti astronomske ove zime. Osim ako opet ne uvezemo neko trulo sa isteklim rokom koje nikom drugom ne treba :/.
    S obzirom da kao živim u centru poljoprivredne proizvodnje a cene su šokantne, zamišljam kako je u Bg.
    Ne zabrinjava me toliko rast cena, nego nedostatak robe. Ako ja u sezoni jedva nađem čestitu jabuku i šljivu da donesem kući, onda šta će biti zimi?

    Ne znam da li je problem u Kini ili je nešto drugo u pitanju, ali i meni su već u par radnji rekli da imaju problem sa isporukom ostale robe, ne namirnica.
    Da li je to neka priprema terena za novo poskupljenje, ne znam, ali računam da se ni prodavačici ne dopada da joj stoji prazna polica bez robe, ne može se to kompenzovati poskupljenjem...

  26. #4676
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Kukuruz je proljetos već skakao na burzi jer se očekivala slaba žetva. I još nešto je bilo, ne znam sad jel zob ili soja.

    Kina je imala problem sa velikom potražnjom (koja im se nije mogla isporučiti), ali mislim da to nema veze sa covidom nego da su oni obnavljali svoju poljoprivrednu proizvodnju. U biti možda onda i ima veze s covidom. Ali svejedno se sve vraća na klimatske promjene, jednostavno nema dovoljno ove godine za takvu potražnju.

  27. #4677
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Bit ce veselo....:/

    Ulje, brasno, kruh, voce, povrce, meso..pa to se sve cesto kupuje, a sve poskupilo i jos ce.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 28.08.2021. at 13:54

  28. #4678
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,245

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Kukuruz je proljetos već skakao na burzi jer se očekivala slaba žetva. I još nešto je bilo, ne znam sad jel zob ili soja.

    Kina je imala problem sa velikom potražnjom (koja im se nije mogla isporučiti), ali mislim da to nema veze sa covidom nego da su oni obnavljali svoju poljoprivrednu proizvodnju. U biti možda onda i ima veze s covidom. Ali svejedno se sve vraća na klimatske promjene, jednostavno nema dovoljno ove godine za takvu potražnju.
    Kinu je poharala svinjska kuga prije nekoliko godina i uništila im je 'svinjski fond'. Tada je porasla cijena svinjetine u svijetu i Hrvatskoj zbog velike potražnje Kineza za uvoznom svinjetinom. Kroz par godina su uspjeli obnoviti farme svinja i sad im treba velika količina žitarica (zbog toga je cijena ulja porasla odnosno žitarica - hrana za te svinje).

  29. #4679
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Sve je to kompleksno.
    Juce bili u Intersparu, ne znam jel umisljam sve mi se cini jako skupo.

  30. #4680
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Ko je blizu
    Još danas za kupovinu u Konzumu Špansko Zagrebačka avenija 108 znači oni blizu Z centra za kupovinu dobi se popust od 10 posto koji se može idući tjedan obaviti. Shvaćam da je to rivalstvo među dućanima

  31. #4681
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Ja ne kupujem u Konzumu. Konzum mi je skuplji od drugih ducana, a i fejkaju furanje na hrvatske proizvode.

    Od ducana idem u Kaufland, Interspar i Lidl. Dat cu sansu i Plodinama u mom omiljenom Z centru.

    I dalje mi je najdraza trznica od svih navedenih mjesta.

  32. #4682
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Već Z omiljen?

  33. #4683
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Daaa bila na otvorenju.
    Ne bi to propustila

    Btw svasta sam i dobila for free taj dan, najdraza mi paleta sjenila Revolution.

    Djecu sam morala obuci za skolu pa sam iskoristila popuste 1.dana otvorenja.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 29.08.2021. at 19:22

  34. #4684

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ja najčešće kupujem u Konzumu jer mi je jedan kvartovski a drugi nekako najzgodniji, nisam primjetila da je skuplji od Spara.

  35. #4685
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja sam isto pretežno vjerna konzumu. Kupujemo u konzum klik jer nam je to daleko najbrže i najjednostavnije, samo pokupimo u drivein u terminu kad znamo da će nam biti usput. Ciijene nisam primijetila da su nešto posebno vise nego drugdje, konkretno bas online. Ne volim trositi vrijeme po ducanima ili na placu. Ako nešto usfali odem u kvartovski dućan koji je slucajno isto konzum. Samu sebe sam usput uvjerila da tako manje trošimo jer kupujem ciljano po popisu, makar nije to baš 100% tocno, zna se i tak naići na "akciju" pa kupim nešto novo i neplanirano za probu
    Posljednje uređivanje od sillyme : 29.08.2021. at 20:27

  36. #4686
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja isto Konzum klik, i to u zadnje vrijeme najčešće dostavu. Imaju letak sa sniženjima, samo klikneš i u košarici je. Masu stvari nikad ne kupujem po redovnoj cijeni jer su redovito na sniženjima. Mislim da je Konzum s tom online prodajom i dostavom miljama ispred drugih dućana.

  37. #4687
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ja puno kupujem online al špeceraj ne

  38. #4688
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Pa speceraj se najviše kupuje, pa i najviše pojede vremena. Odjeću kupujemo 1-2x mjesečno u prosjeku (sad malo više zbog početka šk godine a zimi često par mjeseci ništa), sve ostalo par puta godišenje i rjeđe... Tad kad kupujem te stvari onda obično pogledam uživo jer nije 5 ili 6kn paket vanilin šećera nego par stotina ili tisuća nečeg više/manje.

  39. #4689
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ne mogu se više koncentrirat na velike špeceraje. kupujem usput pomalo.

    jena mjera - sa sljedećim Spar/interspar katlogom idu one naljepnice -15%. Kad je to bilo zadnji put, nakupovala sam baš dosta toga, uglavnom onog što koristimo a nikad ne ide na akciju

  40. #4690
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Ma joj nema sanse da kupim na nevidjeno voce i povrce, meso, ribu...nije to moj cup of tea.

    Tko voli, nek izvoli.

    Nego cure jel pouzdana stranica parfemi.hr?narucila sam parfem (inace ne volim on line shopping), platila ni a ni b od njih neke potvrde/obavijesti putem maila.

    A uzela sam samo zato sto tog mog parfema vec jako dugo nema na trzistu i uvijek sam ga kupovala vani. Uz to bio je snizen.

  41. #4691
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ne mogu se više koncentrirat na velike špeceraje. kupujem usput pomalo.
    Ovako i ja. Prije sam jednom tjedno pokupovala sve bitno, sad mi je draze na 1,2-dnevnoj bazi prosetat do ducana, pazara i kupit za taj dan il dva. Al ja volim do pazara i ducana, to mi dodje ko setnja I cak mi se cini da kad ja tako kupujem manje potrosim nego kad kupujem na tjednoj bazi, jer mi je ovo fokusiranije, a tjedno kupim svasta sto i treba i ne treba.

  42. #4692
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Nano, kojim danom ide Sparov novi katalog? kad to počinje? Hvala.

  43. #4693
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja u Konzumu ne kupujem povrće, voće i meso (premda i to kupujem na neviđeno). Tu i tamo možda kupim luk u Konzumu.

    Online kupovina mi je stvarno super stvar, imam recimo kreiranu listu proizvoda koje stalno kupujem, pa samo to poklikam u košaricu, sve se može sortirati po akciji, po proizvođaču itd.

    Osim toga vidim koliko sam potrošila, pa ako pretjeram maknem iz košarice stvari koje mi nisu nužne.

  44. #4694
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    A e al glavnina nabavke prehramb.namirnica to i je - voće, povrće, meso, riba šta ne?

    Meni na placu treba max. pola sata da to pokupujem. Uz to se i krećem ne sjedim za kompom

    Ostaju mliječni proizvodi i ove "suhe" stvari koje mogu stajat duše (riža, tjestenina, začini, brašno i sl.).
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 30.08.2021. at 08:39

  45. #4695
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    i higijenske stvari za kuću: toalet papir, sredstva za čišćenje i slično

    iako mi to u pravilu kupujemo u DM

  46. #4696
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    I ja naručim online u Konzumu, jednom ili dvaput mjesečno da mogu za 800 kn skupiti. Neki su proizvodi jeftiniji u Konzumu, neki u Sparu, neki u Muelleru... Ja kupim onih 5 stvari što mi fali i prođem kroz akcije pa kupim malo veće količine. Evo baš sam u četvrtak kupila 10 maslaca po 9,99 kn i 2 litre Zvijezda sunc ulja po 12 kn i zobene pahuljice po 6 kn, pola kg kave Glorije po 22 kn. Meni su to baš ok cijene.
    Usput, bila sam jučer u podne na placu biciklom, ostavila sam 17 kn za povrće - grinceg, mala salata, crveni luk, paprike, par krastavaca.

  47. #4697
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    I da, kako naručujem za usred tjedna, onda naručim 1-2 kg voća. Nekad uzmem malo krumpira, pive, mineralne, ono što mi se ne da nositi na ruke.
    Mliječne ne naručujem, to uzmem u Veronici. Samo uzmem one male tetrapakiće mlijeka od 0,2 l, to mi je za situacije kad mi nestane mlijeka ili kad nekamo idemo, pa ponesem malom umjesto sokića. Potrošim možda jedan-dva mjesečno, tako da se ne broji .

  48. #4698
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Nikako mi ne paše Spar. Kasno je došao u moje područje, i nisam se navikla na njega.

    Trenutno je Lidl IN jer vooolim Stikeeze. Lijepo ih slažemo u onu smočnicu. Znam da su plastični i nepotrebni, ali treba uzeti sreću gdje možeš i smiješ.

  49. #4699
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Ovako i ja. Prije sam jednom tjedno pokupovala sve bitno, sad mi je draze na 1,2-dnevnoj bazi prosetat do ducana, pazara i kupit za taj dan il dva. Al ja volim do pazara i ducana, to mi dodje ko setnja I cak mi se cini da kad ja tako kupujem manje potrosim nego kad kupujem na tjednoj bazi, jer mi je ovo fokusiranije, a tjedno kupim svasta sto i treba i ne treba.
    Ja sam sigurna da tako mnje potošim. Jer kupim kaj mi treba. U velikim kupovinama bi kupila i ono kaj mi treba i ono kaj ne treba, pa bih ili zametnula ili bi mi prošao rok trajanja

  50. #4700
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Duplo.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 30.08.2021. at 08:59

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •