Pokazuje rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Proizvodi za tuširanje/kupanje

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    malo iza Zaprešića
    Postovi
    200

    Početno Proizvodi za tuširanje/kupanje

    Namjerno sam otvorila temu ovdje, jer će moj sin uskoro 3 godine i nije više bebica. Dosad sam ga kupala i tuširala isključivo u Eucerinu, uljnim kupkama i gelu (Mustela za kosu), jer je bio i osjetljivije kože i tak. Sad je već veći i mislim da bi mogli preći ne neki "običniji" proizvod, samim time i jeftiniji. Jel imate kakve preporuke? Navodno da Johnson nije baš nešto, Bubchen sam probala sebi prat kosu, koma, suha, užas živi! Babylove ista stvar, koža suha za poludit! Znači treba mi preporuka i za kupku i gel za tuširanje i šampon za kosu, a da su neke normalne cijene.

  2. #2
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    što će ti uopće gel i kupka?

    mi koristimo samo sapun (sebamed baby - zapravo ne sadrži sapun, pa i ne isušuje) na kritičnim mjestima - ruke, noge, guza. povremeno sam starijem stavljala malo kupke jer s htio igrati pjenom - bingo, isušila mu se koža pa smo se spašavali exomegom. naučila sam lekciju pa s mlađim koristim samo sebamed za pokakanu guzu.

    šampon - becutan je ok i nije skup.

  3. #3
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    za tijelo voda, za kosu saubar ( tak nekak se piše, ima ga u DM-u i kombinacija je kupke i šampona), kad im perem kosu onda ih malo i natrackam s tom pjenom tek toliko da se razvesele.

  4. #4
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    ok, moje dijete nije moguće oprati bez sapuna, koliko je puna pijeska, blata i kreda. do sada smo isprobavali svašta, sva sreća pa nema nikakvih problema s kožom. na kraju sam najzadovoljnija bila penatenom, gel za tuširanje za laku noć. šampon me ni jedan nije oduševio. ali od penatena ju svrbi glava, tako da nam se bolji pokazao bubchen.
    Sada sm joj kupila urtekram dječiji sapun na bazi nevena i logona losion za tijelo. Cijena baš nije pristupačna, zapravo nije uopće.
    Nisam još isprobala, kad isprobam javim.
    Planiram joj kupiti i uretkramov šampon za kosu bez mirisa, ali do toga će još proći dosta vremena jer šampona jako malo trošimo.

  5. #5
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    ja svoje i nakon valjanja po blatu samo otuširam vodom i sve siđe :? , ili im te tamne fleke nisu prirodne . Da ne bi ispalo da ne koristim baš nikad ništa osim vode ponavljam da ih pri pranju kose iznenadim kupkom/šamponom u tragovima . Naravno ruke im perem sapunom i to poštenski.

  6. #6
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    kod nas je prilaz zgradi neke crvenkaste boje (kao one podloge u parkićima, samo nije mekano) i pušta tu boju već 3 godine. i to ne silazi samo vodom.
    + G se jako znoji pa mi se čini da joj je ugodnije kad ju operem sapunom, no možda je to samo moja fiks ideja.

  7. #7
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Lea ima 3 godine i 3mjeseca:
    -eucerinov sapun (oko 25kn) za pranje ručica i tijela, traje mi 2-3mjeseca
    -šampon (kršitelj koda)ov, pokazao mi se najboljim, a probala sam bubchen, johnson i nivein

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Od "običnih" sredstava za kupanje, nama se Nivea pokazala ok, i svijetlo plava i bijela kolekcija. Od Johnsona se jako osipao, a ostalo nismo ni probali.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    malo iza Zaprešića
    Postovi
    200

    Početno

    Ma, kupila sam Johnson neki novi kremasti losion za tuširanje i šampon isto neki kremasti, nije mu kosa suha nakon njega. Zasad je OK, moram još vidit taj losion za tuširanje, jer smo imali još nekog starog za potrošit, pa sam ga upotrijebila samo jednom dosad. A valjda bi se i taj jedan put osipao da je nešt tak agresivno.
    Hvala vam na odgovorima!
    P.S. Moj isto bude ko svinja kad dođe izvana i jednostavno mi nije dosta da ga operem sam čistom vodom, moram nekim sredstvom.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa
    Od "običnih" sredstava za kupanje, nama se Nivea pokazala ok, i svijetlo plava i bijela kolekcija. Od Johnsona se jako osipao, a ostalo nismo ni probali.
    Točno tako i kod nas. Od Johnsona je dobio jak osip po cijelom tijelu, Nivea nam je super.

  11. #11
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    mene više muče šamponi. penatenov sa lavandom joj je bio katastrofalan, naki narančasti za lakše raščešljavanje je bio ok (isto penaten). ne znam za raščešljavanje, brijai smo ju na 5 mm. sad imamo bubchen, probali niveu.
    prvih par puta ok, a onda ju užasno svrbi glava.
    koliko god ja ispirala, a stavim samo mrvicu šampona, ona se greba ko luda.

  12. #12
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Mi od šampona još uvijek koristimo Mustelin za tjemenicu (eto več dvije godine nam traje isto pakiranje).
    Za kupanje opet koristimo samo vodu, bez kupke, jedno vrijeme smo koristili Mustelinu uljnu kupku jer ima osjetljivu kožu.
    Po zimi ću vjerojatno ponovno povremeno ubaciti kap dvije uljne kupke.
    Ruke peremo sapunom, ako su jako zamazane.

  13. #13
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    ma i nama šampon traje duuugo, nego kad primjetim da joj smeta kupim neki drugi, a ja potrošim ono što je ostalo.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    malo iza Zaprešića
    Postovi
    200

    Početno

    Evo, obavještavam da su nam kupljeni proizvodi u upotrebi i sve je OK. A tak ih malo stavimo, da će trajat godinama....

  15. #15

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    402

    Početno

    Mi se u zimi patimo s dermitisom, ali kak cure već imaju 3 i 4 god. više nisu tako osjetljive, pa više ne kupujem Mustelu i sl., nama je super **** za kosu i kožu, ne sadrži sapun, boje, mirise, baš je namjenjen koži sklonoj dermitisu, u Mulleru je oko 30 kn. Zadovoljni smo.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    215

    Početno

    CHICCO sve iz linije proizvoda. Cijena šampon+kupka 25 kn.

    Sve probali, on mi je najjjjjjjjjj. Mada nemam pritužbi niti za Niveu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •