Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Niskotlačni kuhinjski bojler iznad sudopera

  1. #1
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno Niskotlačni kuhinjski bojler iznad sudopera

    Izludjuje me vec godinama stanje u kuhinji gdje mi s desne strane pipe curi vruća voda, a s lijeve hladna.
    Jel mi moze netko objasniti zasto je to tako i kako to promijeniti.
    Jel u pitanju bojler ili pipa/špina?
    Ja znam samo maglovito kako rade ti mali kuhinjski bojleri okaceni na zid. Jednom mi je dopizdilo pa sam stavila fleksi cijevi u kriz i OPET mi je curila vruca voda s desne strane. Tu sam se totlano izgubila i sad mi treba strucni savjet. Pretty please. Rijesite me muke, dosta mi je zivota u falicnom pansionu. Svi moji gosti koji si sami pokusaju natociti vodu redovito si naliju vrucu.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    nemrem ti pomoć, sorry, ali i meni u kuhinji na lijevo curi hladna, a na desno topla voda. i isto imam mali niskotlačni bojler....
    al meni to nije problem....

  3. #3
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ja bih ga malom sjekirom na komadice iscijepala. Pun mi ga je kufer.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    kakva ti je pipa? je l posebno ručka za toplu, posebno za hladnu vodu?
    ja imam niskotlačni, i jednoručnu pipu s plavom i crvenom oznakom
    vodu normalno namještavam okretanjem ručice na pipi prema oznakama

    ako imaš dvije ručkice onda označi plavom i zelenom gumicom pa ćete znati koja je koja

    meni je problem što se ta topla voda brzo potroši pa ako perem kakve zdjele koje ne stanu u perilicu onda perem na rate....

  5. #5
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ma necu ja nista oznacavat, ja hocu da je ladna normalno s desne strane, a vruca s lijeve. I šlus.

  6. #6
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    pa ako je godinama, kako se nisi već navikla ?
    sori morala sam...meni je tako bilo na poslu a doma obratno...pomirila sam se s tim...

  7. #7
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    U Kanadi je to normalno stanje stvari . Pa si računaj da si s onu stranu bare.

    A sad ozbiljno. Da li su ti na izlazu iz bojlera označene cijevi koja je topla (crvena guma) odnosno hladna (plava)? Da li je cijev iz bojlera direktno spojena na slavinu? I naravno da li imaš nisko tlačnu mješalicu ( tj.slavinu)?
    Probat ću naći neku sliku...http://www.forumgorica.com/sam-svoj-...ije-i-uredaju/, evo tu je nešto.
    No, najbolje je da pitaš vodoinstalatera.

  8. #8
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    marta neces vjerovati i kod mene je na poslu i jutros prije nego sam pogledala forum mislim se zasto je to tako (isto godinama, ali sam se vratila s GO pa se opet zbunih).
    ne znam i meni ide na zivce, ali rjesenje nemam, ali pratim ne bili se naslo.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •