Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Vracamo se na pravila foruma

  1. #1
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno Vracamo se na pravila foruma

    ovih dana smo svi bili van sebe, zakon je bio u raspravi, pa je bio izglasavan, pa je bio izglasavan drugi put, pa prosvjed...
    dozvolili smo tada na ovom podforumu ono sto inace na nasem forumu ne dozvoljavamo, nivo rasprave kakav nije na ostalim podforumima i kakav nam nije uvijek na diku (ja prva)

    sad kad nas polako bijes prolazi, sad kad je pred nama stvarno velika borba, molimo i vas da postujete od danas pa nadalje pravila naseg foruma koja su i dosad ovo mjesto cinila ugodnim za razgovore, na kojem se nije dozvoljavalo vrijedanje, ismijavanje niti pljuvanje

    stare postove necemo brisat, ostaju tu kao uspomena na prezivljeni stres ali ubuduce, svako pravilo komunikacije koje se odnosi na ostale rodine podforume odnosi se i na ovaj, bez iznimke

    mi imamo drage forumasice i forumase kojima je ovakva razina neprihvatljiva
    i cude se
    i shvacam ih
    do danas smo se imale potrebu ispuhati
    sutra otvarajmo prozore

  2. #2
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    draga ivarice hvala ti na lavovskoj borbi i podrsci

  3. #3
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    podizem!

  4. #4
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    podizat cu ponovo dok vam ne dosadi
    i nakon tog

    sva pravila koja se odnose na sve nase podforume odnose se i na ovaj

  5. #5
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    upozoravamo sve korisnike da se pravila ovog foruma odnose i na ovaj podforum te da ćemo uskoro brisati neke uvredljive postove ili dijelove istih s ovog dijela foruma, a ubuduće, jer je riječ o već nekoliko puta ponovljenom upozorenju, korisnike foruma banati, kao što to radimo na ostatku podforuma

    hvala

  6. #6
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Obzirom da znam kako mi koji ovdje svraćamo često ne svraćamo jednakim intenzitetom i na druge pdf-ove ovog foruma, upozorit ću vas da su malo proširena pravila foruma, a obzirom na mogućnosti koje novi forum nudi te na detektiranjr nekih problema od prije. To se, dakle, odnosi na cijeli forum, ali i na nas ovdje.

    Molila bih vas da na njih obratite pozornost ovdje http://forum.roda.hr/threads/54572-Pravila-ovog-foruma , te da ih uzmete na znanje.

    Znam da ćete se truditi

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •