Stranica 106 od 109 PrviPrvi ... 65696104105106107108 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 5,251 do 5,300 od 5426

Tema: antirecesijske mjere u vasem kucanstvu

  1. #5251
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Provjeri kako vam dihtaju prozori. Tu se može izgubiti (ili dobiti) dosta topline.
    dok ja otipkam tanja_b već napiše.
    i meni su "sumnjivi" prozori.

    ili je do stolarije ili do strane svijeta.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 15.02.2022. at 11:48

  2. #5252

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    lola, to smo mi imali dok jedne godine MM nije po internetu tražio savjete
    uglavnom, treba se poigrati s radijatorima
    tamo gdje je hladnije i najudaljenije od termostata je npr. radijator na 3-4, dnevni gdje je termostat je na 2, ostale sobe su neke izgašene (jer nema potrebe da se griju tijekom dana) neke se pale prema potrebi.

    druga opcija je da se malo bolje obučete jer etažno grijanje nije isto kao toplana. ja sam se prve godine (nakon života u stanu grijanom na toplanu) toliko nasmrzavala ... već sljedeće je bilo bolje

  3. #5253
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    lola, to smo mi imali dok jedne godine MM nije po internetu tražio savjete
    uglavnom, treba se poigrati s radijatorima
    tamo gdje je hladnije i najudaljenije od termostata je npr. radijator na 3-4, dnevni gdje je termostat je na 2, ostale sobe su neke izgašene (jer nema potrebe da se griju tijekom dana) neke se pale prema potrebi.

    druga opcija je da se malo bolje obučete jer etažno grijanje nije isto kao toplana. ja sam se prve godine (nakon života u stanu grijanom na toplanu) toliko nasmrzavala ... već sljedeće je bilo bolje
    Vrijeska, utješila si je

    Lola javi za stolariju i strane svijeta, u stolariju se isplati uložiti, iako ako je novogradnja, čudno mi je to za stolariju.

  4. #5254

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Stan gleda cijeli na istok (osim jedne sobe na sjever). Mislim da u ovo hladno doba godine strane svijeta ne igraju toliko ulogu, možda više po ljeti.

    Hm, PVC stolarija je skroz nova, sve je friško, novo, nedavno uselili. Jedino ovo što tanja_b kaže ne znam da li dobro dihta...

    Ne znam kak to egzaktno provjeriti. Svakako je malo hladnije u blizini prozora.

    Lili, ne znam za daskicu, moram je probati kad dođem doma . Inače vidim da imamo isti raspored u dnevnoj sobi pod prozorom .

    Imate li vi možda termostate u svakoj sobi (pa da si svatko rihta) ili jedan centralni?

    Vrijeska, hvala ti. Tako će i biti...

    Hvala svima na odgovorima. Ovo mi je nova tematika za svladati .

  5. #5255
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Onda strane svijeta ne bi trebale bit kljucne, onda je do dihtanja prozora.
    Daskica ne bi trebala bit hladna.

    Ja sam odvrnula sve radijatore na max i nama je ok.Kazem odrzavamo 22.5C i bude nam taman.

    Ne volim da sobe budu po danu hladne jer djeca u njima uce dok nas nema.

    Lola budes ti to savladala bez brige
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 15.02.2022. at 17:04

  6. #5256

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    718

    Početno

    Kad je hladna daskica, tu je topla dekica

    Mi namjestimo na 25, a neki majstor nam je rekao da je to onda 22 u zraku.

    Kad smo bili na toplani hodali smo u kratkim rukavima i imali otvorene prozore jer se radijatori nisu mogli ni otvoriti ni zatvoriti, moji su i sad u kratkim rukavima, ja ne.

  7. #5257
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    E sad mene zanima, vi koji imate stanove na jug, kak vam je ljeti? Klima stalno radi ili ne?
    Meni da, ali ona ne radi stalno. Sama se pali i gasi.
    Upravo ono što je ranije pisano za grijanje vrijedi i za hlađenje. Stalno paljenje i gašenje ne čini nikakvu uštedu. Bolje je da je aparat uključen i sam se pali kad temperatura poraste kod klime, odnosno padne kod grijanja.
    Ista stvar je i za akumulacijske bojlere. Jednom davno mi je majstor objasnio da se najviše energije potroši da se voda zagrije do 25 stupnjeva, a za dalje puno manje pa je bolje bojler imati stalno uključen i on povremeno dogrijava vodu, nego isključivati ga pa kad se potroši sva topla voda, uključiti i grijati cijeli tank od nule.

  8. #5258
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Citiraj lola_34 prvotno napisa Vidi poruku
    Stan gleda cijeli na istok (osim jedne sobe na sjever). Mislim da u ovo hladno doba godine strane svijeta ne igraju toliko ulogu, možda više po ljeti.

    Hm, PVC stolarija je skroz nova, sve je friško, novo, nedavno uselili. Jedino ovo što tanja_b kaže ne znam da li dobro dihta...

    Ne znam kak to egzaktno provjeriti. Svakako je malo hladnije u blizini prozora.

    Lili, ne znam za daskicu, moram je probati kad dođem doma . Inače vidim da imamo isti raspored u dnevnoj sobi pod prozorom .

    Imate li vi možda termostate u svakoj sobi (pa da si svatko rihta) ili jedan centralni?

    Vrijeska, hvala ti. Tako će i biti...

    Hvala svima na odgovorima. Ovo mi je nova tematika za svladati .
    Mi imamo u svakoj sobi na radijatoru termostat (tamo na onoj ručki/glavi/kak se to vec zove od radijatora), a namještamo sve prostorije kroz centralni termostat/uređaj koji je u dnevnom boravku..
    Mozda da vidis moze li se tvoj tako nadograditi?
    To je zbilja super stvar.
    Prije smo imali plinsko etažno, ovako kao i ti, samo s jednim termostatom koji je bio u DB (a tamo je nekako uvijek bilo najtoplije) i imali smo slične probleme... recimo dječja soba je uvijek bila lagano prohladna brrrrr


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #5259
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Možete li premjestiti termostat u neku prostoriju koja nije blizu izvora topline pa da pokazuje realnije stanje temperature u stanu?

  10. #5260

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    LolaMo, hvala ti, zvuči super vaš sistem. Sviđa mi se da se pojedinačno, u svakoj sobi, namješta temperatura kako kome paše.

    Angie75, ne znam može li se, ne kužim se baš. I meni zvuči logično da termostat bude negdje gdje je 'hladnije'.

    Prvu zimu smo preživjeli, a do sljedeće ću proučiti (tj. reći MM-u da prouči ).

  11. #5261

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    735

    Početno

    lola 34, neki dan sam u jednoj posjeti vidjela da gospođa premješta termostat iz jedne prostorije u drugu, doslovno uzme tu kutijicu i odnese je u drugu prostoriju. Nažalost, nisam pitala što je to točno. Sad sam na brzinu guglala, mislim da bi to mogle biti ove stvarčice https://computherm.com.hr/bezicni-sobni-termostati

  12. #5262
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Zabac outlet kod Dolca, kad sam u prolazu stvarno se moze dosta toga uloviti na snizenju.

  13. #5263

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Zna li se već loliko će GPZ poskupjeti plin od 01.04.?

  14. #5264
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    ...struja..
    https://hepi.hep.hr/

  15. #5265
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    U današnjem jutarnjem (tiskanom) piše: AKO GA BUDE (), neće poskupiti za više od 20%
    https://www.tportal.hr/vijesti/clana...od-20-20220302

  16. #5266

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Da, vjerojatno će se čekati zadnji čas, dok se vidi kako se situacija u svijetu bude razvijala.

  17. #5267
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Ne ovisimo mi samo o uvoznom plinu, imamo i svoj https://hrcak.srce.hr/218691

  18. #5268
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Putar zavičaja u Lidlu je sad 14 kn

  19. #5269
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Atlantikov diskont na trešnjevačkom placu:
    Bum box -90% kutija sa 20 kom= 10 kn
    Jimmy čokse -70% = jedna čoksa od 180g= 4 kn
    Rexona dezić -90%= 1 komad= 3,50 kn
    Šampon za suho pranje kose -90%=
    Komad 4,50 kn
    Ima još Bravo i Happy day sokova te Vitamin balance po smiješnim cijenama


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #5270
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    Tanči, hvala za info, super cijene, znaš li možda kako im je radno vrijeme preko tjedna?

  21. #5271
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Mijenjali su ga. Nekad je bilo do 6, al mislim (nisam sigurna) su ga skratili do 3.

    Ovo sam našla guglajući
    Radno vrijeme:
    utorak 07:30–17
    srijeda 07:30–17
    četvrtak 07:30–17
    petak 07:30–17
    subota 08–13
    nedjelja 08–12
    ponedjeljak 07:30–17


    Posljednje uređivanje od NanoiBeba : 05.04.2022. at 13:38

  22. #5272
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Radno vrijeme je bilo do 15:00, ali je već neko vrijeme produženo do 17:00.
    Povremeno znaju zatvoriti na kratko kad im dođe roba, ali to brzo istovare.
    Ima još skatkiša, kinder jaja, Cedevite, žvaka, smokija, Rosal krema i Melem isto po 70-90% sniženo. stvarno ima svega.
    Isplati se otići.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #5273
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Kakvi su to rokovi?

  24. #5274
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Nije to dućan tipa Žabac. Uglavnom budu duži rokovi. Možda je zadnje vrijeme Cedevita imala kraće. Odnosno, možda se veličina sniženja ovisi o roku. Od -30% do - 90%

  25. #5275
    martincius avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    361

    Početno

    A gdje tocno na placu je smjesten taj ducan?


    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  26. #5276
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    U onim niskim kućicma gdje su vage, pa dukat outlet, Vincek. Zapadna strana placa.

  27. #5277
    martincius avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    361

    Početno

    E ok, hvala!

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  28. #5278
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

  29. #5279
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    A što kad ti odvoz smeća poskupe skoro 100%?
    Nikakve antirecesijske mjere ne možeš poduzeti.
    Sa 56 na 108 kn mjesečno.
    A smanjili broj odvoza. I ništa drugo nisu promijenili. Ni oblik kanti, ni mjesto, ni način skupljanja. Samo silno povećali cijenu. Oko baja gomile smeća koje bura već danima raznosi okolo.

  30. #5280
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Je to se i nama smiješi od listopada ako uvedu te nesretne vrećice, bez obzira kaj mi stvarno sve odvojeno skupljamo

  31. #5281
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Sjetila sam se da se na forumu pisalo o norveškim električnim grijalicama pa sam mislila kako plin ide gore, ali i struja, što bi sad bilo učinkovitije i jeftinije od tog dvoje, za zagrijati stan od kojih 50 kvadrata? Prošle zime mi je cijena plina bila mjesečno oko 400 kn. Razmišljam o tim grijalicama, ali su dijagrami usporedbe cijena različiti po netu.

  32. #5282
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Čujem da bi čak klima bila povoljnija za grijanje od tih grijalica. Nisam stručnjak samo prenosim info.

    Drago mi je da se tema dignula s obzirom na ovo vrijeme u kojem živimo. Sad treba bioti čarobnjak.

  33. #5283
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Imam Beha norveške radijatore. Zimska tarifa struje mi je oko 500 kn, grijemo oko 100kvadrata. No, mi na moru (bar većina) grijemo na 20-21°, ne znam kolika bi bila rata da stavim na višu temp kako je uobičajeno na kontinentu.

  34. #5284
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Da dodam, posve su nečujni, vrlo uski, lijepi, mogu se staviti na zid i na pod i može ih se programirati. Prezadovoljna sam. Zimska rata struje, a ne kako sam u prošlom postu napisala, tarifa. Ukupna rata. Prošle zime nije bilo ispod nule.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 06.09.2022. at 12:55

  35. #5285

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    A što kad ti odvoz smeća poskupe skoro 100%?
    Nikakve antirecesijske mjere ne možeš poduzeti.
    Sa 56 na 108 kn mjesečno.
    A smanjili broj odvoza. I ništa drugo nisu promijenili. Ni oblik kanti, ni mjesto, ni način skupljanja. Samo silno povećali cijenu. Oko baja gomile smeća koje bura već danima raznosi okolo.
    kod nas preskoče jedan odvoz gotovo svaki drugi tjedan, ali uredno naplaćuju sve odvoze... i tako već nekoliko mjeseci ... kao nema kamiona, ljudi itd. ista je situacija i s ZET-ovim busom

  36. #5286

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Sjetila sam se da se na forumu pisalo o norveškim električnim grijalicama pa sam mislila kako plin ide gore, ali i struja, što bi sad bilo učinkovitije i jeftinije od tog dvoje, za zagrijati stan od kojih 50 kvadrata? Prošle zime mi je cijena plina bila mjesečno oko 400 kn. Razmišljam o tim grijalicama, ali su dijagrami usporedbe cijena različiti po netu.
    izračunaj koliko bi koštala investicija kupnje radijatora
    računaj da će i cijena struje porasti

    imam i te radijatore i neusporedivo je brže zagrijati nego s klimom

    ne znam u kakvoj zgradi/kući živiš, ali ako ćeš štedjeti na grijanju i ne paliti kao što si možda do sada palila, zidovi će se ohladiti i onda je jako teško ugrijati prostor (npr. zimi, na moru, mali stan od 40 kvadarta treba oko 36 sati da se ugrije na 19 stupnjeva uz klimu i 2 norveška radijatora, računaj da je to ogromna potrošnja struje, iako imam nove aparate koji bi kao trebali biti štedljiviji od starijih modela)

    ja mislim da je bolje investirati u tople čarape, hudice, deblje pidžame i polako se privikavati da nižu temperaturu u stanu. Prva godina će biti najgora, ali sljedeća će biti već lakša, i bit će vam vruće u toplijim stanovima (tako sam ja kad sam se preselila iz stana s toplanom u kuću gdje se grijanje noću gasilo oko 22 sata...)
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 06.09.2022. at 13:41

  37. #5287
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    A što kad ti odvoz smeća poskupe skoro 100%?
    Nikakve antirecesijske mjere ne možeš poduzeti.
    Sa 56 na 108 kn mjesečno.
    A smanjili broj odvoza. I ništa drugo nisu promijenili. Ni oblik kanti, ni mjesto, ni način skupljanja. Samo silno povećali cijenu. Oko baja gomile smeća koje bura već danima raznosi okolo.
    Nama su na Krku dignuli paušal nenormalno. Sada je 78 kuna, Tako da mi mjesečno voda i smeće dođu oko 200 kuna.
    A ne koristimo niti jedno niti drugo mjesecima.

  38. #5288
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    .
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 06.09.2022. at 23:13

  39. #5289
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Pa bar za vodu su mogli po brojilima

  40. #5290

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,650

    Početno

    Norveški radijatori su kod novogradnje zbog velike potrošnje dozvoljeni samo do 15%, ostatak mora biti neko učinkovitije grijanje. Prilikom reklamiranja takvih radijatora slažu rečenice na način da se stekne dojam kao da se njima štedi, ali štedi se samo kod ugradnje jer su nešto malo jeftiniji nego da se radi kompletno centralno. Klima je odličan izbor i s njom se može znatno uštediti. Pred neko vrijeme smo izračunali da grijanje klimom za vrijeme skuplje tarife košta kao i grijanje plinom, a za vrijeme jeftinije tarife je znači duplo jeftinije. Ali puno ljudi ne voli klimu jer "puše", a norveški radijatori su topli na dodir. Klime zapravo funkcioniraju kao i dizalice topline. Norveški radijatori troše i do tri puta više energije nego klima.

  41. #5291
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Evo tako sam i ja čula. Hvala na pojašnjenju.

  42. #5292
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Sjetila sam se da se na forumu pisalo o norveškim električnim grijalicama pa sam mislila kako plin ide gore, ali i struja, što bi sad bilo učinkovitije i jeftinije od tog dvoje, za zagrijati stan od kojih 50 kvadrata? Prošle zime mi je cijena plina bila mjesečno oko 400 kn. Razmišljam o tim grijalicama, ali su dijagrami usporedbe cijena različiti po netu.
    Koliko se sjećam ti si podstanar. Ako kupiš grijalice i promijeniš stan, kuda budeš sa njima. U drugom stanu ti možda neće trebati.
    Druga stvar ako bi ih gazda kupio.

  43. #5293
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Na njuskalo [emoji3]
    Ja sam tako i kupila 1 glamox radijator.
    Bio je star godinu dana i pod garancijom pa sam dosta ustedila.
    Prva dva dam kupila u ducanu.Imam ih vec 13 godina.

  44. #5294
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Sjetila sam se da se na forumu pisalo o norveškim električnim grijalicama pa sam mislila kako plin ide gore, ali i struja, što bi sad bilo učinkovitije i jeftinije od tog dvoje, za zagrijati stan od kojih 50 kvadrata? Prošle zime mi je cijena plina bila mjesečno oko 400 kn. Razmišljam o tim grijalicama, ali su dijagrami usporedbe cijena različiti po netu.
    mislim da je pametnije uložiti u neku deku, u svakom slučaju doma biti s dugim rukavima

  45. #5295
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    možda nije antirecesijski, ali ima veze sa sitnim novcem
    znate li možda koja je minimalna kovanica koja se može staviti u njihove pametne kase (one koje primaju keš)?

    hvala

  46. #5296
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Mislim 1 kn..Al nekad prihvati i 50 lipa. Iako sam ja zadnji put odustala jer nije htjelo primit i nakon nekoliko ubacivanja. Pišem o PBZovom bankomatu

  47. #5297
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    A sorry, sad vidim ba pitaš za blagajnu a ne banomat za kovanice

  48. #5298
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Prošetao po kvartu apoteke pekare i promijeni dio po dio

  49. #5299
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    A sorry, sad vidim ba pitaš za blagajnu a ne banomat za kovanice
    da, jer moja banka nema uplatni bankomat, nego bi trebala ići u poslovnicu gdje će mi uzeti 10 kn naknadu ako prijeđem 100 kn. Mislim halo, za uplatiti na svoj račun.
    Pa sam se dosjetila da mogu plaćati marendu tim do kraja godine

  50. #5300
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim 1 kn..Al nekad prihvati i 50 lipa. Iako sam ja zadnji put odustala jer nije htjelo primit i nakon nekoliko ubacivanja. Pišem o PBZovom bankomatu

    molim, to ne prima sve kovanice? imam pola tegle žutih

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •