Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 161 od 161

Tema: Hrvatskiradio, 92,1 Mzh

  1. #151
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Golem veze nema o MPO-i, a ne vjerujem da Milinovic zna vise. Sad vec sumnjam da oni uopce znaju sto u praksi donosi taj zakon. Valjda su slusali Kaptol i kopirali paragrafe najrestriktivnijih zakona u Evropi. Ajme, ajme.[/quote]

    Pa jasno da ne znaju, mislim da je ovaj zakon nastao tako da su dali prevesti talijanski zakon i to je to
    čuli smo da Golem ne zna što je zigota, brka jajne stanice i sa pojmom zametak, a naš uvaženi ginekolog će pratiti do jeseni kako ovaj zakon funkcionira i koliko će biti poroda iz IVF-a

  2. #152

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    804

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa
    Golem veze nema o MPO-i, a ne vjerujem da Milinovic zna vise. Sad vec sumnjam da oni uopce znaju sto u praksi donosi taj zakon. Valjda su slusali Kaptol i kopirali paragrafe najrestriktivnijih zakona u Evropi. Ajme, ajme.

    Pa jasno da ne znaju, mislim da je ovaj zakon nastao tako da su dali prevesti talijanski zakon i to je to
    čuli smo da Golem ne zna što je zigota, brka jajne stanice i sa pojmom zametak, a naš uvaženi ginekolog će pratiti do jeseni kako ovaj zakon funkcionira i koliko će biti poroda iz IVF-a

    slazem se da pojma nisu imali kad su prepisivali zakon, ali mislim da sada jako dobro znaju sto su napravili, ali nece priznati nego izmisljaju argumente da ne popuste oporbi, rodama, medijima...

  3. #153
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Citiraj ivica_k prvotno napisa
    Citiraj Ana i mamino zlato prvotno napisa
    hrvojekniewald@gmail.com
    to neće biti ispravna mail adresa, jer se biolog zove Alfred Kniewald!
    evo mail adrese;
    alfred.kniewald@zg.t-com.hr

  4. #154

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Reći ću samo "OBA SU PALA"!!!
    Niti je Golem uvjerio pučanstvo u svoje zamisli, jer mu je konce zamrsio dragi dr Kniewald, a niti je "dado" (jooj ) uvjerio predsjednika u opravdanost postojanja ovakvog zakona. Čak mu ni "argument 100 zametaka" nije pomogao!!
    E sad, ono što me kopa danima. Nestanak zametaka, čula sam to prvi puta od Milinovića u petak i bila sam :shock: , ali ajde, bilo je puno događanja,ondak je to ponovio Golem, Hmm :/ , a kad sam to opet danas čula.... Ne mogu vjerovati da su izmislili takvo što da bi pritisnuti argumentima protiv rigoroznosti zakona pokušali opravdati zašto je isti takav! Zaprepaštena sam načinom kako su to olako izgovorili i ajmo dalje!!!
    Naravno da smatram, i sigurno se svi slažemo da kontrola i regulativa pohrane mora biti zakonom strogo uređena i da se svaka mogućnost manipulacije tj. nestanka mora svesti na nulu, i ako do toga dođe mora se zakonom kazniti i snositi odgovornost. Dakle zašto u slučaju nestanka 100 zametaka nije istraženo gdje se to dogodilo, zbog čega i tko je za to odgovoran, a ako je to ipak učinjeno (a trebalo je ) zašto nije javno objavljeno baš kao što javno ispaljuju "argument 100 zametaka"
    Uff, uvijek mi adrenalin naraste!!

  5. #155
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Mene to uopće ne čudi. Pa moraju povući takva pitanja da se ljudi koji su protiv ovog, sada već zakona, prikaže kao luđake koji ne prezaju ni pred čime i koje nije briga za njihove zametke. Tko je od nas protiv strogih kontrola i da se onemogući manipulacija? Samo previše gluposti su istresli odjednom da bi stigli na sve reagirati i staviti ih u fokus. Vrlo perfidno. Kad bi bar deset posto energije koju ulažu u takve gluposti, uložili u to da učine nešto smisleno..

  6. #156

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Ivica_k hvala na adresi!
    Poslala sam mail zahvale, nadam se da će stići tamo kamo treba!!

  7. #157
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Sinoć je Nova objavila vijest o tome da Mesić ruši zakon, nakon toga ide ivarica sa svojom izjavom, a u nastavku ide vijest o švercu jajnih stanica u Rumunjskoj. Ja sam poludila doslovno sam počela vikati na televizor
    Wtf?????!!!! Ne mogu se oteti dojmu da je to namjerno napravljeno da baci opet lošu sliku na cijelu situaciju.

  8. #158
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Gosp. Kniewald Alfred je odgovorio na mail zahvale!

    Zahvalite mu i vi!


    evo mail adrese;
    alfred.kniewald@zg.t-com.hr

  9. #159

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Jučer sam na taj mail (ispravan je jer sam i ja dobila odgovor) poslala zahvalu i evo odgovora:
    Zahvaljujem Vam na podrsci. U pismu ministru Milinovicu sam rekao, da njemu kao predstavniku Vlade,a meni kao predstavniku struke na prvom mjestu stoje ljudi koje zastupamo, on na svoj ja na svoj nacin.

    Na zalost je Zakon preglomazan i nedorecen kao i mnoge stvari u RH koje se donose brzopleto i po hitnom postupku.

    Ukazujem na kontradiktornost Zakona u Clancima 29 i 31 , a sto mi je potvrda moje tvrdnje, da u njegovom sastavljanju nije bila zastupljena struka.

    Srdacan pozdrav A.Kniewald
    Eto jedan čovjek od struke na kojeg sigutno možemo računati!!!!

  10. #160
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    evo odgovora na moj mail zahvale:

    "Postovani,
    hvala Vam na podrsci. Nase je osnovno nacelo unazad 30 godina rada na
    tom podrucju, briga i ljudski odnos prema ljudima s problemom
    neplodnosti.Oduvjek smo se odnosili s respektom prema zivotu kako vec
    postojecem tako i potencijalnom.

    Srdacan pozdrav A.Kniewald"

  11. #161
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa
    Sinoć je Nova objavila vijest o tome da Mesić ruši zakon, nakon toga ide ivarica sa svojom izjavom, a u nastavku ide vijest o švercu jajnih stanica u Rumunjskoj. Ja sam poludila doslovno sam počela vikati na televizor
    Wtf?????!!!! Ne mogu se oteti dojmu da je to namjerno napravljeno da baci opet lošu sliku na cijelu situaciju.
    Da ovaj dio o švercu jajnih stanica upravo potvrđuje opaske dr. Kniewalda da je još lakše manipulirati njima nego li zamecima dakle ono njihovo ponavljanje kako još ne znamo gdje 100 zametaka a ovaj zakon će nas osigurati od šverca i manipulacije baš ne drži vodu.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •