Budući da su u Sloveniji plaće veće, je 40 eur za masažu od 1 sat jako povoljna cena, u banjamu su iste masaže po 70-80 eur.

Ja sam recimo skužila da je sada zbog Corone poskupio djumbir za 100 %, pre je bio oko 4/eura na kg, a sada 2x više i to je možda sitnica, ali mi se nikako ne čini normalno. Isto inače nisam od onih koje pamte sve cene, ali da djumbir znam jer ga redovno kupujem

Bila sam baš jučer u trgovini prvi puta sa maskom i nije na ulazu nitko stajao da bi brojai koliko ljudi je u trgovini i puštao polako, ali nije ni bila gužva. Trenutna strategija mi je da potrošim stvari iz zamrzivača i sve zalihe pa tek da onda kupujem novo. Odeće imam dosta i uopće me ne tangira što su sada trgovine sa krpicama zatvorene. Imam neku uštedjevinu za crna vremena, nisam pod kreditom, ali plaćam rentu pa se trudim što više smanjiti troškove, jer ko zna do kada će ovo potrajati.

Svako jutro vežbam jogu, a vežbe nadjem na Youtube pa ne plaćam nikave članarine. Pre svega se trudim da se zdravo hranim, što je za moje pojmove bez fast fooda, bez belog brašna, belog šećera, ribe, jaja i mesa, jer to mi je najveća ušteda kada sam zdrava i na zdravoj hrani ne štedim, što znači da si kupim na plaću suhe smokve, salatu i ostalo povrće, pirino brašno, himalajsku sol, kurkumu, med, matičnu mleč, ... A da budemo iskreno, dosta stvari dobijem i sa vrta od mojih, jer sam ja u stanu i osim bazilike nemam ništa.