Pokazuje rezultate 1 do 45 od 45

Tema: Promasene investicije?

  1. #1

    Početno Promasene investicije?

    Cisteci kuhinju pronasla sam neka pomagala koja sam svojedobno nadobudno kupila, ali ih nikad poslije nisam upotrijebila... Gulilica i rezac za ananas, zlicica za "rezati" krumpir (ili stogod drugo) u obliku kuglica, zlicica s rupom za vadjenje maslina... cak i sokovnik spada u tu grupu jer mi treba vise od pola sata da ga posteno ocistim, a i treba mi uuuuzasno puno voca ili povrca da bih dobila pola dl soka, pa sam odustala...
    Imate li i vi, drage moje kuharice, slicnih beskorisnih stvarcica po ladicama?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ne

    jer ja imam svake godine pms svih pms-ova koji završi bacanjem svega što mi dođe pod ruku........

    imam 2 ladice pune escajga i ostale skalamerije

    i to je to

  3. #3

    Početno

    A bas sam mislila kako ces se ti javiti i reci:"Ma ja imam mikser i valjak i bas si mislim kome bih ih mogle pokloniti..."
    A kad tamo.. niti to!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    imam mikrovalnu

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Stroj za cijeđenje naranči i limuna na baterije (nikad nisam kupila baterije) i pekač za vafle (spremam se već 15 godina da ću neki speć, još nisam bacila). Oboje smo dobili. Inače ono za ananas imam i čak sam jednom koristila. Moraš paziti na veličinu ananasa kad kupuješ, nije loša stvarčica. Imam i multipraktik koji sam prije puno koristila a sad više ne, od kako je završio u špajzi da ne bi djeca pipkala nožiće. U njemu smo redovito svaki tjedan radili majonezu, a ponekad sam rezala povrće (rijetko, teško se čisti). Sad jedino služi za Božić za mljevenje oraha. Imam sigurno još toga ali toliko dugo nisam koristila da sam i zaboravila da imam...

  6. #6
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    sokovnik sam bas maloprije gledala i razmisljala da ga prebacim u ormar na balkonu, jer mi zauzima u kuhinji mjesto
    volim prirodni vocni sok, al ne volim hrpetinu ostataka voca koju bacim, i ribanje sokovnika poslije

    baterijski ocjedjivac limuna - sad sam se sjetila da ga imam (nikad upotrijebljen)

  7. #7
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    neke i ne tako jeftine, tupperware posude
    neke od njih toliko su lose i nekvaliteten da su prava pravcata promasena investicija

    neke su pak tak genijalne da ne znam kak bi zivjela bez njih

  8. #8
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ništa :D

    mrzim skupljati kramu pa kupujem samo ono što ću sigurno koristiti.

    s druge strane, ne bi me ubilo da imam malo više suđa...

  9. #9
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Nešto kupljenog, nešto poklona (jednomrabljenih) ko u priči...
    aparat za filter kavu (pijemo tursku), sokovnik (jednom rađen sok od jabuke), čajnik (onaj trbušasti za uzavreti vodu), sjeckalica za luk (brže ide ručno), gnječilica za češnjak (uvijek ga sjeckam), velika rezalica salama i sira (tek ponekad u upotrebi kad MM poželi estetski izgled narezaka) ... itd. Jednom sam skoro došla u napast kupiti i aparat za kokice

    MOžda bi Rodina rasprodaja mogla obuhvatiti i kuhinjske potrepštine?

  10. #10
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Ima te krame kod mene, o-ho-ho!

    Tri aparata za kavu (svadbeni ostaci), jedan koristili vrlo kratko vrijeme, MM pije džezvu, ja Frank instant.
    Pekač za vafle. Čak smo ga teglili iz Belgije. Jest da smo tamo tamanili vafle, ali u Hrvastkoj ga zapalili dva puta. Stoji zapakiran u sšpajzi.
    Friteza. Isprva sam je dosta koristila, sad već puno manje pa stoji. Mislim da ću je napuniti u veljači za fritule i krafne. Ajd, barem neke koristi.
    Wok. Kuhala sam u njemu kojih dva tjedna. Sad mi je opet lakše da izvadim svoj stari provjereni lonac i da u njemu nešto brzo iskemijam. Stoji u špajzi.
    Toster. Nekad smo u njemu svakodnevno pekli tople sendviče. Sad stoji u špajzi (jer topli sendviči debljaju).
    Imam mali milijon gulilica za krumpir, ali niti jedna nije dobra kao ova stara koju imam. Već je sva strgana i stalno je pokušavam zamijeniti, ali sve ostale ne vrijede, pa još uvijek gulim na tu staru, a ove stoje.
    Vacsy. Nekad sam vakumirala, zatvarala. Sad mi se uvijek žuri pa ak nešto trebam smrznut, bubnem u vrećicu za smrzavanje, napravim čvor i u škrinju. Tak ionak bum to otvorila za par dana.
    Nekakva super svemirska digitalna zidna kuhinjska vaga koju smo kupili prije 5 godina za našu novu kuhinju, al MM nikad nije imao vremena izbušiti dvije rupe pa sad stoji. A ja mjerim brašno, šećer odokativno.
    Masažer za noge. Ha! To je investicija MM. Banjal se u njoj dva puta. Eno je u podrumu!
    Mini disc. I to je propala investicija MM. Stoji već 4 godine i skuplja prašinu u dnevnoj. Slušali glazbu s njega samo jednom (tu ću spomenuti i da imamo 3 DVD-a, a koristimo samo jedan).
    Ubodna pila. MM je ima već 7 godina. Nijednom korištena u našem domu. Uglavnom je posuđuje prijateljima koji imaju nešto za izrezat.

    Uh, naborjala ja tog dosta. Još kad bih prošvrljala po podrumu, našlo bi se toga dosta. U podrum ide samo MM. On je tamo gospodar reda i spremač odbačenih nepotrebnih stvari.

  11. #11
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Da, zaboravila sam i rezač za salamu i sir ili što već. Koristili jednom, da isprobamo. :/

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    744

    Početno

    Kad čitam šta ste svašta napisale, mislim si kako moram dati mm da pročita. on me stalno gnjavi da kaj nam treba to kaj bi ja kupila, a zapravo jako malo, ili gotovo nikad upotrebljavam samo fritezu. Mikrovalnu svaki dan, multipraktik jako često, aparat za wafle isto (mljac!), električni pekač... u zadnje vrijeme wok skuplja prašinu, zapravo od kad smo se vratili u Hr pa manje kuham i imam manje vremena.
    Jako si želim aparat za peć kruh, a nisam ga kupila samo zato što se bojim da bi nakon mjesec dana izašao iz upotrebe.
    Još si mislim kupiti onu malu sjeckalicu i mlinac i gnjeckalicu za kašice koja radi na potisak (i na struju) i usisavač za mrvice.

  13. #13
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    kinderbet mi je totalno promasena investicija.
    hm.....osim sto mi je lijep, a nemam slika u sobi, pa mi on moze proci kao ukras

  14. #14
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno

    gnječilica za češnjak
    ovo je kod nas zavrsilo medju plastelinom, idealno za raditi rezance od plastelina

  15. #15
    Daniela32 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    284

    Početno

    Viš, a meni je štrukapatatica (gnječilica za češnjak) ZAKON! Ja češnjak ručno sjeckam jedino za ukras (kad se posipa po ribi s gradela, ili po grilanim balancanama). Povrće sjeckam u multipraktiku koji mi je na kuhinjskoj plohi stalno i uključen u struju, mikrovalna je stalno u pogonu za odmrzavanje i podgrijavanje.

    Meni je vacsy promašena investicija, mogu reći i Wok jer imam onaj preteški od gize, a slabu vatru na štednjaku (loš plin).

  16. #16
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    [quote="Daniela32"]Viš, a meni je štrukapatatica (gnječilica za češnjak) ZAKON! Ja češnjak ručno sjeckam jedino za ukras (kad se posipa po ribi s gradela, ili po grilanim balancanama). Povrće sjeckam u multipraktiku koji mi je na kuhinjskoj plohi stalno i uključen u struju, mikrovalna je stalno u pogonu za odmrzavanje i podgrijavanje.
    /quote]

    u ovom dijelu je sve isto i kod mene
    osim kaj ja volim i koristim vacsy stalno, a vok nikak da si kupim

  17. #17
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    i ja kao maria bacam nepotrebne i nekoristene stvari kad god me uhvati pms.
    ali stvarno ne znam kako zivite bez gnjecilice za cesnjak? :? to je meni jedna od najboljih investicija ikad. zar vam je stvarno lakse sjeckati??? poludim kad odemo na more pa moram sjeckati cesnjak.

  18. #18
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Kod nas se svaku subotu ili nedjelju za dorucak jedu waffle - mljac

    A kruh se pece u pekacu za sve nase potrebe (ne kupujemo ga u ducanu).

    Wok se koristi barem jednom tjedno. Express lonac bar tri put tjedno.

    Imam nekih sitnih kerefeka kojih bih se mogla bezbolno rijesiti ali u principu ono sto imamo, koristimo (al pazimo da nemamo previse).

  19. #19
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    pa bas i nema.

    ima nekih aparatica koje koristimo 'stihijski'- sad mi pada na pamet onaj toster za sendvice- koristimo ga dva tjedna non stop, onda ga spremimo i ne vadimo pol godine, al eto- ipak nije skroz beskoristan.

    sokovnik sam posudila od mame ( da isprobam) pa kad sam skuzila da nema sanse da ga koristim ( iz gore nabrojanih razloga)- vratila sam joj ga i amen

    wok koristim stalno, rezalicu isto ( jedem puno sira, a ne podnosim da je onak 'zidarski' narezan), mikrovalnu za podgrijavanje, elektricnu peku sam si nedavno kupila i vec je bila u upotrebi 5-6 puta, cjedilo na struju bar dva puta tjedno za limun za caj...

    i tak- kaj mi ne treba- bacam bez misosti ( i bez pms-a )

  20. #20
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    'misost' bi bila milost

  21. #21

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Oklagija je kod mene promasena investicija. Ponadala sam se da cu koji put rasuc jufku, ali sa djecom nema sanse pravit neka komplikovana jela.
    Najpromasenija inversticija (ako se tako moze reci jer je bilo jeftino), jeste pekac hljeba. Odnosno, to je kod mene ona duboka, uska tepsijica.

    Mikrovalnu nikad nisam kupila. Uvijek kazem kupicu je, a nikad. I nije mi se nesto pokazala neophodna.
    zelja mi je kupit nekakav nazovi toster za pecenje ustipaka, prevrta..., znaci, brzinski dorucak bez ulja.
    Takodjer nemam ni stap- mikser. Kad malo bolje razmislim, meni mnogo toga treba za kucanske potrepstine

    definitivnoo je Editina stolica za jelo promasena investicija. Koristila ju je samo tri, cetiri mjeseca. Upravo kontamo gdje da je sklonimo dok Sami ne krene sa dohranom. Strasno nam smeta jer se uvijek neko spotakne od nju.

  22. #22
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Meni je štapni mikser najkorisnija stvar koju imam (za umake i juhe od povrća), a po mikrovalnoj sam pljuvala sve dok ju nismo dobili (nezamjenjivo za brzo odleđivanje koječega i grijanje svega i svačega).

  23. #23
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Meni je štapni mikser najkorisnija stvar koju imam (za umake i juhe od povrća), a po mikrovalnoj sam pljuvala sve dok ju nismo dobili (nezamjenjivo za brzo odleđivanje koječega i grijanje svega i svačega).
    definitivno dvije najkorisnije stvari u kuhinji!

  24. #24

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    744

    Početno

    Citiraj snorki prvotno napisa
    Mikrovalnu nikad nisam kupila. Uvijek kazem kupicu je, a nikad. I nije mi se nesto pokazala neophodna.
    Vidjet ćeš koliko je neophodna ako ju kupiš pa se navučeš
    Najgore od svega mi je otić u viksu na moru (gdje naravno nema ni perilice suđa) pa da bi zgrijala 2 čaše mlijeka i skuhala 3 kave moram zaprljat tonu suđa. S mikrovalnom - samo šalice. Da ne spominjem odmrzavanje i posebno podgrijavanje (to je posebno praktično jer ne zagrijem odmah cijeli stan nego samo to što je u mikrovalnoj)

  25. #25

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Cure koje radite vafle, ajde bacite koji recept na "Recepte" prije nego MM baci pekač. I kako ga čistite ? Meni je to najveća prepreka da ga upotrijebim.

  26. #26
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Zadnje sam uzela prešu za češnjak. Koristila dva tri puta i onaj se metal svinuo i otišao u k. Zapravo mi je žao i blendera jer da sam znala sa se s njim može samo guste sokove raditi ne bih ga nikada uzela.

  27. #27
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Ja u blenderu radim toliko toga..sok ili tu kašu od voća zapravo ni nisam nikada. Imam onaj koji je u kompletu sa štapnim mikserom.
    Sjeckam luk, celer, mrkvu kad mi treba za dinstanje. Sjeckam paradajze za umak.
    Radim paštetu od tune, radim sladoled od zamrznutog voća i jogurta, meljem zobene pahuljice u zobeno brašno, sjeckam/meljem bademe, radim krušne mrvice...
    Još toliko toga..ne mogu si zamislit kuhinju bez njega

  28. #28
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Dobru gnjecilicu za češnjak imas u ikei. Obicnu metalnu. Nece iznevjeriti.
    Moja promasena investicija tj.zelja mi je bio dehidrator. Ne zato kaj ne valja vec kaj sam ga svega par puta koristila. Ali zato je jednu forumasicu usrecio

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  29. #29
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    To za češnjak i ja imam iz Ikee jer su svi po forumima to hvalili

    Promašene investcije: sokovnik, friteza, pekač kruha.
    Sad imam blender, štapni mikser, i aparat za tople sendviče. Sve se koristi

  30. #30
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Imam hrpu stvari koje ne koristim, ali ne smatram da su promašene investicije. Promašen je način života koji imamo pa ne stignemo koristiti sve te stvari. :depresivna:

    Raclette, dehidrator, dva sokovnika, tri tone knjiga, muž...

  31. #31
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    [QUOTE=Mojca;2888979

    Raclette, dehidrator, dva sokovnika, tri tone knjiga, muž...[/QUOTE]

    na zadnjeg u nizu

    ja ne skupljam nikakve stvari koje ne koristim.Razdijelim.ih okolo.
    imam istina neko cudo za kuhanje jaja dobiveno za Bozic nikad koristeno i rado bih ga darovala dobrovoljci?

  32. #32
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Možda bi trebalo otvoriti topic "kako presložiti vlastiti život"... Bome, imam i ja problema s upravljanjem vremenom. Kramu sam višemanje razdijelila (udomila fritezu, mesoreznicu i slično - nemam puno jer sam se nekim čudom uspjela suzdržati od pretjerane kupovine) ali imam trenutno dva obična miksera i jedan sa zdjelom koji su k meni došli iz donacija. To namjeravam uvaliti u razne objekte (vikendicu i slično) pa ne dijelim, ali svakako moram doma napraviti reda.

    Mene mori to što nemam vremena za vikendicu koliko bih htjela, ali ta kuća je ionako kupljena "za čekanje" da ne moram u mirovini puno tražiti i investirati. Za sada - kako stignemo...

    Što se muža tiče, mislim da bi on prije ustanovio da nema vremena za mene nego ja za njega , ali uspijevamo se dogovoriti. Viš viš... mogli bi proglasiti koji slobodan vikend i otperjati u vikendicu, a djecu ostaviti doma. Dobro bi bilo i jednima i drugima.

  33. #33
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Kramu sam višemanje razdijelila
    Pročitala sam: karmu sam višemanje razdijelila...


  34. #34
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Dobar!

    Ali priznajem - išla sam provjeravati kaj sam stvarno napisala (disleksija, he he he).
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 07.06.2016. at 09:47

  35. #35
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Joj ja imam doma 2 nikad korištena miksera, dobila za svadbu A imam svoj koji koristim, stari, sasvim je dobar
    Mesoreznicu koristimo. Korisnimo i mašinu za mljevenje mesa (al to dijelim s mamom).

    Kuhalo za vodu je najbolja investicija, koristi se stvarno puno
    Posljednje uređivanje od Vrci : 07.06.2016. at 10:14

  36. #36
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Da, kuhalo je dobra stvar. Koristi se svakodnevno.
    Mikrovalna isto - bez obzira na nezdravost, koristi se svakodnevno za podgrijavanje hrane, jer dolazimo doma u različito vrijeme. Nikad nisam u njoj nešto skuhala, samo grijemo.

    Od ostalog - kuhinja:
    Štapni mikser - koristi se često
    Klasični mikser - koristi se (bez zdjele - to mi je nespretno)
    Multipraktik - koristi se za zimnicu i božićne kolače, inače je u podrumu
    Toster - ponekad mlađi sin radi tople sendviče, ali to je zimska zabava

    Pegla - ne koristi se često (jednom tjedno) ali nekako si ne mogu zamisliti da budem bez nje; ni bez daske za peglanje
    Električni roštilj - stoji na balkonu, ali rijetko ga koristimo (viš viš, baš bi mogli, dugo je bilo hladno ali sad je sezona)
    Električni pekač od lijevanog željeza - taj sam odnijela u vikendicu i odličan je dok nam se ne da kuriti roštilj ili treba ispeći paprike i slično...
    Usisavač sa hepa filterom - definitivno smeće, odvukla sam ga u vikendicu odaaaavno i ni tamo ga ne koristim. Nabavila za doma onaj s vodenim filterom i štapni baterijski, to mi je dosta.

    Kupaonica:
    Fen - svakodnevno
    Motorna četkica za zube - svakodnevno (to je definitivno dobra investicija za mog sina koji ima fiksni ortodontski aparatić, čak ju je na put nosio)
    Mašinica za šišanje - ne mogu baš reći da je promašena investicija, ali sad ju rijetko koristim (bila je češće u funkciji dok su djeca bila mala, sad ne pamtim kad smo je zadnji put trebali)
    Brijaći aparat s tri glave - čeka starijeg sina koji ga namjerava koristiti, mm više voli brijanje bez struje

  37. #37
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Kaj bi ja bez vas. Cimam m citav mjesec da kupimo kuhalo.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  38. #38
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    E, a što bi još iz Ikee preporučili? Danas baš dogotavljam narudžbu, a poštarina im je masno skupa, pa da uberem što se ubrati da, jer neću tako skoro od njih ništa uzimati. Mislila sam i prešu za krumpir. A opet, baš ne jedemo tenfan krumpir često.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 07.06.2016. at 12:54

  39. #39
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Električni roštilj je bila propala investicija kod nas Mi ipak radije ljeti palimo standardni, zimi ništa.

    Mikrovalnu sam prvo makla iz kuhinje u podrum (tamo imamo dodatni štednjak, mašinu za veš, sušiilcu...), bila je uključena za kokice. Onda smo i od nje odustali i donirali dalje. Većinom je služila za kokice i podgrijavanje vode, što sad radim u kuhalu

  40. #40
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    žuta, ne treba ti preša za krumpir, ja je imam, i koristim jednom godišnje za knedle. Stvarno bude fin protisnuti krumpir, skroz gladak i bez grudica, ali jednom godišnje je jednom godišnje.

    Zašto plaćaš poštarinu, ako ne ideš autom imaš bus za 10 kn povratnu kartu, pa kupiš sve sitnice što ti trebaju.
    Posljednje uređivanje od Dijana : 07.06.2016. at 13:05

  41. #41
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Svejedno mi moraju dostaviti, ako idem busom. Uzimam krevet.

  42. #42
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ovisi kaj ti treba. Posude za jelo definitivno. Imaju zgodne igrackice, mi imamo jazavca i jeza. Casica za uciti piti im je super, sa pesekom na vrhu.Kuhace su im dobre. I mutilica za cappucino, on po 7,8kn. Godinu dana radila bez ikakve frke, skroz jaka.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  43. #43
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Dobru gnjecilicu za češnjak imas u ikei.
    Stvarno je odlična.

  44. #44
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Imam hrpu stvari koje ne koristim, ali ne smatram da su promašene investicije. Promašen je način života koji imamo pa ne stignemo koristiti sve te stvari. :depresivna:

    Raclette, dehidrator, dva sokovnika, tri tone knjiga, muž...
    Zašte ne koristiš raclette?
    To je super stvar kad se skupi društvo
    Jedino što treba nabaviti pravi sir i dobre začine , a ni jednog ni drugog nema baš kod nas za kupiti...

  45. #45
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Uzela sam gefu ručnu sjeckalicu.
    Dakle, nit sjecka, nit išta. Sve zapne iza noža, ne da se ni očistit.
    Kak sam tak glupa?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •