Pokazuje rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Dječji kardiolog u Splitu

  1. #1
    Lutka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    243

    Početno Dječji kardiolog u Splitu

    Drage moje,
    zanima me koji dječji kardiolozi rade u Splitu (privatno i u bolnici) i koja su vaša iskustva (može i na privatnu poruku).
    hvala

  2. #2
    darva avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    385

    Početno

    U bolnici rade Metlicic i Stricevic. Metlicic je ludilo nervozan, ako mu dode izvice se na pacijente a i na roditelje , a kao doktora ga hvale. Za zapisat se ceka par mjeseci
    Stricevic je novi doktor, meni se cini sistematican i korektan, odnos prema pacijentima dobar, za zapisat cekas krace nego za Metlicica.
    Metlicic radi i privatno, mislim u pol.Obad,nisam sigurna, mogu pitat priju, ona je bila
    Ako te zanimaju jos neki detalji reci

  3. #3
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Ja sam bila kod doktora Stricevica... pa onako, u globalu sam zadovoljna.
    Bili smo i privatno kod doktora Jakla u poliklinici dr. Miroslava Pavic. Doktor me stvarno odusevio. Pazljiv je i temeljit, smiren, strpljiv i vidi se da voli dicu.

  4. #4
    Lutka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    243

    Početno

    hvala cure
    malena beba, nije bilo razilaženja u dijagnozama kod dva liječnika?

  5. #5
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    pa zapravo i je. oba su ustanovila sum organskog podrijetla. jedan je nasao rupicu drugi nije. sad, mozda je zarasla sama od sebe ali kako se onda jos cuje sum :?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    9

    Početno

    mi smo bili kod metlicica i kod stricevica...netko je rekao da je metlicic ludo nervozan..to potpisujem...ali navodno najbolji(dotad kolko znam je bio jedini jer je jakl u mirovini a stricevic kao tek poceo)drugi put smo isli privatno kod njega(poliklinika spalato)..u bolnici me izvrijedjao kakva sam ja majka dovela dijete(od nepuna dva mj koje je taman jelo)bez boce mlijeka na snimanje..mislim dijete mu se pomaklo nije...e al privatno za 500 kunica...dijete od 8 mj...koje sam zabavljala(opet bez boce..ovaj put iz inata ne iz neznanja)bila sam savrsena i najbolja majka..kakvu nije vidio u svojih zadnjih deset godina rada(i dvije poznanice isto)..hocete da vam ga svucem presvucem..ko ga je upoznao zna kako to iz njegovih usta zvuci...e sad sam bila kod stricevica u bolnici..ma meni je on skroz ok...mislim dijete mi ima rupicu na srcu i nema on sta nego pogledat uzv i eeg...mislim da su to svi sposobni..nedajboze veceg problema...al(sorry ako sam previdjela vas problem i dijagnozu)i ako je prvi put..otisla bi privatno kod metlicica...da smireno objasni sve i pregleda kompletno dijete...

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    9

    Početno

    e da..ni kod nas nije bilo razilazenja u misljenjima..zapravo osim suma(dakle rupice)..na prvom pregledu nakon rodjenja(tada su vidili samo rupicu)a na tom pregledu metlicic i stenozu pluca..sto hvalla bogu ni on drugi put nije vidio...a stricevic ovaj put nije ni radio uzv(nisam napomenula da je vec drugi put kod metl umjesto 3-4 mm bila 2-3 i ovaj je rekao po ekg i sumu to je to...i on kao ne bi uznemiravao dijete..kao ako je bolje super..a ako nije opet cwe trebat kroz par mjeseci..pa nek odmah preskocimo ovaj put...sto se meni nije ucinilo lose...kao da zna sto govori...

  8. #8
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Znam da je off topic. Trebala sam za dijete kardiologa u Zagrebu. Zvala sam u par privatnika. Pregled UZV i EKG oko 1500 kuna. Kaj je u vas zbilja samo 500?

  9. #9
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    nedavno smo bili, i je, bio je oko 500 kn (sad, jeli bilo 450 ili 550 ali vise nije)

  10. #10
    crvic avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    386

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa
    Znam da je off topic. Trebala sam za dijete kardiologa u Zagrebu. Zvala sam u par privatnika. Pregled UZV i EKG oko 1500 kuna. Kaj je u vas zbilja samo 500?
    i ja malo off topica, 1500kn :shock: :shock: mi smo do nedavno vrlo cesto isli kod kardiologa u zgb-u i placali smo 970 kn.

    malena beba a za 500kn naprave i uzv i ekg?

  11. #11
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    da, i uzv i ekg

  12. #12

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    9

    Početno

    mi smo tocno 500 platili uzv i ekg...e sad prije god dana je to bilo...al nekidan zvala ista je cijena...hmm 1500 je bas previse...

  13. #13
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa
    Znam da je off topic. Trebala sam za dijete kardiologa u Zagrebu. Zvala sam u par privatnika. Pregled UZV i EKG oko 1500 kuna. Kaj je u vas zbilja samo 500?
    Pitaj kod Sabola .Kod njih radi doktorica za preporuku.Mislim da je cijena oko 900 kn(ako nisu povisili).

  14. #14
    Kupusic avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    102

    Početno

    Mi smo bili kod dr.Stričevića u bolnici prije par mjeseci i tip je bio super. opušten, drag, čak se i našalio malo da nas opusti jer smo bili koma prestravljeni.
    Malena je tada imala 4 mjeseca i dijagnozu šuma na srcu sa dvije rupice. Ja sam bila u komi.
    Opet bih išla kod njega na pregled, a neda mi se čekat u bolnici (5 mjeseci u prosjeku treba), pa me zanima zna li tko radi li doktor Stričević privatno?

  15. #15
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Kakva je trenutna situacija sto se tice privatnih djecijih kardiologa? Tko sve radi i okvirne cijene. Tnx.

  16. #16
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Zna li itko gdje Metlicic radi privatno?

  17. #17
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    Zna li itko gdje Metlicic radi privatno?
    Imam popis tri kardiologa u Splitu .
    I kažu mi poznanicu da dr. Sršen radi u Dubrovniku ( ali u bolnici kako sam skuzila).
    sutra ujutro ću ti napisati sve brojeve i adrese koje sam dobila .

  18. #18
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Dr Srsen nema vise slobodnih termina da se upisem. Rekli su da je popunjena do penzije koja nastupa uskoro. Sad sam kod svojih pa bi pregled malenom obavila u Splitu ili okolici (50 km gore dolje ljevo desno).
    Evo i ja sam bas izvadila kontakte od svih gore spomenutih klinika pa mislim ujutro redom zvati i pitati imaju li djecjeg kardiologa. Bit cu zahvalna i na tvojim informacijama

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    Zna li itko gdje Metlicic radi privatno?
    Dr Metličić radi u nekoliko poliklinika... Poliklinika Obad, Matulić i neka u Sinju, ne znam ime...radio je i u poliklinici Spalato, ali nisam sigurna jel jos uvijek tamo. Moja curica i ja smo naruceni u 5 mjesec kod njega, u bolnici, ne privatno. Ima li tko kakve dojmove?

  20. #20
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Podižem temu, ima li netko novije informacije?
    Jučer nam pedijatrica na pregledu kaže "a čujem neki šum na srcu, ništa strašno, evo dat će vam sestra uputnicu za dječjeg kardiologa na Firulama"
    sestra nas naručila kod dr. Metličića, termin 15.12.

    Pa bih ipak otišla radije privatno, ima netko preporuke za klinike, info o cijenama?

  21. #21
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Tang, meni taj dr nije bas sio onda majke ti koliko se ceka termin?!
    neman nove info o kardiologu, al pratim temu, meni ce mozda tribat za cimavicu

  22. #22
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Podižem temu, ima li netko novije informacije?
    Jučer nam pedijatrica na pregledu kaže "a čujem neki šum na srcu, ništa strašno, evo dat će vam sestra uputnicu za dječjeg kardiologa na Firulama"
    sestra nas naručila kod dr. Metličića, termin 15.12.

    Pa bih ipak otišla radije privatno, ima netko preporuke za klinike, info o cijenama?
    Probajte Klaićevu, možda ranije dobijete termin. (Znam da je Zagreb, ali i privatnik i put koštaju.)

  23. #23
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Podižem temu, ima li netko novije informacije?
    Jučer nam pedijatrica na pregledu kaže "a čujem neki šum na srcu, ništa strašno, evo dat će vam sestra uputnicu za dječjeg kardiologa na Firulama"
    sestra nas naručila kod dr. Metličića, termin 15.12.

    Pa bih ipak otišla radije privatno, ima netko preporuke za klinike, info o cijenama?
    Google info - možeš dr. Metličiću otići i privatno, ovdje https://poliklinika-matulic.com/djel...-kardiologija/

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •