Stranica 24 od 24 PrviPrvi ... 14222324
Pokazuje rezultate 1,151 do 1,199 od 1199

Tema: Kako se osjećate pred kraj trudnoće - 2.dio?

  1. #1151
    twister avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Italy
    Postovi
    189

    Početno

    Meni je keksanje bilo zabranjeno,do ulaska u deveti...i sad kad bi se ja "raspojasala" i zaskocila, on nece... boji se jer je djetetu glava ka dole (kakav glupan,pa nece ga ustinuti za nos). Probala sve tehnike zavodjenja, kao u zoo parku,ljubavni zov...jok,nista ne reaguje,a ja ga "nanjusim" na kilometar, muzjak. A sunce ti j.

  2. #1152
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj twister prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je keksanje bilo zabranjeno,do ulaska u deveti...i sad kad bi se ja "raspojasala" i zaskocila, on nece... boji se jer je djetetu glava ka dole (kakav glupan,pa nece ga ustinuti za nos). Probala sve tehnike zavodjenja, kao u zoo parku,ljubavni zov...jok,nista ne reaguje,a ja ga "nanjusim" na kilometar, muzjak. A sunce ti j.
    točno tako i kod mene, samo što sam ovako debela sama sebi smiješna kad ga pokušavam zavesti

  3. #1153

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    623

    Početno

    Ja nula bodova..libido u minusu....i to onom sibirskom....

  4. #1154
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Ja cekam da mi prodju sinusi pa se spremam za akciju

  5. #1155
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Meni je isto bilo zabranjeno na početku pa nismo cilu trudnoću ali evo od kad sam ušla u 9mj. fiuuuuuu odu kočnice ja bi nadoknadila svih ostalih 8 mj.

  6. #1156
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    Ja cekam da mi prodju sinusi pa se spremam za akciju
    da,da, teško zavest sa začepljenim nosom

  7. #1157
    twister avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Italy
    Postovi
    189

    Početno

    Ginger izgleda zna neku skrivenu tehniku....ajmo na sunce

  8. #1158
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj twister prvotno napisa Vidi poruku
    Ginger izgleda zna neku skrivenu tehniku....ajmo na sunce

    Ma jok, skinem se i naskok
    Pa nek me makne ak moze

  9. #1159
    allie.rock avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    219

    Početno

    ha ha ,dobre ste! Ja sam skoro cjelu trudnocu bila suha ko barut,nisam bas imala preveliku zelju,al ono radi reda i mira u kuci duznost se obavljala,ali sam sad pred kraj trudnoce luda,e sad bi,a nesmijem jadnicak,al nadoknadit cu ja sve to kad tad

  10. #1160
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    Bar neka pozitivna strana što sam single mom , niko me ne naskakuje ahahahha, a sad jedna negativna kad zagusti solo rad

    Al on topic, evo još 10tjedana do kraja, a ja se još nekako držim, na dane sam. Al kad je loš dan e onda je loš do kraja. Nervoza, svađanje sa svima u kući, osiječaj nesposobnosti.
    U par navrata sam se uhvatila s pitanjem jel ja to uopce mogu, želim...osiječaj je užasan. Al kontam još malo pa kad je ugledam sve ce proći

  11. #1161
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    I meni malo prolaze misli...jao, pa to je za cijeli život

  12. #1162
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    To su mi definitivno najcrnije misli koje imam...pregrozno. Onako aha to je to, gotovo...al kontam valjda normalno.
    Taman na sredini 20ih kontam premlada sam ja za to. Valjda su to ti trudnički strahovi

  13. #1163
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ti si još i mlađa znači od mene. Ja to kao više propitujem svoje sposobnosti...ma to je sve normalno.

  14. #1164
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    Da da mlada mama
    Al evo liječim se kupovanjem opreme za bebu

    a računam da nije normalno onda nešto gadno nebi blo u redu samnom

  15. #1165
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Nemojte se začudit kad rodite pa vam takve misli ( jače nego sada ) potraju još nekoliko tjedana dok hormoni ne sjednu na mjesto.. Tek kad sam rodila mislila sam da mi to nije trebalo i da necu to moc i grizla sam se uzasno sto ne uzivam u majcinstvu a onda sam se samo jedno jutro probudila spremna i sretnija no ikad

  16. #1166
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    A to su ocito ti trenutci preispitivanja i sl. al vjerujem da dođe na svoje, samo eto ta grižnja savjesti

    Apsu profilna je Predivan je

  17. #1167
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Osjećam se divno. Baš lijepo. Volim svaki svoje trudnoće pa i ove zadnje dane.

  18. #1168
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    dobro nisam ni svjesna da me za par dana ceka iznenađenje!

  19. #1169
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    Sarasvati i snupi blago vam se i neka to bude sta brze i bezbolnije

    Ja se osijecam kao da cu bit trudna cijeli život

  20. #1170
    tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ZAGREB - RUDEŠ
    Postovi
    393

    Početno

    Citiraj snupi prvotno napisa Vidi poruku
    dobro nisam ni svjesna da me za par dana ceka iznenađenje!
    ,
    Potpisujem!

  21. #1171
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj Ninunanu prvotno napisa Vidi poruku
    Sarasvati i snupi blago vam se i neka to bude sta brze i bezbolnije
    Hvala Ja sam u nekim trenucima i bila poželjela biti trudna cijeli život

  22. #1172
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    Mi smo dugo vremena bili sami, 10 godina, hvala curke nadam se da bude tak i bilo. Onda budem po trbuhu trazila a di mi je beba.

  23. #1173
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ma i mi smo još i duže bili sami, ali našom odlukom pa je to valjda ipak drugačije.

    Osjećam se dobro, ne osjećam ništa posebno drugačije, ukoliko bi se to trebalo na termin
    Sve je nekako i dalje lijepo!
    Posljednje uređivanje od sarasvati : 05.03.2014. at 12:07

  24. #1174
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Ja sam u nekim trenucima i bila poželjela biti trudna cijeli život
    neznam sto da kažem na to haha
    Meni jako fali ona pokretnost da se mogu zatrčati malo, da se mogu sagnut kao čovjek
    A i nestrpljiva sam da je upoznam vec jednom

  25. #1175
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ma jesam malo morž, ali lijepo mi je. Iako je sad već vrijeme da se upoznamo

  26. #1176

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    25

    Početno

    Sad sam 38+1 tt, a ovo je analiza mojih 9 mjeseci trudnoće do sad: više-manje školski, uobičajeno, s manjim zanemarivim poteškoćama kao što su nekoliko povraćanja, žgaravice, bila je tu i E. coli koju smo uspješno suzbili ne antibioticima već alternativnim metodama. Cijelo vrijeme sam se kretala i osjećala super. Težina taman, psihičko zdravlje super!
    Unatrag 2 tjedna postaje mi sve teže i teže: imam bolove od ligamenata koji se istežu, ne mogu udahnuti punim plućima nikako, ležim s boka na bok pa me i oni sada bole, imala sam 2 dana temperaturu ali i nju sam uspješno prebrodila prirodnim metodama. A dobila sam i nekoliko bolnih karijesa po zubima a neću ih više uspjeti riješiti do poroda.
    Želim još malo ojačati od temperature koja me oslabila u ova zadnja 2 dana pa da budem što snažnija za porod... i da se mali još malo spusti dole pa da me bole samo ligamenti i zdjelica da mogu lakše disati.
    Želim i svima vama što lakši kraj trudnoće! Naša tijela su savršeno stvorena za našu bebu i za porod, te zato vjerujem da možemo i zaslužujemo još lakše i prirodnije izgurati cijelu trudnoću... Sve je u glavi

  27. #1177
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    Ja sam cijelu trudnocu također sve školski i ljepo mi je bilo, naravno na dane je bilo svega al sve u svemu kad gledam unazad poseban je osjecaj, ponos.

    znam da ce mi falit i sve to i pitanje ocu li i imat još djece tako da, trudim se uživat što više mogu i svim čarima.
    Al što jest da jest ovaj zadnji mjesec je koma
    Neznam jel bi ovako mogla izdržat više od 2 mjeseca...Možda mi je najgore od svega duže sjedenje i spavanje, oblačenje je isto posebna disciplina. Sva sreca odspavam ja dobar dio noći ali mislim da ce mi ramena otpasti od boli od ležanja.
    Još 20 dana pa budem uživala u drugim čarima

  28. #1178
    alef avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    639

    Početno

    Ja sam sad punih 38. tt. Za razliku od prve trudnoce kad kao da nisam bila trudna, u ovoj mi je od samog pocetka sve nesto tesko, boli, probada i sl.
    Sama sebi sam ogromna, teska, otecena, bole me kukovi kad lezim, ubi me kiselina, boli me stidna kost da nekad jedva hodam... Beba se puno vrti i sva se unervozim od njenih akrobacija... Uglavnom, nista ekstremno ali sve skupa - pa eto, tesko... Jos malo samo da se bebi rodi ziva i zdrava, ovo ce sve doci na svoje

  29. #1179
    Amari avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    158

    Početno

    Ja sam sad 29- ti tjedan, to nije baš kraj trudnoće ali od kad sam usla u to zadnje tromjesecje....uzas!
    Ništa me ne muci toliko koliko ti strahovi, zabrinutost, placljivost, depresije Grozno, ne znam kako da se toga riješim! Bas me izluduje moja psiha!

  30. #1180
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno

    Ej curke...Evo ulazim u 36 tt, do sad sam se super osjećala, a sad me počela zezati nesanica, zdjelica me rastura, pritisak veliki dolje...i ti strahovi, dali će biti sve u redu. Par noći već imam i ružne snove vezane uz bebu, pa sam i pod dojmom toga. Nadam se da će sve to proći uskoro.

  31. #1181

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    ista stvar
    do sad mi je bilo sve ok, a sad sve ovo potpisujem... srećom, nemam još puno

  32. #1182
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    to je sve normalno
    al nije ugodno kad dođe do takvih snova
    sćreća pa ste pri kraju

  33. #1183
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Ja sam 30tt i jos sam bezbrizna. Al kad se primaknem kraju necu izbjeci paniku. Najvise ce me biti strah da se nesto ne dogodi lose. Prezivjet cu dugi porod, il bolan... smo da mala bude zdrava. I da ne urani.

  34. #1184
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Bole li vas rebra? Mene da.
    Osjecate li da vam beba pritisce pluca? Meni je piulmologica to najavila, nadala sam se to izbjeci, ali cini mi se da cu morati posegnuti za lijekicem.

  35. #1185

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Ja sam u 30 tjednu , gegam se ko patka, hodam,spavanje mi je u prekidima ili nikakvo, bolovi u trtici i donjem djelu trbuha, ali svejedno me veseli dolazak mog prvog sina !

  36. #1186
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Sadie mene su u svakoj trudnoći rebra rasturala, u drugoj sam čak išla liječniku jer je bilo nepodnošljivo.
    Međutim doktor je rekao da je sve to zbog trudnoće i da će proći.
    Nikad nisam ostajala bez daha, ali meni su svi bili nekako nisko smješteni pa valjda zato.

  37. #1187
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    sani, tog se nisam sjetila, ja nosim visoko pa mi je beba blize plucima i mogla bi se pocet naguravati.

    suzana, ja sam sad u 31tt, bas smo si blizu. I meni je tesko hodati, leda me rasturaju. Imam trbuha, a i dosta sam kila nakupila pa sve to treba nositi. Ja se gegam i hodam ko polomljena kad se dignem iz kreveta ili sa stolice jer me trtica rastura od samog pocetka. Dic se iz kreveta nekad je ko scena iz crtica. Sinoc su me jajnici jako boljeli i donji dio leda kao pred mengu. Ne znam smiju li boljeti sada, al dr-ica mi je rekla da je bitno da nis ne curi. I mene veseli dolazak bebice, al mi se ipak ne zuri. Lijepo mi je biti trudna, a da nema ovih malih neugodnosti brinula bih se je li sve u redu.

  38. #1188
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno

    Evo me još malo
    Sad sam 39+2/7. Dakle, porod samo što nije krenuo. A ja se tako loše i depresivno osjećam. Da ne spominjem strah koji osjećam od poroda.
    Cijeli dan mrtvam na kauču, osjećam se premoreno, iako dobro spavam. Trenutno mi se čini da sad porod krene, da ne bih imala energije poroditi svoju curicu i malo me to plaši.

  39. #1189
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Meni se ti cini normalnim. Dugo bebu iscekujes i veselis joj se, pa si se vec iscrpila, a bome i fizicki. Velik je to korak. Samo jos koji dan i eto ti bebice, ne brini.

  40. #1190
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Danas sam bila na pregledu i kad sam dosla doma (pa ju nisam pitala kad sam bil tamo) vidjela sam da je dr napisala da sam ulziva (ali ne i koliko). Sto to znaci - da se pocinjem otvarati? To je normalno za 32tt?

  41. #1191
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Kak ste se osjećale prije trudova, jeste li imale kakve naznake da će početi? Mene inače u fazama bole jajnici, pa se ta bol počela širiti na leđa i ginica je rekla da je to u redu. Sad sam primijetila da me i kukovi zabole, a neki dan sam osjećala kao da mi se sve u trbuhu zgrčilo i dosta me držalo, ali jako blago. Osjećala sam samo nešto čudno, ne i bol. BH kontrakcije su mi drugačije (donji dio trbuha, napet i sl., a ovo je bilo baš unutra). Leđa malo drugačije osjećam. Mislim si, možda mala urani. Ne sutra, al mislim da neće čekati niti dan termina.

  42. #1192
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Sadie, nemam iskustva, al na temelju iskustva bliskih prijateljica i literature, svi kažu da prave trudove itekako osjetiš. Počnu od leđa pa prema naprijed jači bolovi i kada se javljaju u pravilnim razmacima ispod 10 min, onda se treba uputiti u rodilište, osim ako prije ne pukne vodenjak.
    Eto, neka mi netko iskusan napiše jesam dobro usvojila lekciju

  43. #1193
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Mislila sam na najavu, prije trudova. Ono, da te tjedan ili nekoliko dana ranije bole kukovi i sl.

  44. #1194
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Sadie, svi ti bolovi i šarafljenja pred kraj i jesu najava kraja
    A kad će porod početi, nažalost, ne možeš znati ni po bolovima ni po ispadanju sluznog čepa, jedino kad pukne vodenjak znaš da ćeš uskoro grliti vašu mazu.

  45. #1195
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Meni je bilo najgore u prvoj trudnoci kad su mi viserotke govorile...ma znat ces kad je to to.a ja luda.ma kako znati.ali nakraju ipak znas znala sam da je to taj dan.cijelu noc sam doma odradila jake kao menstrualne bolove.
    Cure koje inace imaju jake menstrualne bolove znat ce na kakvu bol mislim.ali naravno trudovi onda budu jos jaci

    Čep nije pravilo.nekom ispadne tjedan prije,nekom par dana prije ...a meni je to jutro a rodila sam popodne.

    A prek sam kraj trudnoce osjecas se kao kit,jedva se kreces,jedva dises,dosta ti je svega. ja sam zalila ajme kad ce vise taj mali
    Posljednje uređivanje od zadarmamica : 31.03.2015. at 08:55

  46. #1196
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Ja nisam imala nikakve najave!
    Taj dan sam pocistila cijelu kucu, bila u setnji, na kavi, na vecer otisla spavati najnormalnije i u 2 sam se digla na wc i skuzila da mi je puko vodenjak
    Sluzni cep nikad vidla

    .. I da, svakako ces znati kad krenu pravi trudovi
    Posljednje uređivanje od Apsu : 31.03.2015. at 09:48

  47. #1197
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Evo i ja iščekujem..treći put najave nema, nikad je nije ni bilo
    Vidim da ti je termin 10dana posli mene, imaš ti još vrimena.. uživaj u šetnjama, znat ćeš kad te strefi

  48. #1198
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Znam da nemrem fulati trudove, samo si mislim da ovo što osjećam moja mala javlja da će se uskoro početi pakirati za izlazak na svježi zrak. Kaže dr. da me sad sve može boljeti. Al zub je ipak slučajnost.

  49. #1199

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    164

    Početno

    Pozdrav. Kakva vam je probava na kraju? Ja 37 tjedan i već jedno 2,3 tjedna svaki dan po 6x na veliki nuždi... kako nešto pojedem tako i izleti....
    od zatvora u trudnoći niti z...
    Jel to normalno ? Kako ste ostale?

Stranica 24 od 24 PrviPrvi ... 14222324

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •