Stranica 6 od 7 PrviPrvi ... 4567 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 301

Tema: Zepter i tupperware

  1. #251
    linolina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    ST
    Postovi
    879

    Početno

    Citiraj princess puffy prvotno napisa
    Citiraj linolina prvotno napisa
    Noževi su stvarno
    a koji točno noževi?
    spremam se u kupovinu,a ima više vrsta,pa molim preciznije upute.
    ja sam jako zadovoljna nožem za rajčicu (stara linija)

  2. #252

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    12

    Početno

    cure evo napokon i hrvatska tupperware stranica
    :D :D :D
    http://www.tupperware.hr/cps/rde/xch...eLocaleAttr=en

  3. #253
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    konačno i stranica, kao da katalog nije dovoljna napast.

    nego, kakva su vam iskustva s Fridgresmart linijom?

  4. #254

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    619

    Početno

    Ja sam u godini dana pokupovala od Tupp sve kaj mi treba i baš sam happy. Mama ga ima sigurno 15 godina i sve su stvari kao nove. Još bi voljela imati par sitnica, ali polako.

  5. #255

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    619

    Početno

    Ja imam jednu posudu Fridgesmart i super mi je. Povrće izdrži min 2 tjedna u njoj. Po zimi naravno i puno dulje.

  6. #256
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    Frige smart linija je super i za suhomesnate proizvode, špek, kobase i sl.
    dugo drži svježinu, ne suše se i ne stvara se ništa po njima.

    uz to su super za gljive kao osjetljivu biljku, ne mjenjaju boju ni miris danima.

    najviše ih koristim za grincek i povrće tipa karfiol, brokula, sve šta često kuham u juhi.

  7. #257
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    možda se onda ipak upustim u kupnju pokojeg FSmarta. moram vidit koja mi dimenzija najbolje paše u frižider

  8. #258
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    ja sam upravo otkrila da mi ona velika okrugla crvena zdjela s poklopcem, znat će annemarry koja je to, čuva povrće isto kao fridgesmart :D

    lišće mrkve je i nakon 10 dana nenormalno svježe i hrskavo, a kad sam ga kupila bilo je mlitavo
    pola sata u hladnoj vodi i od tada u toj zdjeli
    oduševljena sam

  9. #259

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Ja gledala katalog i nema one posude, mislim da su je zvali bomboneta il tako nekako, modra ili crna sa prozirnim poklopcem, dosta visoka, velika, četvrtasta. Netko je u njoj držao kruh...
    I trebalo bi mi još nešto za sir, spominjete ove neke smart...valjda tako nešto.
    Kako ide ovaj party, da budem domaćica...jel ima neki dodatni katalog pored ovog glavnog

  10. #260
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    makita, imaš pp.

  11. #261

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    111

    Početno

    FSmart imam jednu i uvijek je puna, nekad meso, nekad povrće. Super mi je kaj je rebrasta dolje pa se sukrvica mesa cijedi u rebra.
    Ja nemam ni jednu posudu plastičnu osim Tupp. Tanjure imam neka stare od arcopala, ali za to Tupp posvuda. To je ljubav.

  12. #262
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    http://www.tupperware.hr/cps/rde/xch...s.xsl/721.html

    Da li itko koristi kutiju za kruh?

    Nisam baš ljubitelj plastike, ali tražim kutiju za kruh u kojoj se neće osušiti za jedan dan, a inox mi se baš i ne čini idealan za to. I u drvenima se prebrzo osuši.

  13. #263
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Ja ju imam i stvarno je super..i može se totalno rastaviti i oprat u perilici

  14. #264

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj MarijaP prvotno napisa Vidi poruku
    http://www.tupperware.hr/cps/rde/xch...s.xsl/721.html

    Da li itko koristi kutiju za kruh?

    Nisam baš ljubitelj plastike, ali tražim kutiju za kruh u kojoj se neće osušiti za jedan dan, a inox mi se baš i ne čini idealan za to. I u drvenima se prebrzo osuši.
    Meni se ne sviđa oblik ovih kutija za kruh, mislim, ove tupperwareove i ostalih klasičnih, zato bih ja držala kruh u onoj drugoj kutiji

  15. #265
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    SunčicaVŽ, hvala, već dugo gledam kutije i ima ih svakakvih po svakakvim cijenama, ali mi se uvijek čini da služe samo za ukras.

    Držiš kruh unutra bez vrećice? Koga god pitam za kutiju, kažu da je ok, ali moraju držati u vrećici da održe svježinu par dana.
    Posljednje uređivanje od MarijaP : 07.12.2010. at 12:20

  16. #266
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Citiraj makita prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se ne sviđa oblik ovih kutija za kruh, mislim, ove tupperwareove i ostalih klasičnih, zato bih ja držala kruh u onoj drugoj kutiji
    Kojoj drugoj kutiji?

    Meni su najljepše one sa debelom drvenom daskom i poklopcem od inoxa, ali mi se čini da bi se kruh i u njima sušio, a dosta su skupe pa se ne usudim kupiti nešto za što nisam sigurna da li služi svrsi.

  17. #267

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj MarijaP prvotno napisa Vidi poruku
    Kojoj drugoj kutiji?

    Meni su najljepše one sa debelom drvenom daskom i poklopcem od inoxa, ali mi se čini da bi se kruh i u njima sušio, a dosta su skupe pa se ne usudim kupiti nešto za što nisam sigurna da li služi svrsi.
    Ma meni su sve te kutije prevelike, na radnoj plohi su mi već pekač, multipraktik i mikrovalna. Kruh želim sklonit u ormarić. Ja sam prije mislila kupiti za kruh bombonetu od tupperwarea (katalog str.18), a sad vidim da imaju i manju kutiju za tost Tostsmart, odmah je do kutije za kruh(one klasične). A inače znam da je tupperware pouzdan.
    Ipak, imam male zamjerke na 2 proizvoda:
    -kugla za ukrašavanje ima nastavke sa relativno širokim rupicama za ukrašavanje, a sama kugla je ponešto tvrda pa se ja ne posebno vješta ne mogu precizno izrazit po tortama
    - njihov komplet plastičnih žlica (one ko za salatu, kacijola i ostale, za jaja i sl) one koje idu u ulje su mi se malo izobličile

    Inače, sve ostalo 5, a imam štošta

  18. #268

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    tuzla bih
    Postovi
    1

    Početno zepter

    da li mi neko moze reci da li zna gdje se mogu obratiti za cepter posudje?Prije 18 g sam kupila komplet cepterovog posudja u Njemackoj i rekli su mi da mogu da vratim neki dio novca za to kada ga prenesem preko granice i imam sve racune ali ja istrazujem sve ove godine ali mi niko ne zna gdje se obratiti.Hvala

  19. #269

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21

    Početno

    Iz Tuppera imam ono čudo za palačinke (ubaci sve unutra, promućkaj i izlij iz toga direktno na tavu) i super je jer stvarno olakšava cijeli proces, a i mogu napraviti nekoliko palačinki, a ostatak smjese staviti u hladnjak te je iskoristiti navečer

  20. #270
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Obrati pažnju da se otprilike ista stvar dade kupiti u npr. Lidlu ali zajedno sa suhom smjesom unutra - samo dodaš mlijeko do crte i promućkaš. Jednako se "lako" pere kao i puterware, a jedina stvarna razlika je što ne dobiješ onaj propeler unutra koji zapravo baš ničemu ne služi.

  21. #271
    zloćko avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    tamo gdje je dom
    Postovi
    524

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa Vidi poruku
    Obrati pažnju da se otprilike ista stvar dade kupiti u npr. Lidlu ali zajedno sa suhom smjesom unutra - samo dodaš mlijeko do crte i promućkaš. Jednako se "lako" pere kao i puterware, a jedina stvarna razlika je što ne dobiješ onaj propeler unutra koji zapravo baš ničemu ne služi.
    U potpunosti se slažem ...imama tapw posuđe i ništa posebno ne vidim.

  22. #272

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    Citiraj ;79925 prvotno napisa
    Uspjela sam usparati nesto sitno, pa razmisljam o kupovini jednog seta Zepter posudja i par komada Tupperwarea...
    Vrijedi li to toliko koliko kosta?
    ja imam više manje sve od zepter-a i tupperware-a, dosta toga mi je kupovala mama i ja sam nastavila kad sam se udala. zepter mi je nešto najbolje na svitu a tupperware.... moram priznat da su mi iz godine u godinu sve lošiji. nije to kvaliteta ko što je prije bila... možda mi se samo čini ali kao da se ove novije stvari nemogu prati u perilici posuđa. kupila sam jednu eko bocu koja užasno smrdi a to je takav smrad da se nemože pit iz nje.

  23. #273
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Ah, sad mi na pamet dolaze "Zločesta djeca" i njihove sexy lutke, k'o prave, od naročito smrdljive plastike

  24. #274

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    Citiraj MarijaP prvotno napisa Vidi poruku
    http://www.tupperware.hr/cps/rde/xch...s.xsl/721.html

    Da li itko koristi kutiju za kruh?

    Nisam baš ljubitelj plastike, ali tražim kutiju za kruh u kojoj se neće osušiti za jedan dan, a inox mi se baš i ne čini idealan za to. I u drvenima se prebrzo osuši.
    i ja imam ovu kutiju ali ga ipak prvo stavim u vrećicu pa tek onda u kutiju

  25. #275
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Kupila sam jednu padelu od Zeptera i - padela k'o padela, samo silno skupa i lijepa za vidjeti. Što se kuhanja tiče, meni ne paše.

    Tupperware imam dosta posuda ali ih upotrebljavam kao i bilo koju plastičnu posudu, a njih sam deseterostruko platila. Njihova krpa za pod je odlična, ali mogla bih i bez nje.

    Moj zaključak: lijepo je i jedno i drugo, ali nepotrebno. I pretjerano skupo.

  26. #276

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    tupperware imamo u kuci valjda vec 20 godina (teta uvijek donosila neke posudice iz Njemacke, kasnije kupovali/dobivali). i meni mama sva ponosna pokloni posude za serviranje- okrugle s plavim poklopcem (mislim da postoje i sa crvenim), i pukne meni nakon vrlo kratkog vremena ta "nepokidiva" zdjela, koja ima dozivotnu garanciju (valjda do kraja zivota kucnog hrcka). odnijeli negdje kod Varazdina da oni procjene i pogledaju- i nista. prodat ce mi samo zdjelu jer poklopac imam.

    zepet- napukla rucka na poklopcu. odnijeli u servis. da imate garanciju na metalne dijelove (valjda za one koji "polupaju" dno posude ili sot vec) ali ostalo placate popravke...

    Vacsy isto neka fiju briju garancija al kad se nesto dogodi "e bas to nije"

    Moj je neki zakljucak: je lijepo, je dobro, nije pretjerano kvalitetno ali je preskupo

  27. #277
    M@rtin@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    126

    Početno

    Ja imam hrpu stvari od Tupperwarea i ima puno zdjela koje su precijenjene (npr. posudica za pravljenje pjene za capuccino je više od 200 kn???) ali ima i proizvoda koji su mi konstantno u upotrebi kao što je Mini chef sjeckalica, noževi su odlični, zdjele za kuhanje u mikrovalnoj...uglavnom praktične stvari.

    Od posuđa imam AMC, a u Zepteru su moje roditelje zeznuli još prije 20 g. Moji uplatili polovicu love za Grande set i nikad dobili robu..no duga je to priča ali su mi se zamjerili. Ali sam zato oduševljena sa AMC-om

  28. #278

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21

    Početno

    Citiraj zloćko prvotno napisa Vidi poruku
    U potpunosti se slažem ...imama tapw posuđe i ništa posebno ne vidim.
    Hvala cure, nisam znala za to u Lidlu

  29. #279
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    koristi li neka od vas TPPW podlogu za valjanje tijesta?

  30. #280
    smrdljiva čarapa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    151

    Početno

    Ja već dugo imam podlogu za valjanje tijesta i samo nju koristim. Meni je super. Operem, zarolam i spremim nakon upotrebe.

  31. #281
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj smrdljiva čarapa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja već dugo imam podlogu za valjanje tijesta i samo nju koristim. Meni je super. Operem, zarolam i spremim nakon upotrebe.
    da li se "zalijepi" za radnu plohu
    tj. ne mice se dok valjas na njoj?

    sad je na nekoj akciji, uzela bih ju, ali da mi ne plese zajedno sa tijestom ....

  32. #282
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ja ju imam i ne koristim jer mi pleše. Treba ju kao namočiti od ispod da se zalijepi ali meni to svejedno pleše i ne valja.

  33. #283
    smrdljiva čarapa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    151

    Početno

    ja obično prođem stol ili radnu ploču sa vlažnom spužvom pa onda stavim podlogu. I na kutove stavim što mi se teže nađe pri ruci (kutija s brašnom i sl). Ne miče se toliko da se ne može raditi. Ja sam jako zadovoljna. Pogotovo što je nakon upotrebe mogu dobro oprati i ne zauzima ništa mjesta.

  34. #284
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    hvala na iskustvima cure

  35. #285
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Da li netko ima tupperware pasirku? Kosta vise od 4ookn da li vrijedi tih novaca?

  36. #286
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Masnica jako ti je mala zapremnina, nekih pola litre. Meni je zena vratila nakon sto joj je stigla jer s tim ista napraviti je veeeelik posao.

  37. #287
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Onda nista...hvala!

  38. #288
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Da li netko ima mašinu za njoke od Tupperware-a?

  39. #289
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Da i svasta mozes s njom raditi. I keksice, i polpete, crvice...sve sto ti padne na pamet. Meni odlicna stvarcica.

  40. #290
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Kupila jesam ali mi je dosao samo jedan nastavak. A uz to idu recepti gdje reklamiraju sve nastavke! Dodatne naplacuju 26kn sto nigdje u katalogu ne pise niti pise da je samo jedan nastavak :/

  41. #291
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Ne znam kako je moguce da si dobila samo jedan nastavak. Tri su bila u originalu, a ove su god jos jedan izbacili. Cini mi se da te netko zeznuo, jer su moje zenskice dobile novi (sa 4 nastavka) i ja sam im poklonila knjizicu recepata.

  42. #292
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Sad je kao niza cijenapa je zato i jedan nastavak. Knjizica s receptimaje starija pa se u njoj opisuju svi naatavci a u katalogu jena slici samo jedan iako uz majstora ne pise koliko ide nastavaka.

  43. #293
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Bok cure
    Jel ima netko zepter rabljeni a da ga zeli prodati?

  44. #294
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    mogu li koristiti tupperware boce za sok od naranče?
    https://www.amazon.com/Tupperware-Aq.../dp/B00GQUTL9O

  45. #295
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Ja mislim da mozes. Ako netko prati regulativu o potencijalno stetnim dodacima plastici, onda je to Tupperware. Noname proizvođači i mali prerađivači nemaju kapaciteta imati svoj R&D odjel. Koliko znam Tupperware godinama ima BPA free plastiku. Ono sto se nalazi po wannabe informativnim stranicama o stetnosti plastike je cesto teski nonsense i na to se ne moze covjek osloniti. Tupperwareu bi afera bila preopasna, u usporedbi s nepoznatim tvrtkama.

  46. #296
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Ne vidim od cega su boce, od koje plastike, ali u pravilu nije problemu polimernoj osnovi, nego u dodacima plastici (bojila, UV stabilizatori...)

  47. #297

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    zna li netko nekoga ko se bavi prodajom tupperwarea?

  48. #298
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Ne vidim od cega su boce, od koje plastike, ali u pravilu nije problemu polimernoj osnovi, nego u dodacima plastici (bojila, UV stabilizatori...)
    Hvala ti. Piše da je za hladne i negazirane napitke.

  49. #299
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Negazirane vjerojatno iz razloga sto nema sloj koji ne propusta CO2 iz boce van, a hladne da ljudi ne ulijevaju vodu iz kuhala direktno unutra. Sumnjam da joj steti 50 C temperatura. Samo pripazi ako ima gumene dihtunge da ih ne drzis dugo u detrdzentu, nego kratko operes, on zna nekad ostetiti dihtunge.

  50. #300
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Citiraj umiljata prvotno napisa Vidi poruku
    zna li netko nekoga ko se bavi prodajom tupperwarea?
    Znam ja. Imam jednu zenu koja ima broj i stalno cima za prezentacije jedva je se rijesila hoces broj? Haha

Stranica 6 od 7 PrviPrvi ... 4567 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •