Stranica 59 od 109 PrviPrvi ... 949575859606169 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,901 do 2,950 od 5426

Tema: antirecesijske mjere u vasem kucanstvu

  1. #2901
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku


    a šta možeš i s koliko bodova? ali uzimaju oni neku naknadu na godišnjoj razini za taj membership? neš mora biti da sam to odbila..
    1kn = 1bod. sve kupovine uključene. i one na rate

    meni su sve režije preko amexa... holding, hep, tv, bnet, tomato, hzzo dopunsko... svaki mjesec za to dobijem bodove.
    sve što mogu - kupujem amexom. ne toliko zbog bodova, nego zato što ne znam s gotovinom ... jednostavno mi procuri kroz prste - i nemam pojma na što sam potrošila.
    amex imam u svojoj "crnoj tekici". čim se vratim iz kupovine - upišem račune, i zbrojim.
    pogodnosti su navedene u membership programu: http://www.membershiprewards.hr/prod...nuda/trgovine/

    recimo - restorani su povoljni. dobiješ najviše za bodove.
    ja obično skupim 33.000 i potrošim ih u sparu (200kn) kad imaju neku dobru ponudu stvari koje stalno kupujem. npr. sad sam (između ostalog) kupila 2kg kave. da ne ganjam akcije...

    godišnja članarina je 120kn.
    nakon 30 godina članstva, od ove godine više ne plaćam članarinu za karticu, pa mi je to super.
    a znala sam plaćati drugima amexom (oni meni cash) pa sam i tu natukla neke bodove.

  2. #2902
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    vidim da ste zadovoljne pa mi daje da ću se i ja baciti u te vode
    ono što nisam shvatila je koliko bodova je koliko kuna. kužim da je 1000 potrošenih kuna = 1000 bodova. ali koliko kuna vrijedi tih 1000 bodova?
    aha, tvojih 33 tisuće bodova je 200 kuna?

  3. #2903
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    vidim da ste zadovoljne pa mi daje da ću se i ja baciti u te vode
    ono što nisam shvatila je koliko bodova je koliko kuna. kužim da je 1000 potrošenih kuna = 1000 bodova. ali koliko kuna vrijedi tih 1000 bodova?
    aha, tvojih 33 tisuće bodova je 200 kuna?
    Ali caka ti je da račun mora biti plaćen na vrijeme. Ako nije ne dobiješ bodove. Znači mjesec koji platim nakon što je rok na uplatnici bodovi se ne pribrajaju.
    I razna prodajna mjesta imaju drukčiji bodovi prag i količinu bodova koje moraš sakupiti.

  4. #2904
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    AdioMare, mozda se sad ne trebas time ni zamarati. Kaj nije bila priča da American odlazi iz Hrvatske?

  5. #2905
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja isto mislim da nema smisla pocet sad skupljat dok se ne razriješi sto će bit s Amexom. Inače isto godinama skupljam bodove i trudim se njima kupovati trajnije stvari. Najčešće elektroniku - iskoristili smo bodove za TV, mobitele, laptop, PS2... Zadnje sam uzela za bodove mikrovalku (jer je stara crkla) i iskoristila akcijski otkup bodova u Ikei za kupovinu spavace sobe (krevet, komode, madraci). Skupio se kroz godine fini broj bodova, jedino me malo muci sto kad vidim koliko bodova imam u stvari vidim koliko sam novca potrošila

  6. #2906
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    AdioMare, mozda se sad ne trebas time ni zamarati. Kaj nije bila priča da American odlazi iz Hrvatske?
    Ne odlazi, samo ga neće više zastupati PBZ

  7. #2907
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    da, i ja sam shvatila da pbz neće biti mali od americana, sad, hoće li naći drugo rješenje i koje.. ne znam.
    kad smo već kod americana imam za 10 dana platiti jedan veći iznos na rate u trajanju godine dana, valjda će mi dozvoliti obzirom na situaciju?

  8. #2908
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja sam jednom uzela auto na Amex. Malo skupe kamate ali bodovi su bili solidni Srećom nakon par mjeseci sam se vratila s porodiljnog skupili novce i prijevremeno otplatila kredit. Ako uzimate nešto preko potrošačkog kredita ti bodovi se isto pribrajaju, samo nenamjenski (gotovinski) krediti i dizanje casha ne.

  9. #2909
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    da, i ja sam shvatila da pbz neće biti mali od americana, sad, hoće li naći drugo rješenje i koje.. ne znam.
    kad smo već kod americana imam za 10 dana platiti jedan veći iznos na rate u trajanju godine dana, valjda će mi dozvoliti obzirom na situaciju?
    Ja normalno kupujem na rate kod njih. Nikakvih ograničenja nema. Pa isplati ti se riskirati 120 kuna. A možeš puno više dobiti i u par mjeseci. Ako redovito plaćaš račune.

  10. #2910
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    kad smo već kod americana imam za 10 dana platiti jedan veći iznos na rate u trajanju godine dana, valjda će mi dozvoliti obzirom na situaciju?
    do 31.12.2019. je sve ok koliko sam skužila, a svi koji uzmu nešto na rate čak i u prosincu - moći će otplaćivati u ratama. tako da ne vjerujem da će jedna etablirana kartica ukinuti ono što su nas pismeno obavijestili.

  11. #2911
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam jednom uzela auto na Amex.
    i ja sam jednom htjela - al mi nisu dali u salonu.

  12. #2912
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    i ja sam jednom htjela - al mi nisu dali u salonu.
    Ma nisu ni meni htjeli... u početku. Onda je ipak pristao, uz kukanje kako će sad morati platiti veći porez (čitaj: neće moć lažirati za koliko je prodao) i kako mu Amex uzima proviziju. Ali je bar pokazao razum u kontekstu bolje prodan auto uz manji profit nego neprodan auto na lageru koji stari

  13. #2913
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Dobila 25% u Konzuma, ali treba uzeti šest stvari odjednom.

  14. #2914
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Dobila 25% u Konzuma, ali treba uzeti šest stvari odjednom.
    Moraš uzeti 6 istih proizvoda i ne smiju biti na akciji. Ja obično uzmem meso. Mislim da ti vrijedi i za određenu količinu vaganih proizvoda.

  15. #2915
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    do šest istih pakiranja ili pet kila u rinfuzi
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 10.07.2018. at 19:16

  16. #2916
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Je li tko osjetio razlike u potrošnji vode između starih i novih perilica?
    Moram podijeliti zadovoljstvo u vezi nove perilice. Manja je potrošnja za cijeli kubik.

  17. #2917
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Ja imam novu suđericu, deklarirana je isto manja potrošnja vode nego kod stare, ali tek smo je nedavno nabavili, pa još nemam podatke. Uzela sam jedinu koja ima i kratki program 30 min / 35oC, da mi osim vode ne ždere i struju.

  18. #2918
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Gdje je najjeftinije plaćanje režija, a da nije net bankarstvo? Vidim pošta 5 kn, konzum i tisak oko 3 kn, a benziske oko 1.5. Ima li i jeftinije?

  19. #2919
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Treba vidjeti imaju li FINA i Pošte nešto bez provizije (imaju sigurno, samo ja ne znam šta)
    , Onda imaš KENTbanku koja za dosta toga ima naknadu 1,5 kn

    koliko vidim pošta ima besplatno za HEP
    https://www.posta.hr/placanje-bez-naknade-161/161

  20. #2920
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam novu suđericu, deklarirana je isto manja potrošnja vode nego kod stare, ali tek smo je nedavno nabavili, pa još nemam podatke. Uzela sam jedinu koja ima i kratki program 30 min / 35oC, da mi osim vode ne ždere i struju.
    koju si uzela? i meni treba nova.

  21. #2921
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    AdioMare, mozda se sad ne trebas time ni zamarati. Kaj nije bila priča da American odlazi iz Hrvatske?
    Da li ste dobile nove Visa Premium umjedto AmEx. Moja stigla, ali ja bih rafije da je AmEx i dalje
    Sad moram mijenjati Paypal i druge stranice na kojima mi je ta kartica za plaćanje.
    A možda budem manje kupovala, hahaha.

  22. #2922
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Da li ste dobile nove Visa Premium umjedto AmEx. Moja stigla, ali ja bih rafije da je AmEx i dalje
    Sad moram mijenjati Paypal i druge stranice na kojima mi je ta kartica za plaćanje.
    A možda budem manje kupovala, hahaha.
    Meni za sada samo nova Rewards.

  23. #2923
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    @ Beti:
    Ja sam zasad dobila samo PIN.

    Što piše u uputi, što da napraviš s postojećom karticom? Mogu li se koristiti obje? Piše li što o bodovima?
    Posljednje uređivanje od Jurana : 20.09.2019. at 12:04

  24. #2924
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    U uputama piše da sve ostaje isto.
    Imam puno bodova i to ćemo iskoristiti prije 31.12., iako smo već dobili novu karticu za bodove i tamo ostsje isto.
    Sa karticom mi je stigao i kupon za 25%popusta u Sparu, na jedan Spar premium proizvod, iako još ne znam što je to.
    Koristit ću american sve do 12.mjeseca.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 20.09.2019. at 12:11

  25. #2925
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Meni za sada samo nova Rewards.
    Vratili smo Rewards kartice u PBZ.
    To je ipak preskup novac

  26. #2926
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Vratili smo Rewards kartice u PBZ.
    To je ipak preskup novac
    Meni se isplati.

  27. #2927
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Dobro je kad nađeš računicu, meni je bila super jer se može kupiti željena stvar (npr motor), samo jednim potpisom bez da imaš kunu u džepu.
    No, kad izračunaš koliko je ustvari taj motor koštao, nikako mi nije bilo pravo

  28. #2928
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro je kad nađeš računicu, meni je bila super jer se može kupiti željena stvar (npr motor), samo jednim potpisom bez da imaš kunu u džepu.
    No, kad izračunaš koliko je ustvari taj motor koštao, nikako mi nije bilo pravo
    Ja tako i tako plaćam sve karticama, pa sam se sada orijentirala samo na jednu.
    Osim ako nemam izbora.
    (A autoškole i pripreme za maturu jako pripomognu nagradnom saldu.)

  29. #2929
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    @ Beti:
    Ja sam zasad dobila samo PIN.

    Što piše u uputi, što da napraviš s postojećom karticom? Mogu li se koristiti obje? Piše li što o bodovima?
    postojeću karticu možeš koristiti do kraja godine. ako prijeđeš na novu, stara je isto aktivna do 31.12. koliko sam shvatila, možeš ih koristiti paralelno.

  30. #2930
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro je kad nađeš računicu, meni je bila super jer se može kupiti željena stvar (npr motor), samo jednim potpisom bez da imaš kunu u džepu.
    No, kad izračunaš koliko je ustvari taj motor koštao, nikako mi nije bilo pravo
    ja sve plaćam karticom (već sam napisala). čak i sad kad dobijem 30000 bodova koje mogu zamijeniti za membership, ja platim tih 120kn, a bodove iskoristim u dućanu.

  31. #2931
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    I ja plaćam kreditnom, no rewards je nešto drugo
    Možeš potrošiti cijeli limit i vraćati minimum mjesečno, pa kamata ode u nebo. Dobro, mi smo imali stvarno visoki limit.
    Kreditna na rate je ipak lakše podnošljiva.

  32. #2932

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Dakle, revolving?

  33. #2933
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja plaćam kreditnom, no rewards je nešto drugo
    Možeš potrošiti cijeli limit i vraćati minimum mjesečno, pa kamata ode u nebo. Dobro, mi smo imali stvarno visoki limit.
    Kreditna na rate je ipak lakše podnošljiva.
    Ne, krivo smo se razumjeli, ja sam mislila na nagradni program.Ovo kaj Sorcier kaže.
    Kartica je obična kreditna.

  34. #2934
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj Evelina prvotno napisa Vidi poruku
    Dakle, revolving?
    E, da, ta je bila

  35. #2935

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    mene zanima ovaj nagradni program, kako funkcionira, o kojoj kartici je rijec?
    trebala bi izabrati neku karticu, preko pbz-a

  36. #2936
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj majola prvotno napisa Vidi poruku
    mene zanima ovaj nagradni program, kako funkcionira, o kojoj kartici je rijec?
    trebala bi izabrati neku karticu, preko pbz-a
    https://www.pbzcard.hr/hr/izdavanje-.../premium-visa/

    https://www.pbzcard-premium.hr/hr/po...emium-rewards/




    sad amex zamjenjuju visa premium karticom. meni upravo danas stigla.
    amex je imao membership rewards karticu, a visa premium ima premium rewards.

  37. #2937

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Hvala pogledat cu

  38. #2938

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    I ja sam dobila visu jos prije 10 ak dana, ali peglat cu ipak jos amex do kraja godine. Tesko mi je se odreci, jbg.
    I kartica za bodove je stigla.
    Nju koristim samo za guste, nikad za obicnu kupovinu.
    Sad sam taman na 130.000 i mislim da mi je to aman taman za vikend u tuhelju

  39. #2939
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj dolega prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam dobila visu jos prije 10 ak dana, ali peglat cu ipak jos amex do kraja godine. Tesko mi je se odreci, jbg.
    I kartica za bodove je stigla.
    Nju koristim samo za guste, nikad za obicnu kupovinu.
    Sad sam taman na 130.000 i mislim da mi je to aman taman za vikend u tuhelju
    pa meni je recimo gušt otići po špeceraj
    a da ne kažem kako mi je spar ušparao lovu - jer u blagajni nisu promijenili cijenu kave. na akciji 23,99kn , a na blagajni 19,99kn (cijena sa stare akcije) ... da i to doživim (obično je obratno).
    izračunala sam svojih 200kn, i kaže curka - nije dovoljno. a računala 3 puta prije blagajne...
    tek doma sam pogledala račun - i kaj da velim... dobar shopping

  40. #2940
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    pa meni je recimo gušt otići po špeceraj
    a da ne kažem kako mi je spar ušparao lovu - jer u blagajni nisu promijenili cijenu kave. na akciji 23,99kn , a na blagajni 19,99kn (cijena sa stare akcije) ... da i to doživim (obično je obratno).
    izračunala sam svojih 200kn, i kaže curka - nije dovoljno. a računala 3 puta prije blagajne...
    tek doma sam pogledala račun - i kaj da velim... dobar shopping
    I još ti ostali bodovi za drugi put.

  41. #2941
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    I još ti ostali bodovi za drugi put.
    nisu mi ostali bodovi. 33000 bodova je kod njih 200kn.

  42. #2942
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    nisu mi ostali bodovi. 33000 bodova je kod njih 200kn.
    A, ne koristim to, pa ne znam.

  43. #2943
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    ajd da napišem nešto konkrento na temi.

    Dakle, imala dosta izdataka zadnjih mjeseci (ništa neopravdano ili rasipanje, jednostavno se skupilo svega i otišla u zaista pretjeran minus). Okrenula ploču, pazim na potrošeno i sve evidentiram (to evidentiranje sad podnosim da se osvijestim, inače ne bi mogla tako stalno živjet ) i bome smanjujem pomalo, al konstantno.
    Recimo sad si nosim doručke/marende na posao, a prije sam znala kupovati tu negdje kod posla (ne mogu jesti ujutro doma čim se dignem), tu dosta uštedim.
    Ručkove i dalje radnim danom jedem na poslu jer imamo finu hranu, no često donesem od doma ako imam nešto recimo neki komad mesa ili salatu pa skombiniram s parcijalnim ručkom u našem restoranu.

    Bili smo u luna parku na Bundeku neki dan slučajno, prvo sam mislila da djeca ne trebaju ni ići, nisu ni tražili, al ajde platila sam im jedno to visinsko čudo (šteta ne probat ), a ja sam ostala dole Inače bi ja svakako išla s njima. i tako te neke sitnice koje mi prije nisu padale na pamet.

    Na placu kupim sve kod jedne tete, pa mi onda ona da popust i jos nabaca extra pokoji komad voća i povrća.

    Ne sjedam toliko više naokolo po kafićima svako malo.

  44. #2944

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    18

    Početno

    U kasicu stavljam dok mi se nakupi sitniš u novčaniku. Ima stranica cashback,meni se sviđa.Imam Diners, ali sam oslobođena plaćanja članarine, da plaćam članarinu, sigurno ne bih koristila. Dok je nešto na akciji,kupim odmah više komada.Kuhamo što nam se jede,a kad bi planirali jelovnike prema akcijama u trgovinama,još bi više uštedili. Povremeno ispunjavam ankete preko maila.Svaki tjedan stavim nešto novaca na kumulativnu oročenu štednju.

  45. #2945

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Kako to da si oslobođena članarine?
    Pitam jer ja u životu nisam bila od toga oslobođena, ni kad sam imala mjesečne račune od po 12 tisuća, ni sada, kad ih imam do 1 tisuću.
    A korisnik sam preko 20 godina.
    Sad me ovo naljutilo.

  46. #2946
    martincius avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    361

    Početno

    Nama firma u kojoj radim placa diners clanarinu.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  47. #2947
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Evelina prvotno napisa Vidi poruku
    Kako to da si oslobođena članarine?
    Pitam jer ja u životu nisam bila od toga oslobođena, ni kad sam imala mjesečne račune od po 12 tisuća, ni sada, kad ih imam do 1 tisuću.
    A korisnik sam preko 20 godina.
    Sad me ovo naljutilo.
    Nije oslobođena, nego to plaća netko drugi. Evo, na primjer, sindikat može to plaćati: http://sindikat-kbc-zagreb.com/Files...a54c8e3420.htm

    To znači da ne plaćaš članstvo u Dinersu, ali plaćaš članarinu sindikatu iz koje se onda to pokriva.

  48. #2948

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Dakle, netko plaća.
    Dobro, dobro, odljutila sam se.

  49. #2949
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Evelina prvotno napisa Vidi poruku
    Dakle, netko plaća.
    Dobro, dobro, odljutila sam se.
    Zašto?
    Recimo neke kartice nakon nekog vremena ukinu plaćanje članarine. Tako je moja mama imala za Amex gold.

  50. #2950

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Kak "zašto"?
    Ako Diners ukida nakon nekog vremena, zanimalo bi me zašto nisam u tom "nakon nekog vremena".
    Ako ne ukida, onda ok.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •