Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: prvo ljetovanje bez mame i tate

  1. #1
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno prvo ljetovanje bez mame i tate

    dakle kao što naslov kaže, moja G je po prvi put krenula na more bez mene ili tate.
    jako je bila uzbuđena zadnjih dana, i već se dogovarala s bakom i dedom što će sve raditi. s njima je inače svaki dan, baka ju stavlja spavati popodne ...
    ali sad kad su kretali rastužila se i rasplakala da ona ne bi išla (to mi je baka rekla). kad su nazvali da su krenuli čula sam ju da veselo brblja.
    znam da će joj biti lijepo, i na kraju to je samo tjedan dana, ali svejedno me steže oko srca jer se rastužila.
    kako su vaši podnijeli prvi put bez vas?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    I mi smo se ovaj tjedan (po prvi put u tri godine) rastali na par dana. Oni otišli s tatom, bakom i dedom (vidjaju ih inače svaki dan). Mi im objasnili da će mama doći za par dana (danas idem i ja) i sve 5. Ni zucnuli nisu, jer su bili uzbudjeni zbog puta na more.

    A ja moram priznati da trenutno uživam. U kući je red i mir .

  3. #3
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    Citiraj lola_34 prvotno napisa
    A ja moram priznati da trenutno uživam. U kući je red i mir .
    ovom se i ja nadam 8)
    evo i mi nakon 3 god i 5 dana, razdvojeni po prvi put. mislim išla je s tatom bez mene i obratno.
    mi smo nju pitali hoće li ići i sve ona to, naravno, razumije i složila se da ide.
    ali bez obzira na sve ipak se rastužila kad je trebalo stvarno i krenuti.
    ma zaboravit će ona čim vidi sve one bazene i more.

  4. #4
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj gitulja prvotno napisa
    ali bez obzira na sve ipak se rastužila kad je trebalo stvarno i krenuti.
    Lovre (4,5g) se rastuži gotovo svako jutro kad idemo raditi...

    Mislim da je njena reakcija sasvim očekivana. Bitno je pratiti njeno raspoloženje dalje. Dok god taj osjećaj tuge nije dominantan, sve je ok.

  5. #5
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    ona je već veselo brbljala s dedom u autu, kad mi je mama javila da su krenuli.
    za očekivati je malo tuge pred spavanje, ali nadam se stvarno malo.

  6. #6
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Sve će biti u redu.

  7. #7
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    ja sam zapravo uvjerena da će sve biti ok. ali me ipak malo stegnulo oko srca kad sam čula da je plakala.
    ma, baka i deda su zakon, luduju s njom sve u 16. po danu se sigurno neće ni sjetiti kraj njih.

  8. #8
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj lola_34 prvotno napisa
    . U kući je red i mir .
    joj, ovako i kod nas 8)
    alen je već dva tjedna na moru s didom i bakom i mislim da se već skroz prešaltao na njih

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,078

    Početno

    sofi je bila cijeli tjedan kod bake i dide na moru..pod cijeli tjedan računa se od nedjelje do petka, a to je najviše vremena (trenutno) koje ja mogu provesti bez svog djeteta..

    a ni njoj nije bilo prebajno, koliko mi se čini, ona još uvijek više voli biti s nama pa makar to značilo i ljetno vrtićko dežurstvo :/

  10. #10
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Evo, i moje dijete je ove godine prvi puta bez nas kod bake i dede u drugom gradu. Deda je jučer došao po njega. On je bilo toliko uzbuđen da nas je već pred odlazak skoro pa živcirao .
    Uživa tamo, trenutno su na vikendici blizu grada i on žvrlja okolo, rekao deda da će mu postaviti bazen kad bude jako vruće i nema nikakvih problema (s obzirom da će uskoro navršiti 6 godina valjda je jedva dočekao da se riješi staraca ).
    Ali najbolji mi je u svemu tome MM - kaže on meni nek se javim mališi. Ja neću zvati jer me malac zvao kad su stigli i kad mi je imao kaj za reći i ne želim ga prekidati u igri, ali je zato MM zvao par puta (naravno da malac nema vremena za razgovor).

  11. #11
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    kod nas je sve ok. čak joj je toliko dobro da mi se ne stigne javiti na telefon.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Moji su sad samo s bakom i dedom na moru (dva dana), ne usudim se zvati i pitati kako je , nemrem ovako i onako puno učiniti. Bolje da ni ne znam kako je.

    Ma, prilagode se oni i naviknu, puno bolje nego mi.

  13. #13
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    I lavić provodi prvi tjedan (od nedjelje navečer do petka popodne) bez mame i tate.
    Na moru je sa mojim starcima i sistericom. Do jutros nije imao vremena razgovarati sa nama, a onda je danas prije spavanja nastala kriza
    Nisu ga uspjeli nikako razveseliti, on bi mamu i tatu.
    Nadam se da će nekako izdržati do sutra popodne kada mi stižemo.
    A nama je bez obzira na čist stan i duge šetnje po gradu i laganini večernje ispijanje kavica, baš dosadno i jako, jako nam fali.

  14. #14
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,493

    Početno

    ja imam malo starije i znam da to nije baš tako jednostavno!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •