Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 74 od 74

Tema: "Kanta za pelene"-Sangenic,Twister,Pampers,.......

  1. #51
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Citiraj petarpan prvotno napisa
    ajmo zaboravit te kante i za te novčeke kupit klincima nekaj stvarno potrebno.
    osim toga, ima u konzumu za kupit baby napy bags i isto tako baco scent sations mirisne vrečice od lavande ili vanilije... kunem se životom da se u cijeloj prostoriji osjei lavanda umjesto kakice
    U kojem konzumu ih ima za kupiti?, tražila u par njih i vele da oni to nikad nisu imali.

  2. #52
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    ja kupila u super konzumu na vukovarskoj, preko puta lidla, zadnji red prije onih sokova, mineralnih i to...
    ima i u konzumu u stubičkim toplicama i u oroslavlju...

  3. #53
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Jesi ih to kupovala u novije vrijeme?

  4. #54
    cyber-mama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    266

    Početno

    Mi imamo Sangenic od K. rođenja i super smo zadovoljni. Dok nismo uveli dohranu čak ni nije bilo potrebno odlaganje pokakanih pelena u S., međutim od kad je na dohrani koristimo ga stalno jer kaj je da je kakica ima intenzivniji miris. Mislim da je to definitivno dobra investicija jer 200 kn i nije neka lova, folija je 80kn i jedan kolut nam traje skoro mjesec dana. Mislim da nekad potrošim novce na puno neisplativije stvari pa me tih 80 kn mjesečno uopće ne zabrinjava , važna mi je higijena u stanu a da budem iskrena ne trči mi se nakon svakog njenog kakanja do kontejnera

  5. #55
    momtobe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,078

    Početno

    Prodajem Sangenic kantu- pogledajte ovdje:

    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewto...=768887#768887

  6. #56
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj paws prvotno napisa
    Jesi ih to kupovala u novije vrijeme?

    pa, non stop kupujem... evo, zadnji put prije 2 tjedna, tak nekak...
    to ti je mala tamnoplava kutija, unutra je 20 komada, piše baco scent...sations i nacrtana je roza košara za smeće...
    te su dimenzija 46x89 cm.
    a ove za jednokratno odlaganje pelena trenutno nemam, ali frendica ih je kupila sad neki dan u konzumu na raskrižju vukovarska-donje svetice, pa ču je baš pitati kaj točno piše na kutiji...

  7. #57

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    664

    Početno

    gdje ima za kupiti sangenic spremnika (s obzirom da ih nema više u Dm, a Crtić u KC je zatvoren)? Hvala.

  8. #58
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Mi smo pelene bacali tako da ih predhodno stavimo u najobičniju najlon-vrečicu kojima nas zatrpavaju trgovine, istisnemo vazduh i svežemo da ne propušta (isto što rade ove kante za odlaganje samo ručno ). Nismo imali ama baš nikakvih problema, ni mirisa ni bakterija. Platnenim nismo, na žalost, imali pristup.

  9. #59
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    ja nisam zadovoljna svojom sangenic !! uf taj "miris" nekoristimo ju !!!

  10. #60

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    664

    Početno

    hvala na primjedbama. mi već imamo sangenic, zadovoljni smo s njim i treba nam drugi spremnik za more, a ne znam gdje ga ima za kupiti.

  11. #61
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    ne znam jel ti ovo kaj pomaže

    http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=161842

    ali cijena mi je smrz

  12. #62

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    pa kaj niko od vas ne baci kakicu u wc? kaj vam nije dovoljno da koristite jednokratne pelene nego treba jos zagadjenje pojacat extra vrecicama

    pa ostavljate klincima zemlju-odlagaliste teskorazgradivog smeca

    jedno dijete u prosjeku potrosi oko 5000 jednokratnih pelena, to svaka od vas s ljubavlju ostavi vlastitom djetetu u nasljedje

  13. #63
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    Ja, nakon dvoje djece, uistinu mislim da je to totalno bacanje novaca. Nama se po kući nisu širili nikakvi mirisi , a smeće iznosimo ionako svaki dan.

  14. #64
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    sorry kaj se mješam, ali ja mislim da nisu zagađivači samo korisnici jednokratnih...koliko je znano i platnene pridonose djelomično zagađivanju okoliša...koliko se vode i deterđenta potroši i na to...

    tak da mi je sve to tu negdje...
    sad opalite po meni do mile volje,ja se više ne bum mješala

  15. #65
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno

    mi smo isto počeli s dohranom, kakica se ful promijenila (na gore ).......smrdi......... imamo običnu kanticu za smeće u kupaoni i pod hitno nam treba rješenje.....platnene??... a što se tiče zagađenja, danas sam kupila jednokratne u dmu i ne samo da jumbo pakiranje je omotano plastikom okolo već se unutra nalaze dva zasebna paketa u svom najlonu....šta je sljedeće? svaka pelena u svojoj vrećici??

  16. #66

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj hrčkić prvotno napisa
    hvala na primjedbama. mi već imamo sangenic, zadovoljni smo s njim i treba nam drugi spremnik za more, a ne znam gdje ga ima za kupiti.
    DM, Kika, Bebin svijet( dubrava)

  17. #67
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    Citiraj hrčkić prvotno napisa
    gdje ima za kupiti sangenic spremnika (s obzirom da ih nema više u Dm, a Crtić u KC je zatvoren)? Hvala.
    Muller u City Center One.

  18. #68
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    eto dijelim s vama novitet koji sam isprobala i koji provjereno, te na moju opću radost djeluje...

    ima u muelleru za kupiti miris za kante za smeće.zove se aromair (ima i za frižider). u obliku je malog,plastičnog diska, priljepi se na dno kante za smeće i mirišiiiiiiiiiiii...
    pokakakane pelene se ne osjete ni najmanje.kad podignem poklopac cijelu sobu preplavi miris proljeća....... :D

  19. #69

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    664

    Početno

    wedding i Amelie 32 - hvala puno , lijepo je dobiti odgovor na postavljeno pitanje umjesto (netraženih) bukvica !

  20. #70

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    191

    Početno

    a jel cijena Sabgenic-u svugdje ista ili je ngdje dosta jefiniji?
    eć i se desilo da je MM kupio izdajalicu u apoteci u Mercatoru i platio ju 450 kn, a u samom Mercatoru je 350 kn i mislim sličnu cijenu ima i u DM-u. Pa da se opet ne zeznem....

  21. #71
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj medusa prvotno napisa
    a jel cijena Sabgenic-u svugdje ista ili je ngdje dosta jefiniji?
    eć i se desilo da je MM kupio izdajalicu u apoteci u Mercatoru i platio ju 450 kn, a u samom Mercatoru je 350 kn i mislim sličnu cijenu ima i u DM-u. Pa da se opet ne zeznem....
    ne koristim, pa ne znam, ali čini mi se da je jeftinija u muelleru...apropos apoteke u mercatoru, to su ljekarne dvoržak, a one su skuuuuuuuuuupeeeeeee, boli glava

  22. #72

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    191

    Početno

    da, primjetila sam na novčaniku.....Nikad više

  23. #73
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    Imaš akciju u Brežicama s 52 na 35 eura, pa ako ti nije daleko to je povoljno.
    u Arielu!

  24. #74
    Hady avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Kvarnerić
    Postovi
    620

    Početno

    Sangenic kaseta u Muelleru je cca 60 kn (obje vrste). Do sada nisam vidjela nigdje jeftinije

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •