Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: BRISANI I POVUČENI UDŽBENICI TE NOVOODOBRENI UDŽBENICI

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    13

    Početno BRISANI I POVUČENI UDŽBENICI TE NOVOODOBRENI UDŽBENICI

    Evo link stranica iz kojih je vidljivo koji su udžbenici koji su se ranije koristili povučeni te s druge strane koji su novoodobreni udžbenici.

    Iz ovog je vidljivo koji se udžbenici ne mogu tražiti (jer su novoodobreni) te koji se ne mogu nuditi odnosno darivati jer su povučeni.

    http://209.85.129.132/search?q=cache...ud%C5%BEbenika
    +za+osnovnu+%C5%A1kolu+za+%C5%A1k.+god.+2009./2010.&cd=1&hl=hr&ct=clnk&gl=hr&client=firefox-a

  2. #2
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    vidim da je kemija sanje lukić (7. i 8. r) ostala, što mi je posebno drago. ta žena je s puno ljubavi radila svoje udžbenike.

  3. #3
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    Ne kužim. U popisu za 5. razred nije odobrena knjiga Dveri riječi, a Emily ih traži po popisu kojeg je dobila u školi?!

    Isto tako, mi na popisu imamo Moja priroda 5 autora Bendelja-Operta, koja je na listi neodobrenih knjiga?!

    Pa GEA 1 autora Ilić-Orešić, Tragom prošlosti 5, Čudesni svijet tehnike 5 (zbirka).....Kaj se tu dešava, jesu li promijenjena izdanja ili je tu netko lud?!

  4. #4
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    I da li je legenda na početku tablice bila upućena nastavnicima, pa su oni po svom mišljenju mogli po njoj izabrati, što bi značilo da u razmjeni i traženju ova tablica nije mjerodavna?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    13

    Početno

    Pogledaj pod "legendu"...žutim su označene knjige koje nisu odabrane za ovu godinu, a zelenim nova izdanja, a ona koja nisu selektirana su koja su ranija izdanja a mogu se koristiti...

  6. #6
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    Da, to sam skužila, ali to onda fakat znači da kad tražim/nudim knjige da ta tablica nije mjerodavna, jer su nastavnici mogli izabrati baš te knjige koje nisu označene, jel tak?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj bilbo7 prvotno napisa
    Ne kužim. U popisu za 5. razred nije odobrena knjiga Dveri riječi, a Emily ih traži po popisu kojeg je dobila u školi?!

    Isto tako, mi na popisu imamo Moja priroda 5 autora Bendelja-Operta, koja je na listi neodobrenih knjiga?!

    Pa GEA 1 autora Ilić-Orešić, Tragom prošlosti 5, Čudesni svijet tehnike 5 (zbirka).....Kaj se tu dešava, jesu li promijenjena izdanja ili je tu netko lud?!
    Koliko sam ja shvatila sve ove knjige koje si navela su odobrene. One nisu selektirane (napisane na bijeloj podlozi) i spadaju u grupu koje su se ranije koristile i nadalje su odobrene.

    U legendi je bijela boja: preostali paralelni ranije odobreni udžbenici i druga nastavna sredstva koje možete odabrati

  8. #8
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    Da, to sam i ja poslije skužila. U stvari, da ja ne kompariram tablicu i popis (jer su mi u igri 4., 5. i 6. razred), uzet ću za mjerodavno popis iz škole i to je to. U svakom slučaju, hvala za tablicu, bar znam kaj nemrem tražiti i kaj moram kupiti!

  9. #9
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Ima i kod nas neusklađenosti (vidim tu da su povučene neke knjige koje su u školi na popisu) ali na web stranici škole stoji da će KONAČNA lista udžbenika biti objavljena 26.08. (vjerojatno baš iz tih razloga).

    Daklem, čekamo...

  10. #10
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Zna li netko da li knjiga iz matematike - Matematika 3 ,Josip Markovac iz 1999. još uvijek vrijedi? Poslala mi ju je jedna cura, ali mi je čudno da je iz 1999., da se do sada nije mijenjala?

  11. #11
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    ja se ne bi zamarala, naputak i tako ide da se knjige mogu nabavljati do 30. rujna, pa bi ja pricekala da vidim sto ce reci uciteljica. U Markovcu se i tako nema sto mijenjati, to je samo hrpa zadataka na jednom mjestu.

  12. #12
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Ovo može biti potencijalno korisna tema i ove godine pa je ostavljam

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •