Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 55 od 55

Tema: Doktorica Ivanišević - Zagreb

  1. #51
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    kod nje je baš gužva tak da bi za termin 1.pregleda mogla malo pričekati iako je ta žena čudo koliko energije ima i naručuje za pregled i u 23h!
    Ali onda svaki put kada obaviš pregled i kada ti kaže kada opet trebaš doći, odmah sa sestrom dogovoriš termin....
    Mislim da je pregled + uzv 500kn, ali nemoj me držati za riječ, prošlo je ipak 2 god od moje T koju sam kod nje vodila.
    Mobitel, ja ako sam trebala, zvala sam Pronatal, ali to je bilo možda jednom... Ne znam možeš li baš mob dobiti

  2. #52

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Bok. Evo i ja se registriram na forum da podijelim svoje loše iskustvo s dr. Ivanisevic, u nadi da ce nekome pomoci. Imam apsolutno urednu prvu trudnocu koju sam od početka do 30.tj pratila u Pronatalu kod dr. Ivaniševic (UZV) i njenog supruga Dr. Đelmiša. Kako slove za vrhunske stručnjake, nisam sumnjala ni trunku u njih. Dr je ljubazna, svaki put se s njom smijemo na kontrolama, normalno razgovaramo mi kao neopterećeni budući roditelji, ona kao otvorena liječnica. No u 30.tj. smo valjda dr. Ivanišević naletili na "pogrešan dan" i apsolutno beningni razgovor (npr "opet nećemo vidjeti lijepo sliku lica jer se beba okrenula, kolege mi sve i svašta preporučuju, ja to ignoriram jer bi mi glava eksplodirala - npr probaj si srediti dr Zlopašu da te porodi") je doveo do toga da je dr. nas izbacila iz ordinacije uz riječi "ja sam gotova s vama, ne dolazite mi više, ne želim vas vidjeti." Mi se gledamo i čudimo, pitamo je jel se šali. Ona nastavlja da ne - "da smo je izvrijeđali kako ne zna snimiti UZV, odite si kod tog groznog čovjeka Zlopaše ak mislite da je bolji i sl". Takvu scenu mi nitko nije priredio u životu. Doktorica očito ima problema s egom, slušanjem i razumijevanjem, kao i osnovnom pristojnošću i samokontrolom. Mene je ovo uzasno pogodilo, uplakanu i u stresu, dr Đelmiš me pokušavao smiriti. Natjerao nju da se ispriča. Eto, dno dna za jednog liječnika, a kamoli privatnog (koji je uredno naplatio i ovaj sramotni susret). Nakon toga mi je nekoliko ljudi ispričalo slične epizode za dr Ivanišević i njene nepredvidljive i bezobrazne reakcije.

  3. #53
    V&NMama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    479

    Početno

    Meni se nije svidjelo što me gotovo svaki put kad sam došla k njoj na pregled (od toga jednom privatno) odmjeravala od glave do pete. Na zadnjem pregledu kod nje se baš neugodno zagledala u moje naušnice koje su bile jeftina bižuterija, možda griješim ali mislim da je njena reakcija (iako potpuno nesvjesna rekla bih) bila uvjetovana time što sam ja do nje došla po preporuci druge njene pacijentice koja je financijski za 3 glave viša od mene. Bila je stručna i ok, no nije me zadivila ničime.

  4. #54
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Nije niti meni sjela...

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Moje iskustvo s doktoricom (ili bolje receno 'profesoricom') Ivanisevic je lose. Vodila sam kod nje privatno trudnocu tj. dobar dio trudnoce. Meni je na ama bas svakom pregledu bila vrlo neugodna i neprofesionalna.
    Evo par crtica: pozalim se na nesanice, a ona se na to okrene mojem suprugu, govori o meni u 3. licu kao da ja nisam tamo i nakon nekoliko svojih 'strucnih' verbalnih izljeva, kaze da to nije njezina domena, nego za psihijatriju. Jednom je cak oponasala moj govor i geste, onako podrugljivo uz rijeci da bi me stalno mogla slusati kako sam lijepa (sto je zapravo znacilo da sam glupa). U jednom razgovoru koji je krenuo u smjeru da ja volim sve kontrolirati, ona se obrati mojem suprugu i pita ga kontroliram li i njega!!??
    Kad treba nesto objasniti, npr. koje pretrage slijede, to radi sturo i preko volje. Misli valjda da je meni ovo sesto dijete pa sam dobro upucena. Tako ja u nedostatku informacija potrazim odgovor i na netu, na sto se ona sprda s vjerodostojnoscu 'doktora googla' (iako mnogi doktori objavljuju svoje znanstvene tekstove na hrcku koji je eto upravo na googlu).
    Tijekom jednog ultrazvuka, znaci ja na stolu, a slika moje bebe na ekranu, doktorica se bacila u sifriranu trac partiju sa svojom medicinskom sestrom, i to o ljudima (pacijentima) koji su bili prije nas. I to traje i traje...
    I dobro, pustimo njezino arogantno ponasanje, sipanje uvreda i nepostivanje mene kao pacijenta, mozemo se osvrnuti i na medicinske propuste, a rijec je o mojoj stitnjaci ciji sam neregularan rad sama dijagnosticirala uz pomoc 'doktora googla'. Otisla sam izvaditi hormone na svoju ruku i predstavila dragoj doktorici nalaze (TSH 6,6). Zanimljiva je njezina reakcija: "pa ja sam mislila da vam je socijalna ginekologinja pregledala te hormone". Namjerno je pokusala svaliti krivnju na drugog, iako zna da od pocetka vodim trudnocu iskljucivo kod nje.
    Bilo je toga jos, ovo su primjeri koji su mi ostali u glavi. Za mene je Marina Ivanisevic bahata, arogantna, podmukla, pasivno-agresivna i egocentricna osoba koja ima privatnih problema, a lijeci ih u svojoj poliklinici Pronatal. Kad razgovaram s prijateljicom koja ima pozitivno iskustvo s njom, pocnem misliti da je k tome svemu jos i podvojena licnost jer je njezin tretman mene i moje prijateljice potpuno razlicit. Tako da je to mozda, drage cure, kako vam padne grah! Okusajte svoju srecu kod Ivanisevic...

    I by the way, ne izdavanje racuna i znatno duze radno vrijeme nego sto pise na vratima, daju naslutiti da bi Porezna i druge institucije imale posla u toj poliklinici.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •