Pokazuje rezultate 1 do 31 od 31

Tema: Goljak; Vaša iskustva!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    275

    Početno Goljak; Vaša iskustva!

    Naručeni smo s sinom na pregled kod fizijatra na Goljaku, nakon što mu je na ponovoljenom UZV glavice dijagnosticiran 2 stupanj.
    Zanimaju me Vaša iskustva iz bolnice Goljak.
    Hvala

  2. #2
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Kod kojeg fizijatra ste naručeni? Kakva te iskustva zanimaju (malo mi pojasni, moj ranije rođeni sinčić je timski praćen na Goljaku, pa ti možda mogu nekako pomoći)?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Mi smo sa fizjatrom bili super zadovoljni (dr. Žućko), ali sa fizioterapeuticom smo imali jako loše iskustvo.
    Na svu sreću smo od početka privatno vježbali, a s našom tetom vježbačicom je bio zadovoljan i naš fizioterapeut (naime na Goljaku ne vole baš kad negdje drugdje vježbaš ili im baš nije drago) i sve je super na kraju završilo.

  4. #4
    šnapi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    476

    Početno

    Jako zadovoljni. fizijatrica je bila dr. Katalenić, blaga meni jako simpa. fizioterapeutica predivna, bas smo se skompali. malo se dulje ceka tamo bez obzira u koliko sati bili naruceni.

  5. #5
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Mi smo osim nekih sitnica bili zaista jako zadovolnji Goljakom - fizijatar dr. Žučko je sjajan, smiren ali detaljan, doktor kojemu se može postaviti stotinu pitanja (ja bih ga usput znala priupitati i stvari koje nisu u domeni fizijatra, i na to bi mi spremno odgovarao), dr. Bošnjak, neuropedijatar, isto tako - kako se Lea ranije rodila i to u vrlo teškom porodu bili smo jako zabrinuti za njen razvoj pa bi mi nalazi dr. Bošnjak uvijek dizali moral jer ona piše stvari kao 'prekrasno kontaktira', fizioterapeutica Karolina je doslovce postavila Leu na noge i beskrajno sam joj zahvalna, i psiholozi i logopedi, svi su jako ljubazni i brižni. Jedini, ali veliki, problem Goljaka je ogromna, preogomna gužva - mi npr. nakon godina praćenja, na Goljaku ne možemo dobiti logopedski tretman.

  6. #6
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    i ja dijelim odusevljenje s karolinom

  7. #7
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Fizijatrica nam je dr.Mihalić - zadovoljni.
    Vježbali kod Karoline - prezadovoljni Svakako je za svaku preporuku!!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    349

    Početno

    fizijatar super, dr. Žućko.
    terapeutica Dorica, nisam nimalo zadovoljna.
    ima li još iskustava s njom?
    kako da tražim da nas prebace kod nekog drugog?

  9. #9
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Fizijatar dr.Mihalić- prosjećna.
    Na vježbe idemo privatno.

  10. #10
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Dr. Žućko - liječnik genijalac, tako pozitivan, tako jednostavno sve objasni i ne radi od priče big deal, ali kaže sve kako je, tako smiren i s osjećajem za dijete, motivirajući, doslovno me (nas) oduševio svojom stručnošću, smirenošću i optimizmom. Sve naj-naj o tom čovjeku.

    Fizioterapeuti - jako dobra iskustva, kužeri svog zanata, educirani.

    Neuropedijatar - isto vrlo pozitivna iskustva.

    Sestra na prijemu - isto tako, red se zna, kad je vaš termin, ako dolazi do pomjeranja zovu na mob, vrlo odgovorno i profesionalno.

    Problem - zna bit gužva tj. je gužva kod fizioterapeutskih tretmana tako da si najčešće roditelji uzimaju, barem u početku, vježbice i sa strane (privatno) jer je teško na strunjači, uz više mama i beba, popamtiti sve upute.

    Općenito - jedna, po mom mišljenju, vrlo stručna i vrlo vrlo OK ustanova koju mogu više nego toplo preporučiti.

  11. #11
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Fizioterapeutica - mi smo bili kod Sandre, stekla sam dojam vrlo kompetentne i iskusne i savjesne žene, preporučam.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    275

    Početno

    @n@; naručeni smo kod dr. Mihalić. Zanima me kakva je na pregledima, da li voli objasniti stvari; kakva je uopće procedura na prvom pregledu? Kakav je princip kod dogovaranja vježbanja. Primjetila sam da mnogo forumašica navodi da su vježbali privatno. Kakva su tvoja iskustva? S obzirom da MM i ja sa sinom već konstantno provodimo vježbe baby fitnessa nekako smo bliži da radimo sa fizioterapeutom privatnom jer isto tako ne bismo željeli predugo čekati sa još aktivnijim vježbanjem, a da se onda na kontrolama kontrolira stanje djeteta.Ipak naravno; sve ovisi što će nam reći na pregledu.

  13. #13
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Ako prihvaćaš ja ću ti reću ukratko naše iskustvo s dr.Mihalić - meni se čini sasvim ok, mogu reći da smo zadovoljni, nije neka "senzacija" kako bi se reklo, ali sve kaže, odgovori na pitanj, čak je jednom kad nije bila sigurna u nešto zvala drugu dr. da da svoje mišljenje odmah dok smo bili tamo.
    Na prvom pregledu pita sve, od poroda, kako jede i ostale navike djeteta, pregleda dijete - tu je bila prvi puta dosta oprezna da izbjegne to da se mali rasplače i kad ga je polegla na stol ja sam stajala ispred njega ona iza mojih leđa i samo je ruke provukla ispod mojih pazuha i tako ga pregledavala Kad je bio veći i pregledavala ga je sve kroz igru na podu - tipa dodaj mi loptu, dokuči nešto više postavljeno i sl.
    Uglavnom mi smo zadovoljni. Tražila nas je da obavimo logopeda i psihologa - mislim da je to rutinska obrada.

    Za vježbe smo mi isto krenuli privatno pol.Sabol gdje radi Karolina ( ista Karolina koja radi i na Goljaku - žena zmaj ) pa kad smo došli kod dr.Mihalić ja sam joj rekla da već privatno vježbamo kod Karoline i da bi voljeli tako nastaviti i ona nam je rekla kako dalje ide procedura - koliko puta tjedno vježbe, a za termine smo se dogovorili s Karolinom.
    Kad smo uspjeli uhvatiti ritam vježbi i dobiti svoje termine na Goljku nismo išli viuše k njoj privatno.

    Nadam se da sam ti pomogla, pitaj slobodno, ako te još nešto zanima.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    dr. Mihalić-prosječna ( ne volim kad šturo odgovori da je "u redu"),
    ali Karolina je super-super!!
    čula sam da su Sandra i Alma također super.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    275

    Početno

    Svima puno hvala na odgovorima.Kavin u ime MM i moje puno hvala što si podijelila svoje dojmove s nama. Ne znam da li se smije staviti na forum ili se mora na PP, ali molim te zanima me koliko ste plaćali privatne vježbe te koliko dugo se otprilike čeka na termin za vježbe u bolnici.

  16. #16
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Mogu ti dati broj od poliklinike Sabol tel.6190-080 pa najbolje tamo pitaj - jako su ljubazni i slobodno pitaj za informaciju, mi smo išli prije skoro dve godine pa se više ne sjećam, ako se ne varam oko 200-250kn, a možda i griješim :/
    Što se tiče termina u bolnici ovisi koliko im je trenutno gužva, ali mislim da bi u roku mjesec dana morali dobiti termin za vježbe, a onda se sa tetom vježbalicom dogovoriš za tjedne kako ćete dolaziti. Najviše se čeka prvi termin, a onda kad upadneš nema problema.

  17. #17
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Beba je mala koliko sam shvatila i sigurno nećete dugo čekati za termin, sretno

    Btw. i G je imao krvarenje drugog stupnja od traumatičnog poroda - ostao bez kisika.

  18. #18
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Kavin prvotno napisa
    Fizijatrica nam je dr.Mihalić - zadovoljni.
    Vježbali kod Karoline - prezadovoljni Svakako je za svaku preporuku!!
    isto

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    275

    Početno

    Hvala svima na odgovorima.Javimo se kad obavimo pregled s novostima.

  20. #20
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    o Goljaku sve najbolje!

  21. #21
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    dr.Žućko odlićan, neuropedijatrica vrlo pričljiva, zanimljiva, a sada kolkiko je stručna vrijeme će pokazati,sestre super, teta vježbačica Schuler valjda sam dobro napisala prezime ispočetka prediva, nakon nekog vremena počela nam je stalno otkazivati vježbice i dan danas neznam iz kojeg razloga, moja mala ju je obožavala i kada bi imali zamjenu uvjek bi vrištala akod nje nekad....jako me povrijedila kada smo jednom došli za vrime pauze, ona je pušila vani, nije nas htijela pozdavit a od male koja joj je pružala rukice i zvala ju okrenila je glavu....nakon 5 min. na vježbicama se ponašala kao da se ništa nije dogodilo....svako ima loš dan....ali da je teško nekog tko ti stoji ispred face pozdravit ....nakon toga je bila jako hladna....eto mala ju je obožavala i dan danas kada ju vidi na snimkama na mobitelu se razveseli....ali eto ženi se nešto dogodilo....imala je super pristup bebi, nije bila živćana osim par put kada sam vidila da joj se ne da radit....mislim čovjek koji 2 x tjedno dolazi na vježbe primjeti razliku od predanog vježbanja, do svakih 5 min. gledanja na sat.

    Inače Goljak sve 5-

  22. #22

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    275

    Početno

    Obavili smo pregled kod dr. Mihalić. Doktorica nam je sve objasnila što je s bebom, kako raditi s njom te nas uputila da se naručimo za pregled kod neuropedijatra te za termin za EEG. Jako smo zadovoljni. Dobili smo termin za vježbe pa ćemo vidjeti kako će se sve to odvijati. Svima hvala što ste podijelili svoja iskustva jer su doista mnogo pomogla.

  23. #23
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Baš mi je drago da ste zadovoljni.

  24. #24
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Nije baš tema molim vas samo info ima li na Goljaku parking? Hvala!

  25. #25
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Nije baš tema molim vas samo info ima li na Goljaku parking? Hvala!
    Pogledaj si na karti Zagreba, kako izgleda virtualno. Mislim da možeš stati u zoni prema Britancu. Ali tamo je parking uvijek problem, oko Goljaka.

  26. #26
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Goljak ko bolnica ima svoj parking
    Provjeri si da li ti radi neuropedijqtar,jer je jedna na bolovanju

  27. #27
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Goljak ko bolnica ima svoj parking
    Provjeri si da li ti radi neuropedijqtar,jer je jedna na bolovanju
    Koji nije dovoljnog kapaciteta za potrebe bolnice. Ovisi o sreći da li će naći parking ili ne.

  28. #28
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Imamo VEP snimanje u 17h popodne p si mislim da bi mozda i moglo biti mjesta...

  29. #29
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Nije baš tema molim vas samo info ima li na Goljaku parking? Hvala!
    Ima u krugu bolnice i sa strane, kraj travnjaka gdje je park.
    Mi uvijek popodne nađemo mjesto.
    To je baš za Goljak.
    Slučajno ako ne bude, produžiš ravno i gore kod hotela As ima veliki parking. Samo što morate pješice natrag do bolnice ili busom. To su dvije stanice, provjeri kako vozi na stranicama Zeta.
    Linije 138 i 103.
    Ako imate snimanje na Zelengaju, onda parkiranje uz cestu popodne nije problem.

  30. #30
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Super hvala!

  31. #31

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    13

    Početno

    Jako sam zadovoljna. Samo riječi hvale imam. Mi se tamo vodimo već 5mj. Idemo na fizikalnu kod tete Goge i na senzoriku kod tete Vesne. Poboljšali su mi kvalitetu života sa bebačem pošto je rođen hipotoničan. A za dr. Kern isto riječi samo hvale. Zahvaljujući tom multidiscipliranom timu moj bebač lagano napreduje iako kasni u razvoju.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •