Stranica 97 od 109 PrviPrvi ... 47879596979899107 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,801 do 4,850 od 5426

Tema: antirecesijske mjere u vasem kucanstvu

  1. #4801
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    jesam, par komada.
    obratite pažnju da se popust ne obračunava na spar robnu marku, svježe meso, proizvode koji su već sniženi ...
    Ja to rijetko uspijem iskoristiti, obično ne ide na ono što mi kupujemo.
    Više volim one naljepnice za 20% popusta pred Božić i Uskrs. To ide na sve.

  2. #4802
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Ja to rijetko uspijem iskoristiti, obično ne ide na ono što mi kupujemo.
    Više volim one naljepnice za 20% popusta pred Božić i Uskrs. To ide na sve.
    popust koji iskoristim je par kuna za 2-3 artikla zajedno
    jer inače kupujem proizvode koji već jesu na akciji i dosta s budget stvari uzimam
    pa onda ovo eto tek toliko, da ušparam koju kunu, doslovno

  3. #4803
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Ja ne brojim popuste koji su mi propali.... Tu i tamo nešto iskoristim ako imam priliku. Češće se fokusiram na akcije, za koje trenutno znam što i kako se može dobiti.

    Primjer - jučer u Plodinama kupila Sensodyne pastu za zube 2 tube za 30 kn, koliko u redovnoj prodaji košta jedna tuba.

  4. #4804
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    No Manitoba brašno koje koristim za kruh u Sparu košta 11 kn/kg. Nije neka ušteda, al napravim zalihu

  5. #4805
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    No Manitoba brašno koje koristim za kruh u Sparu košta 11 kn/kg. Nije neka ušteda, al napravim zalihu
    kako nije ušteda, to je superjeftino za manitoba brašno ako sam dobro zapamtila kako se kreću cijene

  6. #4806
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    11 kn je normalna cijena Despar manitobe. I kad stavis -15% to ja samo 1,5 kn jeftinije. Ali ja trošim puno tog brašna

  7. #4807
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Petak, sub i ned - 25% na proizvode SPAR Natur pur.
    Od danas grozđe sniženo na 8,99kn, ananas 7,99kn, Persil 40% snižen (tekući ili kapsule), Rio Mare s 45kn na 30kn (4x80g), ima svega.
    Gledam katalog ispred sebe, inače nema šanse da bi znala cijene

  8. #4808
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Neki sam dan išla u Sloveniju i ušla u par dućana. Cijene su više nego kod nas. Bar one koje znam napamet. Nije isplativo.
    A i odvikla sam se od kupovine preko granice.

  9. #4809
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Neki sam dan išla u Sloveniju i ušla u par dućana. Cijene su više nego kod nas. Bar one koje znam napamet. Nije isplativo.
    A i odvikla sam se od kupovine preko granice.
    Ozbiljno?! Sad si me baš iznenadila. Razmišljala sam otići s mužem i djecom jedan dan na izlet i usput u povratku u nabavku. Znam da je Lidl uvijek imao puno niže cijene u Brežicama nego u Zg.
    Vrijedilo bi to ponovno usporediti.

  10. #4810

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Meni je najmlađa ponosno donjela karticu s tim popustima od Spara za prošli i ovaj tjedan. Prvo sam provjerila cijene i zaključila da se tim popustom Spar samo približno izjednačava u cijenama proizvoda koja sam izabrala, odnosno da to i nije neki popust. I u srpnju su imali na popustu od 20% neki party box zvučnik koji smo frendu kupovali za rođendan. Tamo je na popustu bio cijenom izjednačen s redovnom cijenom u Pevecu i Emmezeti. A onda je u Emmezeti bio još i popust za članove od 20%, tako da Sparovim popustima ne vjerujem ništa.

  11. #4811
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Ti kuponi su za HRANU,ne tehniku

  12. #4812

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Znam, za prehrambene proizvode...sve iza piše. Govorim o njihovim početnim cijenama, na koje se onda računaju popusti bilo na kupone, akcije, što već.
    Imam feštu u petak i provjeravala sam cijene žestokih pića (na koje idu kuponi) i zaključila ovo što sam napisala. A išla sam provjeravati upravo zbog iskustva s "velikom akcijom" prije dva mjeseca, da nisam to prošla, ne bih ni provjeravala i bila bih sretna kako sam uštedjela 15%.

  13. #4813
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Sutra 20% na sve u Tvornici zdrave hrane.

  14. #4814

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Negde daleko
    Postovi
    202

    Početno

    Super vest, Tvornica zdrave hrane mi je super i odemo par puta mjesečno tamo u veći shopping
    Inače, nama je sama korona antirecesijska mera, ako zaboravim sve plaćene brze testove u ovoj godini jer manje putujemo, ali smo zato dosta sredjivali stan, što je povuklo sa sobom hrpu troškova - krečenje, novi kuhinjski i pisaći stol, sada ćemo i kuhinju delimično preurediti i samo to će nas doći oko 500 eura - nova radna površina i novo korito.

    Ne znam, očito smo sada u nekom takvom periodu da ne možemo ništa puno šparati, više trošimo.

  15. #4815
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    tinki,

    ma to ti je normalno čim imaš neke radove i uređenje.

  16. #4816

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    23

    Početno

    Moja anti-recesijska mjera bila je ne kupovanje odjeće i obuće. Dosta dugo vremena sam radila od kuće, a sada sam na bolovanju, pa sam došla do zaključka da kako nigdje ne idem da mi ne treba ni nova odjeća, sve što imam mi je sasvim dovoljno za zimu i ljeto. U ovoj situaciji i ovo šta imam ne stignem dovoljno iznositi, pa će taj shopping pričekati.
    Sada dolazi beba pa će zato tu biti prilike za shoppinge i ta veselja. :D A imam cijeli popis stvari koji će mi baš sad trebati, kao nova perilica, novo posuđe, itd.
    Što se tiče hrane, pratim akcije u dućanima i uvijek kupujem više artikala koje koristim kada su povoljniji. Pokušavamo ne kupovati ono što nam nije neophodno, ako npr. čokolada, ali tu i tamo se zalomi koji čips kojeg MM obožava. :D

  17. #4817
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Sunčice, nada mse da si ulovila Black Friday za uređaje, tamo bude stvarno dobrih popusta na kućanske uredjaje, tehniku, posuđe i sl.

  18. #4818
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Gdi ima ciglica kave frank na popustu?

  19. #4819
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Gdi ima ciglica kave frank na popustu?
    Jesi provjerila u njihovom tvorničkom dućanu u Vodovodnoj? Meni je izvan ruke, ali nekad se to moglo tamo naći. Rade samo prije podne, ali pitaj ih:
    https://shop.franck.eu/hr/kontakt/

  20. #4820
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Jesi provjerila u njihovom tvorničkom dućanu u Vodovodnoj? Meni je izvan ruke, ali nekad se to moglo tamo naći. Rade samo prije podne, ali pitaj ih:
    https://shop.franck.eu/hr/kontakt/
    Pitanje je zašto se to zove tvornički dućan. Tam niš nije sniženo.

    jelena ak niš ne nađeš opet imaš one kupone u Spatu -15%

  21. #4821
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Da ti sam mužu rekla za špar, valjda je čuo!

  22. #4822

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    718

    Početno

    Moje antirecesijske mjere su da skoro nikad više ne kupujem ako nije sniženo, nekako mi je vrijednost svega postala rastezljiv pojam. Znalo se dogoditi da kupim neke hlače, još ih ne stignem ni oprati, već su na 50 posto. Kad dođe nova kolekcija u dućan znam da će vrlo brzo biti na sniženju, iako se tako nekad i zeznem, pa se nešto rasproda. Ali tada si kažem da mi onda to nije ni trebalo. Isto vrijedi i za kućanske aparate, tu pratim i gledam gdje su akcije ili provjerim na jeftinije.hr. Na hrani ne štedim, ne kupim kad je nešto blizu kraja roka trajanja, ali čokolade i keksi, to da. Tu je uvijek nešto na sniženju.

  23. #4823

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    23

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Sunčice, nada mse da si ulovila Black Friday za uređaje, tamo bude stvarno dobrih popusta na kućanske uredjaje, tehniku, posuđe i sl.
    Lili75, taman sam planirala uzeti kombiniranu perilicu i sušilicu, ali ona koju sam našla nije nigdje bila na popustu! Odlučila sam pričekati, možda bude sada za Božić. Drugo jedino šta bi mi moglo trebati je dobar smoothie maker, ali nisam se mogla nikako odlučiti koji uzeti pa na kraju nisam ni jedan. Ne znam da li da uzmem klasičan blender ili estraktor sličan kao što je nutibullet. Sada imam jedan sličan njemu, još uvijek radi, ali su se poklopci na kojima se nalaze noževi razdrmali i proizvode veliku buku.

  24. #4824
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Koja je važna razlika između blendera (npr. Boschovog sa srpastim nožićem koji se vrti) i Nutribulleta?
    Zašto je Nutribullet tako fensi?

  25. #4825
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Zato što se agresivno reklamira na tv.
    Ja imam neki no name iz Spara za 100 kn već tri godine i radi ko vurica.
    Svaki dan je u pogonu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. #4826
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Kaže moj muž da Nutribullet ima jako visoku frekvenciju vrtnje nožića, tako da ne blenda, nego ekstrahira. Ne znam što to točno znači, ali vidi se razlika između blendanog standardno i ovog što izađe iz Nutribulleta. Ali zna Lidl imati neku svoju verziju bulleta, jeftinije i s više dodatne opreme, samo treba pogledati taj broj okretaja i koliko wati ima.
    Mislim da čak ima i mogućnost miksanja suhih sastojaka, što nemaju svi bulleti.

  27. #4827
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ja imam Nutribullet kupljen na akciji u Top Shopu. Vrlo povoljno. Odličan je.
    Tada kad sam ga kupovala, istraživala sam te razlike i znala sve detalje (broj okretaja, watte, razinu buke..). Sada sam sve zaboravila

    Mislim da je ovako kako Jurana pojašnjava. Ja sam ga nabavila po cijeni kao neki no name, tako da se isplatilo.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 03.12.2021. at 12:37

  28. #4828
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ne kupujte Lidlov Nutribullet. Na mom su otišli ležajevi i počeo je bučit i smrdit na spaljenu plastiku u roku od par mjeseci. A i prije je bio glasan ko vrag.

  29. #4829
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj lonni prvotno napisa Vidi poruku
    Moje antirecesijske mjere su da skoro nikad više ne kupujem ako nije sniženo,
    i ja isto.

    iznimka su odjeća i obuća koje kupujem rijetko, tj kad mi baš zatreba. Što sam starija to sam zahtjevnija, pa kad nađem nešto što mi se baš sviđa i odgovara mi - ne gledam na cijenu (u rangu koji su mogu priuštiti ofc).

  30. #4830
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Kaže moj muž da Nutribullet ima jako visoku frekvenciju vrtnje nožića, tako da ne blenda, nego ekstrahira. Ne znam što to točno znači, ali vidi se razlika između blendanog standardno i ovog što izađe iz Nutribulleta. Ali zna Lidl imati neku svoju verziju bulleta, jeftinije i s više dodatne opreme, samo treba pogledati taj broj okretaja i koliko wati ima.
    Mislim da čak ima i mogućnost miksanja suhih sastojaka, što nemaju svi bulleti.
    Ali što ekstrahira? To se nešto negdje odvoji? Ne popiješ sve skupa?

  31. #4831
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Ali što ekstrahira? To se nešto negdje odvoji? Ne popiješ sve skupa?
    Ništa ne ekstrahira, to je marketinška priča - zvuči pametno :rolleyes:
    ali je činjenica da ima jako velik broj okretaja i veliku snagu pa izblenda puno puno bolje od običnog blendera. No za te pare, meni je moj no name blender odličan

  32. #4832
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Suncica daj zaviri na akcije TopShopa povremeno, stvarno ga se zna naci povoljno, jos ako imas onu njihovu karticu dobije se extra popust.

    Ja ne pamtim cijene, ali stvarno se sjecam da nije bio skup i da su otprilike toliko kostali i neki no name blenderi.

    Ono ako mozes za iste ili slicne novce, zasto ne?!

  33. #4833
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ne znam za nutribullet ali moj Lidl blender zivi vec desetu godinu i dalje radi kao prvi dan. Jedino sam mu noževe malo naostrila par puta. Čudo od stroja.

    Za sokove imam onaj sokovnik koji gnjeci a ne centrifugira sok, isto mi je ok.

  34. #4834

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    23

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Suncica daj zaviri na akcije TopShopa povremeno, stvarno ga se zna naci povoljno, jos ako imas onu njihovu karticu dobije se extra popust.

    Ja ne pamtim cijene, ali stvarno se sjecam da nije bio skup i da su otprilike toliko kostali i neki no name blenderi.

    Ono ako mozes za iste ili slicne novce, zasto ne?!
    Lili75, nažalost, rijetko se sjetim pogledati šta ima tamo na akciji! Malo ću sad popratiti, pa možda budu sada akcije oko Božića. Tako sam i zadnji puta pratila, ali na kraju se odlučula za neki no name jer je bio ipak jefitiniji, a nisam znala koliko ćemo ga koristiti. Sad smo se naučili na svakodnevno korištenje pa se možda i isplati uložiti i malo više i kupiti kvalitetnije. Zanima me da li je on stavrno bolji i kvalitetniji od drugih no name brandova?

    Inače sad je akcija do 40% na ekupi za Bosch kućanske aparate ako netko planira kupiti nešto od njih. Meni su oni i ovako dosta skupi, a najgore šta imaju garanciju samo 2 god.

  35. #4835
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    S naglaskom na DO . Jer su popusti najčešće 5 ili 10%.
    A na vešmašine daje 2+3 g. garancije.

  36. #4836

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Danas sam na Potrošačkom kodu gledala prilog o tome kako je u Velikoj Britaniji njihova potrošačka udruga istraživala prevare potrošača navodnim popustima za Crni petak. Baš sam se iznenadila (mislila sam da samo kod nas izvode takve prevare), otkrili su da je samo 5% proizvoda zaista bilo sniženo, ostalo (95%) su bile cijene koje su reklamirane kao popusti, a zapravo su povećane neposredno prije toga, do toga da je dio proizvoda na "popustu" koštao više nego prije.

  37. #4837
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Da ok je, ali ako je neko neko vrijeme pratio neki proizvod i cijenu uz njega, onda je valjda i popust dobio tu. Sniženo.

  38. #4838
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    Danas sam na Potrošačkom kodu gledala prilog o tome kako je u Velikoj Britaniji njihova potrošačka udruga istraživala prevare potrošača navodnim popustima za Crni petak. Baš sam se iznenadila (mislila sam da samo kod nas izvode takve prevare), otkrili su da je samo 5% proizvoda zaista bilo sniženo, ostalo (95%) su bile cijene koje su reklamirane kao popusti, a zapravo su povećane neposredno prije toga, do toga da je dio proizvoda na "popustu" koštao više nego prije.
    Istina.
    Pratila sam jedan kaput.
    Cijena je bila dva tj prije BF 2499 kn.
    U ponedjeljak prije BF je snižen na 1699 kn.
    Imam ga u košarici i čekam BF.
    Sva sretna otvaram odmah ujutro stranicu i ostanemu šoku.
    Kaput je sad 2565.
    Ali mi nude vaučer za 10% popusta i free s(kršitelj koda)ing koji je inače 10€.
    Nisam iskoristila tu super ponudu.
    Kaput i dalje imam u košarici i gledam jutros mu pala cijena na 1500 kn.
    Njemački shop.
    Ma sad da je jednu jedinu kunu, neću ga uzeti.
    Primjer drugi:
    Apple watch 3. “Super ponuda” za BF, sniženje od 150 kn.
    Gledam jučer, i dalje ga imaju po istoj cijeni, ali sad više nije BF ponuda.
    Glupo i naivno.
    Koga oni lažu?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  39. #4839
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja sam se na kraju ipak sjetila neceg sto vec dulje hocu i kupila snizeno sa 110 na 60 eur. Sad je opet 110.
    Jedino sto je naravno zagubljeno u našoj posti negdje pa i dalje nije sigurno da li ću na kraju dobiti po toj cijeni

  40. #4840

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Sjećam se i kakve su gužve po dućanima bile kad su tek počeli s onim kuponima za popuste od 30 i 40% iz časopisa, pa nekad nisi mogao uloviti ni časopis jer bi se rasprodalo. A sada, imam osjećaj da ljudi ni ne trepnu na to (što nije čudo, jer su za te popuste počeli određivati po 3-4 artikla u dućanu i to onih koje već odavno ne mogu prodati).
    Jedino planiranom kupnjom onoga što ti zaista treba, može se uštedjeti, a svaka kupnja nečega samo zato jer je na popustu, nije ušteda. To je puno lakše reći, nego provesti. Ja sam neki dan bila u Italiji i u outletu vidjela neki komplet - haljina i "sako" za preko. I sva oduševljena jer cijena nije po komadu nego za komplet, na brzinu probala i tek kući vidjela da su različitih brojeva, i da mi je haljina jako velika. Srećom je to krojačica vrlo brzo i povoljno riješila, tako da sam sada jako zadovoljna, iako ne znam za koju sam priliku to zapravo kupila

  41. #4841
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Riječanka pa neka si ti to kupila, bit će valjda prilika.

  42. #4842

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Riječanka pa neka si ti to kupila, bit će valjda prilika.
    I ja se nadam, u normalna vremena bilo bi ovaj mjesec puno prilika, a ovako ... biti će valjda iduće.

  43. #4843
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Dakle, pizza. Ne kopčam kaj sam ikad naručivala kad bolje napravim doma. Upola jeftinije, upola više. Dakle četverostruka ušteda.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 06.01.2022. at 18:09

  44. #4844
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Zuta, svaka cast na domacoj pizzi i mi je radimo,al krusnu ne moze nadomjestit nijedna pecnica. My opinion

  45. #4845

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Negde daleko
    Postovi
    202

    Početno

    ma da, meni je isto kućna piza puno bolja nego iz picerije i mogu kombinirati brašno koje ja želim, par puta smo radili i sa bezglutenskim koje smo dobili, pa da potrošimo i super je ispalo

    Od antirecesijskih mera nam je da pravimo popis šta nam treba i da se u trgovini toga i držimo. Spasava nas da ne idemo po kaficima, restoranima, kinima, ... Odemo 1x mesečno u LJ kod ajurvedskog dr. i to nije nimalo povoljno, ali za zdravlje je, what to do. Nekad i prespavamo jednu noć, ulovimo povoljnu ponudu u hostlu ili ceo apartman na Airbnb, cijena je slična pa ćemo sada u apartman - 35 EUR/noć za dvoje. Robe imam za 3 života, pa si jako rijeko nešto kupim, jer nemam prostora u ormarima i to mi je spas.

    Kupujem redovno po potrebi samo donji veš u principu Maslo kupujemo na tržnici, par puta sam ga uzela u trgovini i bezobrazno je skupo. Maslinovo ulje imamo svoje, bućno dobijemo i tak. Trebali bi praviti i neku malu svadbu - nešto jednostavno, pa će i na to otići sigurno nekih 1000 eura, jer dok kupimo burme i sve ostalo, ajme...
    Posljednje uređivanje od tinkilinkixyz : 11.01.2022. at 11:56

  46. #4846
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Sretno Tinky!

  47. #4847

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Dakle, došli smo do toga da dvije veće vrećice (tipa četvrtaste čvrste iz DM-a) platim 900kn

    Ne kupujem ništa ekstravagantno.
    Najskuplje su sir, Nutella ...

    Ostalo uobičajeno:jaja, mlijeko, jogurt, povrće, voće (pola kg/ 1 kg)
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 12.01.2022. at 12:21

  48. #4848
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ne spominji. Svaki odlazak na plac i u mesnicu odnese mi min. 500 kn.
    Konzum i slično 2x tjedno još po 500.
    Moramo hitno sjesti i vidjeti na papiru kako dalje. 6000 kn samo na hranu? Dobro tu je i detergent, wc papir, kalodont, sapun.

  49. #4849
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    užasno je sve poskupilo, SVE

  50. #4850

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Da ... užas... baš me streslo..
    Ja isto moram popisati mesnicu, tržnicu, pekaru (kruh, rijetko peciva i sl.)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •