Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Pravila foruma

  1. #1
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno Pravila foruma

    Zanima me zasto nisu, odmah na pocetku, stavljena SVA pravila foruma... jer znam da se na istima dugo, tesko i mukotrpno radilo???

    Na taj nacin bi tiivana izbjegla da u skoro svaki kopi pejstas dijelove istih...

    Ako sam, slucajno, nepaznjom i zbog umora previdjela da je to negdje vec stavljeno.. sorry

  2. #2
    ivarica

    Početno

    pravila ce biti stavljena sutra, ali zar stvarno mislis da tada necu trebati copy paste??

  3. #3
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    :wink:
    Ma mislim da ces sutra trebat otvorit novu temu koja ce se zvat PRITUZBE I PITANJA VEZANA UZ NOVA PRAVILA pa tak da mozes jedno vrijeme svima odgovarat tu na forumu na ista jer ce ti inace PM bit zametan s vrlo sličnim porukama tipa nije mi jasno ovo, nije mi jasno ono... a zakaj ovo ovak, a ono onak, a kaj ne bi moglo ovak i slično...

    Sretno! 8)

  4. #4
    VedranaV avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,261

    Početno Re: Pravila foruma

    Citiraj Muuukica prvotno napisa
    Zanima me zasto nisu, odmah na pocetku, stavljena SVA pravila foruma... jer znam da se na istima dugo, tesko i mukotrpno radilo???

    Na taj nacin bi tiivana izbjegla da u skoro svaki kopi pejstas dijelove istih...

    Ako sam, slucajno, nepaznjom i zbog umora previdjela da je to negdje vec stavljeno.. sorry
    Zato što se upravo mailamo s Ančicom oko pravila.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •