Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Pedijatri u Karlovcu

  1. #1
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno Pedijatri u Karlovcu

    Zanima me kakva su iskustva cura iz Karlovca sa ovdašnjim pedijatrima?
    Ja sam po preporuci nekoliko ljudi izabrala jednog pedijatra, ali sam već na prvoj kontroli požalila. Prvo što me je razočaralo je pristup dojenju. Rekao mi je da ne dajem malom jesti češće od 2,5-3 sata, i da podoji ne smiju trajati duže od 15 minuta. Da se dijete "uči redu". Tada je imao samo mjesec dana. Na drugoj kontroli predavao je o tome da mali dečki traže puno pažnje, i da ga moram umirivati dok leži na krevetu ili kinderbetu, a da ga ne dižem na ruke, jer kao, onda će tražiti još više. Da ja njega vidim kad dijete od dva mjeseca ogladni ili ga rasturaju grčevi, neka mu lijepo objasni: "Čuj, stari, nemoj plakat, za sat vremena ćeš dobit jest", ne dižući ga iz kinderbeta. MM je rekao da ga više ništa neće ni pitati, jer "taj niš ne zna", pa će radije potražiti na Rodi. U 9. mj. planiramo ići na more, pa smo ga pitali za savjet. Po njegovom ne mazati dijete sa većim faktorom od 15 (već smo kupili 30 za po hladu), da "uhvati malo boje". Miš je blijed i na mamu i na tatu, nikad ne pocrnimo. Još nas je poslao na vađenje krvi da vidi jel mu fali željeza (dojeno dijete!). Još u rodilištu su napravili tavu pretragu, i zaključili da je bljedoput na mamu, a ne anemičan.
    Još da stvar bude gora, potpisali smo neki "ugovor" na papiriću A-6 veličine s kojim možemo nazvati doktora bilo kad i to još platili. Ako odlučim promijeniti pedijatra, mislim da ništa od tih novaca. Ne znam uopće koliko je takav način naplate zakonit, ali primijetila sam da je to dosta česta praksa kod nas.
    Dakle, da li ima normalan pedijatar/pedijatrica u Karlovcu, netko s kim ste zadovoljni, tko zna nešto o dojenju i ne daje netražene savjete o odgoju?

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Ja nisam iz Karlovca , ali ti samo mogu savjetovati ako ste nezadovoljni radom pedijatra promjenite ga.

  3. #3
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Upravo tražim boljega 8)

  4. #4
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Honey, mi smo s našom pedijatricom prezadovoljni.

    Počevši od toga da je jako draga, pristupačna, uvijek nasmijana, do toga da uvijek daje prave savjete s kojima se mi kao roditelji slažemo, prodojeća je (dijeli i Rodine letke o dojenju i autosjedalicama), kod nje nema **** plakata već slika mame, bebe i cice.

    Mi smo od početka kod nje, M je isto voli jer je tijekom pregleda vrlo pažljiva i detaljna, sestra je isto nježna, npr. kod cijepljenja. Moja M nikad nije zaplakala dok ju je pikala. Za 10 minuta tražili smo ubod na ruci jer se više nije ni vidio.

    Prema iskustvu drugih mama, mislim da je naša pedijatrica daleko ispred drugih koji za svaki šmrkavi nos uvale antibiotik.

    Njeno ime ti pošaljem na PP. I trenutno prima pacijente pa ako želiš, zamijeni.

  5. #5
    bobaibeba avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Duga Resa
    Postovi
    760

    Početno

    Jel može i meni ime pedijatrice u Karlovcu jer nam baš sad treba?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    1

    Početno

    pozdarav, možete li i meni reći ime te pedijatrice, jel dosadašnje iskustvo je groznoooo .....

  7. #7

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    23

    Početno

    i mi tražimo pedijatra....

    htjela sam kod dr došen međutim ona ne prima nove pacijente

  8. #8
    suncokret avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    1,091

    Početno

    mislim da znam kod koga si
    ako zanemariš te savjete, čovjek je vrlo stručan.
    što se boleština tiče, tj. dijagnostike mislim da je među najboljima u karlovcu.
    ali savjete o dojenju i prehrani beba nemoj tražiti kod njega , a ni sestre. to im ne ide.
    ovo dodatno plaćanje ima većina, ali ako ti djetetu nešto stvarno i bude izvan njegovog radnog vremena itako se ide na hitnu.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Moze i meni molim Vas preporuka stvarno dobrog i pazljivog pedijatra u Karlovcu? Hvala!

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    1

    Početno Pedijatar u Karlovcu

    Citiraj Matilda prvotno napisa Vidi poruku
    Honey, mi smo s našom pedijatricom prezadovoljni.

    Počevši od toga da je jako draga, pristupačna, uvijek nasmijana, do toga da uvijek daje prave savjete s kojima se mi kao roditelji slažemo, prodojeća je (dijeli i Rodine letke o dojenju i autosjedalicama), kod nje nema **** plakata već slika mame, bebe i cice.

    Mi smo od početka kod nje, M je isto voli jer je tijekom pregleda vrlo pažljiva i detaljna, sestra je isto nježna, npr. kod cijepljenja. Moja M nikad nije zaplakala dok ju je pikala. Za 10 minuta tražili smo ubod na ruci jer se više nije ni vidio.

    Prema iskustvu drugih mama, mislim da je naša pedijatrica daleko ispred drugih koji za svaki šmrkavi nos uvale antibiotik.

    Njeno ime ti pošaljem na PP. I trenutno prima pacijente pa ako želiš, zamijeni.
    Pozdrav i mene zanima kod kojeg ste pedijatra mi smo na dubovcu kod Bozic Mrđenovic i nismo zadovoljni

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •