Pokazuje rezultate 1 do 22 od 22

Tema: izdojeno mlijeko

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    229

    Početno izdojeno mlijeko

    može li se izdojeno mlijeko koje sam iz frižidera izvadila na sobnu temp a dijete nije sve popalo unutar 4 sata opet vratiti u frižider gdje bi moglo stajati duže ,piše da može stajati u f do 8 dana

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    181

    Početno

    Ja mu ne bih više to davala, pogotovo s obzirom na ovakve vrućine. Jest da može stat u frižideru, al ako je vađeno pa grijano pa stoji na vrućini, malo mi je to :/
    Kod nas je naime sobna temperatura 30
    Ne znam, ja ne bi. Što mi ne bi pojeo (iz frižidera) kroz 1h bacila bih. I samo jednom bih grijala ili eventualno držala u mlakoj vodi na stalno istoj temp. max. 1h. A to je bilo zimi.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    181

    Početno

    I da, znam koliko nam je dragocjeno to mlijeko i koliko nam ga je teško baciti...

  4. #4
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    i ja imam pitanje - izdajam (jer cu mozda morati piti tablete uz koje ne ide dojenje), kroz cijeli dan izdajam po malo, to drzim u frizideru taj dan (svako malo nadolijem novo) i onda navecer zamrznem. jel to ok? i jel istina da u zamrzivacu moze stajati do 6mj?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    384

    Početno

    U zamrzivaču:

    u pretincu zamrzivača unutar hladnjaka (temperatura nije stalna zbog čestog otvaranja vrata hladnjaka)...... do 2 tjedna
    u pretincu zamrzivača koji je dio hladnjaka od dva dijela (zamrzivač ima posebna vrata)....... 3-4 mjeseca
    u zamrzivaču s konstantnim dubokim smrzavanjem na -19°C ....... 6 mjeseci ili duže
    Mlijeko pohranjujte u manjim spremnicima jer ćete tako smanjiti količinu bačenog mlijeka koje dijete nije pojelo.
    Bitno je da je mlijeko iste temperature prije nego ga miješaš (znači, npr. ne sipneš friško izdojeno mlijeko u posudicu s hladnim mlijekom u frižideru, nego ga prvo ohladiš na istu temperaturu i onda dodaš).

    Pohranjivanje i čuvanje majčinog mlijeka

  6. #6
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    Citiraj zoza prvotno napisa
    Bitno je da je mlijeko iste temperature prije nego ga miješaš (znači, npr. ne sipneš friško izdojeno mlijeko u posudicu s hladnim mlijekom u frižideru, nego ga prvo ohladiš na istu temperaturu i onda dodaš).
    a zasto? jel to znaci da sada sve ovo izdojeno kaj sam tak radila (frisko izdojeno sam izlila na ono kaj je vec bilo u frizideru) moram baciti?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    181

    Početno

    Pa meni to isto ima smisla, valjda da se ne bi ukiselilo. Ni druge namirnice iz frižidera ne miješamo s toplima.
    Ja sam imala puno bočica za spremanje mlijeka pa sam za svako izdajanje, makar samo 40ml, koristila drugu bočicu.
    Poslije bih mu pomiješala i ugrijala nekoliko tih bočica iz frižidera i to mi je bilo OK.

  8. #8
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    ma, sve je to super, al ja sad moram napraviti zalihu za 7 dana, a svako izdajanje mi je cca 40ml. nije problem u bocicama, nego gdje ce mi to sve stati u zamrzivac (imam onaj mali). zato mi je bitno da je svaka bocica do kraja puna, da uspijem spremiti 3l mlijeka.

    jel ok da u frizideru drzim tu jednu koju punim tokom dana, a da prije nego pomijesam, frisko izdojeno mlijeko isto stavim u frizider da se prvo ohladi? inace se mogu pozdraviti s tim i odmah kupiti AD

    i jos jedno pitanje - kako znati je li mlijeko pokvareno? mislila sam ovo kaj sam do sad izdojila ne baciti, nego kad ga odmrznem, ak bude pokvareno onda ga baciti. al kak cu znati?

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    181

    Početno

    Možda ti to ne bi bila loša ideja. Mislim da je važno da stvari koje miješaš budu iste temperature, bar približno.
    A pokvareno je valjda kad čudno miriše. Kad samo čudno izgleda (odvojeno masni i nemasni dio) al nema nikakvog mirisa meni je to bilo OK.

  10. #10
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    hvala ti. ma i s Lovrom sam izdajala, al imam feeling ko da sam sve zaboravila. koliko se sjecam, i miris po sapunu je ok. a ak smrdi, ide ravno u wc!

    i od jucer prvo cekam da se ohladi pa tek onda pomijesam, tak da cu valjda stici napraviti zalihu.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    181

    Početno

    Ja se ne sjećam, tog mirisa sapuna, al kod nas kad bi se pokvarilo znao bi da se pokvarilo, grozno bi smrdilo.
    Aj sretno sa skupljanjem!

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    55

    Početno

    Ajde da se prilijepim ovdje s mojim pitanjima.
    M. ima 6,5 mjeseci i od početka fino dojimo. Ja sam počela raditi i M. je doma s tatom. Ciki oko 7, pa oko 10 dobije kašicu žitarica+voće, pa oko 13 sati izdojeno mlijeko i onda ja dođem oko 16 sati doma. Znači za svaki dan mu trebam osigurati jedan obrok mljekeca i to mu ostavim oko 140 ml mlijeka i on to uglavnom sve popije. Ne čini mi se (tj. mm-u) da je brzo gladan nakon toga. Napravila sam i zalihu izdojenog mlijeka u frizeru, ali trenutno imam mogućnost izdajati se na poslu pa mu dajemo to nesmrznuto mlijeko izdojeno dan ranije.

    Problem kod izdajanja na poslu mi je što u tih dvadesetak minuta (koliko za izdajanje mogu odvojiti) sigurno 75% mlijeka je ono prvo vodenasto, a nemam vremena stiskati i navlačiti ono masnije, a moram izdojiti obje dojke jer se stvarno napune.
    Da li ima neka fora kako brže doći do masnijeg mlijeka? Da li da više forsiram i izdajam jednu dojku, a drugu manje da samo popusti napetost?
    Da li se izdojeno mlijeko može nekako pojačati? Što mislite o dodavanju rižinih pahuljica u mlijeko?

    Hvala unaprijed!

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    181

    Početno

    Ja ne znam baš razlikovati to prvo od zadnjeg mlijeka. Kod mene su samo prve dvije kapi vodenaste, a poslije mi se sve čini isto. Kad se izdajam ne brinem baš puno oko toga koliko je kojeg mlijeka izašlo, ako isprazniš obje ili barem jednu cijelu sigurno će dobiti dobar dio masnog. Moj je 3 mjeseca jeo isključivo izdojeno na bocu i dobivao po 1,5kg mjesečno, znači da mu je bilo dovoljno masno
    Ja ti ne bih previše brinula oko toga na tvom mjestu. Ionako ostatak dana kad je s tobom dobije sve što treba.
    Za drugo pitanje ne znam, mi nismo još počeli s dohranom.

  14. #14
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    za dodavanje rizinih pahuljica u mlijeko - mali ti ima 6,5mj, dakle vec mozete poceti s nadohranom. ja sam s Lovrom htjela poceti s rizinim pahuljicama pomijesanima sa svojim mlijekom (imas puno vrsta djecjih rizinih pahuljica, u ljekarnama, u dm-u), ali njemu to bas nije bilo fino. koliko se sjecam, postoje pahuljice koje u sebi vec imaju mlijeko i mijesaju se samo s vodom, a postoje i one koje se trebaju umijesati u mlijeko. ako ti mali pije samo tvoje mlijeko,onda pazi da kupis te koje nemaju vec mlijeko u sebi.

    i dobar tek!

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    119

    Početno

    Cure,ja imam problema,znači ovo što ste napisale za dojenje,znači ono što sam izdojila prije 3 sata i stalajo u fri. i sada ponovo se izdojila i stavila u ovu bočicu koja je bila izdojena prije 3 sata ne valja??? Jer sam ja to već zamrznula. đ
    A kako onda kod babice Monike u Austriji smo tako radili. Ja sam se izdojila,to je bilo u frizideru,i nakon 3 ili 4 sata ponovog dojenja samo je mlijeko nadolijevano i tako smo dali malomu??
    Moram baciti svo ono mlijeko.

  16. #16
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    tigrica - i ja sam tak radila. nemoj nista bacati (bar ja necu), nego kad ides odmrzavati, ak skuzis da je pokvareno, onda baci.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    181

    Početno

    Ma nee, nemoj bacati! I ja bih suze ronila dok ga bacam.
    Nego kako L&Lkaže, pričekaj da vidiš prije same uporabe je li pokvareno. Sretno!

  18. #18

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Ma ja sam ubeđena da to ne može tek tako da se pokvari.

  19. #19
    laura_001 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    232

    Početno

    cure, koliko vi uspijete izdojiti??? ja izdojim navečer jedva oko 120 ml iz obe dojke?? jel to malo??
    koliko pojede dvomjesečna beba, još joj nisam pokušala dati na bocu pa ne znam

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    181

    Početno

    Tako i ja sad kad on normalno sisa, ako im trebam za sutra ostaviti izdojenog navečer ne bude više od 60ml u svakoj.

  21. #21
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    kad izdajam obično bude 160-180 iz obje dojke ako L nije dojila prije ,ako jeste onda 100 ..u početku je bilo manje.Sto onavise jede ja imam vise mlijeka

  22. #22
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    ja sam izdajala samo tjedan dana (jer se na kraju ispostavilo da mi ne treba :D ). izdajala sam poslije svakog hranjenja, a navecer bih obje izdojila i tad mi je najvise bilo 80 ml iz obje. ali, kako sam duze izdajala, tako mi se i kolicina povecavala (prvo je bilo 40ml, onda 60ml, i na kraju 80ml). i posto sam i preko dana izdajala, to je povecalo proizvodnju mlijeka, a beba je jela koliko i inace, i onda sam i preko dana dosta toga izdojila.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •