Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 55 od 55

Tema: Što je najbolje u trudnoči protiv strija

  1. #51
    dorica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb- Stenjevec
    Postovi
    948

    Početno

    pitala sam u ljekarni
    bademovo ulje u renufuzi 40 kn L
    u to dodamo ulje lavande i eto ti super smjese
    povoljno i čujem "najbolje je prirodno"

  2. #52

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2

    Početno

    ja inače imam problema sa strijama, pa se bojim i pomišljati što će biti sada u trudnoči :/

    u principu svi dermatolozi kažu da se strije ne mogu spriječiti nikakvim preparatima. samo mogu biti manje vidljive i to ako počneš korisiti te kremice odmah na početku trudnoče, znači dok se još nisu ni pojavile. prevencija uglavnom. također sam čitala da je jako dobro svaki drugi dan raditi piling uz pomoč onih posebnih rukavica te mazati tijelo hidratantnom kremom svaki dan barem tri puta. navodno je i štipkanje kože odlično da se strije spriječe

  3. #53

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    81

    Početno

    Još i prije nego sam zatrudnila mazala sam se sa Nivea baby uljem čiji je sastav bademovo ulje i ulje pšeničnih klica jer imam jako suhu kožu, naročito ljeti. Nisam uspjela pročitat da ga je itko koristio baš za strije i da li ima ikakvog učinka. Pretpostavljam da bi trebalo imati jer je uglavnom protiv strija najbolje bademovo ulje.

  4. #54
    bjuma avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    296

    Početno

    vjerovatno ima nešto i do genetike. ja sam se svih devet mjeseci mazala isključivo gustim, domaćim maslinovim uljem- i nemam ama baš niti jednu striju.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    11

    Početno

    Mazem se od prvog dana bademovim uljem cistim, potrosila sam tonu love na to ulje, svejedno izgledam kao da sam uzela gratakazu i guzu i straznji dio bedara provukla dva puta.

    Sve je to do tipa koze, oduvik imam suhu kozu i strije jos od puberteta i naglog rasta.

    Svejedno se mazem jer mi pomogne bar psihicki

    Inace u 35 sam tj. sada.

    A da ne brojim naglo pojavljivanje celulita i hemeroida

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •