Stranica 83 od 109 PrviPrvi ... 3373818283848593 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,101 do 4,150 od 5426

Tema: antirecesijske mjere u vasem kucanstvu

  1. #4101
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Paaa, možda bi se isplatio ako ubodeš 50% popusta u Plodinama - ovako nešto: https://popusti.njuskalo.hr/akcija/pekac-kruha-195890 ili u Intersparu - ovakav zna biti ispod 400 kn: https://www.mall.hr/pekaci-kruha/ecg...ruha-pcb-82120

    Punu cijenu ja ne bih dala za to.

    Aliii ja ne koristim pekač (nemam mjesta za njega + imala bih 150 kila u roku 3 mjeseca, jer sam ljubitelj kruha, ne smijem ga imati na dohvat). Nadam se da će se javiti netko tko ima više iskustva.

  2. #4102
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,245

    Početno

    Mislim da se pekač ne isplati radi uštede.

    Ja ga imam iz razloga što mogu peći kruh bez aditiva i radi toga da ne trebam ići svaki dan u dućan.

  3. #4103
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Zuta ima vise tema o pecenju kruha, proguglaj no knead bread i vidi temu na forumu.
    Kruh iz pekaca nama nikada nije odgovarao, previse gust i sabit je bio.

  4. #4104
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    ja pecem kruh svako drugi dan. nama je to dovoljno. ritko kad kupim. nije radi neke ustede nego sam u onom prvom lockdownu pocela da ne idem u ducan svakodnevno.
    a i djeca kazu da im je puno finiji nego onaj iz ducana. neman pekac, pecem u pecnici.

  5. #4105
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ja sam imala pekač i taj kruh nije nitko jeo osim mene. Onda smo dugo kupovali a sad barem jednom tjedno spečem kiseli kruh. A on i puno duže ostaje svježi. Samo priprema traje duže neg kod klasičnog kruha.

  6. #4106
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Mi imamo Panasonica već 6 godina i obožavamo ga. Mislim da se nakon toliko vremena vjerojatno i je isplatio, iako to nije bio razlog kupnje.

  7. #4107
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Meni se nije dalo doma imati hrpe brašna, pa kvasac, pa se navečer sjeti to staviti - ljenguza eto. Tako da sam pekač proslijedila. I da, kruh iz pekare koji uzmem (kukuruzni ili miješani kukuruzni) mi je dobar idući dan, dok se ovaj iz pekača uvijek puno mrvio. Znam, aditivi i sve to... ali kad se mrvio samo sam ga ja jela

  8. #4108
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Meni je pekač super jer ne samo da pečem kruh nego i zamijesim tijesto pa napravim peciva ili pizzu.
    Normalno, sve se to može i ručno, tko zna, ali ja se nikad nisam upuštala u dizana tijesta, a ovako samo ubacim sastojke i imam gotovo tijesto za sat i pol.

    Financijski se sigurno isplati ako se gleda sama cijena namirnica, ali ako bi se sad tu išla uračunavati struja, pa cijena pekača, onda ne znam.

  9. #4109
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

  10. #4110
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Eto super

    S tim da je brašno u Konzumu non stop na akciji 5kg za 15 kn

  11. #4111
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,414

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Je li pekač kruha doista isplativ, u smislu da se novci povrate? Zadnjih mj nisam baš kupovala kruh, ali sad sam počela jer je jednostavnije nekad neš namazat nego jelo od početka. Radila sam naan, ali mi se ne da svako jutro. Kruh u trg košta 6-8 kn za 700 g. Ono, možda bih trebala uzet pekač?
    pekač se isplati uzeti radi uštede ako jedete puno kruha

    ja sam ga imala na posudbi, dobar je kruh i sve je to ok (nema aditiva isl), ali mi ustvari vrlo malo kruha jedemo. pa mi se dogodi da jednu štrucu od 500 grama jedemo po 3 dana. pa mi se onda ne da petljati s pekačem, jednostavnije mi je kupiti u dućanu
    nisam ga koristila za raditi dizano tijesto ili za pečenje pekmeza, ovo je neki stari model bio, nisam sigurna da se i može u njemu

  12. #4112
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Ja nikako da jogurt napravim u njemu, ali hoću sigurno jednom.

  13. #4113
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Ima li na zelenoj tržnici zobenih pahuljica?

  14. #4114
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li na zelenoj tržnici zobenih pahuljica?
    Kud baš na zelenoj žuta, možeš ih kupiti na toliko puno mjesta

  15. #4115
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Žuta svaki veći dućan ih ima ,čak i neki manji

  16. #4116
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li na zelenoj tržnici zobenih pahuljica?
    Nisam nikad tamo kupovala, ali mm zna kupovati žitarice na utrinskom placu. Nije kupio zobene pahuljice nikada, ali jest heljdu, kukuruzno brašno, pšenično brašno s mekinjama... tako da možda ima i zobenih.

    Trgovine bio proizvoda imaju zobene pahuljice u rinfuzi - evo primjera: https://www.greencajg.hr/trgovina/ri...pne-pahuljice/

    Ja i dalje kupujem pakirane zobene pahuljice u Lidlu ili Sparu.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 25.11.2020. at 12:51

  17. #4117
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Nije u tom stvar, htjela bih uzeti veliku količinu da ne moram stalno pomalo uzimati, a htjela bih raditi i napitak od njih, umjesto mlijeka, jer me nervira što stalno vučem tetrapake, a odlaze jedan dnevno.

    Je li netko uzeo u Lidlu mašinu za tijesto? Kakva je? Isplati li se time raditi domaće rezance?

  18. #4118
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

  19. #4119
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Nije u tom stvar, htjela bih uzeti veliku količinu da ne moram stalno pomalo uzimati, a htjela bih raditi i napitak od njih, umjesto mlijeka, jer me nervira što stalno vučem tetrapake, a odlaze jedan dnevno.

    Je li netko uzeo u Lidlu mašinu za tijesto? Kakva je? Isplati li se time raditi domaće rezance?
    Zobeno mlijeko - paaa, nije neki problem napraviti, ali nije to isto kao obično mlijeko. Možda bi ti rješenje bilo mlijeko u prahu. Dugo nisam - to smo znali raditi na godišnjem odmoru, kad mi dućan nije bio blizu. A možda je to bedasta ideja.

    Što se tiče mašinice za tijesto - evo tuđeg komentara koji je pozitivan: http://azziellablog.blogspot.com/201...jestenine.html
    Ja ju nemam u kući, jer nemam gdje sušiti pripremljeno tijesto. Ima moja susjeda iz rodnog grada i uvijek me snabdijeva krasnom domaćom tjesteninom, a ja nisam došla u napast jer nemam uvjeta ni mjesta. Ona suši tjesteninu na sušilu - ovako nešto: https://ehrliche-tests.de/bs/nudeltrockner-kaufen/

  20. #4120
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Užas. Mislim da mi se ne bi dalo zafrkavat ni s jednim od tog. Ni mašinica, sušač, pekač, ni mašina za biljne napitke. Ajme, gnjavaže.

  21. #4121
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Užas. Mislim da mi se ne bi dalo zafrkavat ni s jednim od tog. Ni mašinica, sušač, pekač, ni mašina za biljne napitke. Ajme, gnjavaže.
    ja čitam, gledam i mislim se: Žuta ne budi luda al vidim da si i ti razumno zaključila

  22. #4122
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    A propos teme, sad je fakat tjedan u kojem se treba nabaviti nešto što planirate duže vrijeme jer su popusti jako dobri ove godine. Čini mi se čak i bolji nego prethodnih godina (istina prije nisam toliko pratila).
    Naravno ne kupovat nešto zato što je povoljno nego zato jer ste to nešto planirali jer vam treba.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 25.11.2020. at 14:52

  23. #4123
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ali puno dućana opet lažira cijene.

    Evo mi smo kupovali sušilicu na pred-black friday prodaji. Bilo je cijena 5200 kn, snižena na 4200 kn. Dan nakon kraja rasprodaje, cijena 4900 kn.
    Onak..

    A na fejsu sam vidjela i puno drugih slikovnih dokaza o još većim prevarama (tipa screenshot prije black friday cijena manja nego na black friday s popustom)

  24. #4124
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Nije u tom stvar, htjela bih uzeti veliku količinu da ne moram stalno pomalo uzimati, a htjela bih raditi i napitak od njih, umjesto mlijeka, jer me nervira što stalno vučem tetrapake, a odlaze jedan dnevno.

    Je li netko uzeo u Lidlu mašinu za tijesto? Kakva je? Isplati li se time raditi domaće rezance?
    Ako zelis posudim ti ja. Imam svoju iz restorana, samo moram sve djelove potraziti. Trenutno ne koristim pa ju imas vremena isprobati.

  25. #4125
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Hvala Kris. Odustala sam od ideje u međuvremenu. Prošlo mi kroz misao dok sam gledala Lidlov katalog.

    Dobro bi došlo kad bi postojao izračun koja je ušteda domaće tjestenine, kao ovo za kruh. Ali ono, to treba sušiti 24 sata, a klinci bi gledali da to razbacaju po sobi. Sve će ove želje ostat za vremena kad oni porastu, a ja budem imala metar kvadratni veću kuhinju.

  26. #4126
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Vrci, ma da. Pričam o stvarima koje čovjek dugo vrbuje i zna realnu cijenu.
    Evo kao mi roombu neki dan umjesto 4.500kn, platili 1.750kn. Dakle to je višestruka ušteda i prilika samo takva.

    Ja sad pratim za zavjese.

  27. #4127
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Kris. Odustala sam od ideje u međuvremenu. Prošlo mi kroz misao dok sam gledala Lidlov katalog.

    Dobro bi došlo kad bi postojao izračun koja je ušteda domaće tjestenine, kao ovo za kruh. Ali ono, to treba sušiti 24 sata, a klinci bi gledali da to razbacaju po sobi. Sve će ove želje ostat za vremena kad oni porastu, a ja budem imala metar kvadratni veću kuhinju.
    Da, nezgodno je raditi za unaprijed. Male su nam kuhinje. Ja ponekada izvadim pa napravim domace lazanje, rezance sa bucom itd a ako sam dobro raspoložena onda i tanke rezance za juhu taj dan. Ali ne radim unaprijed kao baka.. Ona je to sushila na skrinji velikoj. Kod nas je uvijek i ta neka vlaga prisutna.

  28. #4128
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Sutra Muller -20%
    Igračke -10%

  29. #4129
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Nije u tom stvar, htjela bih uzeti veliku količinu da ne moram stalno pomalo uzimati, a htjela bih raditi i napitak od njih, umjesto mlijeka, jer me nervira što stalno vučem tetrapake, a odlaze jedan dnevno.

    Je li netko uzeo u Lidlu mašinu za tijesto? Kakva je? Isplati li se time raditi domaće rezance?
    Ima tvornica zdrave hrane neka ogromna ugostitljska pakiranja

  30. #4130
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    Ove pahuljice su ti sad na akciji. Ja te najcesce kupim.
    https://www.konzum.hr/web/products/b...ce-extra-500-g
    Posljednje uređivanje od Jelena : 26.11.2020. at 23:49

  31. #4131
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Ima velike i male zobene,koje njoj trebaju?

  32. #4132
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Ne mogu nać marta. Jelena, uzela sam neke s konzumklika, ali dolaze zapakirane po kilu. Male, jelena.

    Neg gledam juče kru u konzuma i nema ispod 7kn, čak i s akcije, a masa 400-500g. Kila brašna i do 4 kn se da nać.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 27.11.2020. at 09:41

  33. #4133
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Sigurna sam da je bilo, al više nisam sigurna da je to kod njih. Ili su maknuli ili sam ja profulala ducan. Ali postoji taj hotelsko restoranski asortiman, velika pakiranja mislim 5 kg. Međutim. Čini mi se da je cijena bila ista ko da kupuješ po pola kg.

  34. #4134
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Jel probao tko što u ovom Eurospinu? Imaju isto dosta povoljnih cijena, ali samo svoj brand. Od lidlskeptika pretvorila sam se (zahvaljujući Rodi davnih dana) u ljubiteljicu Lidla, pa rekoh, tko zna, možda štogod valja i u Eurospinu.

    Hvale ih influencerice, ali plaćenim promocijama ne vjerujem

  35. #4135
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Žuta imaš li koji dućan zdrave hrane danas je -20& na sve ili online pišeš zeleni petak pa ti donesi doma,imaju pakiranja i po 750 gr,ima neka svota za koju je besplatna dostava

  36. #4136
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Ripcord prvotno napisa Vidi poruku
    Jel probao tko što u ovom Eurospinu? Imaju isto dosta povoljnih cijena, ali samo svoj brand. Od lidlskeptika pretvorila sam se (zahvaljujući Rodi davnih dana) u ljubiteljicu Lidla, pa rekoh, tko zna, možda štogod valja i u Eurospinu.

    Hvale ih influencerice, ali plaćenim promocijama ne vjerujem
    Nisam još zavirila, ali namjeravam... Nije mi baš usput (najbliži je na Branimirovoj). Mislim da bi se isplatilo https://www.eurospin.hr/katalog-oohi...m-avrqr9yfvv2/

  37. #4137
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Ja sam naručila robu s konzumklika. Ispalo je da sam na hrani s akcije uštedila oko 170 kn i onda sam iskoristila kupon s kojim sam uštedila još oko 80 kn, poštarinu nisam platila. Gladim bradu. Sve sam ljuta što nisam tako ranije radila nego se je**em s kupovinom i nosim to na peti kat. A ovo džaba.

    Uzela sam 10 kila mandarina, isto dostava. 7kn/kg otprilike ko cijena u Konzuma, ne znam ima li gdje jeftinije.

    jelena, ne znam za dućane hrane, inače idem do grencajga, ali sad mi se ne da s ovim covidom vuč po autobusu

  38. #4138
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Žuta
    https://www.tvornicazdravehrane.com/
    Napraviš narudžbu do 23 sata i staviš kupon zeleni petak trebalo bi bit -20 posto na sve osim ako nije na akciji nešto

  39. #4139
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Popust važi samo danas

    područje grada Zagreba dostava je besplatna* iznad 100,00kn, jedini uvjet je da kao način dostave izaberete "Dostavno vozilo tvrtke".

  40. #4140
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Sutra Muller -20%
    Igračke -10%
    Hvalaaa, bila u Muelleru.

  41. #4141
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Hvala jelena. Zobene su mi jeftinije ispale u konzuma, s nj popust od 10% mislim da su ispale oko 8kn/kg.
    Možda bih mogla uzeti kokosov maslac i kikiriki maslac. Razmislit ću.

  42. #4142
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Maslaci su bili neki dan skoro u pola

  43. #4143
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvalaaa, bila u Muelleru.
    I ja

  44. #4144

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Citiraj Ripcord prvotno napisa Vidi poruku
    Jel probao tko što u ovom Eurospinu? Imaju isto dosta povoljnih cijena, ali samo svoj brand. Od lidlskeptika pretvorila sam se (zahvaljujući Rodi davnih dana) u ljubiteljicu Lidla, pa rekoh, tko zna, možda štogod valja i u Eurospinu.

    Hvale ih influencerice, ali plaćenim promocijama ne vjerujem
    Mi smo u normalnim vremenima znali povremeno ići u Europsin u Italiju (Muggia). Vjerujem da imaju većinu istih proizvoda i ovdje, ne znam, kod nas još nisu otvorili. Ne znam sad pojedinačno koji te proizvodi zanimaju, ali mogu reći da se nikad ni u jednom nismo razočarali, sve što smo uzimali bilo je kvalitetno i puno povoljnije nego kod nas. Odlazili bismo dosta neredovito, ono izlet do Trsta pa na povratku ili slično, nikad baš samo i isključivo zbog kupnje, ali moram priznati da smo svaki put na toj uštedi pokrili benzin i još dodatno dosta uštedjeli. U Sloveniji su im proizvodi ipak bili nešto skuplji, vjerujem da su i kod nas skuplji nego u Italiji, ali još uvijek isplativi. Najveća mi se ušteda pokazala na sirevima, tuni, slatkišima, proizvodima za čišćenje, tekućim sapunima...zapravo, na svemu. Mene je navukla na njih jedna kolegica s posla i onda smo znale tako skoknuti do Muggie, u Eurospin i Familu (jako su blizu tamo, a neke marke proizvoda kojih nema Eurospin kupovale smo u Famili (Nutella, Barilla pašta, Lavazza kava...), sve u svemu, nakupovale bismo se kao za kuću i puno uštedjele, a onda 10x više spiskale u okolnim outletima, no to je sad već druga priča.

  45. #4145
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    A za kraj posta

  46. #4146
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Može li se na kasi u konzuma ostavit staklene flaše i ako se piće ne kupuje? Ono, samo da im ostavim i dobijem povrat?

  47. #4147
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Ovisi o čemu pričaš. Ako se radi o staklenci u kojoj je bio neki sok, to ti da automat.Dobiješ papirić.

    Ako je boca od piva, onda je to kaucija i nema povrata nego za taj iznos možeš kupit drugo piće
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 29.11.2020. at 18:46

  48. #4148
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo u normalnim vremenima znali povremeno ići u Europsin u Italiju (Muggia). Vjerujem da imaju većinu istih proizvoda i ovdje, ne znam, kod nas još nisu otvorili. Ne znam sad pojedinačno koji te proizvodi zanimaju, ali mogu reći da se nikad ni u jednom nismo razočarali, sve što smo uzimali bilo je kvalitetno i puno povoljnije nego kod nas. Odlazili bismo dosta neredovito, ono izlet do Trsta pa na povratku ili slično, nikad baš samo i isključivo zbog kupnje, ali moram priznati da smo svaki put na toj uštedi pokrili benzin i još dodatno dosta uštedjeli. U Sloveniji su im proizvodi ipak bili nešto skuplji, vjerujem da su i kod nas skuplji nego u Italiji, ali još uvijek isplativi. Najveća mi se ušteda pokazala na sirevima, tuni, slatkišima, proizvodima za čišćenje, tekućim sapunima...zapravo, na svemu. Mene je navukla na njih jedna kolegica s posla i onda smo znale tako skoknuti do Muggie, u Eurospin i Familu (jako su blizu tamo, a neke marke proizvoda kojih nema Eurospin kupovale smo u Famili (Nutella, Barilla pašta, Lavazza kava...), sve u svemu, nakupovale bismo se kao za kuću i puno uštedjele, a onda 10x više spiskale u okolnim outletima, no to je sad već druga priča.
    Hvala!

  49. #4149
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ovisi o čemu pričaš. Ako se radi o staklenci u kojoj je bio neki sok, to ti da automat.Dobiješ papirić.

    Ako je boca od piva, onda je to kaucija i nema povrata nego za taj iznos možeš kupit drugo piće
    Tj: ako na boci piše 0,50 l dobiješ pare, a ako piše povratna ambalaža onda samo možeš kupiti drugo. Osim ako nemaš papirić sa kojim je kupljeno i na kojem je svota kaucije.
    Ili kupi piće a sljedeći puta sa papirićem traži povrat novaca za flaše. Mislim da se tako može. Ali nisam sigurna.
    Posljednje uređivanje od Cathy : 29.11.2020. at 20:07

  50. #4150
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Znači mogu tipa vratit tri boce i kupit jedno piće?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •